مشایی:موسیقی را نمی‌فهمند و می‌گویند حرام است

وضعیت
موضوع بسته شده است.

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه معصومه خانوم به نظر منم رای احمدی نژادیارو نداره
نترسین رایش زیاد نیست
به قول مصطفی به نظر منم یه چیزی تو مایه های کروبی رای میاره اگه شرکت کنه بترکونه میشه رای های باطله :biggrin:
میگم خوندن درست اسم من اینقد سخته؟؟؟!!!!
نمیترسم...من نگفتم رای احمدی ..رو میاره من میگم ایشون جدای از روش و منش احمدی نژاد نیست...زیر سوال بردن ایشون از طرف حامیان احمدی...در واقع زیر سوال بردن خود احمدی ...هست!
البته اگر بخوایم واقعیت ها رو ببینیم!

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم خوندن درست اسم من اینقد سخته؟؟؟!!!!
نمیترسم...من نگفتم رای احمدی ..رو میاره من میگم ایشون جدای از روش و منش احمدی نژاد نیست...زیر سوال بردن ایشون از طرف حامیان احمدی...در واقع زیر سوال بردن خود احمدی ...هست!
البته اگر بخوایم واقعیت ها رو ببینیم!
اوه شرمنده درستش کردم .چرا نوشتم معصومه خانوم؟!
هیمممممم
شاید،ولی آدما هم مهمن
این آدما هستن که از روش ها استفاده میکنن.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
نه سمیه خانوم به نظر منم رای احمدی نژادیارو نداره
نترسین رایش زیاد نیست
به قول مصطفی به نظر منم یه چیزی تو مایه های کروبی رای میاره اگه شرکت کنه بترکونه میشه رای های باطله :biggrin:

چرا بترسیم؟
مگه همین الانش رئیس جمهور نیست؟
حالا دور بعد هم باشه. مگه چی میشه. مگه الان اوضاع مملکت بده؟

سرمد حیدری

مدیر تالار
اوه شرمنده درستش کردم .چرا نوشتم معصومه خانوم؟!
هیمممممم
شاید،ولی آدما هم مهمن
این آدما هستن که از روش ها استفاده میکنن.

اتفاقا ادم ها مهم نیستند. مهم خط فکری هست که مشابه هست.
یعنی اگر احمدی نژاد اسمش میشد قلی و قیافش عوض میشد شماها بهش رای نمیدادید؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسفندیار رحیم مشایی دردانه .عزیز کرده و همه کاره احمدی نژاد.کسی که احمدی همه جانبه اونو تایید میکنه وتحصین میکنه .دخترش عروسشه. همه جا با اونه و مناصب مهم داخلی متعددی بهش داده و.تو امور خارجه مستقیما وبدون دخالت وزارت خارجه دست داره
این آقا شده آیینه دق طرفدارای سینه چاک و متعصب احمدی نژاد.حقیقتی که این جماعت ازش میخوان فرار کنن ولی متاسفانه وجود داره و محاسبات متعصبانه اونا رو به هم میزنه.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تحلیل دیگه از شما خیلی بعید بود....جبهه احمدی ..دشمن خونیشن؟؟؟!!!
ببخشید اینو میگم پس این جبهه یا اصلا نمیدونن تفکر احمدی نژادچیه و بر چه مبنایی بهش رای دادن و یا اینطور که شما میگید نیست!
کیه که ندونه احمدی نژاد به خاطر مشایی حتی حکم مستقیم رهبری رو هم نادیده گرفت!؟
بله طرفداران احمدی نژاد دشمن خونی مشایی هستند، مشایی طرفداران خاص خودشو داره که در عالم ماورا سیر می کنند.
چرا اتفاقاً خوب احمدی نژآدو میشناسیم، چون میشناسیمش از مشایی انتقاد می کنیم، اتفاقاًًًًًًًًًً این نشون دهنده اوج اصولگرایی در جبهه ماست که افراد واسمون مهم نیستند و رفتارها مهمه، رفتار احمدی نژآد رو 4 سال اولش دیدیم و شناختیم، همون 4 سال از مشایی که توی سازمان میراث فرهنگی هم بود انتقاد می کردیم، الآن هم که این کاره شده انتقاد میکنیم، و اساساً هرکس پاشو از خط اصولگرایی خارج بذاره از انتقاد ما مصون نیست، نه مثل برخی از جبهه ها که الآن وزیر وزراشون و قدر قدرتانشون در انگلیس به سر میبرن و هنوز که هنوز هیچ کس به ایشان با آن رفتارها و تفکراتشان از جبهه اصلاح طلبان منتقد نیست وهمه دارن (عذر میخوام) ماله میکشن اقدامات و تفکرات اونها رو، مهاجرانی، کدیور، حقیقت جو و ....

ما نمی ترسیم از انتقاد کردن به خودی ها، حتی به قیمت اینکه گروه اصلاح طلب از این سوء استفاده کنه و بخواد احمدی نژاد و هدف این انتقادات جلوه بده و بگه ندانسته به کسی رای دادن.
ما حتی اگر رای هم بدهیم انتقاد می کنیم، نه رای بدهیم و ماست مالی کنیم اشتباهات خودی ها رو....

از جبهه اصلاح طلبان، هم بر ضد فرهنگ عاشورا، هم بر ضد وحیانی بودن قرآن، هم انکار مهدویت، هم انکار معصومیت پیامبر و ائمه بلند شد و هیچ کس، مجدد میگم، هیچ کس صداش در نیومد که آقا بشین سرجات حرف نزن آبروی اصلاح طلبا رو بردی و داری اشتباه می کنی و این حرفا رو نزن و .........
این انتقادات ما که خداییش شرف داره به اون رفتار اصلاح طلبان هنگامی که در قدرت بودن، شاید انتقاد نمی کردن چون میترسیدن یکی بیاد بگه طرفداران اصلاحات نشناخته به خاتمی رای دادن...

الآن هم همینطوره، انتقادات گنجی رو دیدیم که با چه دیکتاتور مآبی ای سرکوب کردن، آنقدر بهش حمله کردن و ترور شخصیتیش کردن که ساکت شد بنده خدا...

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله طرفداران احمدی نژاد دشمن خونی مشایی هستند، مشایی طرفداران خاص خودشو داره که در عالم ماورا سیر می کنند.
چرا اتفاقاً خوب احمدی نژآدو میشناسیم، چون میشناسیمش از مشایی انتقاد می کنیم، اتفاقاًًًًًًًًًً این نشون دهنده اوج اصولگرایی در جبهه ماست که افراد واسمون مهم نیستند و رفتارها مهمه، رفتار احمدی نژآد رو 4 سال اولش دیدیم و شناختیم، همون 4 سال از مشایی که توی سازمان میراث فرهنگی هم بود انتقاد می کردیم، الآن هم که این کاره شده انتقاد میکنیم، و اساساً هرکس پاشو از خط اصولگرایی خارج بذاره از انتقاد ما مصون نیست، نه مثل برخی از جبهه ها که الآن وزیر وزراشون و قدر قدرتانشون در انگلیس به سر میبرن و هنوز که هنوز هیچ کس به ایشان با آن رفتارها و تفکراتشان از جبهه اصلاح طلبان منتقد نیست وهمه دارن (عذر میخوام) ماله میکشن اقدامات و تفکرات اونها رو، مهاجرانی، کدیور، حقیقت جو و ....

ما نمی ترسیم از انتقاد کردن به خودی ها، حتی به قیمت اینکه گروه اصلاح طلب از این سوء استفاده کنه و بخواد احمدی نژاد و هدف این انتقادات جلوه بده و بگه ندانسته به کسی رای دادن.
ما حتی اگر رای هم بدهیم انتقاد می کنیم، نه رای بدهیم و ماست مالی کنیم اشتباهات خودی ها رو....

از جبهه اصلاح طلبان، هم بر ضد فرهنگ عاشورا، هم بر ضد وحیانی بودن قرآن، هم انکار مهدویت، هم انکار معصومیت پیامبر و ائمه بلند شد و هیچ کس، مجدد میگم، هیچ کس صداش در نیومد که آقا بشین سرجات حرف نزن آبروی اصلاح طلبا رو بردی و داری اشتباه می کنی و این حرفا رو نزن و .........
این انتقادات ما که خداییش شرف داره به اون رفتار اصلاح طلبان هنگامی که در قدرت بودن، شاید انتقاد نمی کردن چون میترسیدن یکی بیاد بگه طرفداران اصلاحات نشناخته به خاتمی رای دادن...

الآن هم همینطوره، انتقادات گنجی رو دیدیم که با چه دیکتاتور مآبی ای سرکوب کردن، آنقدر بهش حمله کردن و ترور شخصیتیش کردن که ساکت شد بنده خدا...
بیخیال مصطفی جان اینقدر حرص نخور . تو راست میگی .فقط نظرت در مورد دفاع همه جانبه و جامع احمدی نژاد از مشایی و دادن پستهای متعدد به ایشون رو چطور برا خودتون توجیه کردین. با این که میبینید که احمدی نژاد با هر گونه انتقادی در مورد ایشون به تندی برخورد میکند وبر مواضع خود در مورد ایشون بیش از پیش پافشاری میکند.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسفندیار یه آلترناتیو خیلی قوی واسه احمدی نژاده که بخش بیشتری از حزب ها رو در نفوذ خودش داشته باشه.
نه تنها با بسیاری از روحانیون مخالفه و حرفهاش بلای جون جامعه روحانیت شده بلکه اعتقادات رادیکالی هم که داره راه رو واسه
بلندپروازی احمدی نژاد باز میکنه.

احمدی نژاد از حضور اون واسه اعمال نفوذ غیرمستقیم در جبهه مخالفان خودش-بخش محدودی از مخالفان-استفاده میکنه
جریانی که اسفندیار پیش میبره موازی جریان حاکم نیست و با زاویه ای که با هم دارند احتمال برخورد این دو خط وجود داره
و تاکتیک احمدی نژاد همینجا مشخص میشه که تو هر دو جبهه پیشدار هستش و از الان داره جای پای خودش رو واسه بعد از این محکم میکنه

به نظر من احتمال تغییر جریان حکومتی فعلی بدست خود اینها بیشتر از هر جنبش دیگه ایه

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیخیال مصطفی جان اینقدر حرص نخور . تو راست میگی .فقط نظرت در مورد دفاع همه جانبه و جامع احمدی نژاد از مشایی و دادن پستهای متعدد به ایشون رو چطور برا خودتون توجیه کردین. با این که میبینید که احمدی نژاد با هر گونه انتقادی در مورد ایشون به تندی برخورد میکند وبر مواضع خود در مورد ایشون بیش از پیش پافشاری میکند.
حرص نخورم؟!:surprised:
ما از حمایت احمدی نژاد از مشایی هم انتقاد می کنیم، در مقابل اون که ساکت نیستیم، این یکی از خصوصیات بد احمدی نژاده، یعنی لجبازی و یک دندگیش، بلاخره هر رییس جمهور ضعف هایی داره، اینم صعف احمدی نژاده...

مشاهده می کنید؟
بنده جلوی شما هم انتقاد می کنم، حتی وقتی میدونم سوء استفاده خواهید کرد.

اینه تفاوت تفکر ما و شما...

سرمد حیدری

مدیر تالار

ما آخر نفهمیدیم طرفدارای احمدی نژاد قبولش دارن یا ندارن.
آخه اگه کاراشو قبول نداشتین چرا رای دادین بهش؟
ما هر چی میگیم شما میگید ما خودمونم انتقاد داریم.
میگم اقتصاد
میگید خودمونم انتقاد داریم
میگیم سیاست
میگم صنعت
میگیم مشائی
میگیم رحیمی
هر چی میگیم شما میگید انتقاد داریم.
گویا شما کلا انتقاد دارید.
اینطور که معلومه شما به همه چیش انتقاد دارید. احمدی بدبخت هر کاری میکنه شما میگید انتقاد داریم.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما از حمایت احمدی نژاد از مشایی هم انتقاد می کنیم، در مقابل اون که ساکت نیستیم، این یکی از خصوصیات بد احمدی نژاده، یعنی لجبازی و یک دندگیش، بلاخره هر رییس جمهور ضعف هایی داره، اینم صعف احمدی نژاده...

مشاهده می کنید؟

انتقاد بزرگتر از تو هم برای احمدی پشیزی نمیارزد. هر که که باشد.خودت هم میدونی. اون دستور رهبری در مورد مشایی هم با اکراه پزیرفت مجبور بود بپزیرد.
من گفتم به نظر تو علت این اعتماد او به مشایی چیست در حالی که همه طرفدارانش میدانند که مشایی چیست؟ یعنی احمدی هنوز او را نشناخته؟ بعید میدانم.

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز

چرا تو ذوق مصطفی میزنی
مصطفی جان تازه حس گرفته بود

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس برای همین حرام نبودنه که تی وی دوسه ساله بندرت موسیقی پخش میکنه..اگرحرام بود چی میشد:eek:

سرمد حیدری

مدیر تالار

مشاهده می کنید؟

تفاوت در همین انتقاد هاست جناب نخودیان.
نظام چطوری داره با افرادی مثل مهندس موسوی بر خورد میکنه و انتقاد میکنه.
آیا با مشائی هم همین کارو میکنه؟
این کفن پوشها و ذوب شدگان در ولایت کجا هستند که الان جیکشونم در نمیاد. مگه همینا نبودن که بخاطر حرفای آیت الله صانعی و آیت الله منتظری و آیت الله دستغیب اونطوری عمل کردند و حتی به دفتر اونا هم حمله کردند. چون اینا حرفاشون با حرفای جانشین بر حق و سرور و سالار و صاحب اختیار ولایتمداران متفاوت بود.
چطور این ولایتمداران در مورد این افراد که جلو حرف ولایت مطلقه و مولا و سرور و صاحب اختیارشون وایساده ساکت شدند و کاری نکردند؟

اتفاقا این مشائی ولایت مطلقه هم پشتشه وگرنه تا حالا همون افراد خودسر پدرشو در اوورده بودند. همون افراد خودسر که به دفتر اون مراجع حمله کردند.

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اصلا نفهمیدم ربط حرف من به اینهمه مقایسه اصولگر و اصلاح طلب چی بود؟؟!!!!
اصلا اصلاح طلبا مطرود و بد و.....واصولگرایان کامل و بی نقص!!!
برادر من شما میگید احمدی...رو میشناسید و... من میگم شما یا ایشونو نمیشناسین یا ...شاید تعریف ما با هم از کلمه شناخت فرق کنه....به نظر من زمانی کسی رو میشناسیم که خط فکریش رو بدونیم ...اطرافیان و نزدیکان (به خصوص دوستان) شخص رو بشناسیم....عملکردش رو در شرایط مختلف بشناسیم و...........
شما خودتون خوب میدونید برخورد احمدی ....در رابطه با جریان مشایی در مقابل رهبری چی بود و.....
به نظر من آدم ادعای داشتن رفتار و یا ...رو نکنه خیلی بهتر از اینکه ادعاشو داشته باشه ولی در عمل.....
شما میتونید اینطور فکر نکنید..مختارید!

bilesan singer

عضو جدید
الان منه جوون باید به 4 تا خالی بندیه تو گوش بدم؟یا بگم بههههههه این چقدر فکر ماس .قانون تصویب کردی یا دین تعریف؟شادی با این حرفا بعضی ها رو خام کنی اما روشن فکر هارو نه

وضعیت
موضوع بسته شده است.