مشاوره، سوال و درخواست مطالب مهندسی کشاورزی ...

sokoot.assa

عضو جدید
من رشتم باغبانی نیستا
خب شاید درخت سیب مصرف بور اون خیلی بیشتر از درخت گردو باشه! ... اندازه بور درون خاک نمیتونه نیاز درخت سیب رو برطرف کنه!

و ده ها شاید دیگه!

ممنونم:gol:
تقریبا جوابشو پیدا کردم . مربوط به شیرین بودن میوه سیب میشه .

mahshid89

عضو جدید
ترجمه فوری

ترجمه فوری

سلام کسی هست که 1متن برای ترجمه قبول کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

meysamsan

عضو جدید
امریه در جهاد تهران

امریه در جهاد تهران

سلام
زنگ زدم به وزارت جهاد کشاورزی و در مورد امریه تهران ازشون پرسیدم گفتن امریه های ما ساوجبلاغ و اون طرفاست زنگ زدم کرج گفتن که امریه ما تو آستاراست به گفته یکی از دوستان اگه زنگ میزدم آستارا میگفت امریه ما تو روسیه ست:biggrin:. خوب دوستان اگر کسی در مورد امریه در هر اورگانی (در تهران) اطلاعاتی داره من رو در جریان بزاره ممنون میشم.

Taimi

عضو جدید
هرکس دانشگاه آزاد شهرکرده کمک کنه

هرکس دانشگاه آزاد شهرکرده کمک کنه

سلام دوستان ؛امید وارم که حالتون خوب باشه من آبان ماه قرار کاردانی به کارشناسی امتحان بدم؛ رشته باغبانی میخواستم ببینم کسی از این دانشگاه هست بگه چه جوره سطح دانشگاهش ؛استاداش ؛ممنون میشم کمک کنید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
استخدام در پارک بانوان

استخدام در پارک بانوان

سلام کسی میتونه منو راهنمایی کنه که من چه جوری میتونم در پارک بانوان کرج یا بهشت مادران تهران چه جوری میتونم استخدام بشم خیلی دوست دارم استخدام این نو سازمانها بشم ٰ ممنون میشم کمکم کنید :heart::gol::gol:

sunest

عضو جدید
کمک

کمک

سلام ببخشید فرصت نمی شه که خیلی به باشگاه سر بزنم فقط لطفا اگر میشه راهنمایی کنید که من ارشد تربیت بدنی برم بهتره یا گیاهان دارویی؟(در صورتی که رشتم گیاه پزشکی)(به تربیت بدنی هم علاقه دارم)

amhain

عضو جدید
به نظر من اگه کار واست مهمه برو تربیت بدنی .درست که تموم شد اگه هیچ جا کار گیرت نیومد حداقل خودت می تونی یه باشگاه کوچیک بزنی الانم معلم ورزش خیلی راحت جذب می شه.درآمدشم خوبه

frajiasadabadi

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

:warn:سلام دوستان من باید یه مقاله کامل درباره فواید زرشک ارائه بدم چند روز که همش دارم میگردم کسی نمیتونه کمکم کنه.
ممنون:gol:

SA-A8901914

عضو جدید
اطلاعات در مورد کاکتوس ها

اطلاعات در مورد کاکتوس ها

سلام
دوستان عزیز من میخوام یه گلخونه کوچک کاکتوس بزنم.
ممنون میشم در موردشون اطلاعاتی بهم بدین.

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام ببخشید فرصت نمی شه که خیلی به باشگاه سر بزنم فقط لطفا اگر میشه راهنمایی کنید که من ارشد تربیت بدنی برم بهتره یا گیاهان دارویی؟(در صورتی که رشتم گیاه پزشکی)(به تربیت بدنی هم علاقه دارم)

سلام دوست عزیزم. ایران کشوریست که باید بر خلاف علاقه عمل کنی ! اگر در زمینه گیاهان دارویی میخوای فعالیت کنی با همین مدرک لیسانست میتونی کار کنی در مورد گیاهان دارویی .... در مورد تربیت بدنی هم هیچ تخصصی ندارم و نمیدونم ! اما اینو میدونم که 1 باشگاه بدنسازی بری بگی میخوام بشم مربی بدنسازیتون بهتر بهت جواب میدن تا بری جهاد کشاورزی و نظام مهندسی کشاورزی و بعدش بهت بگن چه جالب مگه گیاهان دارویی هم رشته شده !!! و بعدش ریاست نظام مهندسی استان تهران بگه آخرش باید برن عطاری بزنن !!! اصولا پیشنهاد من اینه ..... بری سوپر مارکت بزنی بهتر از اینه که وارد کشاورزی بشین. مخصوصا گیاهان دارویی.....

از نظر من یکی از بهترین رشته ها همین گیاهان دارویی هست اما تا بیاد جا بیوفته و تو سر مدیران ارشد و اجرایی کشور بره ( که فکر نکنم ) حالا حالا ها زمان میبره... جوونیتو حروم نکن جونم ! :D :gol:

"Pejman"

سلام
دوستان عزیز من میخوام یه گلخونه کوچک کاکتوس بزنم.
ممنون میشم در موردشون اطلاعاتی بهم بدین.

سلام دوست گلم ... این 2 تا تاپیک رو ملاحضه بفرمایید :gol:

کاکتوس ها

کتاب در زمینه ی کاکتوس ها و succulentها

امیدوارم مفید واقع بشه :gol:

اینم برای خواصش :redface:

کاکتوس و خواص دارویی آن

"Pejman"

:warn:سلام دوستان من باید یه مقاله کامل درباره فواید زرشک ارائه بدم چند روز که همش دارم میگردم کسی نمیتونه کمکم کنه.
ممنون:gol:

سلام دوست گلم ببین در مورد چه چیزی از زرشک ؟ مطلب کلی و مقاله ای که تمام خواص زرشک را داشته باشه در اینترنت موجود نیست ! مطالب گسسته هستند... شما بگو مطالب موردی میخواین ؟ مثلا زرشک روی خیلی از چیزا اثر داره ! تقریبا هیچ گیاهی نیست که بطور صد در صد به خواص اون پی برده باشیم و در مقاله های علمی معتبر به اون اشاره شده باشه !

دوست عزیزم برات یک نمونه مقاله فرستادم. اما میدونی که کامل نیست....

فکر کنم 10 تا اثر زرشک رو معرفی کنی کافی باشه :gol:

شاید این 11 نمونه بدردتون بخوره : :gol: :gol: :gol:

1 :
اثر حفاظت نوروني عصاره آبي زرشک (.Berberis vulgaris L) در مدل بيماري پارکينسون در موش صحرايي نر

2 :
اثر عصاره الکلي ميوه زرشک (Berberis Vulgaris L) بر التهاب حاد و مزمن در موش صحرايي نر

3 :
اثر مصرف کوتاه مدت زرشک سياه (Berberis vulgaris) فرآوري شده بر روي عوامل خطر بيماريهاي قلبي - عروقي در بيماران ديابتي نوع II با سندرم متابوليک

4 :
اثرات ضد باکتريايي عصاره هيدروالکي پونه کوهي، مروه تلخ، زرشک وحشي، چاي کوهي

5 :
بررسي تنوع توده هاي وحشي و زراعي زرشک استان هاي خراسان با استفاده از نشانگرهاي مورفولوژيکي و ارزيابي کارايي آن در مطالعات سيستماتيک

6 :
بررسي تنوع ژنتيکي جمعيتهاي وحشي و زراعي زرشک (.Berberis sp) استانهاي خراسان با استفاده از نشانگرهاي مولكولي

7 :
بهينه سازي فرايند استخراج آنتوسيانين زرشک در حضور امواج فراصوت

8 :
تاثير بسته هاي محتوي نانوذرات نقره بر مشخصه هاي ميکروبي و ظاهري زرشک در مقايسه با بسته هاي پلي اتيلن معمولي

9 :
تاثير عصاره الکلي زرشک بر زخم ناشي از ليشمانيا ماژور در موش BALB/c

10 :
ويژگي هاي ژئوشيميايي و ژنتيکي بيوتيت ها در کانسارهاي مس پورفيري علي آباد – دره زرشک در استان يزد

11 :
کاني شناسي کانسار مس دره زرشک جنوب غرب يزد

پیوست ها

• 57013884306.pdf
    298.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

roshy

عضو جدید
چاپ مقاله ای اس ای

چاپ مقاله ای اس ای

سلام دوستان من مقاله انگلیسی از پایان نامه ام نوشته ام و در دانشگاه ازاد تحصیل کرده ام و سال 88 فارغ التحصیل شده ام ایا دانشگاه ازاد هزینه چاپ مقالات ای اس ای رو مثل دانشگاه سراسری همون ابتدای کار خود دانشگاه ازاد واریز میکند و یا اینکه بعد از چاپ و تایید مقاله کل هزینه چاپ رو به صاحب مقاله پرداخت می کند یا اینکه اصلا باید بیخیال برگشت پول باشیم و بیخیال ارسال مقاله بشیم:cry:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز ..
دوستمون پژمان جوابتونو دادن ... اما یه نکته هم من بگم چون گفتی که رشتت گیاهپزشکیه!
رشته های کشاورزی کجا تربیت بدنی کجا!

دلیل ارشد خوندنتون رو هم نمیدونم اما اگر بخاطر کار کردن میقرمایید
این نکته رو داشته باشید که
در زمینه کشاورزی کار کردن 2 حالت داره:
اول اینکه پارتی داشته باشی و جایی استخدام بشی و کارای پشت میزی انجام بدی که خدایی نکرده لباسات خاکی نشه!
اما اگه پارتی رو نداری که
راه حل دوم:
خودت باید کار ایجاد کنی ... همین. باید خودت ابداع کنی یا کارای جدیدی که ایجاد شده رو پیگیری کنی.
با لیسانس گیاهپزشکی میشه کار کرد که تو دو حالت بالاست ... به همین سادگی!

yakuza

عضو جدید
سلام
کسی قانون نظام گلخانه ای را داره برام بذاره
لطفا به صورت پیام
ببخشید و ممنون

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام دوستان من مقاله انگلیسی از پایان نامه ام نوشته ام و در دانشگاه ازاد تحصیل کرده ام و سال 88 فارغ التحصیل شده ام ایا دانشگاه ازاد هزینه چاپ مقالات ای اس ای رو مثل دانشگاه سراسری همون ابتدای کار خود دانشگاه ازاد واریز میکند و یا اینکه بعد از چاپ و تایید مقاله کل هزینه چاپ رو به صاحب مقاله پرداخت می کند یا اینکه اصلا باید بیخیال برگشت پول باشیم و بیخیال ارسال مقاله بشیم:cry:

من که بعید میدونم بتونی از دانشگاه آزاد پولی بگیری!

mrfaraz

عضو جدید
سئوال طرح ازمایشات

سئوال طرح ازمایشات

سلام

دوستان عزیز و دانشمند . من میخواستم بدونم کسی هست به چند تا سئوال طرح ازمایشات بتونه جواب بده؟؟
سه تاسئواله طرح است تا فردا شب جواباشونو میخوام ... 6 نمره امتحانی داره از این درس صفرم نمیگیرم یعنی از رو کتابم نمیتونم جواب بدم

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دوستان عزیز و دانشمند . من میخواستم بدونم کسی هست به چند تا سئوال طرح ازمایشات بتونه جواب بده؟؟
سه تاسئواله طرح است تا فردا شب جواباشونو میخوام ... 6 نمره امتحانی داره از این درس صفرم نمیگیرم یعنی از رو کتابم نمیتونم جواب بدم
بذارین سوالا رو یه نگاه میندازیم

"Pejman"

سلام

سلام..... همکلاسیم نیستی !؟ منم به همین صورت سوال دارم !!!

lasuta

عضو جدید
سلام

این درس را با مهندس صادقی گیو ندارین؟

mrfaraz

عضو جدید
نه با مهنس گیو ندارم ولی امشب جواب سوالا رو میخوام هنو کسی هست جواب بده ؟؟؟پ

آخرین ویرایش:

tara96

عضو جدید
سلام

بهتر بود يه عكسي از سوالات ميگرفتيد و ميذاشتيد اينجا.تا بهتر جواب بدن كاربران
(قابل توجه آقاي پژمان؛اگه سوال داريد لطفا بذاريد تو باشگاه)

yavar3140

عضو جدید
جزوه آمار احتمالات

جزوه آمار احتمالات

:cry:از بچه های گروه کشاورزی خواهش می کنم کمکم کنند جزوه آمار و احتمالات جهت یادگیری و خوندن می خوام:cry:

amir.a.s

عضو جدید
تقاضاي فوري.آلوورا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تقاضاي فوري.آلوورا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام برهمه.به يك طرح توجيهي با مسما در مورد كاشت،داشت و برداشت الوورا نياز دارم.خواهشا هركس داره كمك كنه;)