مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

SHILAPILAA

عضو جدید
من میخوام سال بعد شرکت کنم. رتبم2600 شده. غیر انتفاعی قبولم اما مشکل اینجاس تو شهرمون ناپیوسته معماری نیوردن. و واسه غیرانتفاعی عمرن یه شهر دیگه برم.[/QUOTE
برا چی نمیری یه شهر دیگه واسه غیر انتفاعی؟؟؟ بهتر از اینه که یه سال بمونی بعد سال دیگه هم یهو میبینی روزانه و شبانه حذف شده.به نظر من همه جا رو بزن:gol:

amitist

عضو جدید
من میخوام سال بعد شرکت کنم. رتبم2600 شده. غیر انتفاعی قبولم اما مشکل اینجاس تو شهرمون ناپیوسته معماری نیوردن. و واسه غیرانتفاعی عمرن یه شهر دیگه برم.

سایه جان تو اگه می خوای خیلی دور نری خب قزوین و گرمسار و ایوانکی رو بزن.الته این دو مورد آخر نمی دونم قبول می شی یا نه.ولی واقعا ارزش نداره یه سال دیگه صبر کنی. همین الانش رتبه های 500 تا 1000 با رتبه های 1000 تا 2000 می رن یه جا درس بخونن!!!من حتی تو دانشگاه خوذمون رتبه 370 دیدم!!! یعنی فکر می کنی سال دیگه 2 رقمی میشی؟؟؟؟اگه اینطوره می تونی صبر کنی.ولی بازم ریسکش زیاده.چون ممکنه اصلا سال دیگه نا پیوسته ها رو تو روزانه و شبانه راه ندن!!!تون وقت غصه نمی خوری واسه این 2 ترمی که از عمرت و از دوستات عقب موندی؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
جفتشو می تونی شرکت کنی...اما اگر به فکر پیوسته قبول شدن و تطبیق واحدی باید بگم که فقط عمومی هاتو می تونی تطبیق بدی.من می خواستم امسال این کارو بکنم ولی مدیر گروهمون منصرفم کرد.

مطمئنی؟! من شنیدم اگه کاردانیتو روزانه بخونی درسایی رو که بالای 12 باشی و از واحدهای مشترک هردو مقطع باشن میشه معادل سازی کرد!

amitist

عضو جدید
مطمئنی؟! من شنیدم اگه کاردانیتو روزانه بخونی درسایی رو که بالای 12 باشی و از واحدهای مشترک هردو مقطع باشن میشه معادل سازی کرد!
من از
مدیر گروهمون پرسیدم.گفت نمی شه!!!حالا می خوای بازم زنگ بزن سازمان سنجش یا از مشاور بپرس که بهتر می دونن.

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام سال بعد شرکت کنم. رتبم2600 شده. غیر انتفاعی قبولم اما مشکل اینجاس تو شهرمون ناپیوسته معماری نیوردن. و واسه غیرانتفاعی عمرن یه شهر دیگه برم.[/QUOTE
برا چی نمیری یه شهر دیگه واسه غیر انتفاعی؟؟؟ بهتر از اینه که یه سال بمونی بعد سال دیگه هم یهو میبینی روزانه و شبانه حذف شده.به نظر من همه جا رو بزن:gol:

سایه جان تو اگه می خوای خیلی دور نری خب قزوین و گرمسار و ایوانکی رو بزن.الته این دو مورد آخر نمی دونم قبول می شی یا نه.ولی واقعا ارزش نداره یه سال دیگه صبر کنی. همین الانش رتبه های 500 تا 1000 با رتبه های 1000 تا 2000 می رن یه جا درس بخونن!!!من حتی تو دانشگاه خوذمون رتبه 370 دیدم!!! یعنی فکر می کنی سال دیگه 2 رقمی میشی؟؟؟؟اگه اینطوره می تونی صبر کنی.ولی بازم ریسکش زیاده.چون ممکنه اصلا سال دیگه نا پیوسته ها رو تو روزانه و شبانه راه ندن!!!تون وقت غصه نمی خوری واسه این 2 ترمی که از عمرت و از دوستات عقب موندی؟؟؟
مرسی از راهنماییتون. اما من واسه 2رقمی میخوام بخونم. امیدوارم سال بعد لااقل شریعتی حذف نکنه:cry:

archiciv

عضو جدید
دوستان با رتبه های بالای 2000 امکان اینکه قزوین قبول بشید خیلی خیلی کم هستش.
هیچکدوم از دانشگاه های قزوین هم 6000 نمی گیره!!!!
چون شهر نزدیک به تهرانه متقاضیش زیاد هست عزیزم....
اون 2000 هم که گفتم حالت معجزه آسا هست...هم برای قزوین و هم شهر های اطرافش.
تا اونجا که من خبر دارم دهخدا پارسال تا 400 گرفته و تا 900 هم تکمیل ظرفیت
میرعماد تا 1500
کوثر و مولانا(آبیک) تا 1800
ولی در کل بچه ها به اون صورت راضی نبودن از نظر کیفیت آموزش و این خیلی بده که دانشگاه های یه شهری فقط به دلیل نزدیکیش به تهران رتبه های نسبتا خوب رو جذب می کنه!!!
بنده خودم اکثر استادای این موسسات رو می شناسم...
و تعداد انگشت شماری توشون خوب هست چون اساتید دانشگاه آزاد رو از تهران هم میارن ولی متاسفانه من توی هیات علمی هیچ کدوم از موسسات قزوین از اساتید تهران ندیدم...واقعا باعث تاسفه...در حالی که توی دانشگاه آزاد هیات علمی فوق قوی مثل دکتر سلطانزاده. دکتر سیمون آیوازیان.دکتر حبیبی (که همه از اساتید بنام دانشگاه تهران هستند و حتما تالیفاتشون به دردتون خورده) وجود داره...
هیات علمی دانشگاه گرمسار هم همه از افراد معتبر و معروفن
در مورد ایوانکی تحقیقی ندارم
اما برای خواهر خودم ابتدا روزبه زنجان و بعدش صنعتی بابل رو فقط انتخاب کردیم...
ایشالا مفید بوده باشه
و همگی شما هم جاهای خوب با سطح علمی مناسب قبول بشید
البته ما یه تصمیم دیگه هم داریم اونم شرکت در دوره های پیام نوره....که حد اقل هیات علمی مقبول تری داره!!!

s@ra

عضو جدید
دوستان با رتبه های بالای 2000 امکان اینکه قزوین قبول بشید خیلی خیلی کم هستش.
هیچکدوم از دانشگاه های قزوین هم 6000 نمی گیره!!!!
چون شهر نزدیک به تهرانه متقاضیش زیاد هست عزیزم....
اون 2000 هم که گفتم حالت معجزه آسا هست...هم برای قزوین و هم شهر های اطرافش.
تا اونجا که من خبر دارم دهخدا پارسال تا 400 گرفته و تا 900 هم تکمیل ظرفیت
میرعماد تا 1500
کوثر و مولانا(آبیک) تا 1800
ولی در کل بچه ها به اون صورت راضی نبودن از نظر کیفیت آموزش و این خیلی بده که دانشگاه های یه شهری فقط به دلیل نزدیکیش به تهران رتبه های نسبتا خوب رو جذب می کنه!!!
بنده خودم اکثر استادای این موسسات رو می شناسم...
و تعداد انگشت شماری توشون خوب هست چون اساتید دانشگاه آزاد رو از تهران هم میارن ولی متاسفانه من توی هیات علمی هیچ کدوم از موسسات قزوین از اساتید تهران ندیدم...واقعا باعث تاسفه...در حالی که توی دانشگاه آزاد هیات علمی فوق قوی مثل دکتر سلطانزاده. دکتر سیمون آیوازیان.دکتر حبیبی (که همه از اساتید بنام دانشگاه تهران هستند و حتما تالیفاتشون به دردتون خورده) وجود داره...
هیات علمی دانشگاه گرمسار هم همه از افراد معتبر و معروفن
در مورد ایوانکی تحقیقی ندارم
اما برای خواهر خودم ابتدا روزبه زنجان و بعدش صنعتی بابل رو فقط انتخاب کردیم...
ایشالا مفید بوده باشه
و همگی شما هم جاهای خوب با سطح علمی مناسب قبول بشید
البته ما یه تصمیم دیگه هم داریم اونم شرکت در دوره های پیام نوره....که حد اقل هیات علمی مقبول تری داره!!!
زنجان تا رتبه چند میگیره حدودا؟
صنعتی بابل چطور؟
رتبه خواهرتون چندشده؟

حجت0110

اخراجی موقت
سلام
من اومدم با يه دنييييييييييييييييييييييييييييييييييا خبرهاي (خوش-بد) كه بدارو نمي كم
اولين خبر خوش اينكه با يه مشاوره كفتكو ي داشتم وبراي همه سوالام جواب بدست اوردم

sunshid

عضو جدید
آخه شنیدم آپادانا زیاد دانشگاه خوبی نیست.. گیچ شدم اصلا نمیدونم چی کار کنم.. :eek::cry::confused:
من خودم اپادانا میخونم و خیلی راضیم اکثر استادامون دکترا دارن . مدیرگروهمون هم دکتر علی ابادی هستش که معروفه تازه رئیس دانشکده هنر و معماری شیراز هم هست.دانشگاه امل هم فکر کنم به رتبت بخوره تعریفشو خیلی شنیدم

حجت0110

اخراجی موقت
درصد
نام درس امتحاني
11/66
فرهنگ ومعارف اسلامي
13/33
زبان وادبيات فارسي
سفيد
زبان خارجي
سفيد
رياضي وهندسه
12/66
فن ساختماني
30/00
مباني نظري وتئوري معماري

نتيجه در سهميه
آخرين رتبه مجاز در سهميه
رتبه داوطلب بدون سهميه
رتبه داوطلب در سهميه
نمره کل
گرايش
مجاز
25959
7616
7584
1104
1
---
---
---
---
---
2
---
---
---
---
---
3
---
---
---
---
---
4
---
---
---
---
---
5

خواهش مي كنم يكي به من كمك كنه تا با اين رتبه يه شهري قبول شم

بچه ها رتبه من 1500 شده به نظر شما مطتونم کاشان اصفهان يا اراک قبول بشم؟
تهران و که کلا فکرشم از سرم بيرون کردم

اگر شهرستان رفتن برات مشکلي نباشه فکر کنم قبول بشی البته غیر انتفاعی
من رتبه 1500 آوردم و چون نميتونم جاي دور برم اصلا اميدي به قبولي ندارم به نظرتون ممکنه اراک قبول بشم؟؟

سلام عزيز من کارداني معماري سنتي دارم چی میخوای بدونی؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samane20

عضو جدید
اگر شهرستان رفتن برات مشکلي نباشه فکر کنم قبول بشی البته غیر انتفاعی
من رتبه 1500 آوردم و چون نميتونم جاي دور برم اصلا اميدي به قبولي ندارم به نظرتون ممکنه اراک قبول بشم؟؟
سلام دوست عزیز رتبتون خوبه من نمیدونم شما اهل کجا هستید ولی اگر قصد رفتن به دانشگاه مهر اراک را دارید را باید بگم این دانشگاه شمارا پذیرش خواهد کرد. ناراحت نباش اراک 100% قبولی ولی با این رتبه شما ایوانکی ایوانک دانشگاههای غیر انتفاعی قزوین وعلاالدوله می تونید قبول شید.

samane20

عضو جدید
3500
کجاها میتونم قطعا؟؟
این وسطا یه جا شنیدم گفتید یکی از دانشگاههای قزوین تا 6000 میگیره؟درسته؟
راستی گرگان چنده قبولیش؟کسی میدونه؟
سلام دوست عزیز شما 100% رشد دانش سمنان و95% مهر اراک قبول هستید با توجه بر ظرفیت پارسال:
رشد دانش سمنان:3825
مهراراک:3250
البته قزوین دانشگاه های غیر انتفاعیش را زیاد کرده فک کنم امسال تاکستان چون سال اولشه بیشتر برداره.

samane20

عضو جدید
کسی میدونه کدوم بهتره؟ ایوانکی - علاءالدوله یا رشد دانش سمنان[/QUOTE
شک نکن 1. ایوانکی ایوانک
2.علاالدوله سمنانی گرمسار
3.رشد دانش سمنان
ولی خدایی اگه امنیت راه را در نظر بگیریم رشد دانش از همه ی اینا بهتره ایوانکی که تو پاکدشته پره افغانی و....
گرمسار هم که تو بیابون سرویس پیاده ات می کنه.

rezamemar

عضو جدید
سلام.من کاردانی رو شهید صدوقی گرفتم.یادمه ساله اولی که ما بودیم کارشناسی اونجا رتبه 2 و7 ارشد رو اورده بود.سالی بود که بچه ها واقعا تلاش کردن.اما فکر کنم امسال یه ذره افت کیفیت داشته باشه .من خودم یزدی هستم اما چند بار به خوابگاها سر زدم.خوابگاه های کاردانیش خوب نیس اما خوابگاهای کارشناسیش جدیدالتاسیسه.محیط دانشگاه از لحاظ زیبایی نسبت به دانشگاه یزد هم بهتره.استادهم همه جوری داره.غذاهاش هم نسبت به سال اول خیلی بهتره وبه نظر من مشکلی نداره.یه چیزی رو هم باید قبول کرد که مدرک دولتی بهتر از غیر انتفاعیه

آخرین ویرایش:

amitist

عضو جدید
درصد

نام درس امتحاني

11/66

فرهنگ ومعارف اسلامي

13/33

زبان وادبيات فارسي

سفيد

زبان خارجي

سفيد

رياضي وهندسه

12/66

فن ساختماني

30/00

مباني نظري وتئوري معماري

نتيجه در سهميه

آخرين رتبه مجاز در سهميه

رتبه داوطلب بدون سهميه

رتبه داوطلب در سهميه

نمره کل

گرايش

مجاز

25959

7616

7584

1104

1

---

---

---

---

---

2

---

---

---

---

---

3

---

---

---

---

---

4

---

---

---

---

---

5

خواهش مي كنم يكي به من كمك كنه تا با اين رتبه يه شهري قبول شم
دانشگاه های گرگان و خوزستان قبولی

SHILAPILAA

عضو جدید
سلام بچه ها.. اینجا کسی هست که اهل آمل نباشه ولی بخواد بره دانشگاه شمال؟؟؟؟؟ :gol::gol::gol:

حجت0110

اخراجی موقت
من خوزستان را نزدم
amtitstعزيزم خيلي خيلي خيلي خيلي ممنونم كه كمكم كردي به نظرتو مي شه دوباره دفترجه را رو سايت سنجش تغيرى داد امكان جنين كاري هست

سلام بچه ها.. اینجا کسی هست که اهل آمل نباشه ولی بخواد بره دانشگاه شمال؟؟؟؟؟ :gol::gol::gol:
شيلا بيلاعزيزبه نظرتو مي شه دوباره دفترجه را رو سايت سنجش تغيرى داد امكان جنين كاري هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SHILAPILAA

عضو جدید
شيلا بيلاعزيزبه نظرتو مي شه دوباره دفترجه را رو سايت سنجش تغيرى داد امكان جنين كاري هست
فکر نمیکنم..چون نوشته بود که هر کس فقط یه بار میتونه.. اما به احتومال زیاد یه روزی و اعلام میکنن برای تصحیح..بلاخره تصمیمت چی شد..کجا میخوای بری؟

بالا