مشکلات اینترنتی

rezajamin

عضو جدید
با سلام
من از اینترنت مبین نت استفاده میکنم تقریبا 3ماه است در 2ماه اول مشکلی نداشتم
اما دور سوم ............................
چون دانلودم نامحدوده من هر روز دانلودامو چک میکنم ولی در دور سوم دیدم الکی برام دانلود حساب میشه 20-40-55-25-15-1-60-165و غیره مگابایت از سیستم من دانلود میشه
درست موقعی که به اینترنت وصل میشوم دانلود بدون هیچ اثری شروع میشه و هیچ چیزی
در کامپیوتر نیست
در ضمن اول ویندور xp بود با همین مشکل حالا 7نصب کردم بازم مشکل پا برجاست
کار های انجام شده
1- 3بار تعویض win
2- تست بر روی لب تاپ و سیستم همسایه ولی این مشکل و نداشتن
3- غیر فعال کردن اپدیت و Firewall ویندوز
4- نمیدونم کار درستی بود یا نه ولی باطری بایوسم در اوردم به مدت 10 دقیقه بازم هیچ

حالا میگن باید جای پورت فیشو عوض کنم منظورم پشت کیس (روی مادربرد)
plz help
ممنون

Sarp

مدیر بازنشسته
با سلام
من از اینترنت مبین نت استفاده میکنم تقریبا 3ماه است در 2ماه اول مشکلی نداشتم
اما دور سوم ............................
چون دانلودم نامحدوده من هر روز دانلودامو چک میکنم ولی در دور سوم دیدم الکی برام دانلود حساب میشه 20-40-55-25-15-1-60-165و غیره مگابایت از سیستم من دانلود میشه
درست موقعی که به اینترنت وصل میشوم دانلود بدون هیچ اثری شروع میشه و هیچ چیزی
در کامپیوتر نیست
در ضمن اول ویندور xp بود با همین مشکل حالا 7نصب کردم بازم مشکل پا برجاست
کار های انجام شده
1- 3بار تعویض win
2- تست بر روی لب تاپ و سیستم همسایه ولی این مشکل و نداشتن
3- غیر فعال کردن اپدیت و Firewall ویندوز
4- نمیدونم کار درستی بود یا نه ولی باطری بایوسم در اوردم به مدت 10 دقیقه بازم هیچ

حالا میگن باید جای پورت فیشو عوض کنم منظورم پشت کیس (روی مادربرد)
plz help
ممنون
آنتی ویروس چی؟
اون آپدیت نمیشه؟

ولی کلا این isp ها از حجم میدزدن !
زیاد چیز عجیبی هم نیست

_arash

عضو جدید
سلام به همه

راستش من چند روزی میشه که اینترنت وایرلس گرفتم، به این طریق که یه آنتن گرفتم و روی ساختمون قرار دادم و از اونجا به کابل lan‌ به سیستمم وصل شده
سرعتش خیلی خوبه ولی مشکلاتی دارم و بزرگترین مشکل من، محدودیت 3 گیگابایتی اونه
خوب ساعت 2 تا 7 صبح برداشته میشه و میتونم دانلود کنم، اما:

حجم ترافیک مصرفی در ساعات محدودیتی به حدی بالاس که آدم استرس میگیره، برا یک ساعت مصرف و باز کردن چند صفحه خیلی ساده، براحتی بیش از 45 مگابایت از ترافیکم کم میشه
تمامی برنامه‌های آپدیتی خاموش هستن
آنتی ویروس آپدیت نمیشه
ویندوز آپدیت نمیشه، سیستم هیچ گونه ویروسی نداره

میشه بهم بگین مشکل از کجاست؟

ممنون :gol:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

راستش من چند روزی میشه که اینترنت وایرلس گرفتم، به این طریق که یه آنتن گرفتم و روی ساختمون قرار دادم و از اونجا به کابل lan‌ به سیستمم وصل شده

حجم ترافیک مصرفی در ساعات محدودیتی به حدی بالاس که آدم استرس میگیره، برا یک ساعت مصرف و باز کردن چند صفحه خیلی ساده، براحتی بیش از 45 مگابایت از ترافیکم کم میشه
آنتی ویروس آپدیت نمیشه

شاید یکیش اینه که سایتهایی که باز میکنی احتمالا حجم صفحاتشون بالاست.

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام به همه

آنتی ویروس آپدیت نمیشه

مطمئنی کس دیگه ای استفاده نمیکنه ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
تست بر روی لب تاپ و سیستم همسایه ولی این مشکل و نداشتن
با همان anti
ا
ه رو سیستمهای دیگه مشکلی نیست ، بهتره یه اینترنت سکوریتی خوب مثل کسپر نصب کنید و بعد آپدیت سیستم رو یه بار فول اسکن کنید !

_arash

عضو جدید
شاید یکیش اینه که سایتهایی که باز میکنی احتمالا حجم صفحاتشون بالاست.

خوب بزارین توضیح بدم
با باز کردن میلم و خوندن میلم بدون هیچ عکسی و تنها نوشتاری، بیش از 3 مگابایت ازم گرفته میشه، اونم فقط یک میل رو باز کردم
یا باز کردن صفحات asandownload و یا p30world و همین باشگاه حجمهای زیادی رو میگیره

همین الان چند دقه‌ای میشه آنلاین شدم
رفتم p30world دقیقن 4 صفحه نوشتار رو باز کردم و در همین باشگاه هم به همین منوال، دقیقن 5 صفحه، اونم فقط نوشتار بودن، مثلن به page خودم رفتم و پستایی رو که دیروز گذاشته بودم خوندم و الان دارم اینجا جواب میزارم
بیش از 8 مگابایت ازم گرفته شده!

راهی هست که بدونم چرا و چگونه از این نت داره استفاده میشه ؟

مطمئنی کس دیگه ای استفاده نمیکنه ؟

بله مطمئنم

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بزارین توضیح بدم
با باز کردن میلم و خوندن میلم بدون هیچ عکسی و تنها نوشتاری، بیش از 3 مگابایت ازم گرفته میشه، اونم فقط یک میل رو باز کردم
یا باز کردن صفحات asandownload و یا p30world و همین باشگاه حجمهای زیادی رو میگیره

همین الان چند دقه‌ای میشه آنلاین شدم
رفتم p30world دقیقن 4 صفحه نوشتار رو باز کردم و در همین باشگاه هم به همین منوال، دقیقن 5 صفحه، اونم فقط نوشتار بودن، مثلن به page خودم رفتم و پستایی رو که دیروز گذاشته بودم خوندم و الان دارم اینجا جواب میزارم
بیش از 8 مگابایت ازم گرفته شده!

راهی هست که بدونم چرا و چگونه از این نت داره استفاده میشه ؟

بله مطمئنم

با پیشتیبانی وایمکس و یا اگه مبین نته تماس بگیر علتشو بپرس.
اگرم فک میکنی کسه دیگه از نتت استفاده میکنه پسوردتو عوض کن

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
حدود 2 روز که صفحه ی google باز نمیشه و همچنین gmail ام رو نمی تونم چک کنم . ولی با ف**** شکن باز میشه !!!! چرا!!!؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین >

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حدود 2 روز که صفحه ی google باز نمیشه و همچنین gmail ام رو نمی تونم چک کنم . ولی با ف**** شکن باز میشه !!!! چرا!!!؟؟

ممنون دقیقا منم همین مشکل رو دارم ............ البته یه مسئله دیگه هم پیش اومده الآن گوگل باز میشه یاهو ..............

این چه مشکلیست

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ممنون دقیقا منم همین مشکل رو دارم ............ البته یه مسئله دیگه هم پیش اومده الآن گوگل باز میشه یاهو ..............

این چه مشکلیست

برا من که مشکلی نداره ولی خب اگه از فایر فاکس استفاده میکنید شاید block شده باشن میتونید برطرفش کنید
برید تو تب security
exeption رو بزنید بعد اگه اونجا بود remove کنیدش
اینم عکسش میتونید از رو این پیش برید
مثل همین کارو تو اکسپلوره هم میتونید انجام بدید

آخرین ویرایش:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل باز نشدن یاهومسنجر و اینترنت اکسپلوره:

گاهی اوقات ممکن برا بعضی کاربرای اینترنت همچین مشکلی پیش بیاد:

این عکس به شکل اتوماتیک کوچک شده است. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید. ابعاد اصلی عکس 797x640 میباشد.

به اینترنت هم کامل وصلید و با موزیلا هم راحت سایتها باز میشه

internet option رو از کنترل پنل یا تنظیمات خوده اکسپلوره باز کنید
تب connection رو باز کنید
رو connection که برای وصل شدن به اینترنت درست کردید کلیک کنید و بعد
settings رو بزنید
تیک های گزینه هارو برداریددرست میشه

_arash

عضو جدید
سلام به همه
چندی پیش مشکلم رو بیان کردم
آقا من شبا میزارم واسه دانلود
1.4 گیگابایت حجم دقیق دانلودی من، معادل با 2 گیگابایت حجم مصرفی هستش
میرم شرکتشون، جواب سر بالا میدن و همچین چیزی براشون غیر قابل قبوله، میگن مصرفتون طبیعیه :دی

آقا کسی میتونه کمکی کنه که من چیکار بایستی کنم؟
برنامه هایی هستن که من با استفاده از اونا تشخیص بدم که چه چیزایی دارن از نتم استفاده میکنن؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
میرم شرکتشون، جواب سر بالا میدن و همچین چیزی براشون غیر قابل قبوله، میگن مصرفتون طبیعیه :

برنامه هایی هستن که من با استفاده از اونا تشخیص بدم که چه چیزایی دارن از نتم استفاده میکنن؟

ببین یکی از مشکلات اینترنت وایرلس همینه.
اونا که نمیان حجم یه کاربر رو دزدی کنن پس مشکل از اون طرف نیست
برنامه های اپدیتتم که گفتی خاموشه.
سایتهایی که میری هم زیاد نباید حجم لود شدنشون زیاد باشه
بهتره با یه کاربر که اونم وایرلس داره ارتباط برقرار کنی و ببینی آیا برای اونم مثله خودته یا نه؟
اگه عجله نداری:18 تا 22 تو مشهد نمایشگاه اینترنت و کامپیوتر.من میرم در مورد مشکل شما هم سوال میکنم.جوابی پیدا کردم حتما برات میذارم:gol::gol:

