مشاوره|انتخاب رشته معماری کنکور 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

z.d.h

عضو جدید
برای مشاوره انتخاب رشته پیشنهادی ندارین؟1 سری سوال هست!نمیدونم کدوم موسسه خوبه. :surprised:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من 191 معماری شدم
من ترم 8 هستم! هنوز وقت نکردم تمرین اسکیسم رو شروع کنم... فقط یه کلاس تفکر ترسیمی پژمان شکوهی رو رفتم بدون تمرین!!! طرح پنجمون خیلی سخت میگیره
:(
اگه بخوام از سهمیه ممتازی استفاده کنم...
وقت بذارم پایان ناممو تا مرداد تموم کنم بهتره یا اسکیسم رو تمرین کنم و سهمیه رو بیخیال بشم؟!! با سهمیه اسکیس چقدر مهمه؟ همزمان خیلی سخته برام رو دو تاش کار کنم ولی خب کدوم اولویت داره؟
آقای ایرانشاهی میشه راهنمایی کنید؟
سلام فکر نکنم بتونی از سهمیت استفاده کنی باز حتما از دانشگاهت بپرس
استادتون که عالیه برید واسه موضوعی کار کنید سریعتر

samane122

عضو جدید
سلام استاد کسی که رتبش شده 306 میتونه روزانه های تهران رو قبول بشه؟
پیشاپیش ممنون از پاسختان

سوسن طاهری

عضو جدید
سلام
بنظرتون با رتبه 3100 میتونم به شبانه کرمان امیدوار باشم؟؟ اگه اره حدود چند درصد باید اسکیس بزنم؟؟
ممنون

mas6969

عضو جدید
سلام
آقای ایرانشاهی
غیرمجاز روزانه دیگه چیه زده،ما که هنوز مرحله دوم رو ندادیم؟یعنی اگه غیرمجاز بنویسه امکانی برای انتخاب رشته روزانه نیست؟
تا حالا از شاگرداتون پیش اومده به نتیجه اعتراض کنه،نتیجش عوض شه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید دارم دغ میکنم.

آخرین ویرایش:

arc_shl

عضو جدید
سلام
آقای ایرانشاهی
غیرمجاز روزانه دیگه چیه زده،ما که هنوز مرحله دوم رو ندادیم؟یعنی اگه غیرمجاز بنویسه امکانی برای انتخاب رشته روزانه نیست؟
تا حالا از شاگرداتون پیش اومده به نتیجه اعتراض کنه،نتیجش عوض شه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید دارم دغ میکنم.
وقتی روزانه غیرمجاز شدید دیگه نمیتونید دانشگاههای روزانه رو انتخاب کنید و شبانه و غیرانتفاعی و پیام نور حق انتخاب دارین

ketabdoost

عضو جدید
سلام دوستان:
یه سوال داشتم الان من اگه شبانه یا پیام نور و غیر انتفاعی قبول شم می تونم سال بعد کنکور بدم یا محروم میشم؟لطفا راهنمایی کنید.

memar22

عضو جدید
سلام استاد رتبم 2800 شده ممکنه شبانه قبول بشم؟ توی کلاسای اسکیس همیشه بالای 70 کسب میکنم توی دانشگاه هم جایزه بهترین اسکیس گرفتم(رجایی می رفتم)

navid_nj7

عضو جدید
سلام آقای ایرانشاهی
با رتبه 580 معماری میشه به روزانه های تهران،مشهد امیدوار بود؟ حدودا اسکیس چند میخواد؟ ممنون میشم جواب بدین.
شبانه ها چطور؟

یکی از دوستای من رتبش 800 شده با اسکیس 52 فردوسی قبول شده

marjanak

عضو جدید
دوباره سلام
رشته هایی که دانشگاه علم و صنعت جدا کرده (درمانی و اموزشی و ..) چطورن؟بازار کار؟یا از لحاظ نظام مهندسی؟

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام
رشته هایی که دانشگاه علم و صنعت جدا کرده (درمانی و اموزشی و ..) چطورن؟بازار کار؟یا از لحاظ نظام مهندسی؟
به نظر من خیلی خوبن چون نظام مهندسی قبولش داره...
اقای فرهاد احودی هم رفتن علم و صنعت و دکتر اخلاصی هم مدیر دانشکده معماری شده

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام

ببین یه سری دروس جبرانی برامون گذاشتن به خاطر تفکیک گرایشا که عملا به درد نمی خوره. الان من تمرین مسکن دارم . مسکن بومی داشتم، و .... که این دو تا کلاس هیچ اند، هیچ. 3 تا طرح بیشتر نداریم ..دو تا شون عین هم شدن ..استاد طرحمون طراحی شهری خونده!!......به نظر من فناوری و پایداریش خوبن. مسکن هم خوبه ها ولی میگن مسکن علم و صنعت بهتره ...آره یه سری کلاسای به درد بخور اضافه داره ولی رو فناوری و پایداری خوب فک کن .شاید اونارو اول بزنی...

مثلا دکتر اخلاصی یا مفیدی اصلا واسه مسکن نیستن..حتی فرهاد احمدی هم واسه پایداریا بود...البته طرحو میگم و الا دکتر معماریان، دکتر نقره کار، دکتر یزدانفرو...... هستن در صحنه.

marjanak

عضو جدید
مرسی،یعنی اگه درمانی بخونیم با مدرک ارشد فقط تو همین حوزه تحویلمون میگیرن یا از مهر نظام مهندسیش واسه همه نوع ساختمون میشه استفاده کرد؟؟؟؟
به نظر من خیلی خوبن چون نظام مهندسی قبولش داره...
اقای فرهاد احودی هم رفتن علم و صنعت و دکتر اخلاصی هم مدیر دانشکده معماری شده

4444payam

عضو جدید
سلام آقای ایرانشاهی
امکانش هست انتخاب رشته گرایش معماری معماری را همزمان با تکنولوژی معماری انجام داد یا فقط باید یکی را انتخاب رشته کرد؟

sampicaso

عضو جدید
سلام با رتبه 760 روزانه تهران ، اصفهان ، شیراز با چه درصدی هرکدوم رو میتونم بیارم !؟
و البته شبانه چطور !؟
درباره دانشگاه یزد هم اگه اطلاعی داشته باشید ( مثلا اینکه جایگاهش نسبت به بقیه شهرهایی که نام بردم چطوریه !؟ چون هیچ پیش زمینه ای درباره اش ندارم )
ممنون میشم

mas6969

عضو جدید
سلام از دوستان درخواست دارم برای اعتراض به تفکیک که امسال برای روزانه وشبانه ایجاد شده وبرای کمک به دوستانتان که به نا به دلایلی نتونستن امتحان تئوری رو خوب بدن در بخش ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب ارشد 94 و شاخه عممومی و شاخه مسایل مربوط به انتخاب رشته بنویسید،ممنون میشم.این یه متن نمونه هست لطفا به کسایی که در آزمون شرکت کردن بگید بفرستن تا شاید فرجی بشه،ممنون:cry:

آخرین ویرایش:

shaghayeghjp

عضو جدید
سلام
ممکنه بگید برای روزانه ی منظر تهران با رتبه های 22و 75 چه درصدایی برای اسکیس نیازه؟
ممنون

mohsen.aph

عضو جدید
سلام
من شهرستانم و نمیتونم تو جلسه های انتخاب رشته اکادمی شرکت کنم، فقط میخام بدونم رتبه بندی دانشگاه های تهران به چه صورتیه؟ مثلا هنر بالاتره یا رجایی یا تربیت مدرس؟ گرایش های علم و صنعت ترتیبشون چجوریه؟ در واقع میخام بدونم از بالا چجوری باید انتخاب رشته کنم برای دانشگاه های تهران
ممنون جناب ایرانشاهی

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:
یه سوال داشتم الان من اگه شبانه یا پیام نور و غیر انتفاعی قبول شم می تونم سال بعد کنکور بدم یا محروم میشم؟لطفا راهنمایی کنید.
سلام هر چیزی که پولی باشه اگر نری مشکلی نداره

neda...

عضو جدید
اقای ایرانشاهی میشه ترتیب دانشگاه ها رو از نظر سطح علمی بگین چجوریه؟؟؟مخصوصا شهرستانا...

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای ایرانشاهی
امکانش هست انتخاب رشته گرایش معماری معماری را همزمان با تکنولوژی معماری انجام داد یا فقط باید یکی را انتخاب رشته کرد؟
میتونی ترکیبی از گرایش هارو به ترتیب دوست داشتن بزنی

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من شهرستانم و نمیتونم تو جلسه های انتخاب رشته اکادمی شرکت کنم، فقط میخام بدونم رتبه بندی دانشگاه های تهران به چه صورتیه؟ مثلا هنر بالاتره یا رجایی یا تربیت مدرس؟ گرایش های علم و صنعت ترتیبشون چجوریه؟ در واقع میخام بدونم از بالا چجوری باید انتخاب رشته کنم برای دانشگاه های تهران
ممنون جناب ایرانشاهی
آماده میکنم

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه تحلیل کوچیک کردم ظرفیت هارو امیدوارم مفی باشه براتون

ظرفیت گرایش معماری معماری برای کنکور ارشد 94

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی
پردیس خودگردان
پیام نور