مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز ... من همین الان عضو شدم و تازه ب جمعتون پیوستم :heart: یه سوالی داشتم از دانشجویان عزیز رشته مدیریت ...

من هفته پیش دانشگا ازاد رشته مدیریت کسب و کار ثبت نام کردم ... اما چیز زیادی از این رشته نمیدونم ... کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه ... رشته اش چجوریاس ؟ بازار کارش ؟ پیشاپیش مرسی :heart:

مدیریت کسب و کار یکی از بهترین رشته ها برای ادامه تحصیل در خارج کشور هست من یک زمانی خیلی دنبال رشته های مدیریتی بودم در خارج کشور بیشتر کشور ها به مدیریت کسب و کار واحد های کوچک و مدیریت کسب و کار واحد های بزرگ داشتند که هم ظرفیت بالای داشتند و هم اینکه خیلی از کشورها حتی سرمایه گذاری کردن بابت این رشته - اما ایران زیاد به این رشته های جدید اطمینان نکن فقط اسم خوبی داره - من خودم کاردانی لجستیک و زنجیره تامین رو گرفتم - الان هم هم بیکارم و هم اینکه برای تغییر رشته دقیقا 1 سال عقب افتادم خیلی برام گران تموم شد این انتخابم ولی خب علاقه است دیگه نمیشه کاریش کرد

لادن68

عضو جدید
جزوه ارشد مدیریت

جزوه ارشد مدیریت

سلام،من میخام برایه ارشد دانشگاه آزاد مدیریت بازرگانی شروع کنم به خوندن،میخاستم ببینم کسی هست که منو کمک کنه،چون رشته کارشناسیم مدیریت نبوده و هیچ آشنایی ندارم از کجا شروع کنم،آیا کسی هست جزوه هاشو داشته باشه؟؟

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام،من میخام برایه ارشد دانشگاه آزاد مدیریت بازرگانی شروع کنم به خوندن،میخاستم ببینم کسی هست که منو کمک کنه،چون رشته کارشناسیم مدیریت نبوده و هیچ آشنایی ندارم از کجا شروع کنم،آیا کسی هست جزوه هاشو داشته باشه؟؟

سلام
چندتا کتاب معرفی میکنم اگه تونستید تهیه کنید براتون مفیده...
زبان عمومی و تخصصی تست بانک ماهات مولف:مریم رمضانی-محسن ابراهیمی و علیرضا سلامی
مدیریت بازاریابی:تالیف و ترجمه روستا،ونوس ابراهیمی نشر سمت
آمار و کاربرد ان در مدیریت:دکتر عادل آذر و منصور مومنی
تئوری های مدیریت: مدیریت عمومی دکتر الوانی - رفتار سازمانی دکتر رضائیان
ریاضی: دکتر رنجبران
اقتصاد خرد و کلان: اقتصاد خرد و کلان دکتر محسن نظری

اگه بتونی روی همین درسها تمرکز کنین و درصد بالا بزنین ایشالا موفق میشید.

لادن68

عضو جدید
سلام

مرسی دوست جونی

لادن68

عضو جدید
سلام

به نظرتون اگه این جزوه هایی که تو اینترنت برایه فروش گذاشتن رو بخرم فایده داره برا خوندن؟یا حتما باید این کتابا رو بخونم؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام
برای آزاد کدوم منابع بخونم بهتره؟؟؟

سلام منم همین سوالودارم اگر کسی هست ک میدونه راهنمایی کنه لطفا چون فقط3ماه وقت داریم تا کنکور ازاد...مرسی از مدیران عزیز
سلام. تجربه من میگه هر کی تو سراسری رتبه خوبی آورده معمولا تو آزاد هم آورده مگر اینکه حالا خیلی بیخیال بوده باشه تو آزاد. پس از نظر من منابع فرقی نمی کنه. مگر تو درسهایی که تو سراسری نیست. تاکید خیلی زیادی هم رو تست های سالهای گذشته داشته باشید. با اینحال اگه گرایش مورد نظرتون بدونم شاید بهتر بتونم کمک کنم.

کارشناسی ارشد مدیریت

1del

سلام غزال خانوم من قبول ندارم.به نظر من منابع آزاد با سراسری متفاوت است
مثلا زبان برای زبان فقط لغت تخصصی میدن و 1000 تست مدیریت مفید است و ...

1del

سلام. تجربه من میگه هر کی تو سراسری رتبه خوبی آورده معمولا تو آزاد هم آورده مگر اینکه حالا خیلی بیخیال بوده باشه تو آزاد. پس از نظر من منابع فرقی نمی کنه. مگر تو درسهایی که تو سراسری نیست. تاکید خیلی زیادی هم رو تست های سالهای گذشته داشته باشید. با اینحال اگه گرایش مورد نظرتون بدونم شاید بهتر بتونم کمک کنم.

کارشناسی ارشد مدیریت

مثلا زبان برای زبان فقط لغت تخصصی میدن و 1000 تست مدیریت مفید است و ...​

nafis arch

عضو جدید
ادیت

ادیت

کارشناسی ارشد مدیریت
مدیریت دولتی یا اجرایی.البته نسبت ب بازار کار میگم اگه شما توصیه بهتری دارید بفرمایید غزال خانوم

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
مثلا زبان برای زبان فقط لغت تخصصی میدن و 1000 تست مدیریت مفید است و ...​
منابع اونقدر متفاوت نیست ولی با توجه به شرایط سوالات آزاد باید اقدام کرد. حق با شماست سوالات آزاد در زبان اغلب به صورت یک سوال ساده تخصصی مدیریت به زبان انگلیسی است. به نظرم تست های سالهای قبل به اضافه یه کتاب که متون تخصصی داشته باشه کافیه:gol:

1del

منابع اونقدر متفاوت نیست ولی با توجه به شرایط سوالات آزاد باید اقدام کرد. حق با شماست سوالات آزاد در زبان اغلب به صورت یک سوال ساده تخصصی مدیریت به زبان انگلیسی است. به نظرم تست های سالهای قبل به اضافه یه کتاب که متون تخصصی داشته باشه کافیه:gol:

سلام اینو قبول دارم حالا شد.به نظر من منایع آزاد اجرایی
1) کتاب سبز انتشارات نگاه دانش برای کنکور آزاد
2 ) 1000 تست زبان ونوس
3)کتاب سبز انتشارات نگاه دانش برای کنکور آزاد
4)کتاب سبز انتشارات نگاه دانش برای کنکور آزاد
موفق باشید

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
2 ) 1000 تست زبان ونوس
موفق باشید

1و3و4 چه فرقی دارن؟

1del

man sanaye khondam.mikham sanati sherejat konam.behtarin gerayeshesh chie?

سلام به نظر من بهترین رشته مونده به شخصیت افراد،توانایی،علاقه و هدف فرد
من خودم مکانیک خوندم ولی صنعت دوست ندارم :D ولی مارکتینگ و مبحث برندینگ رو دوس دارم
یکی از دوستای من استراتژیک دوست داره
نمیشه کلی گفت
موفق باشید

nafis arch

عضو جدید
2 ) 1000 تست زبان ونوس
موفق باشید

salam agha yeki manabe arshad azad ejraei bege vase 2 mah vaght chi bekhonim.plz
mer300000000000000

1del

salam agha yeki manabe arshad azad ejraei bege vase 2 mah vaght chi bekhonim.plz
mer300000000000000

سلام خوبید من یه تاپیک جداگانه برای اجرایی تو بخش کنکور و تحصیلات تکمیلی زدم اونجا یه تعداد سوال پرسیدم به اون سوالا جواب بدهید راهنمایی کنم
موفق باشید

shayan 21

عضو جدید
سلام
دوستان میخواستم نظر شما رو بدونم & من رشته ی کارشناسیم مدیریت صنعتی هستش و میخوام واسه ارشد 93 شرکت کنم. به نظرتون همین مدیریت صنعتی واسه ارشد خوبه یا مهندسی صنایع-مدیریت سیستم و بهره وری؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

negarandish

عضو جدید
سلام.من رشته ام برق قدرته و واسه ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد میخام مطالعه کنم/ میخاستم خواهش کنم چنتا منبع برای دروس 1-نظریه های عمومی مدیریت2-درک متون مدیریت3-دانش مسائل روز در زمینه مدیریت موسسات و ..4-ریاضیات عمومی 1و2 دوره فنی مهندسی بهم معرفی کنین.
ضمنا با منابع ریاضیاتش کم و بیش آشنا هستم ولی سوالم بیشتر مربوط به مباحث و فصول مهمشه/یعنی کدوم فصول و مباحث باید بیشتر مطالعه بشه؟
ممنون از تاپیک خیلی خوبتون.

farahnaz829

عضو جدید
mba یا بازرگانی یا مالی با توجه به دوره کارشناسی ؟!!!

mba یا بازرگانی یا مالی با توجه به دوره کارشناسی ؟!!!

سلام من دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی ام ، می خوام برای ارشد بخونم ولی بین این سه تا رشته (بازرگانی و مالی و mba ) گیر کردم....

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام من دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی ام ، می خوام برای ارشد بخونم ولی بین این سه تا رشته (بازرگانی و مالی و mba ) گیر کردم....

سلام. هر 3رشته از بهترین گرایش های مدیریت هستن. بر اساس علاقه تون تصمیم بگیرین.

1del

سلام هر سه خوبند به نظر من با توجه به علاقه،توانایی و استعدادتون انتخاب کنید

KHANOM MODIR

عضو جدید
سلام عزیزم من دانشجوی سال دوم مدیریت بازرگانیم سال بعد ارشد میخوام شرکت کنم با گرایش بازرگانی.شما چون کارشناسیتون مدیریت نبوده به نظر من میریت اجرایی شرکت کنی بهتره چون اسون تره و منابعش کمتره.موفق باشی

KHANOM MODIR

عضو جدید
سوال

سوال

سلام من میخوام کنکور ارشد بازرگانی بدم اما نمیدونم چه جوری برنامه ریزی کنم مثلا تءوری مدیریتو همه کتابارو باهم شروع کنم یا اینکه یکیشو بخونم تموم شد بعدیشو شروع کنم.

KHANOM MODIR

عضو جدید
سلم عزیزم منم کارشناسی بازرگانیم از استادامون که مشورت گرفتم گفتن که بازرگانی بخونی بهتره .گرایش کارشناسیت با ارشد یکی باشه اینده شغلیت بهتره.

narges tn

عضو جدید
سلام دوستان
من رشته ام مدیریت صنعتیه برای ارشد نمیدونم صنعتی بخونم یا بازرگانی
قبول شدن توی تهران برای کدوم یک از این دو رشته راحتتره ؟؟

myreza_12345

عضو جدید
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
من فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم میخوام در مقطع ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات بخونم .

آیا کسی هست که شرایطش مثل من باشه و الان ارشد مدیریت فناوری اطلاعات بخونه و بیاد بگه که چند واحد جبرانی در ارشد به خاطر تغییر رشته باید پاس بشم؟
دروس مشترک و اختصاصی این رشته که باید واسه ارشد خواند چیه ؟
اگه کسی جزوه و کتاب به درد بخور برای این رشته سراغ داره لطفا معرفی کنه؟

با سپاس فراوان
یا حق

بالا