مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه میشه همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟
مشاهده پیوست 99912
یعنی تو الان پول سه تا امتحان رو دادی؟؟ مگه میشه؟؟؟

سیستم اینترنتی پرداخت هزینه که هنوز باز نشده! چجوری پول بدم؟ منم این بخش دفترچه رو خوندم. این بخش دفترچه با دفترچه پارسال که معماری فقط 2 تا اسکیس داشت فرقی نکرده! معنی این جمله ها هم این نیست که نمیشه بیشتر از 2 تا شرکت کرد!
به هر حال دفترچه خیلی مبهمه. من تو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پرسیدم در این مورد هنوز جواب ندادن!!! اگه اشکالی واسه انتخاب رشته من درست شه همه ش تقصیر سازمان سنجشه!:exclaim:

arcdoc

اخراجی موقت
سیستم اینترنتی پرداخت هزینه که هنوز باز نشده! چجوری پول بدم؟ منم این بخش دفترچه رو خوندم. این بخش دفترچه با دفترچه پارسال که معماری فقط 2 تا اسکیس داشت فرقی نکرده! معنی این جمله ها هم این نیست که نمیشه بیشتر از 2 تا شرکت کرد!
به هر حال دفترچه خیلی مبهمه. من تو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پرسیدم در این مورد هنوز جواب ندادن!!! اگه اشکالی واسه انتخاب رشته من درست شه همه ش تقصیر سازمان سنجشه!:exclaim:
من الان با سنجش تماس گرفتم برای مجموعه معماری فقط 2تا رو میتونیم شرکت کنیم.

آخرین ویرایش:

month_2012

عضو جدید
من الان با سنجش تماس گرفتم برای مجموعه معماری فقط تا رو میتونیم شرکت کنیم.برای کد 1358 فقط یکی

من الان با سنجش تماس گرفتم برای مجموعه معماری فقط تا رو (؟؟؟؟؟؟؟؟)میتونیم شرکت کنیم!!!!!!!!عددی ننوشتید؟
1358که داخل دفترچه نوشته حداکثر دو تا!!!!!!!!!!!

yasheal

عضو جدید
دانشگاه هاي بين الملل هزينه هاشون خيلي بالاست.اگه مشكل هزينه نداري بهش فكر كن.مثلا همين دانشگاه گيلان تابستون 90 خودش امتحان ورودي گذاشت و پذيرش كرد.و هزينه ترم اولش موقع ثبت نام حدود 3 ميليون بود كه در ترمهاي بعدي به 5 ميليون هم ميرسيد.

nikta_20

عضو جدید
اگه از طریق کنکور سراسری بری شهریه اش کمتر نمیشه؟؟فوق لیسانس با پایان نامه چند واحده؟

moir92

عضو جدید
سلام
دوستان من به علت مسایلی نتونستم برا ارشد بخونم همه گرایش ها رو هم غیر مجاز شدم!:( به غیر از بازسازی پس از سانحه! اونم با رتبه 832 وقتی تستاشو میزدم اصلا فکرشو نمیکردم تو این یکی فقط مجاز بشم! ولی الان که مجاز شدم چون یه نیمچه علاقه کلا به مسایل مدیریت بحران و انیها دارم برام مهم شد!
این رشته 2 واحد اسکیس داره
میخواهم از دوستان که آمار سالهای پیش و اسکیسو اینها دارند بپرسم آیا میشه با این رتبه یه اسکیسی زد که قبول شد!!! از اونجایی که این رشته رو فقط 10 نفر دانشگاه بهشتی میگیره!!! :cry: و از اونجایی که این رشته رشته ای نیست که انتخاب هر کسی باشه:D به نظر شما برم جدی دنبال آموزش اسکیس یا نه؟
:gol:با تشکر...

yasheal

عضو جدید
اگه از طریق کنکور سراسری بری شهریه اش کمتر نمیشه؟؟فوق لیسانس با پایان نامه چند واحده؟

با اين هزينه هايي كه تو دفترچه زده به نظرم فرقي نميكنه.شهريه ها تو كنكور هم بالاست. براي همين دانشگاه گيلان كل فوق ليسانسش حدود 20 تومن هزينش ميشد.اگه انتخابش كني حتما قبولي.من پارسال امتحانش رفتم.ولي ثبت نام نكردم.در طول سال هي زنگ ميزدن چرا نيومدي.

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
akharesh man nafahmidam age gharare 2 ta eskis faghat bedim ke to entekhabamon hamon do ta ro baiad bexanim... age setasho mitonim bedim ke hamasho bezanim
man be azemati ham sms dadam goft to daftarche neveshte 2 ta skis mishe sherkat kard.... baba in che vazie,,,

10915

عضو جدید
akharesh man nafahmidam age gharare 2 ta eskis faghat bedim ke to entekhabamon hamon do ta ro baiad bexanim... age setasho mitonim bedim ke hamasho bezanim
man be azemati ham sms dadam goft to daftarche neveshte 2 ta skis mishe sherkat kard.... baba in che vazie,,,

کجای دفترچه نوشته ؟ من که فقط 1 جا همچین چیزی دیدم اونم کدش واسه 1 رشته دیگه بود.دیروز تو ایوان خانه گفتن همشو می تونیم انتخاب کنیم!!!

adyingwish

عضو جدید
bacheha kasi hast olaviate daneshgah haro bedoone manzooram az nazare etebare dakheli va kharejie akharin mohlate entekhab reshtast lotfan rahnamai konid

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم انتخاب رشته نكردم
اين سيستم پولي چيه؟؟
به كجا بايد واريز كرد؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تو رو خدا يكي توضيح بده
چيكار بايد كنم
پرپري
تو كه انتخاب كردي بگو

abdolahi1

عضو جدید
علم و صنعت خوابگاه خواهران داره یا نه؟میشه خواهش کنم جواب بدین،تو دفترچه گفته نداره ولی تو سایتشون رفتم دارن

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت از سیستم پولی چیه واسه پیام نور و غیر انتقاعی میگی؟ من موقع ثبت نام کارت پیام نور و غیرانتفاعی رو خریدم. ولی گویا الان هم میشه خرید.
از این لینک میتونی بری بخری
http://92.242.195.223/onlinepayment (خرید کارت اعتباری علاقمندی و پیام نور) سمت راست صفحه ی انتخاب رشته

bernoos2010

عضو جدید
سلام.بچه ها یه کمک فوری
من می خوام سوره تهران رو بزنم اگه اسمم واسه مصاحبه در بیاد و بعد قبول نشم دیگه کلاً بقیه انتخابام پوچ میشه که بعدش زدم یا بعدی ها رو میشه قبول شد؟؟؟/؟
فوری کمکم کنید اگه اطلاع دارید.راستی رتبم 1111 هستش که با یه اسکیس 40 میتونم روزانه یا شبانه قبول بشم؟؟اگه روزانه شیراز بخوام باید چند بزنم اسکیسمو؟؟/
مرسی اگه کسی راهنمایی کنه.

arcdoc

اخراجی موقت
سلام.بچه ها یه کمک فوری
من می خوام سوره تهران رو بزنم اگه اسمم واسه مصاحبه در بیاد و بعد قبول نشم دیگه کلاً بقیه انتخابام پوچ میشه که بعدش زدم یا بعدی ها رو میشه قبول شد؟؟؟/؟
فوری کمکم کنید اگه اطلاع دارید.راستی رتبم 1111 هستش که با یه اسکیس 40 میتونم روزانه یا شبانه قبول بشم؟؟اگه روزانه شیراز بخوام باید چند بزنم اسکیسمو؟؟/

نه جواب سوره زودتر میاد.چندبرابر ظرفیت بر میداره.بعدش میری مصاحبه اگه مصاحبه قبول بشی .توی نتیجه نهایی اصلی کنکور اگه الویت قبل از سوره رو نیاری .و سوره رو بیاری قبول میشی.
مصاحبه شم خیلی ربطی به هنر و معماری نداره.بیشتر از اعتقادات و التظاماته;)

arcdoc

اخراجی موقت
سلام.بچه ها یه کمک فوری

نه جواب سوره زودتر میاد.چندبرابر ظرفیت بر میداره.بعدش میری مصاحبه اگه مصاحبه قبول بشی .توی نتیجه نهایی اصلی کنکور اگه الویت قبل از سوره رو نیاری .و سوره رو بیاری قبول میشی.
مصاحبه شم خیلی ربطی به هنر و معماری نداره.

ببین حتی اخرین نفری هم که مجاز شده امکان داره روزانه تهران قبول بشه..... اینو مطمئن باش
ظریب 5 میدون یعنی چی؟؟؟
من توی درس ظریب 3 با 20 درصد کمتر رتبه ام 1500 تا رفته بالا
حالا اون رتبه اخری ببین اگه اسکیس رو نسبت به نفر اول مثلا 50 درصد بیشتر بزنه ببین حالا چی
میشه...
پس سعی کن یه اسکیس فضایی بزنی با 30 ،40 درصد نمیشه کاری کرد.به بالای 60 فکر کن
حتی بیشتر...2 ماه فرصت داری خیلی تاثیر داره اسکیس.دیگه هم این دورو ورا پیدات نشه;)
اینترنت تی وی تفریح همه چی تعطیل برو با کاغذات بخواب همین.........

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
يه نفر ميتونه درصداش و انتخاب دانشگاهش رو بزاره اينجا؟؟
بابا من چيكار كنم
نميدونم
لطفا يكي بگه چيكار كنم
وقت تموم شدااا

eng.anita

عضو جدید
دوستان می دونین هزینه شبانه چقده تقریبا؟ اگه شبانرو انتخاب کنیم و قبول بشیم نریم می شه تو کنکور سال بعد شرکت کرد؟؟؟

eng.anita

عضو جدید
dustan midunin hazineye shabane tagriban dar che hadiye ...ya inke age shabanaro gabul shim narim chim mishe..

arcdoc

اخراجی موقت
دوستان می دونین هزینه شبانه چقده تقریبا؟ اگه شبانرو انتخاب کنیم و قبول بشیم نریم می شه تو کنکور سال بعد شرکت کرد؟؟؟

هزینه رو توی دفترچه نوشته...
بله اگه قبول بشی نری میتونی سال بعد شرکت کنی.ولی اگه روزانه قبول شی نمیتونی...
انگلیسی تایپ المه عزیزیم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
هزینه رو توی دفترچه نوشته...
بله اگه قبول بشی نری میتونی سال بعد شرکت کنی.ولی اگه روزانه قبول شی نمیتونی...
انگلیسی تایپ المه عزیزیم

عالم با ع مينويسن

بچه ها تو انتخاب دانشگاه نوشته ميتوني معدلتو ويراش كني
من اگه معدل الانم بيشتر از اون چيزي باشه كه قبلا وارد كردم بايد ويرايش كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
يكي كمك كنهههه

بعدش بايد ايا هزينه خاص ديگه بپردازيم؟؟من قبلا كارت پيام نور و غير انتفاعيم خريدم

آخرین ویرایش:

mj1

عضو جدید
عالم با ع مينويسن

من اگه معدل الانم بيشتر از اون چيزي باشه كه قبلا وارد كردم بايد ويرايش كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
يكي كمك كنهههه

بعدش بايد ايا هزينه خاص ديگه بپردازيم؟؟من قبلا كارت پيام نور و غير انتفاعيم خريدم

نه وروجک جان معدلت باید همون معدل زمان ثبت نام کنکور باشه ویرایش برای کسانی هست که مثلا شیطنت کردند معدلشون رو بیشتر زدند یا به هر دلیل اشتباه وارد کردند حالا درستش کنند که بعدا براشون مشکلی پیش نیاد
در مورد انتخاب رشته که سوال کرده بودی ، اصلا کاری به درصدو رتبه نداشته باش ( اصلا فکر کن رتبه تک رقمی هستی )از انتخاب یک تا صد رو به ترتیب علاقت پر کن اصلا کاری نداشته باش با رتبه ای که داری کجا رو ممکنه بیاری کجارو نمیاری، اینکه یه رشته انتخاب اولت باشه یا انتخاب پنجاهمت باشه هیچ تاثیری در شانس قبولیت توی اون رشته نداره(اگه لازم باشه توی یک پست دیگه میگم چطوری برگه های انتخاب رشته رو میخونند )اصلا اینکه میان حق انتخاب صدتا رشته رو میدن واسه اینه که هر جایی که استحقاقشو داری قبول بشی.
ایوان خانه لیست پیشنهادیشو گذاشته رو سایتش برای دانلود که به ترتیب اهمیت دانشگاههاست(از نظر ایوان خانه(البته خودشم گفته مسایل دیگه رو هم مثل شهریه ، مسافت و... رو خودتون لحاظ کنید در انتخابتون ولی از این لیست میتونی استفاده کنی و بر اساس علاقه خودت پس و پیش کنی انتخابها رو یا رشته های غیر انتفاعی و پیام نور رو به این لیست برای خودت اضافه کنی
ایوان خانه
http://www.archhouse.ir/

آخرین ویرایش:

arcdoc

اخراجی موقت
عالم با ع مينويسن

يكي كمك كنهههه

منظور من عالم نبود.خودش میدونه بهش چی گفتم:biggrin:

نه نمیشه ویرایش کرد تا پایان شهریور90 هرچی بود اونه.همون فرمی که دادیم دانشگاه امضا کرد.به هیچ وجه نمیشه تغییر داد.البته اگه قبلا اشتباه بود رو میتونی تغییر بدی.ولی اینکه بعد از شهریور 90معدلت کمتر یا بیشتر شده رو

نمیشه تغییر داد.من شرایطم مثل شماست.

هزینه خاص هم که اگه قبلا کارت پیام نور و غیرانتفاعی خریدی دیگه نیاز نیست...

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالم با ع مينويسن

يكي كمك كنهههه

man moghei ke sabte nam kardam hanoooz defa nakarde boodam,mogheie ke karte vorood be jalase umad nomreye payan nameam rad shode bood. manam moadele jadidam ro vared kardam, be har hal shoma fareqaltahsili na daneshjooye terme akhar! mitooni moadele nahaeito vared koni!

ps. fonte farsim paride!

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
man moghei ke sabte nam kardam hanoooz defa nakarde boodam,mogheie ke karte vorood be jalase umad nomreye payan nameam rad shode bood. manam moadele jadidam ro vared kardam, be har hal shoma fareqaltahsili na daneshjooye terme akhar! mitooni moadele nahaeito vared koni!

ps. fonte farsim paride!

من فارغ التحصيل نيستم
دانشجوي ترم اخرم
البته از شهريور 90 تا الان فقط 6 واحد پايان نامه داشتم و دارم يني چيزي پاس نكردم تو ترم گذشته كه تغيير كنه ولي اينكه سيستم پيام نور خاصه
مثلا نمره يه درس شده 18 اما مينويسه نامعلوم ميبيني بعدا كمتر يا بيشتر ميشه و تو صدم تاثير ميزاره

آخه تو سايت سنجش نوشته بود حتما توجه كنين
نگرانم
شكم برطرف نشد
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.