[مشاوره تحصیلی کنکور ارشد عمران(سال89)]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omrani64

عضو جدید
خاک رو که محشر میشه تست زد من پیشنهاد می کنم روش زیاد حساب کنین و از اونجایی که روابطش خیلی آسون و زیاد و فراره آخرا یعنی 1 ماه آخر زیاد بخونین که فیکس بشه بعدشم برین سر جلسه حال کنین

omrani64

عضو جدید
دیگه چی موندش؟سیالات و ریاضی.آقا سیالات از اول تا آخرش 4 تا مفهوم و فرمول ساده بیشتر نیس ولی تا دلتون بخواد سوالای عجیب غریب در سالهای متمادی ازش داریم پس نتیجه ی اخلاقی این که هر جا تست سیالات دیدین بخونین شاید بدردبخوره آهان مفهوماشم باید عمیقا درک کنین مهمه

omrani64

عضو جدید
واسه ریاضی معادلات من فکر می کنم بیشتر میشه رو ریاضی حساب کرد تا معادلات آخه ریاضی تکلیف راه حل سوال روشن تره تا معادلات که بایدراه حلشو کشف کنی که شاید کلی وقت بگیره به نظر من چون سالای قبل بوده و کلی نمونه سوال کنکور ازش هس میشه خوب زد

omrani64

عضو جدید
واسه کنکور امسال من پیشنهاد میکنم که تمرکز اصلی روی همون دروس سالای قبل باشه چون ضرایب مال همه درسا ظاهرا یکیه چون اصلا مهم نیس شما از چه درسی تست بزنین نه که اصلا نخونین سعی کنین جزواتی که منابع موثقی دارن و جمع و جور ترن بخونین
حتما هم تست کنین خودتونو رتبتونو با کنکورای آزمایشی

rasool.civil

مدیر بازنشسته
مگه مقاومت 2 و تحليل 2 جزو دروس كنكور امسال هست؟! به نظرم تحليل 2 كه از اول نبوده و مقاومت 2 هم حذف شده. ضمنا منظورتون از كتاب ابريشمي همون كتاب ابريشمي و حسيني هست؟
نه فكر كنم كتاب هيدروليك كانال هاي باز از جليل ابريشمي رو گفتند مولفش فقط ابريشميه

Javid64

عضو جدید
مگه مقاومت 2 و تحليل 2 جزو دروس كنكور امسال هست؟! به نظرم تحليل 2 كه از اول نبوده و مقاومت 2 هم حذف شده. ضمنا منظورتون از كتاب ابريشمي همون كتاب ابريشمي و حسيني هست؟
مقاومت 2 حذف شد
بسیاری از تست های تحلیل 1 با استفاده از روش پخش لنگر و فنرها و کار مجازی و... که جزء تحلیل 2 هستن بسیار راحت تر و در زمان کمتر قابل حل شدن هستن این موضوع را وقتی کتاب تحلیل فنایی را کامل زدید متوجه خواهید شد...

arash1700

عضو
سلام دوستان من تقریبا لغت های 504 واژه لاتین رو خوندم که بعضی هاشون مونده که اونم داره تموم میشه... :smile::)
به نظرتون همین برای کنکور ارشد سراسری خوبه یا بایستی کتاب های دیگه ای هم بخونم ؟

راستی بلاخره با کتاب فنائی تحلیل جور در اومدم و مباحث پایداری و معینی سازه ها و خطوط تاثیر و تغییر مکان ارتجاعی سازه ها رو آخرهاش هست به نظرتون تحلیل همین + تست های کنکور سال قبل می تونه جواب گو باشه ؟
به نظرتون مقاومت رو چیکار کنم کتابی براش ندارم جز کتاب مرجع که خیلی زیاده !:eek:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منابع مورد نیاز برای مطالعه

