مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

mr.sijal

عضو جدید
جثه بزرگ ملاک هست،اما اولویت اول ورزشکار بودن با عضلاتی آماده هست
بنده دور کتفم 140،دوبازو44،وزن 102،قد180
در مورد اینکه وزنه بردار یا بدنساز بودن ازم سوال پرسیدن،البته از نفس داشتن و استقامت تحت شرایط سختم ازم سوال پرسیدن

آخرین ویرایش:

جنایتکار

اخراجی موقت
جثه بزرگ ملاک هست،اما اولویت اول ورزشکار بودن با عضلاتی آماده هست
بنده دور کتفم 140،دوبازو44،وزن 102،قد180
در مورد اینکه وزنه بردار یا بدنساز بودن ازم سوال پرسیدن،البته از نفس داشتن و استقامت تحت شرایط سختم ازم سوال پرسیدن

عقیدتی میفته کی؟

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
آقای مدیر شما هم با برقیا میانه خوبی ندارید ؟!
چرا پست منو حذف کردید ؟؟

سلام مهندس
من با هیچ کی هیچ مشکلی ندارم. احترام شما هم مثل همه ی بچه های دیگه چه هم رشته ای و چه بچه های رشته های دیگه برای من واجبه. من مخلص شما و همه بچه ها هستم.
پست شما رو حذف کردم تا همه دوستان بعد از پستی که من گذاشتم صحبتهاشون روی مبحث اصلیه تاپیک متمرکز بشه.

behzadroo

عضو جدید
این جثه بزرگ هم از اون حرفایی هستش که هیچ پایه و اساس منطقی نداره.قرار نیست اونجا کسی که به عنوان مهندس استخدم شده بار ببره.من قدم 177 هستش البته 177 واقعی.اونجا کسایی رو دیدم که قدشون از من به طور واضح کوتاهتر بود ولی میگفتن قدمون رو 180 اعلام کردیم.اصلا کسی فکر نمیکنم قدش رو زیر 176 اعلام کرده باشه با اینکه 80 درصد اگر قد رو به صورت دقیق بگیرن زیر 176 بودن اونجا .چون قد متوسط چامعه ما هم 170 هست.اونجا که قد و وزن رو نمیگرفتن و اگر قرار باشه به قد و وزن امتیاز بدن پس همه با دروغ میتونن امتیاز بگیرن و این یعنی امتیاز کشکی برای استخدام.مصاحبه روانشناسی هم به همین صورت به راحتی میشه دروغ گفت و روانشناس رو گمراه کرد و اگر قرار باشه 20 امتیاز داشته باشه این امتیاز بسیارناعادلانه و بر اساس برداشت شخصی و کاملا اشتباه روانشناس هستش.کسایی هم که میگن به روانشناس اگه دروغ بگی دستت رو میشه خیلی ساده انگارانه تصور میکنن.روانشناس کسی هستش که رفته دانشگاه و تعدادی واحد روانشناسی پاس کرده و برای فهمیدن شخصیت واقعی افراد هیچ امتیاز ویژه ای نسبت به بقیه افراد نداره.اگه قرار بود رواشناسابه راحتی خصوصیات شخصی و راست و دروغ افراد رو شناسایی کنند که اینطوری همه مجرمای دنیا رو به راحتی محاکمه میکردن و راست و دروغ رو در میاوردن.کلا روانشناسا به غیر از خالی کردن جیب مردم بیچاره ای که دچار مشکلات روحی شدن هیچ تخصص دیگه ای ندارن.من از شرکت نفت تعجب میکنم که چرا این بودجه زیاد را برای مصاحبه استخدامی به روانشناسا اختصاص داده بودن و کلا پول بیت المال رو ریختن توی جوب تا روانشناس بخشی از امتیازات کاذب رو به مصاحبه استخدامی اختصاص بده و بر گمراهی بیشتر کارفرما در استخدام بیفزایند

mr.sijal

عضو جدید
این جثه بزرگ هم از اون حرفایی هستش که هیچ پایه و اساس منطقی نداره.قرار نیست اونجا کسی که به عنوان مهندس استخدم شده بار ببره.من قدم 177 هستش البته 177 واقعی.اونجا کسایی رو دیدم که قدشون از من به طور واضح کوتاهتر بود ولی میگفتن قدمون رو 180 اعلام کردیم.اصلا کسی فکر نمیکنم قدش رو زیر 176 اعلام کرده باشه با اینکه 80 درصد اگر قد رو به صورت دقیق بگیرن زیر 176 بودن اونجا .چون قد متوسط چامعه ما هم 170 هست.اونجا که قد و وزن رو نمیگرفتن و اگر قرار باشه به قد و وزن امتیاز بدن پس همه با دروغ میتونن امتیاز بگیرن و این یعنی امتیاز کشکی برای استخدام.مصاحبه روانشناسی هم به همین صورت به راحتی میشه دروغ گفت و روانشناس رو گمراه کرد و اگر قرار باشه 20 امتیاز داشته باشه این امتیاز بسیارناعادلانه و بر اساس برداشت شخصی و کاملا اشتباه روانشناس هستش.کسایی هم که میگن به روانشناس اگه دروغ بگی دستت رو میشه خیلی ساده انگارانه تصور میکنن.روانشناس کسی هستش که رفته دانشگاه و تعدادی واحد روانشناسی پاس کرده و برای فهمیدن شخصیت واقعی افراد هیچ امتیاز ویژه ای نسبت به بقیه افراد نداره.اگه قرار بود رواشناسابه راحتی خصوصیات شخصی و راست و دروغ افراد رو شناسایی کنند که اینطوری همه مجرمای دنیا رو به راحتی محاکمه میکردن و راست و دروغ رو در میاوردن.کلا روانشناسا به غیر از خالی کردن جیب مردم بیچاره ای که دچار مشکلات روحی شدن هیچ تخصص دیگه ای ندارن.من از شرکت نفت تعجب میکنم که چرا این بودجه زیاد را برای مصاحبه استخدامی به روانشناسا اختصاص داده بودن و کلا پول بیت المال رو ریختن توی جوب تا روانشناس بخشی از امتیازات کاذب رو به مصاحبه استخدامی اختصاص بده و بر گمراهی بیشتر کارفرما در استخدام بیفزایند
بابا دمت گرم این همه وقت گذاشتی تایپ کردی
دوست عزیز پدر بنده سردکل دکل بانه،یقینا سردکل باید با مهندسی بار ببری
بعدشم تمام حرفای بنده از روی تجربه می باشد،اگر سخنان بنده رو باور نداری تحقیق کن تا انشاله قبول شدی با شرایط کاملا گارگری رو به رو شدی جا نخوری
دوستانی که تجربه کار روی دکل دارند بیان از شرایط کاری دکل توضیح بدن
سردکل ساعت کاری 12 12 می باشد(7صبح تا7شب و برعکس)،حداکثر دمای تو تابستان خوزستان به چشم خودم دیدم 65 درجه بوده،شرجی،گردخاکم اضافه کن،پس باید دارای جسمی قوی و روحیه مستحکم باشی،اگر خاستی بصورت خصوصی پیام بده تا بگم سردکل چه فشارهای روانی رو کارکنان هست
بنده قصد ترساندن کسی رو ندارم
امیدوارم سخنان بنده رو باور کنی

mohammad 1365

عضو جدید
**توجه**
باسلام
به اطلاع آندسته از شرکت کننده گان در آزمون مصاحبه شرکت نفت (شرکت ملی حفاری) امسال که در گروه شغلی عملیات حفاری با گرایش تحصیلی برق و مکانیک شرکت کرده بودند میرساند با توجه به جبهه گیرهای افراد مصاحبه کننده در مقابل این دو رشته و نوع مصاحبه و برخورد با شرکت کنندگان این دو رشته خصوصا رشته برق،اعتراض های خود را به صورت تلفنی و فاکس به شماره های دفتر تامین نیروی انسانی شرکت نفت و شماره های روابط عمومی به گوش مسئولین برسانید.بیایید برای حذف بدون دلیل این دو گرایش در گروه شغلی عملیات حفاری تلاش کنیم.و مقابل جبهه گیری افراد متعصب مصاحبه کننده ایستادگی کنیم...!
شماره تماس:66969562-021
شماره فاکس جهت ارسال نامه کتبی:61626330-021
من خودم تماس گرفتم گفتن اگر اعتراضی هست به نحوه مصاحبه و برخورد آنها به صورت کتبی تا قبل از اعلام نتایج مصاحبه باید ارسال کنید...

mr.sijal

عضو جدید
**توجه**
باسلام
به اطلاع آندسته از شرکت کننده گان در آزمون مصاحبه شرکت نفت (شرکت ملی حفاری) امسال که در گروه شغلی عملیات حفاری با گرایش تحصیلی برق و مکانیک شرکت کرده بودند میرساند با توجه به جبهه گیرهای افراد مصاحبه کننده در مقابل این دو رشته و نوع مصاحبه و برخورد با شرکت کنندگان این دو رشته خصوصا رشته برق،اعتراض های خود را به صورت تلفنی و فاکس به شماره های دفتر تامین نیروی انسانی شرکت نفت و شماره های روابط عمومی به گوش مسئولین برسانید.بیایید برای حذف بدون دلیل این دو گرایش در گروه شغلی عملیات حفاری تلاش کنیم.و مقابل جبهه گیری افراد متعصب مصاحبه کننده ایستادگی کنیم...!
من خودم تماس گرفتم گفتن اگر اعتراضی هست به نحوه مصاحبه و برخورد آنها به صورت کتبی تا قبل از اعلام نتایج مصاحبه باید ارسال کنید...
این برخورد فقط با دوستان برق صورت گرفته نه با دوستان مکانیک

بزرگوار

اخراجی موقت
**توجه**
باسلام

لطفا این پیام که توهین به مدیران شرکت ملی حفاری است سریعا حذف شود

ehsan-zand

عضو جدید
اعتراض

اعتراض

با سلام
دوست خوب من غیر بحث اعتراض که همیشه پایان خوبی نداره تو اینجور سیستمها چند نکته رو میگم که اگه رعایت میشد مسلما اینجوری جواب نمیدادید:
1:برای مصاحبه ها ای کاش ابزاری برای ضبط مصاحبه وجود داشت که خوشبختانه من حین مصاحبه چون سهمیم غیر بومی بود و رشتم مکانیک بود حدس این مواردو میزدم و تمام مصاحبه رو ضبط کردم البته گذاشته بودم بعد جوابها وحقیقتا وارد شدن به این شرکت که جواب این جور ادمها رو باید با چوب خودشون داد.
2:داخل برگه ارزشیابی قید شده بود که جانبداری و مسایل تخصصی و غیر تخصصی و.. چه مقدار مورد توجه بود که اگه امتیازی و نظری ازادانه بخواد داده بشه کاملا مصاحبه کنندهها بی سواد وکاملا بچه محل بازی بودو نمونهاشم هست که صرفا با وجود دیپلم حفاری و رزومه ای کاملا مسخره از دوستان مصاحبه میکردند.البته ناگفته نمونه از اون تعدادی که با خود من مصاحبه کردند همشون اینجوری نبودند ولی چکیده ونتیجه مصاحبه متاسفانه دست کسی بود که با زیرکی تمام البته با اشتباهاتی که نمونه اش رو میگم جواب منو داد.
اقای حقیقی:(ما فقط نظرمون بچه های حفاری بود)یعنی اینکه یه سازمان تماما دورشته مکانیک و برق رو الکی الاف خودش کرده و باید داخل دفترچه مینوشت فقط رشته حفاری اونم کسی که چند سال رو سکو کارکرده و بچه محل این اقا باشه تاییده.
این گزندی به من وارد نمیکنه چون من وارد این شرکت میشم حتی اگه امسال نشه سال دیگه یا سالهای بعد ولی این چنین ادمهایرو که یه سازمانو و کلی جون با کلی ارزورو به مسخره میگیرند هرگز جایی براشون تو هررده ای باشه قایل نیستم.
3:موضوع دیگه اینکه حتی دوستانی که پذیرفته میشوند نماینده اونهایی هستند که پذیرفته نشدند صد البته منظورم تو این مرحله بوده:لطفا اگه خودتون تو مقامی یا پستی قرار گرفتید سعی کنید روانشناس باشید وقاطع نه مثل این مصاحبه کننده دوپهلو و از روی ترس حرف بزنیدکه مبادا این اقا تو بحث خودش حریف ورقیب منه که کاملا این مسخره است چون تمام فعالیتها در سازمان از وابستگی به هم برخوردارن وبحث علمی کردن برای منو شما که خورده سوادم نداریم جایز نیست و بهتربود که جذب میکردید تا با شرو ور بچه هارو دفع کنید.
4:اینکه سوال پرسیدن خیلی راحته ایده الترین روش این بود که:اکثرا دوستان با سابقه بودند ،باید مصاحبه کننده برای چند لحظه اجازه میداد سطح مصاحبه شونده در سازمان واداره خودش با گفته هاش معلوم بشه در لابه لاش نکات مبهم و مشترک که به درد سازمان ملی حفاری میخوره رو بر میداشت و مصاحبه میکرد.
5:تئوری و سبک مصاحبه کننده ها اصلا از اصول مدیریتی و سازمانی برخوردار نبود:این مطلب رو به اقای حقیقی میگم قبل از اینکه به کسی بگی میرفتی حفاری مخوندی با چند سال سابقه بهتر بود جنابعالی میرفتید وروش مصاحبه کردن رو میخوندید اونم از این نوع کتابها که وزارت نفت دوستان زحمتکشش نوشتن برای ادمهایی چون شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

payam_j

عضو جدید
شما که رشته درسیتون نفت هست و فقط سوال نفتی پرسیدند باید خوشحال باشی
ولی از رشته مکانیک و برق از چاه حفاری سوال میکردند؟!!!!
به این میگن یک مصاحبه منصفانه.

payam_j

عضو جدید
این مصاحبه برای گروه های مکانیک و برق کاملا غیر منصفانه بود

از من که مکانیک هستم در مورد سیمان کاری دیواره چاه نفت سوال میکردندد

از یکی دیگه از دوستام که رشته برق بود در مورد وینچ کابل حفاری و اسید کاری چاه نفت سوال میکردنند؟! :eek:

ehsan-zand

عضو جدید

از یکی دیگه از دوستام که رشته برق بود در مورد وینچ کابل حفاری و اسید کاری چاه نفت سوال میکردنند؟! :eek:

ازشما اینارو پرسیدن که خوبه به من میگفت فرمول روغن کنار لاینینگ چیه؟یعنی فکر کنم شیمی هم اونم دکتری بودش نمیدونست البته خود این اقا هم یه شکری خورد چون خودشم حقیقتا نمیدونه چیه حالا ما احترامشو به عنوان مصاحبه کننده داشتیم خویشتن داری کردیم;)

ehsan-zand

عضو جدید

خوبه فدات شم که:
جدی مایلی با هم بریم سیمانکاری؟:biggrin:
خدایشش شرف داره بری جایی که اینجور ادما توشن .

mr.sijal

عضو جدید
دوستان این اعتراض شما هیچ نتیجه ی ندارد چون تصمیم خوده منابع انسانی بر این اساس بوده
چون نحوه مصاحبه به مصاحبه گرا آموزش داده شده بود که به همین نحو باشد
بخش نامه شم شهریور ماه به مناطق ارسال شده بوده،در این بخش نامه کاملا توضیح داده شده که سوالات مصاحبه بر اساس رسته شغلی باشه نه دروس دانشگاهی
http://www.pananews.ir/news/13428/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-/
اینم لینک خبرش در پانا نیوز

miladxy

عضو جدید
سلام بچها رشته منم برق قدرت هست و از منم سوالات حفاری پورسیدن مثل complete point چیه یا همون سیمانکاری که از بقیه هم پرسیدن یعنی الان میخوان همیه برقیها رو حذف کنن ؟

ehsan-zand

عضو جدید
دوستان این اعتراض شما هیچ نتیجه ی ندارد چون تصمیم خوده منابع انسانی بر این اساس بوده
بخش نامه شم شهریور ماه به مناطق ارسال شده بوده،در این بخش نامه کاملا توضیح داده شده که سوالات مصاحبه بر اساس رسته شغلی باشه نه دروس دانشگاهی
http://www.pananews.ir/news/13428/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-/

باسلام
خیلی خوبه ادم راضی باشه به چیزی که هست.
من نمیخوام نمونه سوالاتی رو که پرسیده شده رو مطرح کنم علتشم پر واضحه.
شما اون برگه ای رو که برای نظر سنجی دادن خدمتتون رو بخونید.
من براتون می نویسم دوستان دیگه حقیقتا بیایم یه جمع بندی کنیم از کل مصاحبه وجوابای خودشونو یا با امتیاز یا با ذکر مثال بگن تا ارزیابی بشه مصاحبه.
1:مدت زمان مصاحبه وتعدادسوالات
2:تناسب مطالب با گروه شغلی
3:میزان عملیاتی وفنی بودن سوالات
4:نحوه برخورد مصاحبه کننده درروابط حسنه
5میزان توانمکندی علمی وتخصصی مصاحبه کننده ها
6:عدم پیش داوری تعصب برخوردکلیشه ای ورعایت عدالت استخدامی

ehsan-zand

عضو جدید
[جواب من اینه.
1:تقریبا با زبان و کامپیوتر13 سوال پرسیدن توزمان 40 دقیقه
2:به غیر از زیان و کامپیوتر 9 سوال تخصصی که نمونشو خدمتتون عرض کردم فرمول روغن ....ویک موردم تخصصی خودم که اونجا فهمیدم کاملا بی سواد هستند چون بحثمون شد سر اون ذکر نمیکنم.
3:در خصوص عملیاتی بودن نمره 40 از 100 وفنی بودن 10 از 100 میدم
4:از اون تعداد نفرات 3 نفر واقعا خوب 2نفر کاملا برخوردی در شاٌن خودشون داشتن.
5:اینم واضحه با مدرک میشه برای بارهای هزارم هم ثابت کرد کاملا بی سواداز مباحث علمی روز وتخصصی هم برید رزومه مصاحبه کننده هارو نگاه کنید من همونو قبول دارم(طرف رییس حمل ونقل بوده ...با کارشناسی حفاری:eek:
6:که اینم تکلیفش معلومه (خدایش بزار این یکیرو دروغ بگیم حال کنیم )بچه محل هم از اب در اومدیم :que:

ehsan-zand

عضو جدید
سلام بچها رشته منم برق قدرت هست و از منم سوالات حفاری پورسیدن مثل complete point چیه یا همون سیمانکاری که از بقیه هم پرسیدن یعنی الان میخوان همیه برقیها رو حذف کنن ؟

نه دوست من
میخوان همشونو سیمانکار کنن.:biggrin:
اینو جدی میگم خودت راضی با همین سوال سطح علمیت سنجیده بشه؟!!!!!!!!!!!
پس لطفا اعتراض کنید به اجرای مصاحبه.
چون از خیلیای دیگه پرسیدم فقط یک یا دوسوال اونم همینجوری پرسیدن

payam_j

عضو جدید

دوست عزیز پس دوره اموزشی که برای افراد جدید الاستخدام میزارن برای چی هست؟

payam_j

عضو جدید
**توجه**
باسلام
سلام
تشکر دوست عزیز. من که تماس میگیرم و نحوه بد مصاحبه کردنشون رو گزارش میکنم

کادنیار

عضو جدید
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون كتبي ارديبهشت ماه شركت ملي نفت كه در مصاحبه هاي استخدامي مهر و آبان جاري حضور يافته اند:
نتايج نهائي مصاحبه هاي استخدامي ، دي ماه صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي اعلام خواهد شد .

mohammad 1365

عضو جدید
**توجه**
باسلام
به اطلاع آندسته از شرکت کننده گان در آزمون مصاحبه شرکت نفت (شرکت ملی حفاری) امسال که در گروه شغلی عملیات حفاری با گرایش تحصیلی برق و مکانیک شرکت کرده بودند میرساند با توجه به جبهه گیرهای افراد مصاحبه کننده در مقابل این دو رشته و نوع مصاحبه و برخورد با شرکت کنندگان این دو رشته خصوصا رشته برق،اعتراض های خود را به صورت تلفنی و فاکس به شماره های دفتر تامین نیروی انسانی شرکت نفت و شماره های روابط عمومی به گوش مسئولین برسانید.بیایید برای حذف بدون دلیل این دو گرایش در گروه شغلی عملیات حفاری تلاش کنیم.و مقابل جبهه گیری افراد متعصب مصاحبه کننده ایستادگی کنیم…!
شماره تماس:۶۶۹۶۹۵۶۲-۰۲۱
شماره فاکس جهت ارسال نامه کتبی:۶۱۶۲۶۳۳۰-۰۲۱
من خودم تماس گرفتم گفتن اگر اعتراضی هست به نحوه مصاحبه و برخورد آنها به صورت کتبی تا قبل از اعلام نتایج مصاحبه باید ارسال کنید…

mohammad 1365

عضو جدید
اعتراض خود را رسانه ایی کنید.....

اعتراض خود را رسانه ایی کنید.....

پایگاه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی
تلفن:
5889481 0939 جهت ارسال پیامک
فکس:
88501535 021
وب سایت:
www.pananews.ir
پست الکترونیک:
pananews2007@gmail.com
کد پستی:
1577815418
منتظر حضور سبز شما هستیم....
بیایید آخرین زنجیره این اعتراض نباشیم...
حق گرفتنیست...!!

ehsan-zand

عضو جدید
کاشکی سلام بلد بودید
سلام
میخواستید نیائید شغل حفاری و شغل برق و مکانیک رو میزدید
خود کرده را تدبیر نیست
با ارزوی توفیق

(هنوز جواب نیومده چقدر شما ها داغش کردید)
لطفا مدیریت وارد عمل شود

باسلام
داداش من درسته هنوز هیچ خبری نیست وقراره بری برای شغلی که کلی ریسک وخطر داره دستو پنجه نرم کنی اونم با این حقوق مسخره ای که براش میدن.ولی به نظر خودت تا همین جای کا شایسته هست طرف به عنوان مصاحبه کننده کاملا جهتدار مصاحبه رو انجام بده؟!!

mohammad 1365

عضو جدید
حق،گرفتنی است....

حق،گرفتنی است....

**توجه**
باسلام
خانه اش ویران باد اگر بخواهند من و تو ما نشویم....

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
برای بار آخر میگم اگر یکبار دیگه با هم کلکل کنید یا لحن کلام بصورت توهین آمیز باشه تاپیک قفل میشه. تمام کسانی هم که درگیر شدن باهاشون برخورد جدی میشه.

mr.sijal

عضو جدید
جناب مدیر تالار گناه بقیه چیه؟
متخلفان رو مجازات کنید نه اینکه تالار رو ببندید.

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
جناب مدیر تالار گناه بقیه چیه؟
متخلفان رو مجازات کنید نه اینکه تالار رو ببندید.

چشم.
دقیقا. بقیه گناهی ندارن. فقط کسانی که از رعایت نمیکنن اخطار و بعد از چند اخطار، اخراج میشن.

payam_j

عضو جدید
کاشکی سلام بلد بودید
سلام
میخواستید نیائید شغل حفاری و شغل برق و مکانیک رو میزدید
خود کرده را تدبیر نیست

برای بار دوم برای شما توضیح میدهم انشا الله که متوجه بشوید . نباید به هر کسی سلام کرد
شما مثل این که طراح ازمون بودید . اگر بودید که باید به ذهن تون میرسید شرکت ملی حفاری اگر احتیاجی به مهندسی برق و مکانیک نداشت
پس چرا نیروی مکانیک و برق رو برای مصاحبه فرا خواند؟؟؟؟؟ لطفا به این سوال جواب بدهید.

آخرین ویرایش:

payam_j

عضو جدید
برای بار آخر میگم اگر یکبار دیگه با هم کلکل کنید یا لحن کلام بصورت توهین آمیز باشه تاپیک قفل میشه. تمام کسانی هم که درگیر شدن باهاشون برخورد جدی میشه.

سلام اقای مدیر
شما به جواب دادن بعضی از افراد نگاه کنید بعد کسی که به بقیه افراد بی احترامی میکنه رو از تایپک اخراج کنید
این منصفانه نیست که تایپیک برای همه قفل بشود

بالا