مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

mr.sijal

عضو جدید
اگه این همه منتظر اعلام نتایج بودیم
انتظار ظهور آقا رو میکشیدیم حال احوالمون چیزی دیگه ای بود ...
خدایی داریم به کجا میریم؟

ashkan sheikhan

عضو جدید
من امروز با واحد آزمون تماس گرفتم،گفت نتايج سال جديد اعلام ميشه!!!!!!!! آخه آدم بره دردش رو به كي بگه؟؟؟

ashkan sheikhan

عضو جدید
سلام دوستان

امروز صبح برای من اس ام اسی آمد که حاوی متن زیر بود :

داوطلب گرامی ، لطفا جهت اطلاع از آخرین وضعیت آزمون استخدامی از تاریخ امروز تا پنجم فروردین 93 به پست الکترونیکی خود مراجعه نمایید، ولی اس ام اس مربوط به آزمون نفت نبود، چون آخر اس ام اس نوشته بود : تامین نیروی انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران. در صورتی که من تا به حال در آزمون های این شرکت حتی ثبت نام هم نکردم. به هر حال می خواستم بدونم برای شما هم چنین اس ام اسی آمده یا نه ؟؟؟؟؟

mahmoodras

عضو جدید
سلام دوستان

امروز صبح برای من اس ام اسی آمد که حاوی متن زیر بود :

داوطلب گرامی ، لطفا جهت اطلاع از آخرین وضعیت آزمون استخدامی از تاریخ امروز تا پنجم فروردین 93 به پست الکترونیکی خود مراجعه نمایید، ولی اس ام اس مربوط به آزمون نفت نبود، چون آخر اس ام اس نوشته بود : تامین نیروی انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران. در صورتی که من تا به حال در آزمون های این شرکت حتی ثبت نام هم نکردم. به هر حال می خواستم بدونم برای شما هم چنین اس ام اسی آمده یا نه ؟؟؟؟؟
به کسایی که آزمون گاز توی مصاحبه رد شدن از طرف پخش و پالایش دعوت به کار شدن.

ashkan sheikhan

عضو جدید
دعوت به مصاحبه تاريخش هم ٢٦/١/٩٣ در تهران هست، ولي معلومه كه تعداد كمي نيرو ميخوان حالا ما ميريم ببينيم چي ميشه

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
دعوت به مصاحبه تاريخش هم ٢٦/١/٩٣ در تهران هست، ولي معلومه كه تعداد كمي نيرو ميخوان حالا ما ميريم ببينيم چي ميشه

موفق باشید
پالایش و پخش یکی از دوستام کار میکنه وضعش توپ شده حالا یه سوال
بین پالایش و پخش و ملی حفاری بخوای یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟
من به شخصه ملی حفاری رو انتخاب میکنم مخصوصا سکوهای دریایی - راستی باز شایعه شده که نتایج برج 2 میات؟
یک سوال چرا وزیر نفت در ایران اینقدر قوی هست که 4000 نفر رو راحت بیش از یکسال از کار و زندگی عقب بندازه و حتی یک مسئول هم نتونه بهش بگه بالای چشمت ابرو هست - اگر ایران اینطوری بخوات پیش بره اینده ی روشنی نخواهد داشت
وقتی به خاک شهدای انقلاب اسلامی میرم بهشون میگم شما جون دادید برای ما که بفهمیم حقمون رو از ظالم باید بگیریم و نذاریم یک وجب از خاک کشور در چنگال بیگانه بیفته و ما گذاشتیم یکسال تمام انرژی و جوانیمون صرف فقط یک نفر بشه و ان هم بیژن نامدار زنگه وزیر نفت فعلی است.

آخرین ویرایش:

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

دعوت به مصاحبه تخصصی و روانشناسی یا مصاحبه گزینش یا عقیدتی و سیاسی؟
ایا نمرات مشخص شد یا فقط اسم رد شد؟گروه اول شروع به کاراموزی شدند؟چه تاریخی؟

ashkan sheikhan

عضو جدید
سلام ، مصاحبه فني تخصصي هست، من كه خيلي اميدوار نيستم كه قبول بشم ،اما اگر خدا خواست و هر دو جا قبول شدم فكر ميكنم حفاري انتخاب بهتري باشه. در مورد نمرات بايد بگم كه اينجور كه من شنيدم از بچه هايي كه در مصاحبه شركت گاز قبول نشدن و البته جزء ذخيره ها بودن دعوت به مصاحبه كردن

ashkan sheikhan

عضو جدید
سلام دوستان،كسي خبر تازه اي از آزمون نفت نداره؟؟؟ در اين مدت كسي پيگيري نكرده؟؟؟

amir13670

عضو جدید
دوستان خواهشا پیگیری کنید من پیام وایمیل دادم به آقای رسایی شما هم سریعا عمل کنید اینم شماره همراه و ایمیل آقای حمید رسایی : rasaeehamid@gmail.com 09218075915

ashkan sheikhan

عضو جدید
هیچ کس به فکر ما نیست،این آزمون هیچ سرانجامی نداره. حتی در این مدت یک کلمه هم در مورد این آزمون از زبان وزیر نفت و زیر مجموعش نشنیدیم،اصلا معلوم نیست میخوان چه کار کنن.اگر میخواین لغو کنید خب مردونه اعلام کنید،اگر میخواین چند ماه دیگه اعلام کنید خب لامصب ها حرف بزنید.به خدا خسته شدیم از این بلاتکلیفی. هر کی آدم رو میبینه میپرسه چی شد ؟؟؟ نتیجه آزمونت نیومد؟؟؟هیچ کاری هم از دستمون بر نمیاد... هر جا میری واسه کار یا سابقه میخوان یا پارتی!!!!! اگر هم بخوایم بریم توو کار آزاد سرمایه می خواد، تازه از سرمایه هم که بگذریم هر کی که رسید به آدم میگه این همه درس خوندی که بری تووی بازار... لعنت به من که درس خوندم، لعنت به من که سرنوشتم رو سپردم به شرکت نفت...

class pad seller

عضو جدید
هیچ کس به فکر ما نیست،این آزمون هیچ سرانجامی نداره. حتی در این مدت یک کلمه هم در مورد این آزمون از زبان وزیر نفت و زیر مجموعش نشنیدیم،اصلا معلوم نیست میخوان چه کار کنن.اگر میخواین لغو کنید خب مردونه اعلام کنید،اگر میخواین چند ماه دیگه اعلام کنید خب لامصب ها حرف بزنید.به خدا خسته شدیم از این بلاتکلیفی. هر کی آدم رو میبینه میپرسه چی شد ؟؟؟ نتیجه آزمونت نیومد؟؟؟هیچ کاری هم از دستمون بر نمیاد... هر جا میری واسه کار یا سابقه میخوان یا پارتی!!!!! اگر هم بخوایم بریم توو کار آزاد سرمایه می خواد، تازه از سرمایه هم که بگذریم هر کی که رسید به آدم میگه این همه درس خوندی که بری تووی بازار... لعنت به من که درس خوندم، لعنت به من که سرنوشتم رو سپردم به شرکت نفت...

کسی به فکر ما نیس چون ما بفکر خودمون نیستیم!
اینم مدرک
[h=1]چرا آزمون‌های استخدامی در نیمه راه معلق شده و سرگردانی می‌آفرینند؟ [/h]
از 200 تا کامنت 25 تاش مربوط به نفته! یعنی، 12درصد اینو من ارسال کردم به تابناک اینجا هم گفتم برین نظر بدین
کجان این 4000 نفر خدا میدونه

rahshab

عضو جدید
سلام دوستان قضيه اين دعوت به مصاحبه شركت پخش و پالايش چيه به من زنگ زدن ميگن مصاحبه فردا كنسل شده ميگم مصاحبه چي ميگه پخش و پالايش مگه نگفتن بهت ميگم نه طرف گفت حتما شلوغ بوده يادشون رفته!!!!!!!! واقعا شير تو شير شده يادشون رفته اطلاع بدن مصاحبه دارم

ashkan sheikhan

عضو جدید
سلام دوستان این آخرین اظهار نظر وزیر کشور در ارتباط با با آزمون های استخدامی می باشد،این خبر رو در سایت irna خوندم

وی در خصوص آخرین وضعیت استخدام آزمون استانداری سال 91، اظهار داشت: منتظر هستیم تا دولت مجوز مربوطه را اعلام و تامین اعتبار صورت گیرد، متاسفانه در سایر وزارتخانه نیز در انتهای دولت گذشته تصمیم گیریهایی شد که دارای مجوز از سوی سازمان مدیریت نبود و تامین اعتبار نیز نشده بود.

وی تاکید کرد: دولت پیگیر این مساله است، اما باید برای این مساله تامین منابع انجام شود و تعیین جایگاه از سوی دولت صورت گیرد.

amir13670

عضو جدید
دوستان آقای رسایی بهم پیام داد پیگیری میکنم!! خواهشا شماها هم پیام و ایمیل بفرستید .هفته پیش رو از وزیر سوال پرسیده میشه!!!

class pad seller

عضو جدید
دوستان آقای رسایی بهم پیام داد پیگیری میکنم!! خواهشا شماها هم پیام و ایمیل بفرستید .هفته پیش رو از وزیر سوال پرسیده میشه!!!
من فرستادم اما ایمیلش یکم مشکوکه! شما یک متن آمده بذار واسه ادما تنبل که کپی پیست کنن و بفرسن

mahmoodras

عضو جدید
بچه ها من به آقای رسایی ایمیل زدم اما ایشون جواب بنده رو نداد!
از همه جالب تر سوالاتی بود که از وزیر پرسید که تعجب همه رو دراورد اصلا دغدغه ی آقایون ما نیستیم . فقط حزب خودشون
بچه ها یه هم فکری بکونید اینجور نمیشه ها!