منابع مورد نیاز برای مطالعه

تحلیل سازه :
تحلیل سازه ها شاپور طاحونی،تحلیل سازه ها مجید بدیعی،تحلیل سازه ها دکتر کاوه،تحلیل سازه ها دکتر نادر فنایی
مقاومت مصالح:
مقاومت مصالح بیر و جانستون،مقاومت مصالح تیموشنکو،مقاومت مصالح پوپوف،مقاومت مصالح دکتر نادر فنایی
مکانیک سیالات:
مکانیک سیالات شیمز، استریتر، فاکس، سری شوم،مکانیک سیالات بهزاد خداکرمی
مکانیک خاک:
اصول مهندسی ژئوتکنیک جلد اول شاپور طاحونی،مکانیک خاک ساسان امیر افشاری
ریاضیات:
ریاضیات توماس،ریاضیات لیتهلد،ریاضیات دکتر نیکوکار
معادلات دیفرانسیل:
معادلات دیفرانسیل بویس،دکتر نیکوکار ،خلیل پاریاب
طراحی سازه های فولادی:
طراحی سازه های فولادی(ایرانی یا طاحونی)، طراحی ساختمانهای فلزی کامبیز شایان
طراحی سازه های بتن آرمه:
طراحی سازه های بتن مسلح شاپور طاحونی
هیدرولیک:
هیدرولیک کانالهای باز ابریشمی
راهسازی:
اصول هندسی راه دکتر بهبهانی
روسازی راه:
روسازی راه دکتر طباطبایی
زبان تخصصی:
Essential grammer in use
Essential vocabulary in use
The practice transportation engineering
Urban transportation planning
Computatioanal procedure analysis
پی سازی:
اصول مهندسی ژئوتکنیک جلد دوم شاپور طاحونی،پی سازی علی فاخر

arash1700

عضو
ببین لغتای 504 واسه کنکور 1 کم کمه هر چی میتونی لغتا و متنای تخصصی بخون

مثلاچه کتابهایی رو بخونم ؟!
من اصلا کتابی ندارم :)
معرفی کنید بیشتر از کدوم کتاب ها تخصصی میاد ؟ :cry::surprised:
یا اگه کتبی هست که بشه دانلود کرد بزارین.

omrani64

عضو جدید
خوب همون کتاب زبان تخصصی عمران مال دکتر عزمی که همه جا هست فکر می کنم تا حد زیادی بدردت میخوره زبانای انتشارات راهیان ارشد یا پوران پژوهش هم خوبه

amin civil eng

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

موارد درسی کنکور سراسری که فقط دروس ریاضی 1 ، 2 و معادلات ، مکانیک خاک ، مکانیک سیالات ، مقاومت مصالح و تحلیل سازه 1 هستش . یعنی در واقع دروس پایه عمران .
با سلام
قابل توجه اونايي كه خيال مي كنن منابع ارشد فقط همين مواردي كه دوستمون اشاره كرده هستش:
طبق اعلام سايت سنجش دروس زير در كنكور 89 جز منابع امتحاني است:
پي سازي
هيدروليك
طراحي (سازه هاي فولادي 1و2-سازه هاي بتني 1و2)
رهسازي
روسازي راه:cry::confused:

رضا59

عضو جدید
نه دکتر ابریشمی یه کتاب هیدرولیک دارن که با دکتر حسینی نوشتن

از اعلام نظر دوستان به نظر مياد دوتا كتاب توسط ابريشمي نوشته شده يكي تنها ابريشمي و يكي با دكتر حسيني و اوني كه توسط ابريشمي نوشته شده و ترجمه chaw هس اوني هس كه برا كنكور به درد ميخوره. درسته؟

The Lunatic

عضو جدید
از اعلام نظر دوستان به نظر مياد دوتا كتاب توسط ابريشمي نوشته شده يكي تنها ابريشمي و يكي با دكتر حسيني و اوني كه توسط ابريشمي نوشته شده و ترجمه chaw هس اوني هس كه برا كنكور به درد ميخوره. درسته؟
من تا حالا فقط یک کتاب از دکتر ابریشمی دیدم که همراه دکتر حسینی نوشتن.
که معمولاً همین کتاب برای ارشد پیشنهاد میشه
در ضمن هیچجای این کتاب ننوشته که ترجمه ی chow هست. من فکر میکنم این کتاب ترجمه ای از کتاب chow هست به همراه مقداری تغییر.

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحلیل سازه :
تحلیل سازه ها شاپور طاحونی،تحلیل سازه ها مجید بدیعی،تحلیل سازه ها دکتر کاوه،تحلیل سازه ها دکتر نادر فنایی
مقاومت مصالح:
مقاومت مصالح بیر و جانستون،مقاومت مصالح تیموشنکو،مقاومت مصالح پوپوف،مقاومت مصالح دکتر نادر فنایی
مکانیک سیالات:
مکانیک سیالات شیمز، استریتر، فاکس، سری شوم،مکانیک سیالات بهزاد خداکرمی
مکانیک خاک:
اصول مهندسی ژئوتکنیک جلد اول شاپور طاحونی،مکانیک خاک ساسان امیر افشاری
ریاضیات:
ریاضیات توماس،ریاضیات لیتهلد،ریاضیات دکتر نیکوکار
معادلات دیفرانسیل:
معادلات دیفرانسیل بویس،دکتر نیکوکار ،خلیل پاریاب
طراحی سازه های فولادی:
طراحی سازه های فولادی(ایرانی یا طاحونی)، طراحی ساختمانهای فلزی کامبیز شایان
طراحی سازه های بتن آرمه:
طراحی سازه های بتن مسلح شاپور طاحونی
هیدرولیک:
هیدرولیک کانالهای باز ابریشمی
راهسازی:
اصول هندسی راه دکتر بهبهانی
روسازی راه:
روسازی راه دکتر طباطبایی
زبان تخصصی:
Essential grammer in use
Essential vocabulary in use
The practice transportation engineering
Urban transportation planning
Computatioanal procedure analysis
پی سازی:
اصول مهندسی ژئوتکنیک جلد دوم شاپور طاحونی،پی سازی علی فاخر

arash1700

عضو
چطوری عمرانی عزیز:D:D

برا فوق تحلیل را چی میخونی؟؟؟
چه کتاب تستی میزنی؟؟؟؟؟

زبان تخصصی عزمی را بلد باشیم برا کنکور کافیه؟؟؟؟چون من تو همونشم مشکل دارم.

سلام/.
تحلیل نادر فنائی رو می خونم با این سنگینه !
زبان عمومی هم که 504 زبان تخصصی رو شروع نکردم هنوز همون عزمی رو می خونم فکر می کنم برام جواب بده هنوز باقی درس ها رو به صورت جدی شروع نکردم ولی سیالات راهیان ارشد رو دارم که از اون می خونم که فکر کنم همین واسه سیالات به علاوه تست های کنکور جواب بده نظر شما چیهه ؟;):)

evergreen85

عضو جدید
راستی اینجا کسی واسه کنکور امسال درس نمی خونه من فعلا تحلیل نصفی خوندم بعلاوه امروز هم کتال زبان عمومی 504 واژه رو تموم کردم ...
یه توصیه ی یه نکاتی چیزی بزارین بیشتر روحیه بگیریم ....:biggrin::)

من تا همین یه هفته پیش تصمیم نداشتم کنکور بدم ولی طبق یک اقدام جنون امیز پایه شدم امسال کنکور بدم و حتما قبول بشم وقت زیادی ندارم ولی انگیزه زیادی دارم:biggrin:
حالا نمیدونم واسه کنکور جواب بده یانه
راستی این کتاب تحلیل فنایی که میگید تسته یا درسه یا هر دو با هم میخوام برم بخرمش میگم یه موقع اشتباهی نخرم تو این عالم بی پولی:D

arash1700

عضو
من تا همین یه هفته پیش تصمیم نداشتم کنکور بدم ولی طبق یک اقدام جنون امیز پایه شدم امسال کنکور بدم و حتما قبول بشم وقت زیادی ندارم ولی انگیزه زیادی دارم:biggrin:
حالا نمیدونم واسه کنکور جواب بده یانه
راستی این کتاب تحلیل فنایی که میگید تسته یا درسه یا هر دو با هم میخوام برم بخرمش میگم یه موقع اشتباهی نخرم تو این عالم بی پولی:D

