مشاوره پایان نامه و پروپزال (ارشد)

mohammad-naft

عضو جدید
درخواست همکاری پایان نامه

درخواست همکاری پایان نامه

سلام
من دانشجوی مهندسی نفت ارشد امیرکبیرم
موضوع پایان نامه م بهینه سازی یک تابع نفتی به روش طراحی آزمایشات است
تقریبا یک ماهی هست شروع کردم ولی چون پایه این درسم ضعیف هست چون مهندسی نفت خوندم
از دوستان اگه کسی این روش یا درس مسلط هست خواهش میکنم به من کمک کنه
ایمیل : mohammad.miri199@yahoo.com

saghaigh

کاربر بیش فعال
سلام
تقریبا یک ماهی هست شروع کردم ولی چون پایه این درسم ضعیف هست چون مهندسی نفت خوندم

سلام آقا محمد ...واقعیتش من که توی این زمینه تجربه ای ندارم اما فکر کنم به مبحث طراحی و تحلیل آزمایشات تاگوچی و DOE مربوط میشه اما بهتون پیشنهاد میکنم در درجه اول با توجه به دانشگاه خوبتون از اساتیدی که توی این زمینه کار کردن کمک بگیرید ....بعدش کتابهای موجود و چاپ شده در این زمینه را بخونید و همچنین مقالات آی اس آی مرتبط با موضوعتان ...
اگه خودمم جای شما بودم همین کارا میکردم و حتما حتما به بانک پایانامه های موجود در داشکده های صنایع با این عنوان میگشتم...
هرچند میدونم خودتونم این موارد میدونستید
شرمنده که نتونستم کمکی بکنم
لینک زیر:
http://homam7.blogfa.com/
http://taguchi.blogfa.com/
http://bookyar.com/?paperno=533
این مقاله فارسی :
http://www.prozhe.com/دانلود-مقاله-بهینه-سازی-کیفیت-تاگوچی
http://www.civilica.com/Paper-IIEC02-IIEC02_024.html
لینکهای دیگر:
http://progisdoe.com/blog/201
http://www.google.com/url?url=http:...8QFjAC&usg=AFQjCNHCV_au7Os4Wl2CjJ2VKtuAldADcg
http://ijhe.tums.ac.ir/files/site1/user_files_693d76/tums-A-10-25-5034-f298c8f.pdf
http://koomeshjournal.semums.ac.ir/files/site1/user_files_e4351e/najjariyan-A-10-4-389-cb82fb9.pdf

گه باز مقاله توی این زمینه خواستید اچه فارسی چه انگلیسی همین جا پیغام بذارید درصورت یافتن لینکشو براتون قرار میدهم ....امیدوارم موفق باشید

saghaigh

کاربر بیش فعال
تصحیح پاسخ قبلی

تصحیح پاسخ قبلی

واقعیتش من چون با روش تاگوچی یه مقدار آشنا بودم لینکهاشو براتون گذاشتم اما الان یکم دیگه سرچ زدم دیدم روش های طراحی آزمایش دیگه و منعطف تری هم هست ...
نکته اول اینکه قطعا یه مقایسه روشهای طراحی آزمایش وجود داره که شما با پیدا کردنش و خوندن نقاط ضعف و قوت هر روش میتونید با استناد به اون مقاله یا پایانامه یا کتاب روش مورد استفاده در پایانامه تون را ذکر کنید یا حتی ببینید توی زمینه موضوع شما از چه روشی برای طراحی آزمایشات استفاده می شود ...نکته دوم مطالعاله تمامی منابع نزدیک به موضوع پایانامه شماست ....
مثلا اگه بهینه سازی هست توی زمینه موضوعات بهینه سازی نزدیک به موضوع خودتون توابع مختلف را ببینیدو مورد تحلیل قرار بدهید ...
یا روش استفاده طراحی آزمایشتون خوندن مقالات و دستاوردهای گذشته نزذیک به موضوع شما که فاکتورهای مورد بررسی شان چی بود...
بهینه سازی مبحث شیرینه اصلا نگران نباشید با کمی مطالعه مسلط میشید .
موفق باشید:gol:

mohammad-naft

عضو جدید
واقعیتش من چون با روش تاگوچی یه مقدار آشنا بودم لینکهاشو براتون گذاشتم اما الان یکم دیگه سرچ زدم دیدم روش های طراحی آزمایش دیگه و منعطف تری هم هست ...
نکته اول اینکه قطعا یه مقایسه روشهای طراحی آزمایش وجود داره که شما با پیدا کردنش و خوندن نقاط ضعف و قوت هر روش میتونید با استناد به اون مقاله یا پایانامه یا کتاب روش مورد استفاده در پایانامه تون را ذکر کنید یا حتی ببینید توی زمینه موضوع شما از چه روشی برای طراحی آزمایشات استفاده می شود ...نکته دوم مطالعاله تمامی منابع نزدیک به موضوع پایانامه شماست ....
مثلا اگه بهینه سازی هست توی زمینه موضوعات بهینه سازی نزدیک به موضوع خودتون توابع مختلف را ببینیدو مورد تحلیل قرار بدهید ...
یا روش استفاده طراحی آزمایشتون خوندن مقالات و دستاوردهای گذشته نزذیک به موضوع شما که فاکتورهای مورد بررسی شان چی بود...
بهینه سازی مبحث شیرینه اصلا نگران نباشید با کمی مطالعه مسلط میشید .
موفق باشید:gol:
ممنون از کمک تون
ولی مشکل اینجاست که من پایه آماری ندارم و اصلا مفاهیم کتاب ها رو متوجه نمیشم مثلا بحث تحلیل واریانس

li@66

عضو جدید
ممنون از کمک تون
ولی مشکل اینجاست که من پایه آماری ندارم و اصلا مفاهیم کتاب ها رو متوجه نمیشم مثلا بحث تحلیل واریانس

سلام . برای فهم مفاهیم اماری کتاب عادل اذر مفهومی هست و بهتر میشه درکش کرد.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

طراحی آزمایش ها مبحثی نیست که فکر کنید چون کارشناسی رشته دیگه ای بودید الان با مشکل مواجه می شید
کلا صنایع رسته ای نیست که اگر از رشته دیگه واردش بشید دچار مشکل حادی بشید
فقط شاید همین بحث های اماری اعصاب خرد کن باشه.

پیشنهاد من اینه که اول یه مطالعه ای درمورد طراحی آزمایش ها داشته باشید تا به یه مفهموم کلی برسید و بعد هر سوالی پیش اومد بپرسید

برای تحلیل واریانس هم به نظرم برید سراغ آمار ایوزیان .
بخونید سوالی داشتید بپرسید

راضیه ع

عضو جدید
با سلام
من دانشجوی ارشد صنایع-مدیریت سیستم بهره وری هستم.ممنون میشم از دوستان کسی راهنماییم کنه در مورد موضوع پایان نامم که بیشتر مربوط به مدیریت باشه وراحتتر بشه جمع و جورش کرد

سلام دوستان لطفا در انتخاب موضوع برای پایان نامه ب من کمک کنید رشتم مندسی صنایعه و ب مباحث زنجیره تامین علاقه مندم.ممنون میشم کمکم کند.

سلام منم نیاز به موضوع برا پایان نامه دارم بیشتر میخوام اسون باشه موضوعم :biggrin:

گرایش منم مدیریت سیستم و بهره وری هست اگه میتونید راهنمایی کنید به ما

miladrm

عضو جدید
یکی از بحث های جدید hub routingهست و اگه توی مسائل بحرانی مطرحش کنید ( زمان زلزله یا جنگ) فکر کنم موضوع جالبی باشه

mehranmoradi

عضو جدید
پروژه و پایان نام های مهندسی صنایع

پروژه و پایان نام های مهندسی صنایع

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه شما دوستان عزیز.
بنده از دوران دانشجویی خودم و دوستام تعدادی پروژه و پایان نامه در اختیار دارم که خواستم اینجا آپلود کنم ولی ترجیح دادم در محیط اینترنت اشباع نشه. و دوستانی که واقعا بهشون نیاز دارند استفاده کنند. دوستان هر کسی هر کدوم از پروژه ها رو خواست به ایمیلم اطلاع بده.
ایمیلم: mehranmoradi2020@yahoo . com

