مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هنوز ...
ولی اول روزانه و شبانه ی تبریز رو میزنم:D بعد شریعتی وشاید گرگان... بعدشم چنتا غیرانتفاعی های نزدیک رو میزنم
توچی؟

yasan12

عضو جدید
من رتبه ام شده 1494 میخوام از تهران.میخوام اصفهان رو انتخاب کنم.نظرتون چیه؟به نظرتون کدوم دانشگاه رو بزنم؟سپهر؟اشرفی؟دانش پژوهان؟نجف آباد؟کمک کنید چون کاملا گیج شدم.ممنون

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با 1500 اول سبلان اردبیلو زدم بعد سراج از کدوم قبول میشم به نظرتون؟/جواب بدین

anius

عضو جدید
میدونم دهخدا و کوثر سرویس داره ولی آبیک را خبر ندارم. ایوانکی را هم میگن از ترمینال جنوب سرویس داره ولی برای ما که غرب تهرانیم خیلی دور میشه.
میگم الان آمار گرفتم که گویا ایوانکی از آزادی هم سرویس داره حالا چی کار کنیم:cry:
پ.ن:عجب گیری کردیما این انتخاب رشته انقدر که اذیتمون کرد خود کنکور اذیتمون نکرد:razz:

Nikky memari

عضو جدید
تو دفترچه نوشته "دانشگاه" گرگان هم خوابگاه نمیده... خب اگه دانشگاش نده از دانشکده ش هم نباید انتظار داشت...

شريعتي كه تركونده. به روزانه ها به زور خوابكاه مي ده. ما ترم يك كه رفتيم هر اتاق ٤ نفر بود بعد جون جا نبود هر اتاقو ٥ نفره كردن كه نفر ٥ ام رو زمين مي خوابيد. با روزانهها اينجري بودن جه برسه شبانه!!!!

memar bano

عضو جدید
میگن ایوانکی پر افغانییه من که منصرف شدم.باز به گرمسار یه امیدی هست درباره دانشگاه هنر ومعماری نوشهرم تحقیق کردم دانشگاه شده میگن خوبه منم توی این انتخاب رشته اینقدر اذیت شدم که نگو. . . . هنوزم انتخاب نکردم

samis48

عضو جدید
سلام
منم بچه غرب تهرانم گیج شدم بین ایوانکی و قزوین و ابیک این آبیک سرویس داره؟اگه داره برم این مثل اینکه بهتره

خب پسر جان در نظر بگیر که واسه ایوانکی باید ترافیک مثلا آزادی تا افسریه رو طی بکنی! اما قزوین نه اتوبان ترافیکم نداره

samis48

عضو جدید
میگن ایوانکی پر افغانییه من که منصرف شدم.باز به گرمسار یه امیدی هست درباره دانشگاه هنر ومعماری نوشهرم تحقیق کردم دانشگاه شده میگن خوبه منم توی این انتخاب رشته اینقدر اذیت شدم که نگو. . . . هنوزم انتخاب نکردم
آره بخدا کار خیلی سختی بود اما من بلاخره با خودم کنار اومدم....
واقعا مثل مریضا شدم دیگه..
دیگه خسته شدم از صبر کردن! حالا باز باید کلی صبر کنیم تا حضرات عالیات جواب نهایی رو صادر کنند!!!:( ای خداااااااااااااا:cry:

parvaze

عضو جدید
بچه ها اینم در نظر بگیرین که معمولا هرجا دانشگاه هست خوابگاه خود گردانم هست درسته که سخته و ممکنه خیلی خوب نباشه ولی باز بهتر از هیچیه.

okami2

عضو جدید
منم دیگه اعصاب ندارم با رتبه 167 میخوام که اینارو الان بزنم بره .
1. روزانه تبریز
2.شبانه تبریز
3.روزانه اردبیل
4.شبانه اردبیل
5.سبلان

خیلی ناراحتم . چون اصلا راضی نیستم :(

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
okima جان تو کلاستون رتبه خوب زیاد بود؟؟با1500 سبلان قبول میشم؟

okami2

عضو جدید
okima جان تو کلاستون رتبه خوب زیاد بود؟؟با1500 سبلان قبول میشم؟

شما 98 درصد قبولی . ولی نبی اکرم تبریز رو هم بزن علاوه بر سراج . نه خیلی هم رتبه زیر 2000 نداشتیم . کلا 60 نفر تموم کردن که از این 60 نفر 15 نفر اینا زیر 2000 هستند

anius

عضو جدید
خب مگه قراره شما 24 ساعته تو شهر بچرخی؟میری دانشگاه سوار سرویس میشی بر میگردی دیگه ببخشیدا این حرفو میزنم ولی این ایرادتون واسه رد کردن گزینه ای اصلآ خوب نیست

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دیگه اعصاب ندارم با رتبه 167 میخوام که اینارو الان بزنم بره .
1. روزانه تبریز
2.شبانه تبریز
3.روزانه اردبیل
4.شبانه اردبیل
5.سبلان

خیلی ناراحتم . چون اصلا راضی نیستم :(

نگران نباش تو به احتمال خیلی زیاد همون اردبیل قبول میشی ... ;)

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون انشالاه شما هم از سراسری قبول شین منم و 2ستم که 3500 اورده از سبلان

samis48

عضو جدید
خب شما کجارو زدی آخر؟
سوره
دهخدا
کوثر
رسام
گرمسار
میرعماد
-----------------------------
احتمال جابجایی گرمسار و میرعماد هنوز هست! هردوش قبول میشم اما بخاطر دوستم که باهم گرمسار قبول شیم:)

anius

عضو جدید
سوره
دهخدا
کوثر
رسام
گرمسار
میرعماد
-----------------------------
احتمال جابجایی گرمسار و میرعماد هنوز هست! هردوش قبول میشم اما بخاطر دوستم که باهم گرمسار قبول شیم:)
امیدوارم اون جایی رو قبول شین که واقعا دوست دارید;)

به نظر من دلیل خوبیه!!!
امیدوارم شما هم هر جایی دوست دارین قبول شین اگه هم دخالت کردم پوزش میخوام قصدی نداشتم:smile:

amir6969

عضو جدید
من رتبه ام شده 1494 میخوام از تهران.میخوام اصفهان رو انتخاب کنم.نظرتون چیه؟به نظرتون کدوم دانشگاه رو بزنم؟سپهر؟اشرفی؟دانش پژوهان؟نجف آباد؟کمک کنید چون کاملا گیج شدم.ممنون

اول دانش پژوهان بعد سپهر بعد اشرفی ، نجف آباد رو از فکرش بیا بیرون! افتضاحه

archiciv

عضو جدید
سلام
منم بچه غرب تهرانم گیج شدم بین ایوانکی و قزوین و ابیک این آبیک سرویس داره؟اگه داره برم این مثل اینکه بهتره
بله به تهران و کرج سرویس داره و داخل تهران هم صادقیه و تجریش و آزادی هست سرویس هاش
ایشالا موفق باشی

anius

عضو جدید
بله به تهران و کرج سرویس داره و داخل تهران هم صادقیه و تجریش و آزادی هست سرویس هاش
ایشالا موفق باشی
سپاسگزارم
دوست عزیز آبا بهتره یا مولانا تو آبیک قزوین؟؟؟؟واسه جفتش سرویس داره ؟
آخه تو دفترچه نوشته واسه مولانا رفت آمد دانشجويان تهران و كرج بوسيله سامانه حمل و نقل شهري صورت م يپذيرد.
این جمله بالا یعنی چی اونوقت؟:D
واسه آبا هم هیچی ننوشته

archiciv

عضو جدید
مسلما مولانا چون سابقه بیشتری داره.و از نظر مکانی دقیقا کنار همن 2 تا آپارتمان هستن.خب این توضیحشونو که نمیشه تعبیر کرد:D من یکی از دوستانم اونجا استاد شده بود رفتیم و من سرویسایی که دم در بودن دیدم زده بود مسیرای تهرانو والا.چون آبیک غیر انتفاعی زیاد زده.نگران رفت و آمد نباش دوست عزیز.
سپاسگزارم
دوست عزیز آبا بهتره یا مولانا تو آبیک قزوین؟؟؟؟واسه جفتش سرویس داره ؟
آخه تو دفترچه نوشته واسه مولانا رفت آمد دانشجويان تهران و كرج بوسيله سامانه حمل و نقل شهري صورت م يپذيرد.
این جمله بالا یعنی چی اونوقت؟:D
واسه آبا هم هیچی ننوشته

بالا