[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

BULGARIA

کاربر بیش فعال
لطف دارید دوست من :gol:

سلام پوریا جان من 45شدم جداسازی و طراحی شریفو نمیارم احتمالا طراحی تهرانم نمیارم-میخام برم جداسازی تهران اگه هم نشد کاتالیست تهران؟پارسال نمیدونی با چند جداسازی تهران آوردند؟نظرت چیه؟

baran_rm

عضو جدید
شبانه دانشگاه تهران رو احتمالش هست.
در مورد هزینه شبانه تا اینجا که اطلاع دارم اگر 9 واحد درس بردارید چیزی حدود یک و نیم میلیون تومن میشه.
مرسی از راهنمایی هاتون.فقط اگر متوجه شدید پارسال تا چه رتبه ای شبانه دانشگاه تهران گرفته بهم بگید.مرسی

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میشه یکمی هم شما در مورد تهران کمکم کنید.اینکه کدوم دانشگاهها میتونم برم.. مرسییی

من متاسفانه خیلی در مورد تهران اطلاع ندارم
رتبم هم نزدیک به شما شده 174
به نظر من اول بهتره ببینید اولویتتون چی هست : دانشگاه ، رشته یا بازار کار؟
تهران و شریف گرایش های مهندسی شیمی روزانه ها بجز صنایع غذایی نمیارید
اما یه رشته هایی دانشگاه تهران داره روزانشونو میارید مثل مهندسی سیستمم های انرژی
علم و صنعت همه گرایش هاشو به احتمال زیاد بیارید
امیرکبیر و مدرس هم من اصلا اطلاع ندارم اما پارسال دوستم 115 بود جداسازی امیرکبیر رفت

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام پوریا جان من 45شدم جداسازی و طراحی شریفو نمیارم احتمالا طراحی تهرانم نمیارم-میخام برم جداسازی تهران اگه هم نشد کاتالیست تهران؟پارسال نمیدونی با چند جداسازی تهران آوردند؟نظرت چیه؟
سلام
به نظر من کار درستی می کنی.. با توجه به رتبت یکم احتمال قبولیت توی جداسازی تهران ضعیفه .. ولی سال قبل بچه ها با رتبه حدود 40 کاتالیست تهران اومدن .. پس به نظرم به احتمال زیاد کاتالیست رو قبول میشی که واقعا گرایش خوبیه .. تو یه دانشگاه خوب.

ziiizooo

عضو جدید

داداش پس همکلاس میشیم.منم میخوام شبانه جداسازی و کاتالیست دانشگاه تهران رو بزنم

amiriq

عضو جدید
من متاسفانه خیلی در مورد تهران اطلاع ندارم
رتبم هم نزدیک به شما شده 174
به نظر من اول بهتره ببینید اولویتتون چی هست : دانشگاه ، رشته یا بازار کار؟
تهران و شریف گرایش های مهندسی شیمی روزانه ها بجز صنایع غذایی نمیارید
اما یه رشته هایی دانشگاه تهران داره روزانشونو میارید مثل مهندسی سیستمم های انرژی
علم و صنعت همه گرایش هاشو به احتمال زیاد بیارید
امیرکبیر و مدرس هم من اصلا اطلاع ندارم اما پارسال دوستم 115 بود جداسازی امیرکبیر رفت

آها .اوکی.مرسییییی

hadi216

عضو جدید
دوستان یه سوال ، کسی اطلاعاتی در مورد گرایش "طراحی ، شبیه سازی و کنترل فرایندها " داره ؟؟
من فقط اینو میدونم که کنترل فرایندت باید خوب باشه . کنترل رو دوس ندارم ولی کلا کد نویسی رو خیلی دوس دارم ( به شرطی که کاربردی باشه .نه مثل اصلاح معادلات حالت ) . پروژه هاش تو چه مایه هاییه
نمیشه زمینه کاریت کنترلی نباشه ؟؟؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
سلام
به نظر من کار درستی می کنی.. با توجه به رتبت یکم احتمال قبولیت توی جداسازی تهران ضعیفه .. ولی سال قبل بچه ها با رتبه حدود 40 کاتالیست تهران اومدن .. پس به نظرم به احتمال زیاد کاتالیست رو قبول میشی که واقعا گرایش خوبیه .. تو یه دانشگاه خوب.

ولی همه بهم میگفتند جداسازی رو حتما میاری:cry:تهران امسال کاتالیست 3نفر فقط میگیره یه کم نگرانم-شانس ماست دیگه شریف ظرفیتهاشو زیاد کرده ولی تهران کم کرده:mad:

maryamghaffarian

عضو جدید
سلام دوستان.به تمامی اعضای سایت که زحمت کشیدن و رتبه خوبی آوردن تبریک عرض میکنم و ان شالله که سایرین هم یا یه سال دیگه تلاش کنند و بخونند و یا اینکه هر چی که خیر و صلاحشونه براشون رقم بخوره.
کسی از دوستان اطلاع داره که رتبه 1026 شانس قبولی در چه جاهایی رو داره؟اصلا شانس داره یا باید بیخیال امسال شد؟

P O U R I A

مدیر تالار
ولی همه بهم میگفتند جداسازی رو حتما میاری:cry:تهران امسال کاتالیست 3نفر فقط میگیره یه کم نگرانم-شانس ماست دیگه شریف ظرفیتهاشو زیاد کرده ولی تهران کم کرده:mad:
من ظرفیت امسال رو هنوز ندیدم ... احتمالا نسبت به ظرفیت امسال گفتن که خب چه بهتر ... امیدتون رو از دست ندید ... واقعا احتمالش هست که قبول بشید.!! ولی احتمال کاتالیست تهران هم خیلی بالاست ..

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.به تمامی اعضای سایت که زحمت کشیدن و رتبه خوبی آوردن تبریک عرض میکنم و ان شالله که سایرین هم یا یه سال دیگه تلاش کنند و بخونند و یا اینکه هر چی که خیر و صلاحشونه براشون رقم بخوره.
کسی از دوستان اطلاع داره که رتبه 1026 شانس قبولی در چه جاهایی رو داره؟اصلا شانس داره یا باید بیخیال امسال شد؟

سلام دوست عزیز
روزانه احتمالش کمه
شبانه گیلان - سمنان - کرمان اگه داشته باشه - کاشان میارید، کاسپین هم احتمالش هست

BULGARIA

کاربر بیش فعال
من ظرفیت امسال رو هنوز ندیدم ... احتمالا نسبت به ظرفیت امسال گفتن که خب چه بهتر ... امیدتون رو از دست ندید ... واقعا احتمالش هست که قبول بشید.!! ولی احتمال کاتالیست تهران هم خیلی بالاست ..

ظرفیت جداسازی امسال نسبت ب پارسال تغییری نکرده(6نفر)ولی یکی از بچهای تهران با رتبه44سال 91 جداسازی قبول شد ک البته ظرفیت جداسازی اون سال 9نفر بوده:gol:

P O U R I A

مدیر تالار
ظرفیت جداسازی امسال نسبت ب پارسال تغییری نکرده(6نفر)ولی یکی از بچهای تهران با رتبه44سال 91 جداسازی قبول شد ک البته ظرفیت جداسازی اون سال 9نفر بوده:gol:
اره . سال 91 ظرفیت ها خیلی بیشتر بوده .. برای همین بهت میگم احتمال داره نیاری ... ولی احتمال هم هست بیاری! : )

maryamghaffarian

عضو جدید
دوستان , البته شاید به من خیلی مربوط نشه ولی خواستم نظرم رو اعلام کنم.به نظر گرایش کاتالیست با توجه که کلا در دنیا یه تکنولوژی به نسبت جدیدی هست و ضمنا لیسانسش هم در اختیار شرکتهای محدودی, هم کلی پتانسیل تحقیق و فعالیت داره و از کسانیکه در به طور تخصصی در این فیلد فعالیت کنند استقبال میشه.موفق باشید.

maryamghaffarian

عضو جدید
سلام دوست عزیز
روزانه احتمالش کمه
شبانه گیلان - سمنان - کرمان اگه داشته باشه - کاشان میارید، کاسپین هم احتمالش هست

از راهنماییتون سپاسگزارم.شما از دوستانتون کسی در حدود این رتبه میشناسین که قبلا قبول شده باشه؟ راستی فکر کنم رتبه خوبی داشتید.البته همه چیز به شرایط و....برمیگرده و کلا همه چیز تو این دنیا نسبیه.به هر حال موفق و موید باشید

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
از راهنماییتون سپاسگزارم.شما از دوستانتون کسی در حدود این رتبه میشناسین که قبلا قبول شده باشه؟ راستی فکر کنم رتبه خوبی داشتید.البته همه چیز به شرایط و....برمیگرده و کلا همه چیز تو این دنیا نسبیه.به هر حال موفق و موید باشید

خواهش میکنم.
بله حدود رتبه ی شما کاسپین ، سمنان و کاشان از دوستانم قبول شدن
شما هم موفق باشید

maryamghaffarian

عضو جدید

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من رشتم صنایع شیمیایی بود یکی از استادای خودم پیشرفته با هنر خونده بود می گفت دانشگاه خوبیه و امکاناتش خوبه و از لحاظ علمی راضی بود و کلی تعریف می کرذ

سلام ... آقا شما که رشتت صنایع شیمیایی معدنی هست..... یه مقدار در موردش توضیح میدی؟

P O U R I A

مدیر تالار
ممنون جناب ziizooo من دانلودش کردم.ولی یه مشکلی هست انگار کار نمیکنه.حجم فیل هم 500 کیلو بایته.باید با نرم افزار خاصی فایل رو باز کرد؟
فایل درسته ..
ولی با نرم افزار km پلییر اجرا نمیشه ... از خود ویندوز مدیا پلییر استفاده کنید.

ئدز

عضو جدید
در مورد گرایش مهندسی پزشکی و نانو و زیست پزشکی و اینا چین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا