مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

zarkav

عضو جدید
در مورد رشته MBA توي دانشگاه هاي زير چه نظري داريد؟ چطور اولويت بندي ميكنيد؟ اگر ممكنه دلايلش را بفرماييد ؟

تبريز
بين المللي قزوين
سمنان
شاهرود
مالك اشتر (تهران)
غيرانتفاعي علوم و فنون مازندران
غيرانتفاعي علم و فرهنگ

اگر هم ميدونيد ممكنه جار و جنجال بشه لطفا پ.خ كنيد.

ممنون

كسي نبود؟
amin.ir عزيز شما كجا رفتي؟
لااقل شما سوال و جواب ميكردي كه ديگه پيدات نيست.

بين گرايشهاي مختلف چقدر تفاوت هست؟ يعني اگر شبانه گرايش خوب قبول بشم و روزانه گرايش ضعيفتر ايا ارزش داره كه شبانه برم يا نه به چند ميليون تومن هزينه نميارزه؟

به نظرتون شبانه هاي شاهرود و سمنان بهتره يا دو تا غيرانتفاعي ها؟

تورو خدا يكي بياد كمك كنه.

amin.ir

کاربر فعال
كسي نبود؟
amin.ir عزيز شما كجا رفتي؟
لااقل شما سوال و جواب ميكردي كه ديگه پيدات نيست.

بين گرايشهاي مختلف چقدر تفاوت هست؟ يعني اگر شبانه گرايش خوب قبول بشم و روزانه گرايش ضعيفتر ايا ارزش داره كه شبانه برم يا نه به چند ميليون تومن هزينه نميارزه؟

به نظرتون شبانه هاي شاهرود و سمنان بهتره يا دو تا غيرانتفاعي ها؟

تورو خدا يكي بياد كمك كنه.
سلام عزیزم
اگه دیرشد ببخشید
اینکه شبانه ارزش داره یانه به توان مالی شما بستگی داره چون تنها تفاوتش پوله و اگه شما یه دانشگاه بهتر شبانه قبول میشی بنظرم شک نکن که شبانه بهتره فکر کنم حدودا ترمی 1.3 میلیون هزینشه که بخش اعظمشو بهت وام 4-5 ساله میدن که بازپرداختشم بعد از اتمام تحصیله
والا من که از غیرانتفاعی اصلا خوشم نمیاد شبانه رو ترجیح میدم
دانشگاههای که گفتی هم خیلی نمیشناسم مالک اشتر که یخورده نظامیه تبریز شاید بد نباشه
و یه پشنهاد دیگه:
اگه شما میخای شبانه یه دانشگاه شهرستان بری بنظر من سازمان مدیریت صنعتی یا امیرکبیر امتحان بده(جداگانه امتحان میگیرن و امتحان ساده ای داره)
درمجموع نظر من اینه:
یا روزانه تهران و چندتاشهر تاپ مثل اصفهان
یا شبانه تهران
یا دانشگاه امیرکبیر و سازمان مدیریت صنعتی
بازهم تحقیق کن و سخت نگیر دنیا خیلی پیچیده نیست!

amin.ir

کاربر فعال
راستی به دو سوال من لطفا جواب بده
الان مشغول کار هستی یانه و رشتت چی بود؟(فکر کنم مکانیک بودی درسته؟
اگر مشغول کار هستی یا میتونی کار خوب پیدا کنه توصیه من اینه به هیچ وجه شهرستان نری چون خیلی به نفعته!)

zarkav

عضو جدید
سلام عزیزم
اگه دیرشد ببخشید
اینکه شبانه ارزش داره یانه به توان مالی شما بستگی داره چون تنها تفاوتش پوله و اگه شما یه دانشگاه بهتر شبانه قبول میشی بنظرم شک نکن که شبانه بهتره فکر کنم حدودا ترمی 1.3 میلیون هزینشه که بخش اعظمشو بهت وام 4-5 ساله میدن که بازپرداختشم بعد از اتمام تحصیله
والا من که از غیرانتفاعی اصلا خوشم نمیاد شبانه رو ترجیح میدم
دانشگاههای که گفتی هم خیلی نمیشناسم مالک اشتر که یخورده نظامیه تبریز شاید بد نباشه
و یه پشنهاد دیگه:
اگه شما میخای شبانه یه دانشگاه شهرستان بری بنظر من سازمان مدیریت صنعتی یا امیرکبیر امتحان بده(جداگانه امتحان میگیرن و امتحان ساده ای داره)
درمجموع نظر من اینه:
یا روزانه تهران و چندتاشهر تاپ مثل اصفهان
یا شبانه تهران
یا دانشگاه امیرکبیر و سازمان مدیریت صنعتی
بازهم تحقیق کن و سخت نگیر دنیا خیلی پیچیده نیست!

سلام عزيز.ممنونم از توضيحاتت.
اخه وقتي به جز شريف و تهران دانشگاه درست حسابي ديگه اي توي تهران نداره و توي شهرستان هم فقط دانشگاههايي كه اسم بردم داره كه ديگه نميشه كاري كرد.
توي تهران مالك اشتر و غيرانتفاعي علم و فرهنگ هم داره كه اونها هم دست كمي از شهرستان ندارند.
دانشگاه اميركبير كه اصلا معلوم نيست كي ازمون برگزار ميكنه.توي سايتش اطلاعات مربوط به سال 86 هست!!!!!!
سازمان مديريت صنعتي هم كه قبلا گفتم، اولا شهريش خيلي زياده و در ثاني مدرك قابل قبول وقتي نميده كه به درد يكي مثل من نميخوره.براي كسي كه ده سال سابقه كار داره و فقط براي اضافه شدن علم بخواد ( والبته كلاس!!!!)

سخت نميگيرم عزيز ولي بالاخره بايد تحقيق كرد. البته هرچه تحقيق ميكنم بيشتر گيج ميشم.
الان با يه نفر كه علوم و فنون خونده صحبت ميكردم گفت علوم و فنون از همه جا بهتره، من اگه روزانه تبريز هم قبول ميشدم و علوم و فنون باز هم ترجيح ميدادم برم علوم و فنون!!!!!!!!!!!!!!!!!
استاداش فلانن و بهمانن!!!!!

هرچه بيشتر بگردم بشتر گم ميشم.

يا قبول ميشم يا نميشم ديگه (البته انشاالله حتما قبول ميشم!!!!)

zarkav

عضو جدید
راستی به دو سوال من لطفا جواب بده
الان مشغول کار هستی یانه و رشتت چی بود؟(فکر کنم مکانیک بودی درسته؟
اگر مشغول کار هستی یا میتونی کار خوب پیدا کنه توصیه من اینه به هیچ وجه شهرستان نری چون خیلی به نفعته!)

رشتم كه مكانيك بود ولي ديدم توي مكانيك نوني نيست و از طرفي ديگه رشتم داره ميره به سمت ديگه روي همين حساب تازگيا زدم توي بيزينس (البته منظورم صادرات و واردات هست)

خيلي كار نكردم ولي بهش علاقه دارم.

amin.ir

کاربر فعال
رشتم كه مكانيك بود ولي ديدم توي مكانيك نوني نيست و از طرفي ديگه رشتم داره ميره به سمت ديگه روي همين حساب تازگيا زدم توي بيزينس (البته منظورم صادرات و واردات هست)

خيلي كار نكردم ولي بهش علاقه دارم.
ببین سازمان مدیریت صنعتی هزینهش ترمی حدودا 2.4 میلیونه اگه شما بخای شهرستان شبانه بخونی همین قیمت در میاد
واز نظر علمی هم خیلی عالیه
بنظرم بعترین کار اینه چندروز وقت بزاری بری این دانشگاههایی که گفتی لااقل اونایی که تهرانن از دانشجویانش تحقیق کنی بهترین نتیچه رو میگیری
موفق باشی

zarkav

عضو جدید
ببین سازمان مدیریت صنعتی هزینهش ترمی حدودا 2.4 میلیونه اگه شما بخای شهرستان شبانه بخونی همین قیمت در میاد
بنظرم بعترین کار اینه چندروز وقت بزاری بری این دانشگاههایی که گفتی لااقل اونایی که تهرانن از دانشجویانش تحقیق کنی بهترین نتیچه رو میگیری
موفق باشی

جانا سخن از زبان ما نميگويي!!!
اگر تهران بودم كه خوب بود
فعلا يه نفر كه تبريز درس خونده پيدا كردم و باهاش صحبت كردم و خيلي بهم كمك كرد.
تا ببينيم چي پيش مياد......

amin.ir

کاربر فعال
جانا سخن از زبان ما نميگويي!!!
اگر تهران بودم كه خوب بود
فعلا يه نفر كه تبريز درس خونده پيدا كردم و باهاش صحبت كردم و خيلي بهم كمك كرد.
تا ببينيم چي پيش مياد......
ا اهان او بحثش فرق داره موفق باشی

Mona NE

عضو جدید
موفق باشی

شهرستان شبانه ترمي 1.3 ميليونه. اونوقت با 2.4 ميليون يكي در مياد؟؟؟؟!!!!!:mad:
تازه شبانه وام ميدن
سازمان مديريت وام ميدن؟كسي ميدونه وام ميدن يا نه؟:cry:

zarkav

عضو جدید
تازه شبانه وام ميدن

سلام دوست عزيز.
حالا چرا اينقدر عصباني هستي؟؟؟!!!!!
اين دوستمون خيال ميكرد من تهران هستم و ميگفت شايد براي كسي كه تهران باشه عملا فرقي نميكنه. البته من همونم قبول ندارم، چون سازمان توسعه صنعتي اصلا مدركش فوق ليسانس نيست و به درد يكي مثل ما كه تجربه كاري نداريم نميخوره.

راستي نگفتي كه رتبت چند شده؟
شما اگر تحقيق كردي و به نتايج خاصي رسيدي ممنون ميشم در اختيار من و سايرين قرار بدي.

amin.ir

کاربر فعال
تازه شبانه وام ميدن
اولا سلام؟
دوما شما مثب اینکه طلبکاری؟؟
من برای کسی گفتم که تهران زندگی میکنه چون اگه کسی که تهرانه بخاد بره شهرستان ترمی 1 میلیون تومن هزینه زندگیش نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ پس تقریبا یه قیمت در میاد
در ضمن من که دارم میگم سازمان مدیریت صنعتی بهتره چون بیش از 10 تا پروژه با استاداش و استادی علامه اجرا کردم و میدونم دنیا دست کیه
شما اینجا نخون برو شهرستان ببینم یه سال دیگه راضی هستی یانه؟
دوستان ببخشید اگه زیاد پست زدم سعی میکنم کمتر بنویسم
موفق باشید

zarkav

عضو جدید
اولا سلام؟
من برای کسی گفتم که تهران زندگی میکنه چون اگه کسی که تهرانه بخاد بره شهرستان ترمی 1 میلیون تومن هزینه زندگیش نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ پس تقریبا یه قیمت در میاد
در ضمن من که دارم میگم سازمان مدیریت صنعتی بهتره چون بیش از 10 تا پروژه با استاداش و استادی علامه اجرا کردم و میدونم دنیا دست کیه
موفق باشید

مهندس شما پست نزني كي پست بزنه؟؟؟؟؟؟
اين دوستمون تازه وارد هست و احتمالا انتخاب رشته گيجش كرده (مثل من كه اينجوري شدم:confused::confused::confused::confused:)

استارتر اين تاپيك من بودم و مثل هميشه از اينكه دلسوزانه پاسخ مارو ميدي ممنونم.

خدا خيرشون بده بعضيا فقط بلد اطلاعات بگيرن و زورشون مياد به وقتش به يكي ديگه كمك كنن.

شب خوش رفيق ;)

Mona NE

عضو جدید
سلام دوست عزيز.
حالا چرا اينقدر عصباني هستي؟؟؟!!!!!
اين دوستمون خيال ميكرد من تهران هستم و ميگفت شايد براي كسي كه تهران باشه عملا فرقي نميكنه. البته من همونم قبول ندارم، چون سازمان توسعه صنعتي اصلا مدركش فوق ليسانس نيست و به درد يكي مثل ما كه تجربه كاري نداريم نميخوره.

راستي نگفتي كه رتبت چند شده؟
شما اگر تحقيق كردي و به نتايج خاصي رسيدي ممنون ميشم در اختيار من و سايرين قرار بدي.

عليك سلام
من 137 اجرايي شدم
منم تهران نيستم و هزينه زندگي اونجا وهرجاي ديگه همون ترمي 1 تومن ميشه مگر اينكه خوابگاه يا پانسيون بگيري
ماهم از خدامونه بريم سازمان تا اين 2 سال به پوچي نرسيم تو شهرستان
فعلا ميدونم هزينه كل دوره 9ميليون ميشه

Mona NE

عضو جدید
مهندس شما پست نزني كي پست بزنه؟؟؟؟؟؟
اين دوستمون تازه وارد هست و احتمالا انتخاب رشته گيجش كرده (مثل من كه اينجوري شدم:confused::confused::confused::confused:)

استارتر اين تاپيك من بودم و مثل هميشه از اينكه دلسوزانه پاسخ مارو ميدي ممنونم.

خدا خيرشون بده بعضيا فقط بلد اطلاعات بگيرن و زورشون مياد به وقتش به يكي ديگه كمك كنن.

شب خوش رفيق ;)

بفرمايين اطلاعات:http://www.ejraee88.blogfa.com/
با كنايه هم صحبت نكنيد.

Mona NE

عضو جدید
اولا سلام؟
موفق باشید

بحث طلبكاري نيست،همه كه خونشون تهران تازه اونم نزديك سازمان مديريت نيست
شما كه مسئوليت خطير جوابگويي رو به عهده گرفتي بايد بيشتر دقت كنين
همه الان قاطي هستن
ما از خدامونه سازمان بخونيم بفرمايين وام تعلق ميگيره؟

amin.ir

کاربر فعال
همه الان قاطي هستن

اگه شما عصبانی هستی مطمانا بخاطر عملکرد بد گذشتتون هست کسی مقصر نیست.. باید یاد بگیری دیگران رو مقصر ندونی
منم برای همه نگفتم من شرایط رو جوری که بود توصیف کردم و نظرمو گفتم در ضمن ادم باید با 10 نفر مشورت کنه
درضمن اگه نظر منو میخای شما مدیریت نخونی بهتره چون هنوز بلد نیستی سلام کنی!! ببخشید که رک میگم ولی مدیریت علم رهبری و برقرای ارتباطه شما حتی یه ارتباط ساده نمیتونی برقرار کنی
از سایر دوستان مغذرت میخام

amin.ir

کاربر فعال
باسلام خدمت دوستان
من این وبلاگی که این خانم گذاشته رو دیدم
فکر میکنم این اقایی که مطالب رو نوشته خیلی اغراق کرده و شاید واقعیت انیطور نباشه در مورد حرفههای که زده
در مورد اولویت دانشگاهها هم که گفته دقیقا برعکسه من بادانشجوهای همه تهران و بهشتی ارتباط دارم
تهران تو مدیریت کاملا تعطیله و سر کلاس جوک تعریف میکنن حالا چطوری اولویت ایشون بوده خدا میدونه؟
و فقط اسم داره
درضمن کسی که دانشگاه تهران و علامه قبول میشه و میره سازمان مدیریت صنعتی میخونه باید بهش شک کرد چون واقعا یکم .....
برای قبولی سراسری باید شما 3-4 ماه وقت بزاری وبرای قبولی سازمان مدیریت صنعتی شما 1 هفته وقت بزاری کافیه
درضمن اعتباری که دانشگاههی سراسری تهران داره اصلا قابل قیاس با سازمان نیست و خیلی شک برانگیزه که ادم اینجا قبول شه و بره سازمان!
و اخر اینکه اینکه به ایشون پیشنهاد تدریس تو اونجا داده خیلی خیلی بعیده چون اونجا کاملا باندبازیه و کسانی که سرکلاس نشستن اکثرا بالای 30 سالن و به هیچ و جه به یه ادمه تازه فارغ التحصیل اجازه تدریس و ... داده نمیشه
و .............
درنهایت منظورم از این جرفا این بود که بهترین راهکار اینه برید با دانشجویان هردانشگاه صحبت کنین اینکه تو هر وبلاگی یا سایتی کسی چیزی نوشته قابل اتکا نیست خیلیها با غرض یا کمبودی که دارن یه سری مطالب میزنن که درو از واقعیته
به هرحال موفق باشین

Mona NE

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
فکر میکنم این اقایی که مطالب رو نوشته خیلی اغراق کرده و شاید واقعیت انیطور نباشه در مورد حرفههای که زده
در مورد اولویت دانشگاهها هم که گفته دقیقا برعکسه من بادانشجوهای همه تهران و بهشتی ارتباط دارم
تهران تو مدیریت کاملا تعطیله و سر کلاس جوک تعریف میکنن حالا چطوری اولویت ایشون بوده خدا میدونه؟
و فقط اسم داره
درضمن کسی که دانشگاه تهران و علامه قبول میشه و میره سازمان مدیریت صنعتی میخونه باید بهش شک کرد چون واقعا یکم .....
برای قبولی سراسری باید شما 3-4 ماه وقت بزاری وبرای قبولی سازمان مدیریت صنعتی شما 1 هفته وقت بزاری کافیه
درضمن اعتباری که دانشگاههی سراسری تهران داره اصلا قابل قیاس با سازمان نیست و خیلی شک برانگیزه که ادم اینجا قبول شه و بره سازمان!
و اخر اینکه اینکه به ایشون پیشنهاد تدریس تو اونجا داده خیلی خیلی بعیده چون اونجا کاملا باندبازیه و کسانی که سرکلاس نشستن اکثرا بالای 30 سالن و به هیچ و جه به یه ادمه تازه فارغ التحصیل اجازه تدریس و ... داده نمیشه
و .............
درنهایت منظورم از این جرفا این بود که بهترین راهکار اینه برید با دانشجویان هردانشگاه صحبت کنین اینکه تو هر وبلاگی یا سایتی کسی چیزی نوشته قابل اتکا نیست خیلیها با غرض یا کمبودی که دارن یه سری مطالب میزنن که درو از واقعیته
به هرحال موفق باشین

دوستان عزيز غير از پست آخر كه كمك چنداني به انتخاب دانشگاه نميكنه از آرشيو مطالب سايت http://www.ejraee88.blogfa.com/استفاده كنيد
اين آقاي محترم بحث خارج از موضوع راه انداخته
شماكه بيشتر از كوره در رفتي و داري توهين ميكني!
به بزرگي خودم چيزي نميگم وناديده ميگيرم با آرزوي موفقيت.بدرود

zarkav

عضو جدید
بفرمايين اطلاعات:http://www.ejraee88.blogfa.com/
با كنايه هم صحبت نكنيد.

شما كلا مثل اينكه سر دعوا داري با همه.
من اصلا منظورم شما نبود. شما كه تازه اومدي توي انجمن و خودت هم وضعيتته مثل منه و بيشتر نياز به راهنمايي داري تا راهنمايي كردن.

zarkav

عضو جدید
همه الان قاطي هستن

ايشون هيچ مسئوليتي به عهده نگرفتند و اگر پاسخ ميدهند تنها از سر لطف هست و من از صميم قلب ازشون سپاسگزارم، بقيه هم خودشون ميدونن.
قاطي بودن دليل بر بي احترامي به ديگران نميشود.

zarkav

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
و فقط اسم داره
و .............
به هرحال موفق باشین

صد در صد تاييد ميشود.

amin.ir

کاربر فعال
دوستان عزيز غير از پست آخر كه كمك چنداني به انتخاب دانشگاه نميكنه از آرشيو مطالب سايت http://www.ejraee88.blogfa.com/استفاده كنيد
من نیازی به استفاده ندارم شما استفاده کن
دوست عزیز من قصدم فقط کمک به بقه بوده همین و بس
و از مطالبی که راجه به این وبلاگ نوشتم قصدم توهین به ایشون نبوده فقط خواستم عرض کنم که اکثر مطالب ایشون بنظرم دور از واقعیت ممکنه باشه و با طنابش کسی تو چاه نره همین و بس.
دیگه بحثی ندارم چون وقتشو ندارم
شماهم موفق باشی

amin.ir

کاربر فعال
ايشون هيچ مسئوليتي به عهده نگرفتند و اگر پاسخ ميدهند تنها از سر لطف هست و من از صميم قلب ازشون سپاسگزارم، بقيه هم خودشون ميدونن.
قاطي بودن دليل بر بي احترامي به ديگران نميشود.
مرسی زرکاو عزیز لطف داری
اگه کاری داشتی بگو شمارمو برات پیغام خصوصی بزارم
موفق باشی

zarkav

عضو جدید

واقعا اين لحنه حرف زدن از شما بعيده.
خواهش ميكنم ازتون هم از شما و هم amin.ir عزيز كه اين بحث را تموم كنيد و بذاريد به يه نتيجه معقول برسيم.
اينجوري اوضاع را براي خودتون بدتر ميكنيد مونا خانم.

zarkav

عضو جدید
مرسی زرکاو عزیز لطف داری
اگه کاری داشتی بگو شمارمو برات پیغام خصوصی بزارم
موفق باشی

ممنون داداش.
اگر اين كار را بكني كه واقعا سپاسگزار ميشم. راستش ميدونم توي اين تاپيك خيلي وقت گذاشتي و الكي توي مسائلي كه به شما مربوط نميشه درگير شدي و اعصابت خورد شد.
البته حقيقتا بر مونا خانم هم خيلي خرده نميگيرم چون ايشون هم در شرايطي هستند كه هر كسي يه چيزي ميگه و ادم بدتر گيج ميشه.
مونا خانم قائله را ختم كنيد بذاريد با فكر راحت تري به انتخاب رشته بپردازيد.

رها7

عضو جدید
در مورد رشته MBA توي دانشگاه هاي زير چه نظري داريد؟ چطور اولويت بندي ميكنيد؟ اگر ممكنه دلايلش را بفرماييد ؟

تبريز
بين المللي قزوين
سمنان
شاهرود
مالك اشتر (تهران)
غيرانتفاعي علوم و فنون مازندران
غيرانتفاعي علم و فرهنگ

اگر هم ميدونيد ممكنه جار و جنجال بشه لطفا پ.خ كنيد.

ممنون
سلام
من اول اصلا قصد انتخاب رشته نداشتم ولی با افزایش ظرفیتا و دیدن رتبه های قبولی شگفت انگیز پارسال!!! تصمیم گرفتم انتخاب رشته کنم.
تونستید بین این دانشگاه ها اولویت بندی کنید؟؟؟
اگه به نتیجه رسیدید لطفا به منم اطلاع بدید
ممنون

many60

عضو جدید
از بین رشته های مدیریت کدوم از نظر بازارکار بهتره بازگانی؟اقتصادی؟ اجرایی؟صنعتی؟اگه میشه واسه نظرتون یه کوچولو توضیح بدیییین:heart:

مدیریت بازرگانی
شما به تنهانی می توانید یک شرکت بازرگانی با مدیریت خودتون ایجاد کنید . (البته اگر سرمایه داشته باشید)
اگر هم سرمایه نداشته باشید بازهم بهترین چون تمامی شرکت ها نیاز به یک مدیر بازرگانی دارند .
در ضمن مدیریت بازرگانی از پرستیژ بالایی از لحاظ اجتماعی برخوردار است .

بالا