پروژه و پایان نامه های مهندسی صنایع:
[h=2]پایان نامه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) همراه با پرسشنامه
[/h][h=2]پایان نامه مدیریت پروژه (Project management)
[/h][h=2]پایان نامه سیاست تولید ترکیبی در TOC به روش فوق ابتکاری[/h][h=2]پایان نامه استفاده از زنجیره بحرانی در کاهش زمان و هزینه های پروژه های سازمانهای تحقیقاتی [/h][h=2]پروژه پایانی: بهبود عملکرد پروژه با استفاده از مهندسی ارزش (همراه با مطالعه موردی)[/h][h=2]پروژه مهندسی ارزش در حمل و نقل[/h][h=2]پروژه پایانی: بررسی ارتباط اتوماسیون اداری بر بهبود عملکرد سازمان (همراه با مطالعه موردی و پرسشنامه)[/h][h=2]پایان نامه EFQM موردبررسی در شركت ایرالكو[/h][h=2]پایان نامه آنالیز حالات بالقوه شكست وخرابی (FMEA)[/h][h=2]پایان نامه کامل و جامع ایمنی و ایزو (ISO)[/h][h=2]پایان نامه کامل و جامع صنعت نورد[/h][h=2]پایان نامه برنامه ریزی وكنترل تولید شركت ماژین صنعت[/h][h=2]پایان نامه کامل و جامع شش سیگما (6سیگما)[/h][h=2]پایان نامه بررسی وشناسایی كامل مشكل و شناسایی دقیق نیازهای مشتری وآنالیزكامل محصول نهایی [/h][h=2]پایان نامه نقش EARENDValue در كنترل پروژه[/h][h=2]پایان نامه اطمینان بخشی سیستم توزیع[/h][h=2]پایان نامه JIT (تولید به هنگام)[/h][h=2]پایان‌نامه طراحی و توسعه یک سیستم DSS(پشتیبان تصمیم) در برنامه ریزی استراتژیک و تحلیل های مالی[/h][h=2]پروژه پایانی رقابت پذیری در زنجیره تامین ( Competitiveness in the supply chain)[/h][h=2]بررسی عوامل موثر در اجرای سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM) و ارائه الگوی مناسب شرکت آب و فاضلاب [/h][h=2]عوامل مؤثر بر ميزان تعهد سازماني (همراه با مطالعه موردی)[/h][h=2]پروژه درس مدیریت ارتباط با مشتری (CRM): مدلی برای پیشگیری از اتلاف وقت مشتریان در یک سازمان[/h][h=2]پروژه مدیریت زنجیره تامین[/h][h=2]بررسی سیستم های خبره و طراحی یک سیستم خبره [/h][h=2]مسائل و نظریات توسعه در جمهوری اسلامی [/h][h=2]پروژه کارشناسی با عنوان مدیریت بهره ور فراکیر[/h][h=2]پروژه درسی با عنوان سيستمهاي ERP[/h][h=2]پروژه پایانی مقطع کارشناسی با عنوان ارگونومی در صنعت
[/h][h=2]تحقیق افق 1404 (چشم انداز جمهوری اسلامی ایران) بخش آموزش عالی به روش SWOT[/h]

mehranmoradi

عضو جدید
سلام دوستان برای دریافت این پروژه ها میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید و از سمت راست این سایت موضوعات پروژه خود را انتخاب کنید.
http://majorproject.ir

vahid@ie

عضو جدید
سلام دوستان
من ترم پنج ارشدم و هنوز نتونستم موضوعی برای پایان نامه ام پیدا کنم کسی میتونه کمکم کنه
بیشتر به مباحث مدلسازی ریاضی و الگوریتم راابتکاری و تصمیم گیری با عیارهای چندانه علاقه مندم
کسی میتونه کمکم کنه ؟ vgh9090@yahoo.com

vahid@ie

عضو جدید
مشاوره پایان نامه، پروپزال (ارشد)

مشاوره پایان نامه، پروپزال (ارشد)

سلام دوستان
دنبال یک موضوع پایا نامه میگردم و بیشتر به مدلسازی ریاضی و الگوریتم های فرا ابتکاری علاقه مندم
خواهشا بنده رو کمک کنید تااز پیشنهادات تون بههمند بشوم
در خصوص مسئله زمانبندی پروژه و تسطیح منابع کسی اطلاعاتی داره ؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دنبال یک موضوع پایا نامه میگردم و بیشتر به مدلسازی ریاضی و الگوریتم های فرا ابتکاری علاقه مندم

سلام
من بهتون پیشنهاد میکنم در حوزه زمانبندی تولید مطالعه داشته باشید شاید براتون جذاب باشه با توجه به علاقه مند بودن شما در مدلسازی و متا
در خصوص زمانبندی پروژه من چندتا مقاله خوندم اکثرا ژنتیک زده بودن و به نظرم جالب هستش ولی تکراری

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان

به نظرم بهتره برای انتخاب موضوع به سلیقه س شخصی افراد توجه نکنید. راه هایی که برای انتخاب موضوع به ذهنم میرسه و شاید بتونه کمک تون کنه
1- سرچ و سرچ و سرچ! سرچ بهتره اول برای انتخاب حوزه ای باشه که می خواهید مطالعه کنید و بعد از انتخاب کلیت موضوع، جزیی تر سرچ کنید تا شاخه ای که مناسبه برای تحقیق را انتخاب کنید.موضوعی انتخاب کنید که ترجیحا توی همین سال و سال قبل چند تا مقاله بیس بتونید درموردش پیدا کنید.

2- فکر میکنم بهتره call for paper های سال های اینده را چک کنید ببینید چه موضوع هایی مورد توجه بوده.

هیچ موضوعی نیست که جای تحقیق نداشته باشه، منتها بعضی از موضوع ها هستند که وقت بیشتری لازم دارند.

اگر به الگوریتم ها علاقه دارید به نظرم "ربوست" خوبه. می تونید سراغ الگوریتم های جدید هم برید.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم بهتره برای انتخاب موضوع به سلیقه س شخصی افراد توجه نکنید. راه هایی که برای انتخاب موضوع به ذهنم میرسه و شاید بتونه کمک تون کنه
1- سرچ و سرچ و سرچ! سرچ بهتره اول برای انتخاب حوزه ای باشه که می خواهید مطالعه کنید و بعد از انتخاب کلیت موضوع، جزیی تر سرچ کنید تا شاخه ای که مناسبه برای تحقیق را انتخاب کنید.موضوعی انتخاب کنید که ترجیحا توی همین سال و سال قبل چند تا مقاله بیس بتونید درموردش پیدا کنید.

2- فکر میکنم بهتره call for paper های سال های اینده را چک کنید ببینید چه موضوع هایی مورد توجه بوده.

هیچ موضوعی نیست که جای تحقیق نداشته باشه، منتها بعضی از موضوع ها هستند که وقت بیشتری لازم دارند.

اگر به الگوریتم ها علاقه دارید به نظرم "ربوست" خوبه. می تونید سراغ الگوریتم های جدید هم برید.

سلام ، خوبی؟
تو زمینه robust و stochastic شما جزوه ای دارید؟؟؟

ati.aj

عضو جدید
سلام , موضوع پروژه پایانی من در مورد کاربرد مهندسی ارزش در حمل و نقله ممنون میشم اگه کمکم کنید تا اطلاعاتی به دست بیارم

ALIREZGHI

عضو جدید
نیاز به پروپوزال اماده مهندسی صنایع

نیاز به پروپوزال اماده مهندسی صنایع

دوستان کسی پروپوزال آماده مهندسی صنایع (مدیریت سیستم و بهره وری) داره ممنون میشم ارسال کنه.
برای آشنایی میخوام.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مشاوره پایان نامه و پروپزال (ارشد)

لطفا درخواست های مربوط به پروپزال و پایان نامه را اینجا مطرح کنید

mohkami

عضو جدید
با سلام کسی میتونه برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه ارشد
با موضوع : ارائه مدل برنامه ريزي آرماني جهت تخصيص مناسب منابع مالی به پروژه های بهبودی سازمان در سیستم مديريت كيفيت
کمک کنه؟ پروپوزال نوشته شده و باید اصلاحاتی روش انجام بشه. لطفا هزینه و زمان درخواستی را هم برای انجام اصلاحات و هم در صورت امکان برای نگارش کل پایان نامه اعلام بفرمایید با تشکر
m62mohkami@yahoo.co.in

yahyafroutan

عضو جدید
سلام من این ترم پایان نامه میخوام بردارم و به شش سیگما هم علاقه دارم ولی در باره موضوعش چیزی بلد نیستم و نمیتونم انتخاب کنم میتونید کمکم کنید؟