مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Floyd23

عضو جدید
دوستای گلم .... اینجا کسی هست که از مشهد باشه؟

فکر می کنم خانم Mozhgan.V بدونن . حداقل درباره "خیام" ...
اگه یخورده بیشتر بگن در مورد سطح علمی "خیام" ممنون میشم.
اکثر نتایج جستجو که برای بهترین غیرانتفاعی هست, دانشگاه شمال-امل و خیامِ ظاهرن. کسی در این مورد نظری نداره ؟
در مورد توسعه روستا های همدان یا سپهر اصفهان ؟
.
.
.

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر نتایج جستجو که برای بهترین غیرانتفاعی هست, دانشگاه شمال-امل و خیامِ ظاهرن. کسی در این مورد نظری نداره ؟
.
.
.
منم تعریفه شمال امل و شنیدم..دوست عزیز یعنی شماها میخواین غیر انتفاعی راه دور بزنین؟

البته اینم بگم یه دوستم زیاد درسش خوب نبود نمیدونم فکر کنم تکمیل ظرفیت اونجا قبول شده بود ..

Floyd23

عضو جدید
منم تعریفه شمال امل و شنیدم..دوست عزیز یعنی شماها میخواین غیر انتفاعی راه دور بزنین؟
البته اینم بگم یه دوستم زیاد درسش خوب نبود نمیدونم فکر کنم تکمیل ظرفیت اونجا قبول شده بود ..

بله متاسفانه. چاره ای ندارم ... یا جای دور و محیط بهتر یا نزدیک و محیط نه چندان خوب...

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
به نظر شما من با این درصدا امکان قبولی درغیرانتفاعی شهرهای اطراف تهران و یا دانشگاه آزاد (واحدهای اطراف تهران) رو دارم .ممنون میشم که منو راهنمایی کنید
اندیشه 50%
ادبیات 28%
زبان 48%
فن ساختمان 5%
مبانی نظری 15%
موفق باشید

ببینید من داشتم رتبه ی سال گذشته رو نگاه میکرده در سال 90 شما با این درصد ها رتبتون حدود 3000 میشه و با این میتونین مهراراک...قزوین....سمنان...علاالدوله گرمسار و سایر شهرهای شمالی رو قبول شید....البته قزوین دهخدا و حتی میرعماد رتبه های بالاتر انتخاب میکنن

البته قابل چیش بینی نیست....چون اگه دو سال پیش رو حساب کنیم شاید رتبه ی شما از دو برابر این هم بیشتر میشه....6هزار تا 7 هزار....و اونجوری فقط رفسنجان و زابل که تا 7هزار هم قبولی داره و قبول میشدید.....
بستگی به سایر شرکت کننده ها داره

ولی در سال 90 با این درصدها حدود رتبه 3000 هستش ;)

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میشناسم عزیزم..

راستی ناز معمار بنظرت تو شهر خودمون غیر انتفاعی بزنیم با توجه به هزینه یا جاهای معتبرو..منظورم از نظر دانشگاهیه

مثلآا من الان چالوسم بنظرت ارزش داره اینهمه خرج کنم برم رشت غیر انتفاعی اونم اگر قبولشم حالا؟

نه ارزش نداره
غیرانتفاعی ها همشون یه سطحن
فقط شمال آمل و سوره میگن حکایتشون فرق میکنه ! اونم میگن....

mahmood321

عضو جدید
خوب من جوابم راگرفتم ازلطف دوستان هم کمال تشکررادارم که جواب بنده رادادن:mad: من دانشجوی همدانم ودارم روی پایان نامم کارمیکنم دوستان خوشحالند ودرست نیست که درشادی دوستان این بحث ها عنوان بشه ولی باید بگم که اوضاع برای ناپیوسته ها اصلا خوب نیست حال درهردانشگاهی که تحصیل کنید دقیقافکرمیکنم 2سال پیش که یک بخشنامه راسازمان مسکن منتشر کرددرقالب کمیسیون هم ارزی که دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ومهندسی تکنولوژی معماری دارای کدغیراصلی فقط هم به خاطرعنوان رشته حق شرکت درآزمون طراحی راندارندمابا بچه های همدان (دانشگاه آزاد-غیرانتفاعی) علاوه براطلاعیه سراسری مطابق باسایراستان ها گردهمای داشتیم جلوی سازمان مسکن واعتراض کردیم که جوابش هم شد گروه علمی کاربردی که ازقبل کد100 داشتن وصلاحیت طراحی وخیلی هاشون حتی پایه 2 نظام بودن مشکلشون حل شد فقط گروه تکنولوژی ماند مثل ما خوب اون گروه علمی کاربردی چون ازسری های اول بودندزورشون نرسید زیراخیلی هاشون جوازکارداشتن ما هم کلی زدیم این وراون ورگفتن اگرگروه تکنولوژی بخواددرست شه بایدازوزارت علوم پیگیر بشیدالبته ازنظام مهندسی پرسیدیم که این راگفتن (خیلی روراست گفتن که نماینده وزارت علوم درکمیسیون هم ارزی تاکید براین داشته که گروه ناپیوسته باید ازیکسری ازامتیازات خلع بشه ازچمله حق طراحی) -ارتقا پایه -عضویت درهیئت رئیسه نظام هم نظام مهندسی زحمتش راکشیدن من با وزارت علوم خیلی مکاتبه کردم تا این کنکورشما که عنوان رشته بازعوض شد به عنوان علمی کاربردی من با آقای دکتریاران که مسئول گروه هنردروزارت علوم بود تماس گرفتم برخوردبدی داشت این آقا مسئول اصلی گروه ناپیوسته هست بعد ازآن بادفتردکتریاران دروزارت علوم نماس گرفتم حانمی به عتوان خانم سمنانی که کارشناس گروه هنرهستند صحبت کردم وجریان راتعریف کردم که باز عنوان رشته عوض شده وتکلیف ما چیه که هی عتوان رشته عوض میشه ازسال 85 قبلش بود علمی کاربردی بعدش شد تکنولوژی بازشدعلمی کاربردی ونظام مهندسی هم به گروه علمی کاربردی داره حق طراحی میده بچه های تکنولوژی بایدچکارکنند که گفت یک جلسه ای هست درموردبچه های تکنولوژی که احتمالا قضیه درست بشه من فردای اون روززنگ زدم نظام مهندسی وجویاشدم که خبری شده ازطرف نظام که با کمال ناباوری دیدم نظام میگه گروه تکنولوژی وهم علمی کاربردی حق طراحی ندارندگفتم گروه علمی کاربردی که مشکلشون جل شده بود گفتنددوباره حق طراحی رالغوکرده نظام مهندسی تازه فهمیدم که چرابازاسم رشته راعوض کردندخوب معلومه خودتون حدسش رابزنید

آخرین ویرایش:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم!!! گیج شدم... لعنت به این برنامه ریزی و وزارت علوم.
اگه می تونستم مهاجرت میکردم!!!
اخه منم همین و میگم..اگه ماها میخواستیم غیر انتفاعی راه دور بزنیم شما خودت فککن با احتساب خرج جا و خورد و خوراک و هزینه وسیله ها و پروژه های رشته خودمون
که سر به فلک میکشه : یدفعه میرفتیم ازاد دیگه چرا غیر انتفاعی راه دور بزنیم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شبانه رجایی بهتره یا شبانه شریعتی؟
بعد اینکه اگه شبانه که نیمه دوم شروع میشه ، میتونیم از مهر تا بهمن رو تو یه دانشگاه غیر انتفاعی مهمان بشیم که چنتا درس رو پاس کنیم؟
بعد اینکه من سوره رو نمیزنم بجاش غیرانتفاعیه شهر خودمونو میزنم. کار درستیه؟

وقتی قبول میشید فقط یه جا قبول میشین
یعنی نمیشه جایی واحد پاس کنید تا بهمن برید تطبیق بدید !
البته اگه رتبه ی خوبی دارید سوره رو میتونید تو انتخاب هاتون بیارید
اگه برای مصاحبه ی سوره پذیرش شدید و قبول شدید دیگه حتمن باید سوره برید
چون ئقتی سوره رو انتخاب میکنید دو تا گزینه دارید....یه جا متمرکز قبول میشید و یکی سوره
سوره مصاحبه داره اگه قبول شید دیگه متمرکزه رو نمیتونید برید

رجایی و شریعتی هر دو خوبن....فکر کنم شریعتی یوخته بچربه به رجایی
شهر خودتون کجاست؟

Floyd23

عضو جدید
نه ارزش نداره

در مورد"سوره" مطمئنید ؟ تا اونجای که من شنیدم. چندان تعریفی نیست! فکر میکنم چند وقت پیش مجله همشهری معماری گزارشی از کارای بچه های سوره تهیه کرد, که نظر منو عوض کرد! البته هر کسی معیار خودش رو داره. شاید من اشتباه میکنم.

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ارزش نداره
مسی دوست عزیز..بچه ها یی که میخوان شمال امل بزنن من خودم استاد 3 دیم استاد دانشگاه شماله زیاد تعریفی ازش نمیکنه..فقط فضای اموزشیش خوبه

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من جوابم راگرفتم ازلطف دوستان هم کمال تشکررادارم که جواب بنده رادادن:mad: من دانشجوی همدانم ودارم روی پایان نامم کارمیکنم دوستان خوشحالند ودرست نیست که درشادی دوستان این بحث ها عنوان بشه ولی باید بگم که اوضاع برای ناپیوسته ها اصلا خوب نیست حال درهردانشگاهی که تحصیل کنید دقیقافکرمیکنم 2سال پیش که یک بخشنامه راسازمان مسکن منتشر کرددرقالب کمیسیون هم ارزی که دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ومهندسی تکنولوژی معماری دارای کدغیراصلی فقط هم به خاطرعنوان رشته حق شرکت درآزمون طراحی راندارندمابا بچه های همدان (دانشگاه آزاد-غیرانتفاعی) علاوه براطلاعیه سراسری مطابق باسایراستان ها گردهمای داشتیم جلوی سازمان مسکن واعتراض کردیم که جوابش هم شد گروه علمی کاربردی که ازقبل کد100 داشتن وصلاحیت طراحی وخیلی هاشون حتی پایه 2 نظام بودن مشکلشون حل شد فقط گروه تکنولوژی ماند مثل ما خوب اون گروه علمی کاربردی چون ازسری های اول بودندزورشون نرسید زیراخیلی هاشون جوازکارداشتن ما هم کلی زدیم این وراون ورگفتن اگرگروه تکنولوژی بخواددرست شه بایدازوزارت علوم پیگیر بشیدالبته ازنظام مهندسی پرسیدیم که این راگفتن (خیلی روراست گفتن که نماینده وزارت علوم درکمیسیون هم ارزی تاکید براین داشته که گروه ناپیوسته باید ازیکسری ازامتیازات خلع بشه ازچمله حق طراحی) -ارتقا پایه -عضویت درهیئت رئیسه نظام هم نظام مهندسی زحمتش راکشیدن من با وزارت علوم خیلی مکاتبه کردم تا این کنکورشما که عنوان رشته بازعوض شد به عنوان علمی کاربردی من با آقای دکتریاران که مسئول گروه هنردروزارت علوم بود تماس گرفتم برخوردبدی داشت این آقا مسئول اصلی گروه ناپیوسته هست بعد ازآن بادفتردکتریاران دروزارت علوم نماس گرفتم حانمی به عتوان خانم سمنانی که کارشناس گروه هنرهستند صحبت کردم وجریان راتعریف کردم که باز عنوان رشته عوض شده وتکلیف ما چیه که هی عتوان رشته عوض میشه ازسال 85 قبلش بود علمی کاربردی بود شد تکنولوژی بعدش بازشدعلمی کاربردی ونظام مهندسی هم به گروه علمی کاربردی داره حق طراحی میده بچه های تکنولوژی بایدچکارکنند که گفت یک جلسه ای هست درموردبچه های تکنولوژی که احتمالا قضیه درست بشه من فردای اون روززنگ زدم نظام مهندسی وجویاشدم که خبری شده ازطرف نظام که با کمال ناباوری دیدم نظام میگه گروه تکنولوژی وهم علمی کاربردی حق طراحی ندارندگفتم گروه علمی کاربردی که مشکلشون جل شده بود گفتنددوباره حق طراحی رالغوکرده نظام مهندسی تازه فهمیدم که چرابازاسم رشته راعوض کردندخوب معلومه خودتون حدسش رابزنید
مهندس منکه ج دادم چرا میزنی دیگه..

مرسی از صحبتات..ما همیشه همینطوری از اول از همچی محروم بودیم الانم همینطوره..اینهمه زحمت بکش اخرشم اینکارو باهات کنن...

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوستان اما این غیر انتفاعی ای که میخوام بزنم، نفر اول مسابقات رباتیک جهانی از این دانشگاس. رئیس دانشگاه عضو هیئت علمی دانشگاه امیر کبیره. واسه همین بیشتر استادا رو از امیر کبیرو چنتا دانشگاه های تهران میاره
نگفتین دولتی قبول شیم نیمه دوم. میشه از مهر تا بهمن غیر انتفاعی مهمان شد؟

ناز معمار جان یاهوشو دارم میپرسم ازش .مرسی

ببین رباتیک و هیئت علمی و این حرفا نیست....
اول استاد دوم دانشجو
این دانشگاه نیست که دانشجو هارو میسازه....دانشجو ها هستن که یه دانشگاه رو آباد میکنن >گاندی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif <
رباتیک یکی رتبه جهانی داره چه دخلی به معماری؟
اگه رتبت خوب شد بزن روزانه یا شبانه
غیرانتفاعی هر جا زدی زدی....هرجا به خونتون نزدیکتر بود همونو بزن واسه غیرانتفاعی

mahmood321

عضو جدید
من میگم چه رازی هست این برنامه ریزی هدفمند نظام ووزارت علومه اون های که قبلا جوازشون راگرفتن خرشون ازپل مرادگذشته حالا ورودی های جدیده که تودامشون انداختن
بعدازاین همه پاس کردن واحد طراجی /خداازشون نگذره که برای منافع خودشون هرکاری میخوان میکنن ظلم میکنن

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد"سوره" مطمئنید ؟ تا اونجای که من شنیدم. چندان تعریفی نیست! فکر میکنم چند وقت پیش مجله همشهری معماری گزارشی از کارای بچه های سوره تهیه کرد, که نظر منو عوض کرد! البته هر کسی معیار خودش رو داره. شاید من اشتباه میکنم.

ببین بقیه چی هستن که سوره خوبشونه
معماری همشهری چه جایی باز کرده بینه جوونا :D
ببین حداقل تو سوره میشه 4 تا استاد پیدا کرد که دکترا باشه
تو خیلی از شهرستان ها اکثر اساتید فوق لیسانس هستن...شاید یکی دو تا دکتر بیشتر نباشه !

mahmood321

عضو جدید
مهندس معماری که نمیتونه طراجی کنه مثل پزشکی که جق درمان رانداشته باشه
خانم سمنانی واقعا زن خوبیه دروزارت علوم وآقای دکتریاران پیگیربشیدما که کلی تلاش کردیم ببینیم شما چه میکنید

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسی دوست عزیز..بچه ها یی که میخوان شمال امل بزنن من خودم استاد 3 دیم استاد دانشگاه شماله زیاد تعریفی ازش نمیکنه..فقط فضای اموزشیش خوبه

طبری بایل که از شمال آمل تو معماری میگن بهتره (تو شهرهای اینوره مازندران)...ولی این کجا و آن کجا
استادتون هم که میگه بقیه ی غیرانتفاعی ها داغونه داغونن !!!

ali jelvani

عضو جدید
مهندس معماری که نمیتونه طراجی کنه مثل پزشکی که جق درمان رانداشته باشه
خانم سمنانی واقعا زن خوبیه دروزارت علوم وآقای دکتریاران پیگیربشیدما که کلی تلاش کردیم ببینیم شما چه میکنید

من بشخصه از اصفهان پیگیری می کنم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من جوابم راگرفتم ازلطف دوستان هم کمال تشکررادارم که جواب بنده رادادن:mad: من دانشجوی همدانم ودارم روی پایان نامم کارمیکنم دوستان خوشحالند ودرست نیست که درشادی دوستان این بحث ها عنوان بشه ولی باید بگم که اوضاع برای ناپیوسته ها اصلا خوب نیست حال درهردانشگاهی که تحصیل کنید دقیقافکرمیکنم 2سال پیش که یک بخشنامه راسازمان مسکن منتشر کرددرقالب کمیسیون هم ارزی که دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ومهندسی تکنولوژی معماری دارای کدغیراصلی فقط هم به خاطرعنوان رشته حق شرکت درآزمون طراحی راندارندمابا بچه های همدان (دانشگاه آزاد-غیرانتفاعی) علاوه براطلاعیه سراسری مطابق باسایراستان ها گردهمای داشتیم جلوی سازمان مسکن واعتراض کردیم که جوابش هم شد گروه علمی کاربردی که ازقبل کد100 داشتن وصلاحیت طراحی وخیلی هاشون حتی پایه 2 نظام بودن مشکلشون حل شد فقط گروه تکنولوژی ماند مثل ما خوب اون گروه علمی کاربردی چون ازسری های اول بودندزورشون نرسید زیراخیلی هاشون جوازکارداشتن ما هم کلی زدیم این وراون ورگفتن اگرگروه تکنولوژی بخواددرست شه بایدازوزارت علوم پیگیر بشیدالبته ازنظام مهندسی پرسیدیم که این راگفتن (خیلی روراست گفتن که نماینده وزارت علوم درکمیسیون هم ارزی تاکید براین داشته که گروه ناپیوسته باید ازیکسری ازامتیازات خلع بشه ازچمله حق طراحی) -ارتقا پایه -عضویت درهیئت رئیسه نظام هم نظام مهندسی زحمتش راکشیدن من با وزارت علوم خیلی مکاتبه کردم تا این کنکورشما که عنوان رشته بازعوض شد به عنوان علمی کاربردی من با آقای دکتریاران که مسئول گروه هنردروزارت علوم بود تماس گرفتم برخوردبدی داشت این آقا مسئول اصلی گروه ناپیوسته هست بعد ازآن بادفتردکتریاران دروزارت علوم نماس گرفتم حانمی به عتوان خانم سمنانی که کارشناس گروه هنرهستند صحبت کردم وجریان راتعریف کردم که باز عنوان رشته عوض شده وتکلیف ما چیه که هی عتوان رشته عوض میشه ازسال 85 قبلش بود علمی کاربردی بعدش شد تکنولوژی بازشدعلمی کاربردی ونظام مهندسی هم به گروه علمی کاربردی داره حق طراحی میده بچه های تکنولوژی بایدچکارکنند که گفت یک جلسه ای هست درموردبچه های تکنولوژی که احتمالا قضیه درست بشه من فردای اون روززنگ زدم نظام مهندسی وجویاشدم که خبری شده ازطرف نظام که با کمال ناباوری دیدم نظام میگه گروه تکنولوژی وهم علمی کاربردی حق طراحی ندارندگفتم گروه علمی کاربردی که مشکلشون جل شده بود گفتنددوباره حق طراحی رالغوکرده نظام مهندسی تازه فهمیدم که چرابازاسم رشته راعوض کردندخوب معلومه خودتون حدسش رابزنید

فکر کنم اونایی که این چیزا رو واسه ما تعریف میکنن که پیوسته ها این...ناپیوسته ها فلان (خوده تصمیم گیرنده ها اندازه یه دیپلمه ی معماری هم سواد ندارن!)

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.

خیام آره خوبه....البته میگن
غیرانتاعی رو نزدیک بزن راحت تر باشی....
دنبال درس و مشق نگرد تو این غیرانتفاعی ها...فقط پاس کن بره مدرک داشته باشی

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین رباتیک و هیئت علمی و این حرفا نیست....
اول استاد دوم دانشجو
این دانشگاه نیست که دانشجو هارو میسازه....دانشجو ها هستن که یه دانشگاه رو آباد میکنن >گاندی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif <
رباتیک یکی رتبه جهانی داره چه دخلی به معماری؟
اگه رتبت خوب شد بزن روزانه یا شبانه
غیرانتفاعی هر جا زدی زدی....هرجا به خونتون نزدیکتر بود همونو بزن واسه غیرانتفاعی
خواهرم کارشناس سایت اون دانشگاس. در عرض یک سال به دانشجوهای کاردانیشون یعنی ترم اولیا و ترم دومیا. اتوکد و 3دی یاد دادن. با دست پر میرن ترم 3. اونم تو کاردانی. من میگم اگه آدم قراره پول بده بره غیرانتفاعی ، یه جایی بره که هدفشون فقط پول گرفتن از بچه ها نباشه. عزت دانشگاشون مهم باشه. سطح علمیشون مهم باشه

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم چه رازی هست این برنامه ریزی هدفمند نظام ووزارت علومه اون های که قبلا جوازشون راگرفتن خرشون ازپل مرادگذشته حالا ورودی های جدیده که تودامشون انداختن
بعدازاین همه پاس کردن واحد طراجی /خداازشون نگذره که برای منافع خودشون هرکاری میخوان میکنن ظلم میکنن
امین

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز

فکر کنم اونایی که این چیزا رو واسه ما تعریف میکنن که پیوسته ها این...ناپیوسته ها فلان (خوده تصمیم گیرنده ها اندازه یه دیپلمه ی معماری هم سواد ندارن!)
صد در صد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا