مشاوره و اطلاعات در مورد سرباز معلمی

H_Mahmoudi

عضو جدید
سلام دوستان

من ترم قبل فارغ التحصیل شدم.مکانیک -سیالات

دفتر چه پست کردم تاریخ اعزامم برای اول تیر اومد

رفتم نظام وظیفه تاریخو عوض کردم....انداختم اول اردیبهشت....11 روز دیگه

میخواستم ببینم میتونم برا سرباز معلمی اقدام کنم

کلا چجوریاست؟؟؟؟ اصلا این کارو صلاح میدونید

ضمنا من 8 ماه کسری از بابام دارم که تو سرباز معلمی تاثیر نداره

درسته که میگن ساعتی 3 هزار بابت تدریس میدن؟

پیر بابا

عضو جدید
با سلام
قوانین نظام وظیفه هر از چندگاهی عوض میشه و بکل تغییر میکنه. بهتره شما این موضوع رو از طریق سازمان نظام وظیفه شهرتون پیگیری کنید تا به جواب واقعی برسید. موفق باشید.

H_Mahmoudi

عضو جدید
با سلام
قوانین نظام وظیفه هر از چندگاهی عوض میشه و بکل تغییر میکنه. بهتره شما این موضوع رو از طریق سازمان نظام وظیفه شهرتون پیگیری کنید تا به جواب واقعی برسید. موفق باشید.

ممنون

من قوانین نظام وظیفه رو میدونم..... برای سرباز معلمی تا 18/12/89 تو کرج وقت داشت. میخواستم ببینم الان که وقتش گذشته راهی نداره....

زیر بکشی یا رو بکشی...منظورم پارتی ....نامه یا.....

پیر بابا

عضو جدید
ممنون

من قوانین نظام وظیفه رو میدونم..... برای سرباز معلمی تا 18/12/89 تو کرج وقت داشت. میخواستم ببینم الان که وقتش گذشته راهی نداره....

زیر بکشی یا رو بکشی...منظورم پارتی ....نامه یا.....

نه , راهی نداره. بخاطر اینکه نرم افزار ثبت این برنامه تو همون تاریخ بسته میشه و کسی هم نمیتونه کاریش بکنه. هر اسمی که تا آخرین روز ثبت میشه هموناست. حتی رئیس حوزه هم نمیتونه قفل نرم افزارش رو باز بکنه. از طریق مرکز قفل میشه .

H_Mahmoudi

عضو جدید
نه , راهی نداره. بخاطر اینکه نرم افزار ثبت این برنامه تو همون تاریخ بسته میشه و کسی هم نمیتونه کاریش بکنه. هر اسمی که تا آخرین روز ثبت میشه هموناست. حتی رئیس حوزه هم نمیتونه قفل نرم افزارش رو باز بکنه. از طریق مرکز قفل میشه .

آموزش پرورش کل شهرستان های استان تهران تو اتوبان بعثت-ترمینال جنوبه.....به نظرت ...برم اونجا؟؟؟

شاید با رییس پییسش صحبت کنم بشه!!!!!!!!...

پیر بابا

عضو جدید
آموزش پرورش کل شهرستان های استان تهران تو اتوبان بعثت-ترمینال جنوبه.....به نظرت ...برم اونجا؟؟؟

شاید با رییس پییسش صحبت کنم بشه!!!!!!!!...

فک نکنم ممکن بشه. چون من تجربه عینی این پیشامد رو دارم و میدونم که ممکن نیست. اینو بخاطر جلوگیری از پارتی بازی و باند بازی و این جور تخلفات برنامه ریزی کردن و هیچکس نمیتونه کاری بکنه. حالا برای اینکه دل نگران این مسئله باقی نمونی یه سر بزن. امیدوارم همیشه سالم و موفق و پیروز باشی و بسلامتی خدمتتون هم تموم بشه و با شادی به کارت ادامه بدی. موفق باشید.

H_Mahmoudi

عضو جدید
فک نکنم ممکن بشه. چون من تجربه عینی این پیشامد رو دارم و میدونم که ممکن نیست. اینو بخاطر جلوگیری از پارتی بازی و باند بازی و این جور تخلفات برنامه ریزی کردن و هیچکس نمیتونه کاری بکنه. حالا برای اینکه دل نگران این مسئله باقی نمونی یه سر بزن. امیدوارم همیشه سالم و موفق و پیروز باشی و بسلامتی خدمتتون هم تموم بشه و با شادی به کارت ادامه بدی. موفق باشید.

ممنون

همچنین شما

درود

H_Mahmoudi

عضو جدید
همه چیز در مورد سرباز معلمی:

همه تاریخ ها ی اعزام از برج 1 تا 6 ....تیر ماه اعزام میشن

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیر اقدام کردی غالبا بهمن و اسفند آموزش و پرورش برای سرباز معلمی پذیره نویسی میکنه.اون موقع هم باید آماده به خدمتت رو داشته باشی.
در مورد مبلغ خلاف به عرضتون رسوندن . 24 ساعت موظف در هفته داری مثل معلم های عادی و حقوق دریافتی ماهیانه 50 تا 60 تومان خواهد بود .
چهار روز یک شیفت مدرسه میری صبح تا ظهر . یا سه روز 7.5 تا 2.5 . همین. اگه اضافه کاری هم داشته باشی که نیست. فوقش ساعتی 1700 تومان میشه.
تابستان هم تعطیل .
یکی از دوستان من چند سال پیش سرباز معلم بود . از اون پرسیدم.

eye to eye

عضو جدید
کسی که4 ماه سر بازی رفته باشه بعد دانشگاه قبول شده باشه حالا باز بخاد ادامشو بره میتونه سرباز معلم بشه یا امریه بگیره؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی که4 ماه سر بازی رفته باشه بعد دانشگاه قبول شده باشه حالا باز بخاد ادامشو بره میتونه سرباز معلم بشه یا امریه بگیره؟
کاش قانونی بود که شما دخترا هم یه چند ماهی میرفتین سربازی مگه نه؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره کاش جای شوهرامون ما میرفتیم اونا به کارشون میرسیدن :دی
جواب سوالمو بده بابا
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:ترش نکن اصلا بهت نمیاد
اونی که سرباز معلم میشه باید حداقل یک سال تحصیلی خدمت بکنه وقبل از اتمام سال تحصیلی اجازه ترخیص نداره.

H_Mahmoudi

عضو جدید

سربازی عادی بره بهتره

در ضمن نمیتونه بره سرباز معلمی

من همین امروز رفتم اتوبان بعثت ...خیابان بخارایی...آموزش پرورش پرسیدم

H_Mahmoudi

عضو جدید
1-حقوق سرباز معلمی با حقوق بقیه جاها فرقی نمیکنه

2-2 سال تحصیلی باید درس بدی....اضافیش یعنی بیشتر از 18 ماه رو حقوق حق التدریس میدن

3- اعزام همه افرادی که برج 2 یا 4 یا 6 باشند برج 4

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون
یعنی باید دفترچه رو بفرستی بعد بری آموزش پرورش؟
من یک دوستی داشتم 2 سال خدمتش رو رفت تو یک روستایی که با شهر 1.5 ساعت فاصله داشت. چون به معلمی علاقه داشت 2 سال دیگه هم همونجا حق التدریسی موند شاید استخدام بشه که آخر سر هم نشد بی خیال شد و رفت جایی استخدام شد که علاقه ای نداشت.(بانک)

91...123

عضو جدید
یه سوال مهم
باید دفترچه پست کرد رفت دنبال امریه آموزش وپرورش یا نه؟
یا اینکه الان که فارغ التحصیل شدم هم میتونم برم دنبالش بعد هر جا گفتن امریه می گیرن ،دفترچه پست کنم!!!!!
لطفا جواب دهید.