mahmoodras

عضو جدید
[h=5]نتايج نهايي آزمون استخدامي نفت به زودي اعلام مي شود[/h]معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت اعلام كرد: نتايج نهايي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران، در آينده اي نزديك اعلام مي شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، كريم سلحشور از اعلام نتايج نهايي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران (كه سال گذشته برگزار شده بود)، در آينده اي نزديك خبر داد و گفت: به زودي تكليف پذيرفته شدگان نهايي مشخص مي شود.
وي يادآور شد: قبول داريم فرآيند اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهايي اين آزمون، طولاني شده، اما موضوع در حال رسيدگي است.
سلحشور گفت: شركت ملي نفت ايران، مسئوليت خود را در اين زمينه انجام و معاونت منابع انساني وزارت نفت، گزارش هاي لازم را به وزير نفت ارائه داده است.
معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت تاكيد كرد: تمام تلاش خود را به كار مي گيريم تا در اولين فرصت ممكن، نتايج بررسي ها را اعلام كرده و به نگراني پذيرفته شدگان در آزمون خاتمه دهيم.
آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران با شركت ١٢٩ هزار نفر بزرگترين آزمون استخدامي كشور بود كه در ٥ و ٦ ارديبهشت ماه سال گذشته برگزار شد؛ پس از اعلام نتايج آزمون كتبي، مصاحبه با پذيرفته شدگان انجام و مقرر شد نتايج نهايي در بهمن ماه سال ٩٢ اعلام شود. با توجه به تاكيد معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت، انتظار مي رود نتايج نهايي به زودي اطلاع رساني شود.
منبع:http://nioc.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&ID=88e26783-1a17-43d0-abd5-3b874426241d&WebPartID=7fa914e0-292a-43b8-98ff-00c9836ec345&CategoryID=40295507-1e70-49ec-af82-e5eeba6870bc

payam_j

عضو جدید
منبع خبر : http://nioc.ir/Portal/Home/
——————————————
نتایج نهایی آزمون استخدامی نفت به زودی اعلام می شود معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت اعلام کرد: نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، در آینده ای نزدیک اعلام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کریم سلحشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران (که سال گذشته برگزار شده بود)، در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.
وی یادآور شد: قبول داریم فرآیند اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، طولانی شده، اما موضوع در حال رسیدگی است.
سلحشور گفت: شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت خود را در این زمینه انجام و معاونت منابع انسانی وزارت نفت، گزارش های لازم را به وزیر نفت ارائه داده است.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت ممکن، نتایج بررسی ها را اعلام کرده و به نگرانی پذیرفته شدگان در آزمون خاتمه دهیم.
آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با شرکت ١٢٩ هزار نفر بزرگترین آزمون استخدامی کشور بود که در ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد؛ پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، مصاحبه با پذیرفته شدگان انجام و مقرر شد نتایج نهایی در بهمن ماه سال ٩٢ اعلام شود. با توجه به تاکید معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، انتظار می رود نتایج نهایی به زودی اطلاع رسانی شود.
شماره خبر:۱/۱۴۴۴۱
منبع: شانا

hassa1

عضو جدید
منبع خبر : http://nioc.ir/Portal/Home/
——————————————
نتایج نهایی آزمون استخدامی نفت به زودی اعلام می شود معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت اعلام کرد: نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، در آینده ای نزدیک اعلام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کریم سلحشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران (که سال گذشته برگزار شده بود)، در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به زودی تکلیف پذیرفته شدگان نهایی مشخص می شود.
وی یادآور شد: قبول داریم فرآیند اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، طولانی شده، اما موضوع در حال رسیدگی است.
سلحشور گفت: شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت خود را در این زمینه انجام و معاونت منابع انسانی وزارت نفت، گزارش های لازم را به وزیر نفت ارائه داده است.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اولین فرصت ممکن، نتایج بررسی ها را اعلام کرده و به نگرانی پذیرفته شدگان در آزمون خاتمه دهیم.
آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران با شرکت ١٢٩ هزار نفر بزرگترین آزمون استخدامی کشور بود که در ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد؛ پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، مصاحبه با پذیرفته شدگان انجام و مقرر شد نتایج نهایی در بهمن ماه سال ٩٢ اعلام شود. با توجه به تاکید معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، انتظار می رود نتایج نهایی به زودی اطلاع رسانی شود.
شماره خبر:۱/۱۴۴۴۱
منبع: شانا
خب خدارو شكر:cry:

mohsen222222

عضو جدید
وقتی تاریخ نمیگن که کی اعلام میکنن تابلو که بازم سر کاریم:mad:

آخرین ویرایش:
بالا