آخرین ویرایش:

khordad64

عضو جدید
سلام
وقتی در google کلمه ای رو سرچ میکنم(در همونجا که تایپ می کنم)کلمه هایی با حروف اولی که تایپ کردم میاد که بیشترین سرچ رو داشتند و معمولا نامناسبند.
چه کار کنم که کلمات مشابه نشون داده نشه.
(ببخشید مثنوی نوشتم بجای سوال):gol:

سلام.منم مشکل شما رو دارم.اگه حل شده به منم بگین کجا باید برم؟یکی از دوستان گفته بود تو صفحه گوکل گزینه ی serch setting رو باز کنیم و تیک query...را باید بزنیم اما من اون گزینه رو پیدا نکردم.لطفا اگه کسی بلده راهنماییم کنه.

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.منم مشکل شما رو دارم.اگه حل شده به منم بگین کجا باید برم؟یکی از دوستان گفته بود تو صفحه گوکل گزینه ی serch setting رو باز کنیم و تیک query...را باید بزنیم اما من اون گزینه رو پیدا نکردم.لطفا اگه کسی بلده راهنماییم کنه.

همونجا که دارید تایپ میکنید ، گزینه هایی که قبلا رو سرچ کردید در رابطه با موضوعتون نشون میده فقط کافی موس رو رو یکی از گزینه ها ببرید و کلید delete رو بزنید همشون پاک میشن.
اگرم کامپیوترتون فریز داره اول باید فریزشو غیر فعال کنید بعد این کارو انجام بدید

khordad64

عضو جدید
همونجا که دارید تایپ میکنید ، گزینه هایی که قبلا رو سرچ کردید در رابطه با موضوعتون نشون میده فقط کافی موس رو رو یکی از گزینه ها ببرید و کلید delete رو بزنید همشون پاک میشن.
اگرم کامپیوترتون فریز داره اول باید فریزشو غیر فعال کنید بعد این کارو انجام بدید

آخه مشکل اینجاس که اونهایی که تو حافظه هست سرچ های من نیست.کلمات نامناسبن.نمیدونم چ جوری از شرشون خلاص شم

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مشکل اینجاس که اونهایی که تو حافظه هست سرچ های من نیست.کلمات نامناسبن.نمیدونم چ جوری از شرشون خلاص شم

یه باز history سیستمت رو پاک کن اگر هم درست نشد مرورگرت رو پاک کن دوباره نصبش کن

_arash

عضو جدید
ببین یکی از مشکلات اینترنت وایرلس همینه.
اونا که نمیان حجم یه کاربر رو دزدی کنن پس مشکل از اون طرف نیست
برنامه های اپدیتتم که گفتی خاموشه.
سایتهایی که میری هم زیاد نباید حجم لود شدنشون زیاد باشه
بهتره با یه کاربر که اونم وایرلس داره ارتباط برقرار کنی و ببینی آیا برای اونم مثله خودته یا نه؟
اگه عجله نداری:18 تا 22 تو مشهد نمایشگاه اینترنت و کامپیوتر.من میرم در مورد مشکل شما هم سوال میکنم.جوابی پیدا کردم حتما برات میذارم:gol::gol:

ممنونم
پس منتظرم

Sarp

مدیر بازنشسته
دوست عزیز نرم افزار مورد اشاره شما را نصب کردم .میشه کمی در مورد طرز کارش توضیح بدی
من شخصا ازش استفاده نکرده ام

ولی یکی از کارهاش اینه که ورودی و خروجی شما رو کنترل میکنه و مقدار استفاده هر برنامه از پهنا رو واستون گزارش میکنه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
منم مشکل شما رو دارم
اگه کسی میدونه کمک کنه
مرسی

با سلام،
اگر عضو گوگل هستید وارد شید و به قسمت prefrences برید و Intances رو غیرفعال کنید. در غیر این صورت و اگه از google به عنوان Homepage استفاده می کنید، اون رو به لینک زیر تغییرنام بدید:
http://www.google.com/webhp?complete=0

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به همه
میرم شرکتشون، جواب سر بالا میدن و همچین چیزی براشون غیر قابل قبوله، میگن مصرفتون طبیعیه :دی

آقا کسی میتونه کمکی کنه که من چیکار بایستی کنم؟
با سلام،
اگه تو سیستمتون فایروال داشته باشید، هرچیزی که بخواد از اینترنت استفاده کنه بهتون هشدار می ده! اگه نه می تونید از نرم افزار قدرتمند NetLimiter استفاده کنید.

Black Storm

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال در مورد طراحی وب داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم
از دوستان کسی میتونه یه سایت معتبر برای ثبت Domain به من معرفی کنه؟
خودم یه جستجو هایی کردم ولی چیزی دستگیرم نشد.

بالا