مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

حجت0110

اخراجی موقت
حلا دفترجه هاي امسال علمي كاربردي كي مي اد
وايا تغير رشته امكان داره

yasna68

کاربر بیش فعال
آره والاااا من که به اون پسره گفتم من نفر اول ارشد میشم :)عکسمو میزنند تو دفترچه آکادمی دل شما میسوزه:twisted::thumbsup2:

samise aziz به من گفتن زیر 200 بیار برو کمش تبریز !الان اوردیم میگن برو بمیر رتبت به درد نمیخوره!!!!!!منم قصد دارم ارشد جز 10نفر اول شم ولی با این شانسی که من دارم میترسم نفر 10شم ظرفیت 9نفر باشه کاره خوبی میکنی به یک فکر میکنی
;)GOOD LUCK

samis48

عضو جدید
samise aziz به من گفتن زیر 200 بیار برو کمش تبریز !الان اوردیم میگن برو بمیر رتبت به درد نمیخوره!!!!!!منم قصد دارم ارشد جز 10نفر اول شم ولی با این شانسی که من دارم میترسم نفر 10شم ظرفیت 9نفر باشه کاره خوبی میکنی به یک فکر میکنی
;)GOOD LUCK
توکل به خداااااا:) ایشالله به زودی واسه ارد همه با تلاش بهترین رتبه ها رو میاریم;)

حجت0110

اخراجی موقت
دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایالات متحده همچنان پذیرای دانشجویان و دانش پژوهان ایرانی هستند. امروزه دنیا بیش از هر زمان دیگری نیازمند تفاهم بهتر بین ملت ها و افراد است - تفاهمی که فقط می تواند رهاورد تجربه مستقیم یک فرهنگ باشد. این وب سایت که محور فعالیت های آن ارائه رهنمود ها و اطلاعات لازم برای دانشجویان و دانش پژوهان علاقمند به ادامه تحصیل در ایالات متحده است، اطلاعاتی جامع را به دور از هر گونه جانبداری با هدف کمک به شما در انتخاب برنامه تحصیلی مناسب و راهنمایی شما طی فرایند تقاضا برای ادامه تحصیل ارائه می دهد.
لطفاً کلیه قسمت های سایت که متناسب با نیازهای شما است را به دقت بررسی و مطالعه کنید:
اطلاعات مفصل تر برایتحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده. افرادی که علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا و تحصیلات تکمیلی می باشند.
تحصیل در مقطع کاردانی و کارشناسی در ایالات متحده. اطلاعات مفصل تر برای افرادی که در حال حاضر در مقطع متوسطه مشغول به تحصیل می باشند یا تحصیلات متوسطه خود را به اتمام رسانده اند و علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع دو ساله کاردانی یا چهار ساله کارشناسی در ایالات متحده هستند.
اصول اولیه تحصیل در ایالات متحده. متداول ترین سؤالاتی که در خصوص انتخاب دانشگاه های ایالات متحده و درخواست ادامه تحصیل در آنها، آزمون های ورودی، تأمین بودجه تحصیلات، روادید، و زندگی در ایالات متحده برای دانشجویان ایرانی پرسیده می شود.
اطلاعاتی‌ راجع به رشتهٔ تحصیلی‌، از جمله رشته‌های بازرگانی، حقوق و پزشکی‌ و غیره.
تأمین بودجه تحصیل در ایالات متحده. اطلاعاتی در خصوص بورسیه ها، راهبردهایی برای شناسایی منابع تأمین کننده بودجه تحصیلات، نحوه برنامه ریزی برای هزینه ها، و غیره.
آزمون ها. اطلاعاتی در خصوص نحوه ثبت نام و آمادگی و شرکت در آزمون های لازم برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ایالات متحده.
سایر گزینه های تحصیلی در ایالات متحده. آموزش های اولیه زبان انگلیسی و دوره های آموزشی کوتاه مدت، آموزش از راه دور، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، و سایر گزینه ها.
روادید. زمان، مکان و نحوه درخواست.
سایر گزینه های تحصیلی در ایالات متحده. آموزش های اولیه زبان انگلیسی و دوره های آموزشی کوتاه مدت، آموزش از راه دور، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، و سایر گزینه ها.
نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ با ما تماس بگیرید[P1] [P2] [P3] [P4] [P5] [P6] [P7] [P8] [P9] [P10] [P11] [P12] [P13] .

SHILAPILAA

عضو جدید
لطفا هر کی میدونه جواب بده.. خواهش میکنم.. اگر انتخاب اولت مثلا دانشگاه اصفهان باشه و دوم مثلا یزد..اگر اولی رو قبول بشی و نخواهی بری میشه اولویت بعدی رو بری..؟؟؟ کسی میتونه کمکم کنه؟:eek:

amir6969

عضو جدید
لطفا هر کی میدونه جواب بده.. خواهش میکنم.. اگر انتخاب اولت مثلا دانشگاه اصفهان باشه و دوم مثلا یزد..اگر اولی رو قبول بشی و نخواهی بری میشه اولویت بعدی رو بری..؟؟؟ کسی میتونه کمکم کنه؟:eek:

نه نمیشه... اولین جایی رو که قبول شدی باید بری

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره نظر درستی داری چون واقعا توجنوب تهران خونه ای که در شان یک دختر خانم باشه پیدا نمیشه اصلا امنیت جانی ومالی هم نداره تازه با این اجاره های سنگین.بعدش شبانه شریعتی که باید یه هزینه ای هم بپردازی کاملاواضح ومبرهن است که گرگان روزانه بهترین انتخاب شما خواهد بود راستی چرا به تبریز فکر نمی کنی؟

اره منم شنیدم که محیط اطراف دانشگاش برای موندن دانشجو مناسب نیست... درسته گرگان هم وضعیت خوابگاش مشخص نیست ولی حتی اگه خوابگاه هم ندن به نظر میرسه محیطش برای موندن یه دانشجو بهتر از جنوب تهران باشه.
خوشحال میشم نظر بقیه رو هم بدونم چون دیگه وقتی نمونده تا چندساعت دیگه باید انتخاب رشته کنم بره....

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایوللللللللللللللللللللللل تو اصلاحیه ش اومده........

جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2144 (دوره روزانه رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 30 نفر «فقط مرد»، به 12 نفر زن و 18 نفر مرد تغيير يافته است.

- جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2152 (دوره نوبت دوم «شبانه» رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 15 نفر «فقط مرد»، به 7 نفر زن و 8 نفر مرد تغيير يافته است.

archiciv

عضو جدید
این همه به این سایت و اون سایت اعتراض بزن فقط همییین؟!؟!؟!
ایوللللللللللللللللللللللل تو اصلاحیه ش اومده........

جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2144 (دوره روزانه رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 30 نفر «فقط مرد»، به 12 نفر زن و 18 نفر مرد تغيير يافته است.

- جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2152 (دوره نوبت دوم «شبانه» رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 15 نفر «فقط مرد»، به 7 نفر زن و 8 نفر مرد تغيير يافته است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه به این سایت و اون سایت اعتراض بزن فقط همییین؟!؟!؟!

همینم غنیمته نشون داد که میشه امیدوار بود... تازه تا 3شنبه هم تمدید کردن انشاالله تا اونموقع بقیه ی دانشگاه ها( زنجان و قم و سبزوار و زابل و...) هم پذیرش میگیرن...:w42:

SHILAPILAA

عضو جدید
همینم غنیمته نشون داد که میشه امیدوار بود... تازه تا 3شنبه هم تمدید کردن انشاالله تا اونموقع بقیه ی دانشگاه ها( زنجان و قم و سبزوار و زابل و...) هم پذیرش میگیرن...:w42:
تا سه شنبه تمدید شده یا تا سه شنبه وقت داره واسه کسایی که میخوان اصلاح کنن؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا سه شنبه تمدید شده یا تا سه شنبه وقت داره واسه کسایی که میخوان اصلاح کنن؟

ضمناً به اطلاع مي‌رساند داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 كه دفترچه راهنماي انتخاب رشته را تا تاريخ 15/6/90 دريافت مي‌دارند، مي‌توانند حداكثر تا ساعت 24 روز سه‌شنبه مورخ 15/6/90 با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته در آزمون مذكور اقدام نمايند.
همچنين داوطلباني كه مبادرت به انتخاب رشته نموده اند مي توانند طي روزهاي دوشنبه 14/6/90 و سه شنبه 15/6/90 با مراجعه به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور ، كد رشته هاي انتخابي را كنترل و در صورت لزوم نسبت به ويرايش كد رشته هاي انتخابي اقدام نمايند.

تا سه شنبه برا انتخاب رشته وقت هست اونایی هم که تا امروز ثبت کردن میتونن تا سه شنبه اصلاحش کنن
;)

archiciv

عضو جدید
ممنون که به فکر منم بودی و لطف کردی و نظرتو واسم گذاشتی که فوق العاده خوشحالم کردی:gol:
میدونی من دیشب انتخاب شهر کردم و فرستادم من به شخصه درس تو قزوین خوندن رو اصلآ دوست ندارم و واسه همین ترجیح میدم ایوانکی و سمت شرق برم دلایلمم میگم
1.دوستانی دارم قزوین میخونن 2-3 روز که کلاساشون پشت هم هست نمیتونن برگردن تهران و مجبور هستن قزوین بمونن من به علت شرایط کاری که دارم باید 100% هر روز تهران باشم شده حتی 1 ساعت پس این 1 دلیلش
2.غیر انتفاعی های قروین بیخودی اسم در کردن اونم واسه اینکه بچه های تهران مجبوری باید برن اونجا سر همین قضیه ترازش رفته بالا دوست خود من دهخدا میخونه صحبت که باهاش میکردم میگفت فقط اسم در کرده وگرنه هیچ خبری نیست توش.
دلیل سومم من به شخصه تو قزوین اگه برم تنها میشم و همه دوستام رفتن ایوانکی و گرمسار و من میمونمو حوضم! این قضیه اذیتم میکنه
قضیه آبیک هم یکی از دوستان مولاناشو معرفی کرد که وقتی دیدم حتی 1 سایت ندارن و اینکه تو فیسبوک 1 پیج دارن و عکس دانشکدشو دیدم کلآ بیخیالش شدم و واقعیتش اگه برم اونجا رتبمو واقعآ میسوزونم حیفه با 841 برم اونجا
دلیل آخرمم من رفت و آمد واسم خیلی خیلی مهم هست اگه سرویس نباشه به شخصه نمیرم وقتی متوجه شدم ایوانکی از تهران و مخصوصآ واسه بچه های غرب تهران آزادی سرویس داره خیالم راحت شد همین که خودم مسیر رو طی نمیکنم و سوار سرویسم واسم کافیه که حال و حوصله ماشین گرفتنو این چیزارو ندارم
در کل از دیروز بالای 20 نفر از دوستان مشورت کردم که هر کدومشون از شمال گرفته میخونن تا رجایی به این نتیجه رسیدم ایوانکی بعد گرمسار انتخابای منم به این صورت شد
1.سوره
2.ایوانکی
3.گرمسار
4.دهخدا
5.میرعماد
6.مولانا
7.کوثر
باقیشم همینجوری زدم که پر کرده باشم
در کل ممنون از اینکه به فکرم بودی:gol:

به نظر منم کار خیلی خوبی کردی که قزوین جز اولویت هات نبوده.
واقعا حیفه که دانشگاه های به این افتضاحی رتبه های 3 رقمی جذب کنه....اینکه می گم افتضاح واقعا راسته
قزوین فقط دانشگاه آزادش خوبه باقی دانشگاهاش حتی بین الملل هم بدن
به همه دوستان تاکید می کنم که با وجود هیات علمی قوی گرمسار فکر قزوینم نکنید.
خیلی جالبه که آکادمی بعد از آبیک برا بچه ها تاکستان رو انتخاب کرده....واقعا متاسفم که یه موسسه اینقدر بی مسئولیت بچه های مردم بو به گمراهی می کشونه...دانشگاه های تاکستان همه معلوم الحال هستن وای به روزی که غیر انتفاعی و سال اولی هم باشه ....من فکر می کنم این موسسات مشاوره برای اینکه دانشگاه های درجه 20 رو به مردم بیچاره با رتبههای خوب تحمیل کنن پورسانت می گیرن....باور کنید اینو در مورد تاکستان خودم شنیدم که می گیرن....دوستان تاکستان از قزوینم بد تره تباه نکنید رتبه های خوبتونو به خدا من واسه خواهرم با اینکه مطمئن بودم قبول می شه اصلا نزدم و با ینکه خودمون قزوینیم.درسته فقط باید لیسانسو گرفت اما نه دیگه در حد آموزش دبیرستان و پایین تر

Ps.Graph

عضو جدید
سلام .

من رتبم 2400 شد .

رفتم مشاوره گفت عطار مشهد رو راحت قبول ميشي .

كسي اطلاعي در اين مورد نداره ؟

كي عطار مشهد هست ؟

archiciv

عضو جدید
دست آقا امیر درد نکنه....بازم ایشون راه های خوبی جلو پامون گذاشتن ایشالا که بهترم می شه

joojo_memar

عضو جدید
joojo عزيز سلام
باورود موسسات قوي مانند نبي اكرم كه و جند تاي موسسات ديكركه(سطح علمي بلاي دارند) وهمجنين افزايش ظرفيت (20%) اين امار مي تواند درست باشد
ودرضمن( 65 %)احتمال داده شده
اخه مگه چقد ظرفیتا رفته بالا700 دانشگاهای سطح بالا هیچ وقت ظرفیتشونو انقد بالا نمیبرند چون سطح دانشگاه میاد پایین هیچ وقت دهخدا تا3900 نمیگیره وقتی رتبه های زیر 1000 داره

anius

عضو جدید
به نظر منم کار خیلی خوبی کردی که قزوین جز اولویت هات نبوده.
واقعا حیفه که دانشگاه های به این افتضاحی رتبه های 3 رقمی جذب کنه....اینکه می گم افتضاح واقعا راسته
قزوین فقط دانشگاه آزادش خوبه باقی دانشگاهاش حتی بین الملل هم بدن
به همه دوستان تاکید می کنم که با وجود هیات علمی قوی گرمسار فکر قزوینم نکنید.
خیلی جالبه که آکادمی بعد از آبیک برا بچه ها تاکستان رو انتخاب کرده....واقعا متاسفم که یه موسسه اینقدر بی مسئولیت بچه های مردم بو به گمراهی می کشونه...دانشگاه های تاکستان همه معلوم الحال هستن وای به روزی که غیر انتفاعی و سال اولی هم باشه ....من فکر می کنم این موسسات مشاوره برای اینکه دانشگاه های درجه 20 رو به مردم بیچاره با رتبههای خوب تحمیل کنن پورسانت می گیرن....باور کنید اینو در مورد تاکستان خودم شنیدم که می گیرن....دوستان تاکستان از قزوینم بد تره تباه نکنید رتبه های خوبتونو به خدا من واسه خواهرم با اینکه مطمئن بودم قبول می شه اصلا نزدم و با ینکه خودمون قزوینیم.درسته فقط باید لیسانسو گرفت اما نه دیگه در حد آموزش دبیرستان و پایین تر
من به هیچ وجه دوستانی رو که قزوین میخوان بزنن قصد انرژی منفی دادن به هیچ وجه ندارم
وقتی دیدم دوست خودم بچه قزوینه و داره میزنه دانشگاه شمال در حالی که رتبش جوریه به راحتی قزوین میتونه قبول شه جا خوردم گفتم قضیه چیه؟گفت فقط یه کلام اونم اینه فقط اسم در کرده و بس منم خودم به شخصه قزوین نرفتم که بدونم چی جوریه موسساتش ولی کیفیتشونو آنچنان تعریف نشنیدم البته این دوست میگفت کوثر قزوین تو یه منطقه بد قزوینه که جاش اصلآ مناسب نیست و نزده خب وقتی میبینم بومی قزوین اینجوری تا میکنه و باقی افرادی که رفتن قزوین و دوستای خودمم مینالن دیگه دلیلی نداره برم اونجا .
حالا خواهر شما و یا دوستان که اونجان و قزوینی هستن خب قزوین رو انتخاب کنند به نظر باز بد نمیاد

joojo_memar

عضو جدید
الهی این امیر هرچی دستو پا میزنه واسش بدتر میشه این همه اعتراض ولی به ضرر پسرا در صورتی که واقعا از لحاظ کارو درس پسرا الویت دارن

Nikky memari

عضو جدید
اين سازمان سنجش مي ميره يه اطلاع رساني درست حسابي بكنه تو سايت اصلي نمي نويسن كه دفترجه عوض شده. بايد بري اون كوشههاي سايت بيدا كني. حالا خوبه من شانسي رفتم ديدم!!!

Ps.Graph

عضو جدید
» آخرین رتبه های قبولی در موسسات غیر انتفاعی

» آخرین رتبه های قبولی در موسسات غیر انتفاعی

اين فك كنم بدردتون بخوره

دانشگاه غيرانتفاعي شمال - آمل « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4920 »
دانشگاه غيرانتفاعي علم وفرهنگ تهران - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 593 »
دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3149 »
مؤسسه غيرانتفاعي آبا - آبيك - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4613 »
مؤسسه غيرانتفاعي آباداني وتوسعه روستاها - همدان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7820 »
مؤسسه غيرانتفاعي آرادان - آرادان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8217 »
مؤسسه غيرانتفاعي آمل - آمل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10078 »
مؤسسه غيرانتفاعي آيندگان - تنكابن - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11835 »
مؤسسه غيرانتفاعي ابرار - تهران - « اولین سالی است که پذیرش دارد »
مؤسسه غيرانتفاعي احرار - رشت « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9153 »
مؤسسه غيرانتفاعي اديبان - گرمسار - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 2969 »
مؤسسه غيرانتفاعي اسرار - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12433 »
مؤسسه غيرانتفاعي اشراق - بجنورد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12682 »
مؤسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13173 »
مؤسسه غيرانتفاعي امام جواد(ع) - يزد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11250 »
مؤسسه غيرانتفاعي انديشه - جهرم « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8342 »
مؤسسه غيرانتفاعي بصير - آبيك - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5180 »
مؤسسه غيرانتفاعي بعثت - كرمان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7352 »
مؤسسه غيرانتفاعي بهار- مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9484 »
مؤسسه غيرانتفاعي بهمنيار - كرمان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12443 »
مؤسسه غيرانتفاعي پارسا - بابلسر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12271 »
مؤسسه غيرانتفاعي پاسارگاد - شيراز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3282 »
مؤسسه غيرانتفاعي پرديسان - فريدونكنار - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12742 »
مؤسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش - چالوس - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10504 »
مؤسسه غيرانتفاعي پيام گلپايگان - گلپايگان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10362 »
مؤسسه غيرانتفاعي توس - مشهد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12742 »
مؤسسه غيرانتفاعي جابرابن حيان - رشت - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6477 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي - واحد همدان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7260 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي استان يزد - محل تحصيل يزد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9104 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي خوزستان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4831 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي كرمانشاه - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4450 »
مؤسسه غيرانتفاعي خاوران - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6728 »
مؤسسه غيرانتفاعي خراسان - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9587 »
مؤسسه غيرانتفاعي خيام - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3938 »
مؤسسه غيرانتفاعي دانشوران - تبريز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5466 »
مؤسسه غيرانتفاعي رجاء - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 1762 »
مؤسسه غيرانتفاعي روزبه - زنجان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7501 »
مؤسسه غيرانتفاعي روزبهان - ساري - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9587 »
مؤسسه غيرانتفاعي زاگرس - كرمانشاه - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7992 »
مؤسسه غيرانتفاعي زرنديه- زرنديه - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10971 »
مؤسسه غيرانتفاعي زند- شيراز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5043 »
مؤسسه غيرانتفاعي سبلان - اردبيل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5228 »
مؤسسه غيرانتفاعي سجاد - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 2554 »
مؤسسه غيرانتفاعي سراج - تبريز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6477 »
مؤسسه غيرانتفاعي سلمان - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13405 »
مؤسسه غيرانتفاعي شاهرود - شاهرود - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11398 »
مؤسسه غيرانتفاعي شمس - گنبدكاووس - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14043 »
مؤسسه غيرانتفاعي شهاب دانش - قم - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3135 »
مؤسسه غيرانتفاعي شهيداشرفي اصفهاني - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3282 »
مؤسسه غيرانتفاعي صائب - ابهر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8845 »
مؤسسه غيرانتفاعي صفاهان - اصفهان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5981 »
مؤسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم - قائمشهر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12271 »
مؤسسه غيرانتفاعي صنعتي مازندران - بابل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11300 »
مؤسسه غيرانتفاعي طبرستان - چالوس - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10207 »
مؤسسه غيرانتفاعي طبري - بابل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11725 »
مؤسسه غيرانتفاعي عرفان - كرمان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13106 »
مؤسسه غيرانتفاعي عقيق - شاهين شهر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8544 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه جعفري - رفسنجان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14660 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا - قزوين - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4467 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه رفيعي - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5428 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه ناييني - نايين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11860 »
مؤسسه غيرانتفاعي علم وفن - اروميه « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7820 »
مؤسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان - اصفهان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6266 »
مؤسسه غيرانتفاعي غزالي - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4533 »
مؤسسه غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني - آبيك قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4613 »
مؤسسه غيرانتفاعي فخر رازي - ساوه « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6785 »
مؤسسه غيرانتفاعي فخرالدين اسعد گرگاني - گرگان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13405 »
مؤسسه غيرانتفاعي فردوس - مشهد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13466 »
مؤسسه غيرانتفاعي كارون - اهواز « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7858 »
مؤسسه غيرانتفاعي كاسپين - شهر صنعتي البرز « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6580 »
مؤسسه غيرانتفاعي كاوش - محمودآباد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12682 »
مؤسسه غيرانتفاعي كرمان - كرمان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13664 »
مؤسسه غيرانتفاعي كسري - رامسر « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11507 »
مؤسسه غيرانتفاعي كوثر - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5676 »
مؤسسه غيرانتفاعي كومش - سمنان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9501 »
مؤسسه غيرانتفاعي لامعي گرگاني - گرگان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13591 »
مؤسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم گلستان - آق قلا « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14174 »
مؤسسه غيرانتفاعي ليان - بوشهر « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11250 »
مؤسسه غيرانتفاعي مطهر - مشهد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14174 »
مؤسسه غيرانتفاعي مهرآستان - آستانه اشرفيه « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10014 »
مؤسسه غيرانتفاعي ميثاق- رفسنجان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 15195 »
مؤسسه غيرانتفاعي ميرداماد - گرگان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12333 »
مؤسسه غيرانتفاعي نقش جهان - اصفهان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6754 »
مؤسسه غيرانتفاعي هاتف - زاهدان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14994 »
مؤسسه غيرانتفاعي هيركانيا - بندرگز « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14738 »

SHILAPILAA

عضو جدید
اين فك كنم بدردتون بخوره

دانشگاه غيرانتفاعي شمال - آمل « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4920 »
دانشگاه غيرانتفاعي علم وفرهنگ تهران - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 593 »
دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3149 »
مؤسسه غيرانتفاعي آبا - آبيك - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4613 »
مؤسسه غيرانتفاعي آباداني وتوسعه روستاها - همدان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7820 »
مؤسسه غيرانتفاعي آرادان - آرادان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8217 »
مؤسسه غيرانتفاعي آمل - آمل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10078 »
مؤسسه غيرانتفاعي آيندگان - تنكابن - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11835 »
مؤسسه غيرانتفاعي ابرار - تهران - « اولین سالی است که پذیرش دارد »
مؤسسه غيرانتفاعي احرار - رشت « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9153 »
مؤسسه غيرانتفاعي اديبان - گرمسار - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 2969 »
مؤسسه غيرانتفاعي اسرار - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12433 »
مؤسسه غيرانتفاعي اشراق - بجنورد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12682 »
مؤسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13173 »
مؤسسه غيرانتفاعي امام جواد(ع) - يزد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11250 »
مؤسسه غيرانتفاعي انديشه - جهرم « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8342 »
مؤسسه غيرانتفاعي بصير - آبيك - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5180 »
مؤسسه غيرانتفاعي بعثت - كرمان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7352 »
مؤسسه غيرانتفاعي بهار- مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9484 »
مؤسسه غيرانتفاعي بهمنيار - كرمان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12443 »
مؤسسه غيرانتفاعي پارسا - بابلسر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12271 »
مؤسسه غيرانتفاعي پاسارگاد - شيراز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3282 »
مؤسسه غيرانتفاعي پرديسان - فريدونكنار - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12742 »
مؤسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش - چالوس - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10504 »
مؤسسه غيرانتفاعي پيام گلپايگان - گلپايگان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10362 »
مؤسسه غيرانتفاعي توس - مشهد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12742 »
مؤسسه غيرانتفاعي جابرابن حيان - رشت - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6477 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي - واحد همدان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7260 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي استان يزد - محل تحصيل يزد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9104 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي خوزستان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4831 »
مؤسسه غيرانتفاعي جهاد دانشگاهي كرمانشاه - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4450 »
مؤسسه غيرانتفاعي خاوران - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6728 »
مؤسسه غيرانتفاعي خراسان - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9587 »
مؤسسه غيرانتفاعي خيام - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3938 »
مؤسسه غيرانتفاعي دانشوران - تبريز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5466 »
مؤسسه غيرانتفاعي رجاء - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 1762 »
مؤسسه غيرانتفاعي روزبه - زنجان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7501 »
مؤسسه غيرانتفاعي روزبهان - ساري - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9587 »
مؤسسه غيرانتفاعي زاگرس - كرمانشاه - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7992 »
مؤسسه غيرانتفاعي زرنديه- زرنديه - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10971 »
مؤسسه غيرانتفاعي زند- شيراز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5043 »
مؤسسه غيرانتفاعي سبلان - اردبيل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5228 »
مؤسسه غيرانتفاعي سجاد - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 2554 »
مؤسسه غيرانتفاعي سراج - تبريز - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6477 »
مؤسسه غيرانتفاعي سلمان - مشهد - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13405 »
مؤسسه غيرانتفاعي شاهرود - شاهرود - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11398 »
مؤسسه غيرانتفاعي شمس - گنبدكاووس - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14043 »
مؤسسه غيرانتفاعي شهاب دانش - قم - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3135 »
مؤسسه غيرانتفاعي شهيداشرفي اصفهاني - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 3282 »
مؤسسه غيرانتفاعي صائب - ابهر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8845 »
مؤسسه غيرانتفاعي صفاهان - اصفهان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5981 »
مؤسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم - قائمشهر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12271 »
مؤسسه غيرانتفاعي صنعتي مازندران - بابل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11300 »
مؤسسه غيرانتفاعي طبرستان - چالوس - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10207 »
مؤسسه غيرانتفاعي طبري - بابل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11725 »
مؤسسه غيرانتفاعي عرفان - كرمان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13106 »
مؤسسه غيرانتفاعي عقيق - شاهين شهر - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 8544 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه جعفري - رفسنجان - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14660 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا - قزوين - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4467 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه رفيعي - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5428 »
مؤسسه غيرانتفاعي علامه ناييني - نايين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11860 »
مؤسسه غيرانتفاعي علم وفن - اروميه « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7820 »
مؤسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان - اصفهان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6266 »
مؤسسه غيرانتفاعي غزالي - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4533 »
مؤسسه غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني - آبيك قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 4613 »
مؤسسه غيرانتفاعي فخر رازي - ساوه « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6785 »
مؤسسه غيرانتفاعي فخرالدين اسعد گرگاني - گرگان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13405 »
مؤسسه غيرانتفاعي فردوس - مشهد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13466 »
مؤسسه غيرانتفاعي كارون - اهواز « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 7858 »
مؤسسه غيرانتفاعي كاسپين - شهر صنعتي البرز « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6580 »
مؤسسه غيرانتفاعي كاوش - محمودآباد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12682 »
مؤسسه غيرانتفاعي كرمان - كرمان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13664 »
مؤسسه غيرانتفاعي كسري - رامسر « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11507 »
مؤسسه غيرانتفاعي كوثر - قزوين « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 5676 »
مؤسسه غيرانتفاعي كومش - سمنان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 9501 »
مؤسسه غيرانتفاعي لامعي گرگاني - گرگان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 13591 »
مؤسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم گلستان - آق قلا « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14174 »
مؤسسه غيرانتفاعي ليان - بوشهر « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11250 »
مؤسسه غيرانتفاعي مطهر - مشهد « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14174 »
مؤسسه غيرانتفاعي مهرآستان - آستانه اشرفيه « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 10014 »
مؤسسه غيرانتفاعي ميثاق- رفسنجان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 15195 »
مؤسسه غيرانتفاعي ميرداماد - گرگان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12333 »
مؤسسه غيرانتفاعي نقش جهان - اصفهان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 6754 »
مؤسسه غيرانتفاعي هاتف - زاهدان « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14994 »
مؤسسه غيرانتفاعي هيركانيا - بندرگز « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 14738 »
این مربوط میشه به آخرین رتبه ای که دانشگاه بین تمامی رشته ها گرفته نه معماری فقط....:cool:

samis48

عضو جدید
من به هیچ وجه دوستانی رو که قزوین میخوان بزنن قصد انرژی منفی دادن به هیچ وجه ندارم
وقتی دیدم دوست خودم بچه قزوینه و داره میزنه دانشگاه شمال در حالی که رتبش جوریه به راحتی قزوین میتونه قبول شه جا خوردم گفتم قضیه چیه؟گفت فقط یه کلام اونم اینه فقط اسم در کرده و بس منم خودم به شخصه قزوین نرفتم که بدونم چی جوریه موسساتش ولی کیفیتشونو آنچنان تعریف نشنیدم البته این دوست میگفت کوثر قزوین تو یه منطقه بد قزوینه که جاش اصلآ مناسب نیست و نزده خب وقتی میبینم بومی قزوین اینجوری تا میکنه و باقی افرادی که رفتن قزوین و دوستای خودمم مینالن دیگه دلیلی نداره برم اونجا .
حالا خواهر شما و یا دوستان که اونجان و قزوینی هستن خب قزوین رو انتخاب کنند به نظر باز بد نمیاد
خب هی آدمو مایوس میکنید هی:( بخدا میشینم کریه میکنماااا:(
برم عوضش کنم یعنی؟ خب وقتی رتبه های خوب برند یه دانشگاه ، اون دانشگاه خودشو اساتیدشو نمیبره بالا؟

بالا