مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

NESSAK

عضو جدید
راهنماییم کنید مهندساااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا

راهنماییم کنید مهندساااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا

1- خواهش میکنم فرزانه جون.دلم روشنه شریعتی قبولی;)
2- سحر خوب شد نیومدی علاف بشی بعد افطار رسیدم مواظب باش تو توی دام مشاورنماهای آکادمی نیفتی:biggrin:
3- anius جان خان لطف کن ازاین به بعد چیزی رو توی دلت نگه نداری.خجالت چرا پسرخوب؟ خوب هرسری یه عقلی داره دیگه بگو:cool:

حالا بچه های یه نظر سنجی دارم تونو خدا هرکس اطلاعات داره یا نداره یا نظری داره خجالت نکشه رودروایسی رو بذاره کنار و کمکم کنه:
بین ایوانکی و گرمسار و دهخدا اول کدوم رو بزنم آیا؟؟:confused: خیلی مهمه برام چون یحتمل اولیش رو قبول میشم
تشکرات پیشاپیش:gol:

ناز معمار

عضو جدید
2- سحر خوب شد نیومدی علاف بشی بعد افطار رسیدم مواظب باش تو توی دام مشاورنماهای آکادمی نیفتی:biggrin:
3- anius جان خان لطف کن ازاین به بعد چیزی رو توی دلت نگه نداری.خجالت چرا پسرخوب؟ خوب هرسری یه عقلی داره دیگه بگو:cool:
بچه ها ان دفترچه که تو انجمن گذاشتین همون دفترچه امساله دیگه؟؟؟
خیالم راحت باشه؟؟؟

samis48

عضو جدید

حالا بچه های یه نظر سنجی دارم تونو خدا هرکس اطلاعات داره یا نداره یا نظری داره خجالت نکشه رودروایسی رو بذاره کنار و کمکم کنه:
بین ایوانکی و گرمسار و دهخدا اول کدوم رو بزنم آیا؟؟:confused: خیلی مهمه برام چون یحتمل اولیش رو قبول میشم
عب نداره حالا کسب تجربه شد...
اول دهخدا بعد گرمسار بعد ایوانکی...
من خودم گرمسار و ایوانکی رو نمیزنم بخاطر دوریش.اما بعد دهخدا رسام رو میزنم بعد میرعماد و غیره

anius

عضو جدید

باشه چشم میگم البته این نظر منه فقظ
منم دقیقآ مثل شما بین این 3 تا انتخاب موندم از گزینه های مختلف به این 3 تا نگاه کردم این کلمه که میگن رو من همیشه میذارم کنار چون تو ایران تا دلت بخواد این کلمه رو استفاده میکنن بدون پایه و اساس
ایوانکی سال 88 دوستم با رتبه 1500 رفت توش سال پیش رسیده بود به 900 همین حدودا یعنی چیزی که مشخصه اینه داره همینطور میاد پایین چون اسم در کرده و مخصوصآ اینکه تقریبآ بین انتخابای دهخدا و ایوانکی همیشه هست بعد رجایی و سوره و دور و اطراف این 2 رو انتخاب میکنن.من دوستام که رفتن ایوانکی و صحبت که باهاشون میکنم همگی راضین تقریبآ و مشکلی نبوده و داداش خودمم اینجا تو رشته صنایع لیسانسشو گرفت صحبت که کردم میگه گزینه مناسبیه
گرمسار رو من به شخصه با توضیحات دوستی تو اینجا باهاش آشنا شدم و تحقیق کردم گرمسار از ایوانکی دور تر هست ولی با توجه به شنیده ها گزینه بدی به نظر نمیاد
دهخدا رو من یکی از دوستام قزوینی هست و همه دوستاش اونجان و تو دانشگاههای قزوینن نمیدونم قضیه چیه ولی نظرشون اینه فقط اسم در کرده و اونی نیست که فکرشو کنی من به شخصه اول ایوانکی رو میزنم بعد گرمسار بعد دهخدا ولی بازم تحقیق میکنم ولی به نظرم ایوانکی گزینه مناسبیه

samis48

عضو جدید
[/QUOTE]
بچه ها ان دفترچه که تو انجمن گذاشتین همون دفترچه امساله دیگه؟؟؟
خیالم راحت باشه؟؟؟[/QUOTE]
آره رو سایت سنجش هم هست

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/QUOTE]
ببین نساک جان گرمسار امکانات و کادر علمی قویتری نسبت به اون 2 تا داره من کاردانیم قزوین بودم و اینکه گرمسار یه ساختمان جدا داره واسه معماری ها و اینکه خوابگاه داره

anius

عضو جدید
نساک جان الان دقیقآ با 3 تا نظر متفاوت رو به رو شدی باز میبینی خودتی که باید انتخاب کنی;)

nasim666f

عضو جدید
توی دفترچه امسال دانشگا ههای روزانه و شبانه برای تکنولوزی معماری نبود فقط غیرانتفاعی بود!!؟؟!!! جریان چیه؟ دیگه دانشگاههای سراسری برنمیدارن!؟

memarokl

عضو جدید
یعنی فکر می کنید 8500 میشه جایی قبول شد؟:cry:
راستش رو بگید طاقتشو ددارم

nasim666f

عضو جدید
تو دفترچه انتخاب رشته امسال کنکور کاردانی به کارشناسی تو رشته تکنولوزی معماری دانشگاههای سراسری برای روزانه و شبانه نبود! فقط غیر انتفاعی بود!!! یعنی دیگه دانشگاههای سراسری برنمیدارن؟؟!!:eek:

memarokl

عضو جدید
سلام دوستان این دروس اختصاصی آزمون آزاد رو کسایی که قبول شدید میشه بگید چه کتابایی باید خوند؟منابع اصلی رو بگید اگه میشه کتاب تستای خوب رو هم بگید

من رشتم معماری نیست ولی آذر میخوام معماری بدم ریاضی و دروس عمومی رو هم خیلی خوب خوندم و بلدم فقط این کتب هنرستان معماری رو خوندم نمیدونم دیگه چی باید بخونم از یه سایتی دیدم یه چیزی حدود بیست و پنج تا کتاب معرفی کرده بود!!!

برا کارشناسی ناپیوسته اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
بچه ها شماها چی دارید میگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا میدونید کنکور آزاد کیه آخه؟

memarokl

عضو جدید
تو دفترچه انتخاب رشته امسال کنکور کاردانی به کارشناسی تو رشته تکنولوزی معماری دانشگاههای سراسری برای روزانه و شبانه نبود! فقط غیر انتفاعی بود!!! یعنی دیگه دانشگاههای سراسری برنمیدارن؟؟!!:eek:
چرا هست و من خودم دیدم تو دفترچه نسبت به پارسالم زیاد شده

alirad

عضو جدید
توی دفترچه امسال دانشگا ههای روزانه و شبانه برای تکنولوزی معماری نبود فقط غیرانتفاعی بود!!؟؟!!! جریان چیه؟ دیگه دانشگاههای سراسری برنمیدارن!؟
دفترچه رو دوباره نگاه کن.دقت نکردی.اولی امسال آخرین ساله که دانشگاها بر میدارن.از سال بعد فقط آموزشکده ها و غیر انتفاعی برمیداره.

amir6969

عضو جدید
دفترچه رو دوباره نگاه کن.دقت نکردی.اولی امسال آخرین ساله که دانشگاها بر میدارن.از سال بعد فقط آموزشکده ها و غیر انتفاعی برمیداره.

حق همچین کاریو ندارن.... تا وقتی ظرفیت های مناسب و روزانه در آموزشکده ها ایجاد نشده نباید دانشگاه ها حذف بشن... http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/301133

amir6969

عضو جدید
کدوم کار اصولیه که این باشه؟مگه تفکیک اصولی بود؟ اردبیلو مطمئنم حذفه.چون امسالم به خاطر ما که آخرین ورودی کاردانی بودیم بر داشته.اونم کلی مصیبت کشیدیم تا امسال بردارن.

خب واسه همین میخوایم اعتراض کنیم... اونم از نوع جدی و محکم

amir6969

عضو جدید
چرا هست و من خودم دیدم تو دفترچه نسبت به پارسالم زیاد شده

واقعا خسته نباشه ... خیلی زیاد شده! از عمدا پارسالو اونجوری کردن که همه به این راضی بشن! شما سال 88 رو ببینید چه جوری بوده الان هم باید اونجوری باشه:(

nasim666

عضو جدید
مطمئنی اینو؟؟؟یا فقط شایعست؟ از کجا شنیدی؟

memar bano

عضو جدید
تورو خدا یکی به من کمک کنه رتبم 1400 شده ولی 1 واحد تربیت بدنیم مونده چیکار کنک یعنی نمیتونم علاءالدوله گرمسار برم؟؟؟بهم ترم اول مرخصی نمیدن ؟تورو خدا یکی کمکم کنه دارم داغون میشم کمممممممممممممممممممممک

archiciv

عضو جدید
تورو خدا یکی به من کمک کنه رتبم 1400 شده ولی 1 واحد تربیت بدنیم مونده چیکار کنک یعنی نمیتونم علاءالدوله گرمسار برم؟؟؟بهم ترم اول مرخصی نمیدن ؟تورو خدا یکی کمکم کنه دارم داغون میشم کمممممممممممممممممممممک
عزیزم غصه نداره که شماره علا الدوله توی دفترچه هست زنگ بزن و بپرس و لی معمولا غیر انتفاعی ها مرخصی میدن.

mvmvm

عضو جدید
سلام دوستان . به همتون تبریک میگم بابت رتبه های خوبی که آوردین و آرزوی موفقیت دارم براتون . من دانشجوی دانشگاه سوره هستم که الان فقط پایان نامم مونده . سال 88 پذیرفته شدم . یه توصیه دوستانه و برادرانه براتون دارم و اونم اینکه بیخود عمر خودتونو پای این کنکور کاردانی به کارشناسی هدر ندید چون که آخرش هر جا که قبول بشی فرقی نمیکنه با این اوضاع و احوالی که آقایون برای بچه های تکنولوژی معماری درست کردن . نمیخوام بچه هایی رو که امسال رتبشون خوب نشده رو نا امید کنم ولی دوستانه میگم سخت نگیرید و انتخاب رشته بکنید با توجه به شرایطی که دارین و به امید اینکه سال دیگه رتبه یک میشین عمر خودتونو بیخودی یه سال دیگه صرف این کنکور بی سر و ته نکنید چون همونطور که ملاحظه میکنید ظرفیت های دولتی و روزانه دانشگاهها بشدت کم شده و میشه و هیچ تضمینی نیست که سال دیگه اصلا دانشگاهها کارشناسی ناپیوسته بردارن و اکثرا غیرانتفاعی ها ناپیوسته پذیرش دارن . الان یه جایی رو بزنید که قبول شین که انشالله رو کنکور ارشد تمرکز کنید و با به برنامه ریزی مناسب دانشگاههای درجه یک کشور بتونین پذیرفته بشین . موفق و پیروز و سربلند باشید (راستی موسسه آموزش عالی سوره به دانشگاه سوره ارتقا یافت که تو دفترچه هنوز اصلاح نشده)

archiciv

عضو جدید
این یعنی چی؟؟؟؟
یعنی من بدبختم؟؟؟
خدا نکنه بدبخت باشی...آره عزیزم...سال دیگه دانشکده ها هستن ...دانشگاه ها فقط می شه برای کارشناسی پیوسته همینطوری که می بینی به تعدادی که دانشکده اضافه شده به همون تعداد دانشگاه های سال قبل کم شده که سال دیگه کلن حذف میشه.اینو البته از یه منبع موثق شنیدم.
ولی خوب بد هم نیستا خیلی از همین آموزشکده ها که حالا شدن دانشکده مشغول جمع کردن هیات علمی هستن.اونم دکترا و بالاتر!!

ناز معمار

عضو جدید
خدا نکنه بدبخت باشی...آره عزیزم...سال دیگه دانشکده ها هستن ...دانشگاه ها فقط می شه برای کارشناسی پیوسته همینطوری که می بینی به تعدادی که دانشکده اضافه شده به همون تعداد دانشگاه های سال قبل کم شده که سال دیگه کلن حذف میشه.اینو البته از یه منبع موثق شنیدم.
ولی خوب بد هم نیستا خیلی از همین آموزشکده ها که حالا شدن دانشکده مشغول جمع کردن هیات علمی هستن.اونم دکترا و بالاتر!!
منبع موثقتونو میشه بگید چی بوده؟؟؟:cry:

ناز معمار

عضو جدید
یعنی حتی رجایی؟شریعتی؟تبریز هم هیچ؟؟؟
یعنی جمع میشن اینا؟منبعتونو میشه بگید چی بوده؟
من دارم سکته میکنم دیگه بخدا!

بالا