تست هاش زیاده نکات درسی کم !
اینو نمیگم بخرین تا اونجایی که بعد از خرید متوجه شدم یه چند تا کتاب دیگه بود که خیلی تغریف می کردن اونارو بخرین دوستان حتما میدونن !;)
زبان تخصصی رو هم رفتم پرنت کردم یواش یواش اونو هم شروع می کنم فعلا سیالات می خونم :cool::);)

evergreen85

عضو جدید
اگه وقت کردین و جواب سوالام رو می دونین ، لطفا بگین :gol:

دقیقا تعداد شرکت کننده ها رو نمی دونم ولی یه چیزی بگم کلی حال کنید من که خودم اینو شنیدم کلی روحیه گرفتم :

سالای قبل رتبه 1500 سازه روزانه دانشگاه سیستان بلوچستان قبول شده:rambo:
1700 سازه های هیدرولیکی همین دانشگاه قبول شده
1800آب همین دانشگاه قبول شده
حالا ما سیستان بلو چستان نه میخوایم تهران قبول شیم یه کم اینورتر از سیستان بلوچستانه:biggrin:

از شوخی گذشته کسی نمیدونه یه دانشگاه غیرانتفاعی تو تهران چه رتبه ای میخواد البته من اینقدر داغون نیستم که بخوام برم غیر انتفاعی بخونم فقط کمی زیادی واقع بینم:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جواب مرتضی البته اگه فضولی نباشه
امسال بالای 23 هزار نفر شرکت کننده دارن
با رتبه 1100 هم میتونی آب خواجه نصیر قبول شی
برای اینکه بخوای زیر 500 شی
باید میانگین 35 درصد رو بزنی
کتابم اگه بخوای معرفی میکنم
اطلاعات دیگه هم اگه خواستی بگو دارم
در مورد دروس اضافه شده فولاد 1و 2 و بتن 1و2 و راه سازی و رو سازی همش 30 سوال با هم میاد
در مورد وقت آزمون اینو بدون که نفرات برتر هم حداقل 30 دقیقه اضافه میارن
اصلا مثل کارشناسی روش فکر نکن کلا چیز دیگریست

senatore javan

عضو جدید
سلام بچه ها یه خبر خوب اینکه امسال با میانگین 30% میشه رتبه زیر 500 آورد... اینو بهتون قول میدم....
در ضمن من پس از یک سال بررسی و جستجو کتابایی که واسه مطالعه خریدمو بهتون میگم:
- تحلیل سازه: ( مرجع = مجید بدیعی و طاحونی) ( تست = فنای و دیباگران تهران)

- مقاومت: ( مرجع = بی یر جانسون ) ( تست = دکتر حسن نائی خیلی خوبه)

- خاک: ( مرجع = جزوه دست نویس رنجبر ) ( تست = امیر افشاری و وفائی)

- سیالات : ( مرجع = دکتر قاهری ، سبک ، دلنشین ، جذاب و کاملترین کتاب سیالات به قول استادمون 90 درصد سوالات سیالات از این کتاب داده میشه چون یه کتاب چاپ قدیمه و احتمالا در دسترس هر کسی نباشه در ضمن منبع دکترا هم هست اگه تونستین حتما گیرش بیارین اگه خوب بخونین بالای 80 میزنین) ( واسه تست سیالات هم رامین وفائی کافیه)

- هیدرولیک: ( مرجع = دکتر ابریشمی ) ( تست دیباگران تهران)

- فولاد: ( مرجع = طاحونی و میر قادری) ( تست = راهیان ارشد)

- بتن: ( مرجع = کی نیا و طاحونی و مبحث 10 یادتون نره یه نیم نگاهی بندازین) ( تست = راهیان ارشد)

پی : ( مرجع = علی فاخر و طاحونی و بهترینش میونی بودهو من فقط اینو میخونم کامله) ( تست = راهیان ارشد)

روسازی : ( مرجع =طباطبائی) ( تست =کتاب عمران کافیه)

راهسازی : ( مرجع= بهبهانی کافی نیست جزوه خودتون هم مرور کنین یا یه مرجع دیگه مثل نریمانی رو حتما بخونین ) ( تست = کتاب عمران کافیه)

زبان : ( عمومی = 504 و گرامر سعتدت پور جواب میده) ( اختصاصی = فکر کنم بهتره فقط یه کتاب تست زبان اختصاصی بخرین ...کتاب مجموعه آزمون های زبان تخصصی مهدی پرنا عالیه هم سبک هم کامل ، ترجمش هم توشه )

ریاضی: من که نموخونم چون واقعا نمیتونم برسم ولی کتاببای نیکوکار و توماس در این مجموعه غوغا میکنن.

حتما خبر داشته باشین که امسال میانگین 30% رتبه زیر 500 میاره... اینم از خبر خوش که با تجربه خود و دوستان و کسایی که سالهای قبل قبول شدن این خبرو گفتم.:gol:;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از توضیحاتت بازم میدونی بگو ;) بسی روحیه دادی!

حالا اینکه مثل کارشناسی روش فکر نکنیم یعنی بهتره؟ بدتره؟

آخه انگار کنکور مقطع به مقطع آسونتر میشه یا شاید پذیرش داره آسونتر میشه.
منظورم از اینکه مثل کارشناسی روش فکر نکنیم این بود که کارشناسی یه چیز روتینه سوال و جواباش معلومه ولی ارشد معمولی نیست
کسی نمیتونه بگه همشو بالا میزنم چون معلوم نیست از چیه
پراکندگی سوالاش بالاست این هم خوبه هم بد
زیر هزارم بشی شبانه تهران قبوله فقط مهم ارادست که بشینی بخونی:D

mehdi220

عضو جدید
دقیقا تعداد شرکت کننده ها رو نمی دونم ولی یه چیزی بگم کلی حال کنید من که خودم اینو شنیدم کلی روحیه گرفتم :

سالای قبل رتبه 1500 سازه روزانه دانشگاه سیستان بلوچستان قبول شده:rambo:
1700 سازه های هیدرولیکی همین دانشگاه قبول شده
1800آب همین دانشگاه قبول شده
حالا ما سیستان بلو چستان نه میخوایم تهران قبول شیم یه کم اینورتر از سیستان بلوچستانه:biggrin:

از شوخی گذشته کسی نمیدونه یه دانشگاه غیرانتفاعی تو تهران چه رتبه ای میخواد البته من اینقدر داغون نیستم که بخوام برم غیر انتفاعی بخونم فقط کمی زیادی واقع بینم:D

آخرين رتبه قبولي در غيرانتفاعي تهران 1500 هستش

mehdi220

عضو جدید
سلام به همگي
يك توصيه ي دوستانه به اونهايي كه درس زبانشون زياد خوب نيست
اصلا اصلا زبان نخونيد و وقت اون رو به درسهاي ديگه بدين
من دوستم شريف قبول شد رتبه 120 ، زبان 3.3 درصد زده بود. با هم ميخونديم به من هي ميگفت زبان نخون ، گوش ندادم
همين دوستم بهم گفت از رتبه ي 20 يا 21 كه تو شريف قبول شده پرسيده زبان رو 2 تا زده كه درست بودن.
پارسال اومدم روزي 1.5 تا 2 ساعت زبان خوندم . عزمي رو كامل ، قاضي مرادي هم 70 درصدش
من پارسال امتحان دادم 2840 شدم ، خودم فكر ميكردم اگه بدشانسي بيارم 1000 ميشم:(
تو جلسه كلي وقت براي زبان گذاشتم 10 درصد زدم ، مني كه مثلا سيالات رو خيلي خونده بودم بهش كه رسيدم 7 يا 8 دقيقه مونده بود ، با عجله 4 تا رو جواب دادم كه البته همش درست بود. حداقل ميتونستم 50 بزنم

senatore javan

عضو جدید
:gol::gol:
سلام به همگي
يك توصيه ي دوستانه به اونهايي كه درس زبانشون زياد خوب نيست
اصلا اصلا زبان نخونيد و وقت اون رو به درسهاي ديگه بدين
من دوستم شريف قبول شد رتبه 120 ، زبان 3.3 درصد زده بود. با هم ميخونديم به من هي ميگفت زبان نخون ، گوش ندادم
همين دوستم بهم گفت از رتبه ي 20 يا 21 كه تو شريف قبول شده پرسيده زبان رو 2 تا زده كه درست بودن.
پارسال اومدم روزي 1.5 تا 2 ساعت زبان خوندم . عزمي رو كامل ، قاضي مرادي هم 70 درصدش
من پارسال امتحان دادم 2840 شدم ، خودم فكر ميكردم اگه بدشانسي بيارم 1000 ميشم:(
تو جلسه كلي وقت براي زبان گذاشتم 10 درصد زدم ، مني كه مثلا سيالات رو خيلي خونده بودم بهش كه رسيدم 7 يا 8 دقيقه مونده بود ، با عجله 4 تا رو جواب دادم كه البته همش درست بود. حداقل ميتونستم 50 بزنم
--------------------------------------------------------
آره راس میگی زبان خیلی وقت میگیره ولی گرامر حتما بخونین حد اقل 10 % بزنین که زبان صفر نشه... ولی اونایی که زبانشون خوب نیست منم توصیه میکنم وقتشونو یه کمی آزاد بکنن. ولی بقیه درسارو مثل تراکتور بخونین بچه ها نا امید نشین ما اگه تصمیم بگیریم هر کاری میکنیم ... مرد باشین خودتونو یه بار هم که شده بکشین بالا ... از من گفتن ، ما فقط یه بار به دنیا میایم ، یه بار هم از این دنیا میریم . اما دنیا پر از احساسات قشنگیه که هر کدام از ما میتونیم به اون احساس برسیم یکی از این احساسات نک رقمی ارشده ، فکرشو بکنین. واییییییییییییییییییی ... من حاضرم روزی 14 ساعت بخونم اما تک رقمی بشم... یوهووووووووووووووووووووووو;)

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید!!!
من بحثاتونو دنبال میکردم ............
من فعلا فقط 28% مهندس شدم!!! البته اگه عمومیا جز دروس مهندسی حساب بشه!!!!!(ترم 3 هستم!!!):lol::d

واقعا خسته نباشید!!!!
ولی اینجوری که میگین با30 % زیر 500 میاره معلومه که خیلی سخته ها!!!!!!!!
ولی فک کنم اگه یه ذره سخت کوشی کنین شاخشو میشکنین!!!!!!! چون اصولا اکثر شرکت کننده ها سیاهی لشکره!!!!!!!!!!!!!!!!:victory::w16:
ایشالا شما موفق میشین میاین اینج تجربیاتتونو واسه ما میگین!!!!!!!!!!!!!!!!

واستون دعا میکنم!!!!!!!!!
واسه همه اونایی که آرزوی سازنده بودن دارن دعا میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!:victory:

senatore javan

عضو جدید
سلام خسته نباشید!!!
من بحثاتونو دنبال میکردم ............
من فعلا فقط 28% مهندس شدم!!! البته اگه عمومیا جز دروس مهندسی حساب بشه!!!!!(ترم 3 هستم!!!):lol::d

واقعا خسته نباشید!!!!
ولی اینجوری که میگین با30 % زیر 500 میاره معلومه که خیلی سخته ها!!!!!!!!
ولی فک کنم اگه یه ذره سخت کوشی کنین شاخشو میشکنین!!!!!!! چون اصولا اکثر شرکت کننده ها سیاهی لشکره!!!!!!!!!!!!!!!!:victory::w16:
ایشالا شما موفق میشین میاین اینج تجربیاتتونو واسه ما میگین!!!!!!!!!!!!!!!!

واستون دعا میکنم!!!!!!!!!
واسه همه اونایی که آرزوی سازنده بودن دارن دعا میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!:victory:
---------------------------------------------------
عزیز سخت نیست امسال 6 تا درس تخصصی اضافه شده ...نقداَ 10% شرکت کننده نسبت به سال قبل کم میشه از رشته های دیگه هم که مهمون داشتیم دیگه خبری نیست... پس امسال جنگ واقعی بین عمرانیاست اونم عمرانیایی که تا کارشناسی عمران خوندن نه اینکه کاردانی عمران کارشناسی یه رشته دیگه بعد بیان دوباره ارشدو عمران بدن...یعنی واقعا نمیتونن بجنگن.... پس شرکت کننده واقعی که داره میجنگه کمه....یعنی روحیه خیلی اومده پایین و نمی خونن ... در ضمن چون دروس اضافه شده 6 تا هستش امکانش زیاده که زیاد سخت ندن و بیشتر سعی کنن گیج کننده ندن سوالاتو نسبت به سالای قبلی... اونایی امسال خوب بخونن نتیجه قابل قبولی میگیرن یعنی از امروز کسی روزی فقط 8 ساعت پاهاشو بشکنه بگیره بخونه مطمئن باشه که رتبه تک رقمی میاره... در پست های بعدی روشهای مطالعه که واسه ارشد جواب میده رو میگم الان میرم تست خاک بزنم به به فعلا بای ...چه قد حال میده واسه ارشد خوندن ;)

The Lunatic

عضو جدید
راستش دانشگاهی که کنکورش اینجوریه رو ما ترجیح میدیم اصلاً پامونو توش نذاریم. ارزونی خودشون
وقتی این احمقا میان 6 تا درس رو میچپونن تو 30 تا سوال من باید احمقتر باشم که بشینم بخاطر 30 تا سواال کل دروس طراحی رو بخونم.
دوستان به نظر من این کنکور با کنکورای قبلی هیچ فرقی نداره. خود عمرانیا هم نمیشینن دروس طراحی رو بخونن . مخصوصاً با شاهکار آقایان که اواسط تابستون تازه اومدن گفتن چه گندی زدن
واقعاً خر صد تا مدرک دکترا هم بهش بچسبونیم همون الاغیه که بوده
آخه ادم نماها شما که میخواستید تغییر بدید خبر مرگتون ضریبارو درست میکردید

senatore javan

عضو جدید
راستش دانشگاهی که کنکورش اینجوریه رو ما ترجیح میدیم اصلاً پامونو توش نذاریم. ارزونی خودشون
وقتی این احمقا میان 6 تا درس رو میچپونن تو 30 تا سوال من باید احمقتر باشم که بشینم بخاطر 30 تا سواال کل دروس طراحی رو بخونم.
دوستان به نظر من این کنکور با کنکورای قبلی هیچ فرقی نداره. خود عمرانیا هم نمیشینن دروس طراحی رو بخونن . مخصوصاً با شاهکار آقایان که اواسط تابستون تازه اومدن گفتن چه گندی زدن
واقعاً خر صد تا مدرک دکترا هم بهش بچسبونیم همون الاغیه که بوده
آخه ادم نماها شما که میخواستید تغییر بدید خبر مرگتون ضریبارو درست میکردید
------------------------------------------
حالا چه بگی چه نگی این اتفاق افتاده ...چاره ای جز خوندنش هم نیست... زیاد هم سخت نگیر ... 30 تا سوال میشه تقریبا 20 درصد کل سوالات ... این خودش خیلیه راه سازی و روسازی که میدونیم چه جور سوالی میدن بتن و فولادو باید جدی بخونیم ...خوب باید واقعا خوند دیگه ... مگه دنیا به آخر رسیده ... گیرم که قبول هم نشیم .... مهم اینه که با هر شرایطی وفق بدیم خودمونو ... ناچاریم دوباره برنامه ریزی کنیم... اما وقت خیلی زیاده اگه بخواییم استفادشو ببریم از وقت گله نکیم بهتره

senatore javan

عضو جدید
:w10::w10::w10::w10::w10::w10:salam
bacheha taze mikham shooroo konam kheili khosh khilam
benazaretoon miresam?
azmoon parse khoobe ya sanjesh?
vase 6 ta darse ezafe shode kasi marja ya ketabe khoob mishnase?:w42::w42:
---------------------------
سلام اولا اگه میشه فارسی تایپ کن وقتمون کمه داریک تست میزنیم تند تند پستاتو بخونیم... دوما خوش اومدی منم چند روزه شروع کردم ماهان شرکت کردم ماهان خیلی خوبه واسه دروس اضافه هم به صفحه 16 یه سری بزن نوشتم موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا