مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

venus.

عضو جدید
بله موقع ثبت نام منابعو میذارن، اگ ویرایشای جدیدو بذارن میشع دانلودکنی،ولی هزینه پرینت ک بیشترازخرید میشه،
ثبت نامو سایت مقررات ملی اعلام میکنه،کلیدواژه یچیزی شبیه لغت نامه منتها ازمباحث مقررات ملی و جای معنی لغت شماره صفحه و مبحثی که اون کلمه داخلش هست رو مینویسه،مااز سایت icivil خریدیمش،نمونه رایگانش هست تو سایت ک دانلودکنین ببینین چیه

یه دنیا ممنونم مری :)

Ar Mina

عضو جدید
سلام مهندسین گرامی خسته نباشید.من یک فارغ التحصیل کاملا صفر هستم که اصلا کار نکردم.اصلا برا معمارا پایه 3 چند تا حق امضا میدن؟چند تا امتحان داریم؟این امتحانا کی هست؟
برا هرکدوم چیارو باید بخونیم؟و باید کلا چیکارا کنیم؟
من شنیدم اگه کسی ارشد نداشته باشه نمیتونه تو طراحی شرکت کنه؟
کلا میشه به نفر کامل بهک توضیح بده چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w40:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام مهندسین گرامی خسته نباشید.من یک فارغ التحصیل کاملا صفر هستم که اصلا کار نکردم.اصلا برا معمارا پایه 3 چند تا حق امضا میدن؟ 3تا : اجرا، نظارت ..طراحی که از اجرا و نظارت فقط از یکیش میتونید استفاده کنید...چند تا امتحان داریم؟ 3 تا....این امتحانا کی هست؟ احتمالا خرداد..اجرا و نظارت تو یه روز هست صبح و بعد از ظهر..فرداشم طراحی یه امتحانه 8 ساعته

من شنیدم اگه کسی ارشد نداشته باشه نمیتونه تو طراحی شرکت کنه؟ کارشناسی ناپیوسته هستین؟؟ الانم به ناپیوسته ها هم میدن... با لیسانسشون.. من ناپیوستم الان شرکت کردم منتظره جوابم
موفق باشید..

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارشناسی ناپیوسته هم نظارت هم.طراحی هم اجرا میتونه شرکت کنه?مشکلی نداره دیگه?شرایطش با پیوسته ها فرق نداره?

MK6

کاربر بیش فعال
کارشناسی ناپیوسته هم نظارت هم.طراحی هم اجرا میتونه شرکت کنه?مشکلی نداره دیگه?شرایطش با پیوسته ها فرق نداره?

هیچ فرقی نداره، چه پیوسته باشید چه ناپیوسته تمامی آزمون ها رو می تونید شرکت کنید.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

هیچ فرقی نداره، چه پیوسته باشید چه ناپیوسته تمامی آزمون ها رو می تونید شرکت کنید.
ممنون،بعد برای ناپیوسته هام باید سه سال از کارشناسیشون گذشته باشه که بتونن امتحان بدن?

• Like
واکنش ها: MK6

holooooooo

کاربر ممتاز
ممنون،بعد برای ناپیوسته هام باید سه سال از کارشناسیشون گذشته باشه که بتونن امتحان بدن?

بله..برا نظارت کمتر از 3 سالم میتونین شرکت کنین ولی باز از نظام شهرتون بپرسین ولی برا طراحی حتما باید سه سال پر بشه

MK6

کاربر بیش فعال

برای امتحان طراحی 3 سال باید از مدت فارغ التحصیلی گذشته باشه، تا بتونید امتحان طراحی شرکت کنید، و مدت فارغ التحصیلی کاردانیتون رو سنوات طراحی حساب نمیشه، اما برای امتحان نظارت و اجرا دو سال ونیم باید از مدت فارغ التحصیلیتون گذشته باشه که سنوات دوره کاردانیتونم روش حساب میشه با هم میشه3سال، امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه.

Ar Mina

عضو جدید
سلام مهندسین گرامی خسته نباشید.من یک فارغ التحصیل کاملا صفر هستم که اصلا کار نکردم.اصلا برا معمارا پایه 3 چند تا حق امضا میدن؟چند تا امتحان داریم؟این امتحانا کی هست؟
ممنونم

Ar Mina

عضو جدید
کلا میشه به نفر کامل بهک توضیح بده چه خبره؟

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز جان اصلا نظام مهندسی کاری به ارشد و دکترات نداره فققققط به لیسانس کار داره..اگه ناپیوسته باشی مثه من قبل امتحان یه تعهد میگیرن ازت که اگه قبول شدی و واحدهاتو تطبیق دادن و چیزی کم و کسر بود حق اعتراض نداری و قبولیت کان لم یکن هست..یعنی ماشالاااا زحمت نمیدن به خودشون که قبلش چک کنن ..طرف پول بده ثبت نام کنه (که معمولا بار اول نمیشه قبول شد) حالا شاید کلاس هم بره ! بعد تازه آقایون بشینن تطبیق بدن..تنها چیزی که مهم نیست پول و وقت ماهاست...

eng.bahar

عضو جدید
نه عزیز جان اصلا نظام مهندسی کاری به ارشد و دکترات نداره فققققط به لیسانس کار داره..اگه ناپیوسته باشی مثه من قبل امتحان یه تعهد میگیرن ازت که اگه قبول شدی و واحدهاتو تطبیق دادن و چیزی کم و کسر بود حق اعتراض نداری و قبولیت کان لم یکن هست..یعنی ماشالاااا زحمت نمیدن به خودشون که قبلش چک کنن ..طرف پول بده ثبت نام کنه (که معمولا بار اول نمیشه قبول شد) حالا شاید کلاس هم بره ! بعد تازه آقایون بشینن تطبیق بدن..تنها چیزی که مهم نیست پول و وقت ماهاست...

چیزی درمورد اونایی که کاردانی نامرتبط با نظام مهندسی دارن....ولی کارشناسیشون مرتبطه میدونید؟؟؟؟
ینی میتونن تو آزمون شرکت کنن؟؟؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی درمورد اونایی که کاردانی نامرتبط با نظام مهندسی دارن....ولی کارشناسیشون مرتبطه میدونید؟؟؟؟
ینی میتونن تو آزمون شرکت کنن؟؟؟

تا اونجایی که من میدونم کسانی که کاردانی غیر مرتبط دارن نمیتونن طراحی شرکت کنن.دوست من کاردانی شهرسازی داره و کارشناسی معماری ولی نتونست طراحی شرکت کنه.
تازه کسانی که کاردانی مرتبط دارن باز کارشون گیره و نظام مهندسی به چشم کم سواد نگاه میکنه و کد مرتبط با مهندسی معماری میده با کد 140.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مطالب رو دقیقا کجا میشه پیدا کرد و خوند؟
باید با نظام مهندسی مرکز استان یا تماس بگیرید با مراجعه کنید همه چیز رو بهتان میگن اگه اینجا حرف دوستان را باور نمی کنید
موفق باشید.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکت در امتحان طراحی ربطی به ارشد نداره
ملاک اونها یه سری واحد ها است که باید گذرانده باشین همین
اینجوری نیست که باید ارشد داشته باشی اونایی که میگن ارشد بخاطر اینه چند واحد پاس نکردن میرم ارشد براشون ارائه میدن در صورتی که ممکنه یکی تو کاردانی پاس کرده باشه همون واحد را
دیپلم ریاضی بودین یا هنرستان؟
کاردانی را کجا خوندین آزاد یا سراسری؟
کارشناسی چی؟
اگه اینا رو بگید میتوان گفت که میتوانید یا نمیتونید طراحی شرکت کنیین

Ar Mina

عضو جدید
سلام دیپلم ریاضی-کارشناسی پیوسته معماری آزاد-
شرکت در امتحان طراحی ربطی به ارشد نداره
ملاک اونها یه سری واحد ها است که باید گذرانده باشین همین
اینجوری نیست که باید ارشد داشته باشی اونایی که میگن ارشد بخاطر اینه چند واحد پاس نکردن میرم ارشد براشون ارائه میدن در صورتی که ممکنه یکی تو کاردانی پاس کرده باشه همون واحد را
دیپلم ریاضی بودین یا هنرستان؟
کاردانی را کجا خوندین آزاد یا سراسری؟
کارشناسی چی؟
اگه اینا رو بگید میتوان گفت که میتوانید یا نمیتونید طراحی شرکت کنیین

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دیپلم ریاضی-کارشناسی پیوسته معماری آزاد-سلام
شما صد در صد میتونین شرکت کنین و مطمعنا تمام واحدهایی که تو چارت راه و شهرسازی معین کرده واسه شرط اخذ پایه طراحی رو دارین و هیچ مشکلی نخواهید داشت
موفق باشید

Ar Mina

عضو جدید
سلام دیپلم ریاضی-کارشناسی پیوسته معماری آزاد-سلام
شما صد در صد میتونین شرکت کنین و مطمعنا تمام واحدهایی که تو چارت راه و شهرسازی معین کرده واسه شرط اخذ پایه طراحی رو دارین و هیچ مشکلی نخواهید داشت
موفق باشید
خیلی ممنون

omoosami

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مهندسان
من فارغ التحصیل معماری 15/4/1392 هستم
من کی میتونم امتحان نظام مهندسی بدم؟؟
تاریخ دقیق امتحانات نظام مهندسی کی هست؟؟
نتایج امتحانات کی اعلام میشه؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مهندسان
من فارغ التحصیل معماری 15/4/1392 هستم
من کی میتونم امتحان نظام مهندسی بدم؟؟
تاریخ دقیق امتحانات نظام مهندسی کی هست؟؟
نتایج امتحانات کی اعلام میشه؟؟
3سال باید بگذره، الان دارن ثبت نام میکنن براامتحام خرداد 94
شما 95/4/15 سه سالتون پرمیشه

omoosami

عضو جدید
ممنون که جواب دادین
با این اوصاف من اسفند 94 میتونم برا مرداد 95 ثبت نام کنم دیگه

holooooooo

کاربر ممتاز
ممنون که جواب دادین
با این اوصاف من اسفند 94 میتونم برا مرداد 95 ثبت نام کنم دیگه

اگ امتحانش خرداد باشه یک ماه کم دارید نظارتو میتونید ولی طراحیتون سه سال نمیشه،ولی اگ مرداد باشه ک مشکلی نیس کلا

معمار فرناز

عضو جدید
من سري قبل تمام كتابارو ليبل گزاري و فهرست نويسي هر فصلو تو كتابا قرار دادم اما قبول نشدم شماها از چ روشي برا ازمون نظارت بكار ميبرين

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

من سري قبل تمام كتابارو ليبل گزاري و فهرست نويسي هر فصلو تو كتابا قرار دادم اما قبول نشدم شماها از چ روشي برا ازمون نظارت بكار ميبرين
این کلیدواژه کی میاد ?لینکشو میدین لطفا،راستی هنوز مهلت ثبت نام هست?

بالا