مشاوره- منابع ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aziarchitect

عضو جدید
دوست عزیز متوجه ام که امتحان مجازیه اما سوال من این بود برا پاسخ به سوالا کدوم آدرس بریم؟ساعت چند شروع میشه؟اونم که فرمودین اطلاع ندارین.ولی اگه تا فردا خبری شد بهمون اطلاع بدین.منم میگردم چیزی گیرم اومد اطلاع میدم

بچه ها امتحان8صبح شنبه اس

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.یه سوال دارم..برای زبان میخوام اول از pdf 504 شروع کنم ولی همونطور که میدونین این pdf ها فقط لغات و معنیشون توشونه اما بهتره که هر لغت رو در جمله و با کاربردش یاد بگیریم من چون کتابشو نداشتم و دیدم اکثرا این pdf رو پیشنهاد میکنن میخوام بپرسم روش خوندنتون چجوریه.مرسی..

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان.یه سوال دارم..برای زبان میخوام اول از pdf 504 شروع کنم ولی همونطور که میدونین این pdf ها فقط لغات و معنیشون توشونه اما بهتره که هر لغت رو در جمله و با کاربردش یاد بگیریم من چون کتابشو نداشتم و دیدم اکثرا این pdf رو پیشنهاد میکنن میخوام بپرسم روش خوندنتون چجوریه.مرسی..

من مقواي مات خريدم و در ابعاد 8*6 بريدم و كلمه ها رو نوشتم روش و معنيشو پشتشون و با جمله حفظش كردم
بعد كه مسلط شدم واسه مرور از رو پي دي اف حفظ كردم

mehrazin_f

عضو جدید
بچه ها نگفتین برنامه چطور باشه.دوست دارین با هم پیش بریم؟

من فکر کنم کم کم شروع کنیم خوب باشه بعد هر دفه بیشتر کنیم چیزایی که میخوایم بخونیمو
پیشنهاد من اینه
تا ۵شنبه ۵/۵/۹۱ تا اینجا حتما خونده باشیم:
۱-زیبایی شناسی....مقدمه:مبانی ادراک
۲- سبک شناسی....تا سر تخت جمشید( کتاب من نشر سروش دانشه میشه تا صفحه ۷۲)
۳-درک رفتار سازه.... چون یکم سنگینه فصل اولش کفایت میکه فعلا:surprised:
۴- واسه زبان نمیتونم بگم چون هرکسی تو یه سطحه و هر کس خودش بهتر میدونه کجاها ضعف داره
تو این مدت هرکس میتونه چیزای دیگه بخونه در کنار اینا و تو طول هفته برنامه ریزی کنه که خودشو برسونه
جمعه ها هم میشه تورق و مرور هفته( این معجزه میکنه;))
اینم بگم دوستان امیدوار بودن خیلی مهمه
من از آبان ماه تصمیم گرفتم بخونم و چون فرصت نداشتم فقط کتاب راهیان ارشد خوندم ولی هیچ وقت نا امید نمیشدم با اینکه دوستای خودم از تابستون شروع کرده بودن و منابع خوندن و کتابای جورواجور ولی من رتبم از خیلیاشون بهتر شد چون اعتماد به نفس بالایی داشتم( البته اینو بگم چون همیشه زبان میخونم درصد زبانم ۵۸ بود و این باعث شد که رتبم خوب شه چون درصد بقیه درسام خوب نبود اصلا و اگه زودتر واسه کنکور تصمیم میگرفتم حتما منابعو میخوندم و هیچ وقت سراغ کتابای پر از غلط راهیان ارشد نمیرفتم) الانم با اینکه خیلی به اسکیسم مطمئن نیستم ولی نا امیدم نشدم اما نمیخوام وقتمو تلف کنم که اگه قبول نشدم حسرت بخورم که چرا یه ماهی که فرصت داشتمو درست استفاده نکردم
از یه طرفیم میگم هیچ وقت آدم از درس خوندن پشیمون نمیشه پس تو این یه ماهی که تکلیفم معلوم نیست بهتره منابعو بخونم که به اطلاعات خودم اضافه شه و چیزیو از دست نمیدم
پس اگه موافقین شروع کنیم اگرم چیزی به ذهنتون میرسه و پیشنهادی چیزی دارین بگین حتما:redface:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من هم ديگه به جمع كنكوري هاي ارشد اضافه شدم:D
ايا كسي هست كه اصلا بگه واسه ارشد چجوري بايد خوند؟:surprised:حس ميكنم خيلي از جو كنكور دورم!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام
ايا كسي هست كه اصلا بگه واسه ارشد چجوري بايد خوند؟:surprised:حس ميكنم خيلي از جو كنكور دورم!

سلام سحر خانوم
شما که همواره تو باشگاه حضور مستمر داشتید اما از من میشنوید یک دور از اول کل تاپیک ارشد سال پیش رو بخونید و همچنین این تاپیک رو
البته تاپیک سال پیش به نظرم پربارتر بود
زیاد وقت نمیگیره، نکات مثبتی هم میتونید در حین خوندنشون یاد بگیرید :gol:

arch_boy

عضو جدید
سلام

دوست عزیز چند صفحه اول همین تاپیک و تاپیک قدم به قدم تا ارشد 92 رو بخونید جواب خیلی از سوالاتتونو میگیرید...

rasoulll

عضو جدید
سلام
شما و بقیه ی دوستانی که میخوایید بیایید تو جو کنکور اولش نباید زیاد پراکنده خونی کنید، این هم باعث این میشه که میزان مطالعه ی مفیدتون بیاد پایین هم اینکه از حجم مطالب بترسید...
الان از 2_3تا کتاب شروع کنیدو تا 1هفته 10 روز همینارو بخونید تا بیفتید تو مسیر درس...

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه نکته ایی برای اون دسته از کسایی که در حال جمع کردن منابع هستن بگم که به نظر خودم خیلی مهمه و تجربه سه سال کنکور ارشد دادنم ثابت کرده که اکثر مواقع این جریان صدق میکنه و اونم شرایط کساییه که کنکور دادن و منابعشونو در اختیار بقیه میذارن و ما هم بدون در نظر گرفتن شرایط خودمون چشم بسته پیش میریم و انتظار داریم اگه همون منابعو بخونیم نتیجه ی یکسانی میگیریم.در حالی که اصلا اینطور نیست و جدای از بحث خود کنکور که هر سال عجیب غریب تر میشه و باعث میشه هیچ چیز مطلقی وجود نداشته باشه خیلی عوامل دیگه تو نتیجه تعیین کننده هستن.
مثلا کسی که از کاردانی رفته کارشناسی و بعد ارشد قطعا قابل مقایسه با بچه های پیوسته نیست چون وسط تحصیلش یه دور کنکور داده و خیلی از منابع ارشد و کارشناسی مشترکن.
یا بچه هایی که هنرستانی بودن کلا فازشون با ماها فرق داره.اونا خیلی پایه ایی تر و کاربردی تر درسا رو یاد گرفتن و تو کنکور خیلی جلو تر از ما هستن.دانشگاه ما تو کارشناسی رتبه اول تا سومش بچه های هنرستانی بودن.دوست خود من که هنرستانی بوده الان دو ساله که بدون حتی یک دقیقه درس خوندن کنکور میده و هر سال هم با رتبه ایی حول و حوش دو هزار مجاز میشه.ولی کسی رو هم میشناسم که با چند ماه درس خوندن بالای 5-6 هزار بوده و هنوز داره دنبال ایراد کارش میگرده!
گاهی وقتا دانشگاهی که آدم توش درس میخونه یا استادایی که داره تاثیر خیلی مستقیمی تو نتیجه ی کنکور میزاره.مثلا اساتید ما از اول برای اکثر درسای تئوریمون منابع کنکور ارائه کردن و از همونا امتحان گرفتن یا چون نیمه دوم بودیم تحویل طرح 5 رو انداختن 16 اسفند که برسیم با خیال راحت واسه کنکور بخونیم.در حالی که بعضی دیگه از بچه ها باید بین کنکور و تحویل پروژه یکیشو انتخاب میکردن.یا خبر داشتم که بعضی از دانشگاها زبان تخصصی رو ترمای اول ارائه میدن.مدیر گروه ما گفت میزاریم واستون ترم آخر چون زبان فراره و تو کنکور خیلی مهمه پس بهتره نزدیک به کنکورتون باشه.خلاصه بچه هایی که از این شرایط استفاده کردن و درس خوندن اونسال نتیجه ی دلخواهشونو گرفتن.
یا یه وقتی یکی حین کار کردن داره درس میخونه یا یکی تو خوابگاس یکی خونه اینا همش متاسفانه به شدت دخیله تو نتیجه ایی که ما از درس خوندنمون میگیریم.
پس سعی کنید اول همه ی شرایط رو واسه خودتون مهیا کنید بعد بر اساس داشته هاتون شروع کنید به درس خوندن.دو تا نکته رو هم هیچ وقت فراموش نکنید که خیلی تاثیر گذاره و من تو کنکور کاردانی به کارشناسی تاثیرشو به عینه دیدم.یکی داشتن یه برنامه ی منسجم که از استرس آدم کم کنه و به درس خوندنمون سر و سامون بده یکی هم خلاصه نویسی و مرور که حکم برگ برنده رو داره.اونقدری که اگه کتابایی که الان میخونید نرسید نزدیکیای کنکور دوره کنید عملا انگار هیچی نخوندین و همه ی خونده هاتون سوخت میشه.
منم میخوام کم کم شروع کنم.وسواس زیادی به خرج ندین.به قدر کافی کتاب و منبع شناخته شده برای شروع کردن و پر کردن این یکی دو ماه اول هست.
امیدورام امسال بتونم با جدیت درس بخونم و به چیزی که میخوام برسم و از صمیم قلب امیدوارم هر کی میخواد شروع کنه ، مسیر رو درست بره و بهترین نتیجه رو از چند ماه زحمتش بگیره.
موفق باشید.
پ.ن: ببخشید خیلی طولانی شد.خیلی وقت بود میخواستم اینا رو بگم دیدم الان بهترین موقعس...

month_2012

عضو جدید
منم هر روز که از امتحان اسکیس میگذره میبینم باید به کنکور سال دیگه فکر کنم...:( ولی انرژی و وقتی واسه خوندن ندارم...
ولی در کل دوستایی ک شروع میکنن به خوندن سعی کن از منابعی که انتخاب میکنن مطمئن شن و با منابع مشخص شده و برنامه ریزی بلند و کوتاه مدت شروع کنن به خوندن یعنی برنامه ریزیتون طوری باشه که تقریبا بدونید فرضا تا آخر آبان چه کتابایی رو حدودا خوندید و چندتا کتاب نخونده دارید...

rasoulll

عضو جدید
دوستان یه نکته ایی برای اون دسته از کسایی که در حال جمع کردن منابع هستن بگم که به نظر خودم خیلی مهمه و تجربه سه سال کنکور ارشد دادنم ثابت کرده که اکثر مواقع این جریان صدق میکنه و اونم شرایط کساییه که کنکور دادن و منابعشونو در اختیار بقیه میذارن و ما هم بدون در نظر گرفتن شرایط خودمون چشم بسته پیش میریم و انتظار داریم اگه همون منابعو بخونیم نتیجه ی یکسانی میگیریم.در حالی که اصلا اینطور نیست و جدای از بحث خود کنکور که هر سال عجیب غریب تر میشه و باعث میشه هیچ چیز مطلقی وجود نداشته باشه خیلی عوامل دیگه تو نتیجه تعیین کننده هستن.
مثلا کسی که از کاردانی رفته کارشناسی و بعد ارشد قطعا قابل مقایسه با بچه های پیوسته نیست چون وسط تحصیلش یه دور کنکور داده و خیلی از منابع ارشد و کارشناسی مشترکن.
یا بچه هایی که هنرستانی بودن کلا فازشون با ماها فرق داره.اونا خیلی پایه ایی تر و کاربردی تر درسا رو یاد گرفتن و تو کنکور خیلی جلو تر از ما هستن.دانشگاه ما تو کارشناسی رتبه اول تا سومش بچه های هنرستانی بودن.دوست خود من که هنرستانی بوده الان دو ساله که بدون حتی یک دقیقه درس خوندن کنکور میده و هر سال هم با رتبه ایی حول و حوش دو هزار مجاز میشه.ولی کسی رو هم میشناسم که با چند ماه درس خوندن بالای 5-6 هزار بوده و هنوز داره دنبال ایراد کارش میگرده!
گاهی وقتا دانشگاهی که آدم توش درس میخونه یا استادایی که داره تاثیر خیلی مستقیمی تو نتیجه ی کنکور میزاره.مثلا اساتید ما از اول برای اکثر درسای تئوریمون منابع کنکور ارائه کردن و از همونا امتحان گرفتن یا چون نیمه دوم بودیم تحویل طرح 5 رو انداختن 16 اسفند که برسیم با خیال راحت واسه کنکور بخونیم.در حالی که بعضی دیگه از بچه ها باید بین کنکور و تحویل پروژه یکیشو انتخاب میکردن.یا خبر داشتم که بعضی از دانشگاها زبان تخصصی رو ترمای اول ارائه میدن.مدیر گروه ما گفت میزاریم واستون ترم آخر چون زبان فراره و تو کنکور خیلی مهمه پس بهتره نزدیک به کنکورتون باشه.خلاصه بچه هایی که از این شرایط استفاده کردن و درس خوندن اونسال نتیجه ی دلخواهشونو گرفتن.
یا یه وقتی یکی حین کار کردن داره درس میخونه یا یکی تو خوابگاس یکی خونه اینا همش متاسفانه به شدت دخیله تو نتیجه ایی که ما از درس خوندنمون میگیریم.
پس سعی کنید اول همه ی شرایط رو واسه خودتون مهیا کنید بعد بر اساس داشته هاتون شروع کنید به درس خوندن.دو تا نکته رو هم هیچ وقت فراموش نکنید که خیلی تاثیر گذاره و من تو کنکور کاردانی به کارشناسی تاثیرشو به عینه دیدم.یکی داشتن یه برنامه ی منسجم که از استرس آدم کم کنه و به درس خوندنمون سر و سامون بده یکی هم خلاصه نویسی و مرور که حکم برگ برنده رو داره.اونقدری که اگه کتابایی که الان میخونید نرسید نزدیکیای کنکور دوره کنید عملا انگار هیچی نخوندین و همه ی خونده هاتون سوخت میشه.
منم میخوام کم کم شروع کنم.وسواس زیادی به خرج ندین.به قدر کافی کتاب و منبع شناخته شده برای شروع کردن و پر کردن این یکی دو ماه اول هست.
امیدورام امسال بتونم با جدیت درس بخونم و به چیزی که میخوام برسم و از صمیم قلب امیدوارم هر کی میخواد شروع کنه ، مسیر رو درست بره و بهترین نتیجه رو از چند ماه زحمتش بگیره.
موفق باشید.
پ.ن: ببخشید خیلی طولانی شد.خیلی وقت بود میخواستم اینا رو بگم دیدم الان بهترین موقعس...
کاملا موافقم
مخصوصا با 3پاراگراف اول;)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام سحر خانوم
شما که همواره تو باشگاه حضور مستمر داشتید اما از من میشنوید یک دور از اول کل تاپیک ارشد سال پیش رو بخونید و همچنین این تاپیک رو
البته تاپیک سال پیش به نظرم پربارتر بود
زیاد وقت نمیگیره، نکات مثبتی هم میتونید در حین خوندنشون یاد بگیرید :gol:
]
ميخواستم همينو بگم
ما يه تاپيك پربار ديگه هم داريم غير اينجا
اون راهي رو نشون ميده كه گذشتگان رفتن
اين تاپيك جديده
هميشه تجربه هاي گذشتگان كارامد تر بوده

موفق باشید.

عزيز دلمي حرفاي خوبي زدي
قبل از شروع بع درس خوندن از خودتون يك سوال بپرسين
چرا من ميخوام ارشد بگيرم؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
درسته كه كسي ك مياد كنكور معماري ميده براي قبولي تو دانشگاه خوب بايد كفش پولادين بپوشه اما خيلي هم به خودتون نقبولونين كه بايد حتما چندين سال پشت كنكوري باشين

ترم بالايي من از دانشگاه پيام نور يك بار كنكور داد با رتبه علمي 360 و اسكيس 30 روزانه تبريز قبول شد
هيچ كلاسي هم نرفت
منتها
يكي مياد ميگه من 5 ساله كنكور دادم قبول نشدم لازمه اينجا ازش بپرسي 5 بار كنكور دادي يا 5 بار درس خوندي و كنكور دادي؟؟
اين خيلي مهمه
اين ترم بالايي ما فك ميكنم 2.5سال خوند
1.5سال اولش پراكنده اما اخراش پيوسته

من خودم كنكور 90 بدون حتي 1 صفحه مطالعه با رتبه 14000مجاز نشد
كنكور 91 شدم 2248
مني كه با 1سال خوندن 12000تا اومدم جلو سال بعد اگه همينطوري وقت بزارم نفر يك كنكور منم

اينا كه ميگم براي اينه كه از حرف بقيه نترسيد
تو رو خدا نترسيد
كنكور هيچي نيست

من اين چيزا رو بعد از صحبت با استاد عزيزم توي همين باشگاه فهميدم جا داره صميمانه ازش تشكر كنم صفت استادي برازندشونه و حرفش واقعا بم دلگرمي داد

mohlia87

عضو جدید
سلام
کسی میدونه سوالات منظر امسال از چه کتاب هایی بوده ؟ (مثلا شکلا و عکس های که داده بودن ، دباره اسم گلی که پرسیده بودن؟)

rasoulll

عضو جدید
سلام
کسی میدونه سوالات منظر امسال از چه کتاب هایی بوده ؟ (مثلا شکلا و عکس های که داده بودن ، دباره اسم گلی که پرسیده بودن؟)
اینطور که من شنیدم چند ماه قبل از کنکور 1همایش بوده واسه معماری منظر و مقالاتی که اونجا ارائه میشده رو به صورت 1کتاب چاپ کرده بودن که همه ی سوالات از تو اون بوده...!!!

mohlia87

عضو جدید
اینطور که من شنیدم چند ماه قبل از کنکور 1همایش بوده واسه معماری منظر و مقالاتی که اونجا ارائه میشده رو به صورت 1کتاب چاپ کرده بودن که همه ی سوالات از تو اون بوده...!!!
ببخشید میدونید اسم اون کتاب چی بوده؟

month_2012

عضو جدید
سلام

یکی از عکساش از جزوه(باغ ایرانی : حکمت کهن، منظر جدید – انتشارات موزه هنرهای معاصر تهران) بود

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من یه سری منبع واستون میگم اگه خواستید اخر سر روش خوندنش رو هم میگم بهتون... اما قبلش این رو هم بگم که حتما همتون میدونید کنکور ارشد دادن و قبول شدن به زیاد خوندن نیست ، به این که بدونی چی بخونی و چجوری بخونیه... و اینایی هم که میگم تجربه ی چند سال کنکور دادنه...
واسه زبان عمومی:
مهمترین منبع واسه زبان عمومی 10سال کنکور گذشته اس.. اما نه فقط رشته ی معماری، 6تا رشته اس که بهتون میگم کدومان... رشته هایی مثل کشاورزی، ادبیات، برق و ... که هر سال روز و ساعت ازمونشون فرق داره ( دوستان دارم میگم زبان عمومی هاااا... یعنی 15تا سوال اول کشاورزی، 15تا سوال اول ادبیات ...)
10سال میشه 60سری سوال ارشد.. چون هر سال 6سری سوال طرح میشه، 4شنبه 5 شنبه جمعه صبح، و 4شنبه 5شنبه جمعه عصر...
میشه به جرات گفت حداقل 60درصد لغات هر سال تکراری از سالهای گذشته اس...مثلا من کنکور 90 رو که نگاه میگردم 29تا لغت از 40تا لغت تکراری بود، و عین همون لغات ساهای پیش اومده بود (این رو هم بگم 29تایی که میگم فقط تو گزینه ها بود، یعنی بدون خوندن متن سوال، یعنی اگه شما متن سوالات رو هم بخونید مطمئنا تا 35تا لغت رو از هر سال میدونید) که کل لغات فکر میکنم چیزی حدود 2000تا بشه در حالی که شما اگه کتاب یا منبع دیگه ای میخوندید و 10000تا لغت هم حفظ میکردید. شاید نمیتونستید اون 29تا لغت رو معنی کنید..
این 60تا فایلی رو که میگم رو خودم جدا کردم و دانلود کردم واسه بعضی از دوستان هم فرستادم، سر فرصت میذارم تو تاپیک جزوه ها میتونید بردارید...
اما واسه زبان تخصصی دیگه همه یه جورایی مطمئن شدیم که از فرهنگ تصویری سوال نمیاد ، مخصوصا الان که دیگه گرایشهایی مثل بازسازیو مطالعات هم که اینطوری اضافه شدن دیگه اصلا نمیاد..
و تو این دو سال هم حد و حدود زبان تخصصی دستتون اومده.. به نظر من اگه کسی زبان عمومی رو در حدی باشه که بتونه از 15تا سوال 7_8تاشو بزنه، مطمئنا از 15تا سوال تخصصی میتونه 10تاشو بزنه...
من خودم امسال زبان نتونستم بزنم چون هم خیلی خیلی کم وقت گذاشته بودم واسش و هم اینکه تو ازمون فقط 6 دقیقه وقت داشتم واسه زبان، اما الان بحث گفتن تجربه هامونه که من گفتم و مطمئنم شما هم بهش میرسید...
سلام میشه اون فایل های زبانو لینکشو اینجا هم بزارین من تو تاپیک جزوه ها پیداش نکردم.ممنون میشم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

rasoulll

عضو جدید
سلام میشه اون فایل های زبانو لینکشو اینجا هم بزارین من تو تاپیک جزوه ها پیداش نکردم.ممنون میشم
سلام
راستش هنوز اونارو نذاشتم اما قول میدم که تو این هفته همشونو بذارم چون حجمشون یکم بالاس آپلودشون زمان میبره....

rasoulll

عضو جدید
منظورتون کدوم فا یله یا (فایل ها)؟
فایلهای کنکور ارشد رشته های مختلف رو دانلود کردمو 6تا رشته که زبان عمومیشون باهم فرق داشتو جدا کردم، الانم میخوام اگه بشه فقط از هر رشته 15تا سوال اولشو که زبان عمومیه رو جدا کنم تا حجم فایل بیاد پایینو بتونم راحت آپلودش کنم واستون...
چون مهمترین منبع زبانی که من بهش ایمان دارم سوالات سالهای پیشه...

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب تا اينجاي كار بعد از شناخت منابع و خوندن تاپيكهايي كه دوستان پيشنهاد كردند تصميم گرفتم كه با زبان و معماري معاصر شروع كنم
قبلا زبانم خيلي خوب بود در حدي كه براي كنكور كارشناسي سوالات ارشد رو حل ميكردم و توي زبان تخصصي هم رتبه خوبي اوردم ولي يه 2-3 سالي هست كه دست به زبان نزدم!اميدوارم بشه جبران كرد:D
خوبه اين 2 تا آيا؟:دي

rasoulll

عضو جدید
خب تا اينجاي كار بعد از شناخت منابع و خوندن تاپيكهايي كه دوستان پيشنهاد كردند تصميم گرفتم كه با زبان و معماري معاصر شروع كنم
قبلا زبانم خيلي خوب بود در حدي كه براي كنكور كارشناسي سوالات ارشد رو حل ميكردم و توي زبان تخصصي هم رتبه خوبي اوردم ولي يه 2-3 سالي هست كه دست به زبان نزدم!اميدوارم بشه جبران كرد:D
به نظر من نه، خوب نیست، بجای زبان 1درس دیگه انتخاب کن، چون نمیتونی از میانگین خیلی بالاتر بزنی، چون اگه اسون باشه و شما بزنی خب بقیه هم میزنن دیگه....

month_2012

عضو جدید

اگه برای شروع میخای این دروس رو بخونی خوبه منم دقیقا با این دوتا درس شروع کردم به خوندن البته این مسئله بستگی به هر فردم داره...ولی اگه منظورت این بود که وقت بیشتری نسبت به بقیه درسها واسش بزاری شاید زیاد جالب نباشه...کلا اکثر بچهها دروس تاریخ رو خوب میخونن و درصدشون بالا میشه خیلیها بالا 70 میتونن بزنن یعنی اگه شما درصد تاریختون پایین باشه ضرر کردید ولی نهایتا اگه بالای 85% باشه شاید تو ترازتون اثر بزاره...بنظر من بالا بردن درصد دروس فنی و درک خیلی تو تراز تاثیرگذاره...

rasoulll

عضو جدید
اگه برای شروع میخای این دروس رو بخونی خوبه منم دقیقا با این دوتا درس شروع کردم به خوندن البته این مسئله بستگی به هر فردم داره...ولی اگه منظورت این بود که وقت بیشتری نسبت به بقیه درسها واسش بزاری شاید زیاد جالب نباشه...کلا اکثر بچهها دروس تاریخ رو خوب میخونن و درصدشون بالا میشه خیلیها بالا 70 میتونن بزنن یعنی اگه شما درصد تاریختون پایین باشه ضرر کردید ولی نهایتا اگه بالای 85% باشه شاید تو ترازتون اثر بزاره...بنظر من بالا بردن درصد دروس فنی و درک خیلی تو تراز تاثیرگذاره...
منم منظورم از اینکه این 2تا درس خوب نیست و یکی دیگه جای زبان انتخاب کن واسه شروع نبودااااا....
واسه اینکه بخوایی 2تا درسو بالا بزنی گفتم... زبان واسه بالا زدن خوب نیست وگرنه ایکه مشخصه از الان و شاید خیلی زودتر از این زبان رو شروع میکردی...

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم منظورم از اینکه این 2تا درس خوب نیست و یکی دیگه جای زبان انتخاب کن واسه شروع نبودااااا....
واسه اینکه بخوایی 2تا درسو بالا بزنی گفتم... زبان واسه بالا زدن خوب نیست وگرنه ایکه مشخصه از الان و شاید خیلی زودتر از این زبان رو شروع میکردی...
من ندونستم چرا خوب نيست!!!!
من تازه ميخوام شروع كنم و امسال به صورت ازمايشي شركت ميكنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.