مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

AZADEH255

عضو جدید
در ادامه ی حرفای سمانه جانم، کلاس ب این درد میخوره ک شما تمرین کنی اونم زیاد، مدرس به عنوان یه راهنما درست و غلط بودنشو متذکر بشه و ی سری فوت و فن یاد بده
که اینم خودش خیلیه هاااااا
ولی حالا شوع کن شما
ممنون اخه بعضي وختا يه فوتي لازمه كه فقط تو كلاس بدست مياد.من براي كنكور ارشد طراحي شهري رفتم جايي كلاس يه ماه بيشترم تمرين نكردم .75در صد زدم .نميرفتم 15هم نميزدم.اون فوته مهمه.

وسعت

عضو جدید
اگه خودتون پشتکار دارید و باهوشید که هستید....بروید ی کلاس ارززززززززززون اینکه فقط ی کلاس رفته باشید که تو جمع باشید

memar_sh

عضو جدید
با سلام
فقط میرید کلاس به حرف استاد که میگن فلان کتاب نبرید زیاد توجه نکنید از ش سوال نمیا د فلانی طراح سوال با این که کتاب مشکل داره نه همه کتایب ها رو با خوتون ببرین حتی اون کتاب دیتیل و جزییات رنگ قرمز و رنگ زرد

AZADEH255

عضو جدید
با سلام
فقط میرید کلاس به حرف استاد که میگن فلان کتاب نبرید زیاد توجه نکنید از ش سوال نمیا د فلانی طراح سوال با این که کتاب مشکل داره نه همه کتایب ها رو با خوتون ببرین حتی اون کتاب دیتیل و جزییات رنگ قرمز و رنگ زرد
كدوم كتاب قرمز و زرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چرا من ندارمش.همه منابع رو خريدم نيستش توش:cry:

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
كدوم كتاب قرمز و زرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چرا من ندارمش.همه منابع رو خريدم نيستش توش:cry:

فکر میکنم منظور دوستمون کتاب دیتیل های ساختمانی تألیف آقای "سیاوش کباری" باشه ناشر هم دانش و فن هست. اون کتاب زرد رو نمی دونم اما گمان میکنم کتاب های نقشه کشی ساختمان درجه 1و2 باشه. دوستی بهم گفت از کتاب های نقشه کشی درجه 1و2 غافل نباشید. یک مرور ساده کفایت میکنه. در منابع هم ندیدمشون.

وسعت

عضو جدید
فکر میکنم منظور دوستمون کتاب دیتیل های ساختمانی تألیف آقای "سیاوش کباری" باشه ناشر هم دانش و فن هست. اون کتاب زرد رو نمی دونم اما گمان میکنم کتاب های نقشه کشی ساختمان درجه 1و2 باشه. دوستی بهم گفت از کتاب های نقشه کشی درجه 1و2 غافل نباشید. یک مرور ساده کفایت میکنه. در منابع هم ندیدمشون.
سر امتحان دیتیل زدن واقعا ریسکه...مگر اینکه دقیقا همون عکسسسسسسسسسسسس را پیدا کنید که من خیلی گشتم برای پیدا کردن چنین منبعی ولی پیدا نکردم...
از مباحث خیلی راحت تر میشه نمره قبولی را گرفت

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من شمارمو وارد نکردم موقع ثبت نام اینترنتی
چطوری میتونم تکمیلش کنم؟

ailinta

عضو جدید
دوستان من میخوام امتحان نظارت ثبت نام کنم ولی قسمت خرید کارت اعتباری فقط طراحی رو میاره!!!!
کسی میدونه جریان چیه؟؟؟؟
چطوری کارت اعتباری نظارت رو بخرم؟؟؟؟؟؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان من میخوام امتحان نظارت ثبت نام کنم ولی قسمت خرید کارت اعتباری فقط طراحی رو میاره!!!!
کسی میدونه جریان چیه؟؟؟؟

والا منم الان نگاه کردم قبلا بودش نمیدونم چرا الان نیست! هنوز یه روز از مهلت ثبت نام مونده..
فردا زنگ بزنید مقررات ملی بپرسید..

architect_mary

عضو جدید
کسی میدونه جریان چیه؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من هم همین مشکل رو دارم
البته من طراحی و نظارت رو 91 شرکت کردم و قبول شدم و الان پروانه دارم
الان تصمیم گرفتم برای اجرا شرکت کنم ولی ظاهرا سایت بسته شده!! :cry:

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من هم همین مشکل رو دارم

وقتی تا بیستم مهلت گذاشتن نباید لینکشو بردارن!! این کار اخلاقی نیست...
شکا فردا حتما با مقررات ملی تماس بگیرید و مشکلتونو بگید..

ailinta

عضو جدید
خواهشا اگه درمورد چگونگی ثبت نام چیزی شنیدی اطلاع رسانی کنید. منم ببینم یه شماره میتونم پیدا کنم ب÷رسم جریان چیه.:(

b_arch_5

کاربر بیش فعال
اتفاقا مشکل بدتر شد. کارت رو خریدم ولی موقع ثبت نام میگه کارت خریداری شده با رشته انتخابی مطابقت ندارد. الکی پولم هم رفت.
حتما با مقررات ملي تماس بگيريد أشكال از سيستم أوناس

holooooooo

کاربر ممتاز
اتفاقا مشکل بدتر شد. کارت رو خریدم ولی موقع ثبت نام میگه کارت خریداری شده با رشته انتخابی مطابقت ندارد. الکی پولم هم رفت.

ای بابا!
کلا دو نوع کارت هس،یه 58تومنی که برانظارتو اجرای رشته های عمرانو معماری،
یه75تومنی برای طراحی
الان شما کدوم آزمونو دارید شرکت میکنید؟

shayanmafakher

عضو جدید
کمک برای معرفی جزوه نظام مهندسی معماری

کمک برای معرفی جزوه نظام مهندسی معماری

سلام دوستان
من برای آزمون نظام مهندسی معماری مرداد ماه شرکت کردم، از دوستان کسی میتونه جزوه خوبی برام معرفی کنه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من برای آزمون نظام مهندسی معماری مرداد ماه شرکت کردم، از دوستان کسی میتونه جزوه خوبی برام معرفی کنه؟
سلام
خیلی خوش آمدید
میتونین به این لینک ها مراجعه کنید
مباحث مرتبط با آزمون طراحی معماری

تمرین گروهی آزمون طراحــی - مرداد 94

آرشیو نقشه و رتبه قبول شدگان در آزمون طراحی آبان 93

[h=3]نقشه شابلون های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی[/h]

Ar Mina

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من هم همین مشکل رو دارم
سلام میشه بگید از کدوم کتابا خوندین که قبول شدین؟

معمار فرناز

عضو جدید
نظارت پروژه روستايي ب چ صورته بتبد مهر داشته باشي اگه كسي راجب ب اين موضوع اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Ar Mina

عضو جدید
میبخشید من که تا حالا کار نکردم اگه قبول شم چطوری کار کنم؟؟؟از کجا کار
گیر بیارم؟ اگه از امضام استفاده کنم خطری نداره که؟؟؟؟؟تعرفه ها چطوریه؟؟؟؟؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز

تعرفه ها برا هر استان فرق داره،یه سری استانا خود نظام کارو ارجاع میده،یه سری باید عضو دفتر بشین..

holooooooo

کاربر ممتاز

تعرفه ها برا هر استان فرق داره،یه سری استانا خود نظام کارو ارجاع میده،یه سری باید عضو دفتر بشین..

Ar Mina

عضو جدید
خیلی ممنون توی شهرما تبریز اصلا کار نیست دارم دق میکنم به نظرتون چه مهارت هایی رو خودم میتونم یاد بگیرم تو خونه تا کار خوب گیر بیارم؟؟؟؟؟

Ar Mina

عضو جدید
اگه کسی فقط اتوکد کار کنه باید تو شرکت چند بهش بدن؟
اتوکد همراه تری دی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا