مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

الهام پاییزی

عضو جدید
سلام خانم مهندس الهام
شما ميتونيد بريد سايت نارگل nargol اونجا ميتونيد وارد سايت هاي بين المللي بشيد و هرچي ميخاد پيدا كنيد
اگه هم راهنمايي بيشتري خاستيد خبر بدبد تا راهنماييتون كنم

سلام دوست عزیزم مرسی از راهنماییتون رفتیم به این سایت ها چون چیزی که مد نظرم بود پیدا نکردم از مهندسین دیگه درخواست کمک کردم شاد باشید

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
با سلام
اگه امکان داره این مقاله میخوام
http://www.civilica.com/Paper-NICEC14-NICEC14_887.html

مقاله ای ترجیحا لاتین یا فارسی با موضوع استفاده ازفیتواسترول های گیاهی جهت استخراج کلسترول -B کارتن نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

سلام
وقتتون بخیر
در این مورد مقاله ی خاص و واحدی نمیتونید پیدا کنید که همون رو با تغییرات جزیی تحویل بدین
بلکه باید چندتا مقاله و کتاب رو بررسی کنید و مطالب مفید رو کنار هم بذارید تا در حقیقت خودتون یه مقاله در این ارتباط بنویسید

yaghotimoghadam

عضو جدید
درخواست مقاله جذب آب هیدروکلوئیدها

درخواست مقاله جذب آب هیدروکلوئیدها

[SIZE=+0]سلام به مدیران این سایت خوب
من اولین با هست که دارم از این سایت استفاده میکنم
راستش بلد نیستم درخواست مقاله بدم
دو تا رفرانس زیر رو گذاشتم
امیدوارم بتونید بهم کمک کنید و یا راهنمایی کنید که چه جوری درخواست مقاله بدم
:gol:ممنون

Wallingford LW, Labuza TP (1983) J Food Sci 48:1–5

Kim Y, Wang SS (1999) J Food Sci 64:133–135
[/SIZE]

الهام پاییزی

عضو جدید
سلام دوست عزیز مشکل اینجاست هیچ مقاله ای پیدا نمیکنم دراین مورد که حتی نزدیک به این موضوع باشه اگه میتونید کمکم کنید مرسی

f.cheraghali

عضو جدید
سلام

بچه میتونین تو زمینه خط تولید سبزی جات منجمد بسته بندی ویا سالاد های بسته بندی کمکم کنید .خیلی فوری یییییییییییییییییییییییییییییییییی.کمک

f.cheraghali

عضو جدید
سلام

بچه ها کسی هست تجربه ای در زمینه بسته بندی سبزی جات و سالاد بسته بندی کمک کنه . خلیی مهم ممممممممممممممممممممممممممم

sama22

عضو جدید
سلام.
من دانشجوی ارشد صنایع غذایی هستم. اگه در حد مختصری بخوام برات صنایع غذایی رو تعریف کنم اینطور میتونم بگم که بعد از اتمام دروس دانشگاهی اطلاعاتی راجع به مواد غذایی، نگهداری و حفظ اونها و محصولات جدید غذایی بدست میاری. افرادی که دارای مدرک صنایع غذایی هستن در اداراتی مانند اداره بهداشت و همچنین در کارخانجات مواد غذایی به عنوان مهندسین یا مسولین فنی کارخانه و یا مسول آزمایشگاه و همینطور بنا به بخش های مختلف کارخانجات و یا بزرگی و کوچکی آن در بخش هایی که ممکن است وجود داشته باشد بعنوان مهندسین کارخانه مشغول بکار می شوند.

sama22

عضو جدید
برای انتخاب موضوع معمولا از استاد راهنما کمک میگیرن یا اون معرفی میکنه چون اینطوری خودش مسلط تره و بیشتر میتونه راهنمایی کنه

sama22

عضو جدید
اکثر کارخانجات به گونه ای طراحی شده اند که عملکرد کلیه دستگاه ها با توجه به عملکرد دیگ بخار می باشد . اگر منظور شما این مسئله می باشد جواب آن اکثر کارخانجات هستند مانند کارخانه تصفیه روغن ، لبنیات

sama22

عضو جدید
باید یکم بیشتر توضیح بدی که راجع به چی میخوای . آخه لبنیات کلی محصول داره، ماست، شیر، پنیر..:surprised:

parisa93

عضو جدید
سلام دوستان
من مطالبی با موضوع ارتباط مغناطیس،الکترومغناطیس و الکتریسیته در صنایع غذایی میخوام
کسی میتونه کمکی به من بکنه؟؟؟؟

f.cheraghali

عضو جدید
دوستان گل و گلاب

من هنوز منتظرم کسی هستم که از خط تولید سبزی و سالاد بسته بندی و منجمد اطلاع داشته باشد. کمکککککککککککککککککککککک

beduneesm

عضو جدید
من در مورد تصفیه غشایی شربت در صنعت قند یک مقاله کامل و فارسی میخوام...لطفا کمکم کنیییییییییید:(

beduneesm

عضو جدید
من در مورد تصفیه غشایی شربت در صنعت قند یک مقاله کامل و فارسی میخوام....لطفا کمکم کنیییییییییید .......:(

grindelvald

عضو جدید
سلام به همه
درباره ی موضوع زیر اگه مطلبی چیزی دارین لطفا کمکم کنین
dry fraction of fatty acids or oils

Asiyeh.M

عضو جدید
نیازمندی

نیازمندی

سلام من نیازبه فیلمی درباره خط تولیدکنسروماهی دارم:(

Asiyeh.M

عضو جدید
سلام دوستان
اگه فیلمی درباره خط تولیدکنسروماهی داریدبرای من ارسال کنید.ممنون:w30:

hersel

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام دوستان نياز فوري فوري به چند مقاله فارسي و انگليسي درباره مقايسه مارگارين و شورتنينگ(روغن مورد استفاده در شيريني و شكلات)دارم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:(با تشكر

Asiyeh.M

عضو جدید
سلام مهسا جون
شمامیتونیدازجزوه های پارسه استفاده کنید فکرکنم بدردتون بخوره.البته رشته شماباصنایع غذایی کشاورزی خیلی فرق میکنه وبایدخیلی چیزادرباره صنایع غذایی یادبگیرید

f.cheraghali

عضو جدید
سلام دین

دوستان کسی هست که عضو نظام مهندسی باشه. آیا واقعا کاربردی برای بچه ها دارد . چه ویژگی های دارد عضویت در این سازمان ها . میشه کلا یک اطلاعاتی بدین ؟ ممنون می شم.

Asiyeh.M

عضو جدید
سلام دوستان کسی در زمینه ی پیدا کردن موضوع برای سمینار و خود سمینار در زمینه ترم اول کارشناسی اول می تونه کمک بکنه؟
کسی روش استفاده از سایت های گیگا پدیا و گوگل ساینس و اسکوپیوس و ریویو و ترندس این فود سانس رو بلده ؟ بلده چطوری وارد این سایت ها میشن و سمینار پیدا میکنن؟

لطفا اگه کسی بلد هست و میتونه کمکم بکنه واسم پیغام خصوصی بده.ممنون

سلام
من مراحل کامل تولیدقهوه وکمپوت گیلاسو دارم پاورپوینته بخوای دراختیارت میزارم

الهام پاییزی

عضو جدید
سلام دین

دوستان کسی هست که عضو نظام مهندسی باشه. آیا واقعا کاربردی برای بچه ها دارد . چه ویژگی های دارد عضویت در این سازمان ها . میشه کلا یک اطلاعاتی بدین ؟ ممنون می شم.

سلام مهندس من 3 سال عضوم فقط سالیانه موقع تمدید یه مقدار پول ریختم به حسابشون دریغ از کلاس و جلسه ای ..........تا حالا هیچ فایده ای برام نداشته موفق باشی

sevgin

عضو جدید
صنعت شیر دوره 2 جلدی
ترجمه : فرهاد فرهنودی

فناوری تولید پنیر
ترجمه : فرهاد فرهنودی

ارزش غذایی شیر و فراورده های آن
گردآوری و ترجمه : فرهاد فرهنودی، فرانک آذین

کاربردفراپالایش (اولترا*****اسیون) در صنایع لبنی
ترجمه : فرهاد فرهنودی، مجیددیدری

تكنولوژي فرآورده هاي لبني تخميري جواد حصاري - مهناز منافي
شیر و کیفیت آن