مسئولین نظام وقتی بچه بودن دوست داشتن چه کاره بشن؟

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئولین نظام وقتی بچه بودن دوست داشتن چه کاره بشن؟

بچه که بودیم معلم ها می پرسیدن بزرگ شدی دوست داری چه کاره بشی؟ گاهی هم این سوال موضوع انشا بود. احتمالا مسئولین نظام هم زمانی بچه بوده اند و این سوال از اونها هم پرسیده شده تصور می کنید اونها فکر می کردن چه کاره میشن و چه جوابی می دادن؟ من فکر می کنم جوابهاشون اینجوری بوده:

کرباسچی: من از رنگ کردن خوشم میاد. دوست دارم شهردار بشم و کرکره مغازه ها را رنگ کنم اگر هم برکنار شدم کروبی را رنگ کنم جای اصلاح طلب بفروشم
کردان: من دوست دارم دکتر بشم
معلم: بچه جون تو که قراره به خاطر ازاله بکارت اخراج بشی دیپلم هم نمی تونی بگیری چه جوری می خوای دکتر بشی؟
کردان: اونش به خودم مربوطه
معلم: خب قالیباف تو هم میخوای دکتر بشی؟
قالیباف: اره دوست دارم خلبان هم بشم
معلم: دوتاش که با هم نمیشه
قالیباف: کار که نشد نداره حالا صبر کن ببین میشم یا نه
معلم: خاتمی تو که همش تو کلاس حرف میزنی نمره هاتم تعریفی نداره فکر می کنی چه کاره بشی
خاتمی: من گفتگو می کنم
معلم: اینکه کار نمیشه
خاتمی: تا حالا کسی را هم دیدی تو این مملکت کار کنه؟ حداقل من صداقت دارم راستشو می گم
کروبی: کار مال تراکتوره مامان من گفته درسم تموم شد باید زن بگیرم
معلم: کی به تو زن میده؟ توی نامزدی قبلیتم که خواب موندی یکی دیگه طرفو گرفت. فکر کردی با پنجاه هزار تومن شیربها طرف خام میشه؟
کروبی: من تا جون دارم هی نامزد میشم. حالا مسخره کنید ولی خواهیم دید
معلم: توکلی تو که توی اقتصاد صفر گرفتی فکر می کنی جایی هم بهت کار بدن؟
توکلی: مهم نیست من یه پسرخاله دارم خیلی خوشتیپه. قشنگ هم حرف میزنه. داداشاش همه یه جایی بند شدن اون هم حتما میشه
معلم: خب اینهایی که گفتی چه ربطی به شغل تو داره؟
توکلی: خب پسرخاله امه دیگه. گفته هرجا مشغول شد منو هم میبره ور دست خودش
معلم: محمود تو میخوای چه کاره بشی؟
احمدی نژاد: من میخوام هنرپیشه بشم
معلم: اخه با این قیافه ات کی به تو نقش میده؟
احمدی نژاد: هنرپیشه ها که حتما نباید تو فیلم بازی کنن. هرچند از هرچی فرنگیه بدم میاد ولی یکیشون گفته زندگی صحنه تئاتر است و ما بازیگران انیم
معلم: به اون قیافه و نمره های افتضاحت نمیاد اینقدر زبل باشی
احمدی نژاد: همه همین فکرو می کنن ولی خوبیشم به همینه
معلم: خب حداد تو هم بگو میخوای چه کاره بشی؟
حداد عادل: من میخوام شعر بگم
معلم: لابد از همون شعرهایی که تو کلاس ادبیات می گی؟ شعر که برای ادم نون و اب نمیشه فکر کار باش پسر
حداد عادل: اختیار دارید. شما شعرهای ما رو قابل نمی دونید ولی مهم اینه که برای کی شعر بگی. حالا ببین با همین شعرها به کجاها که نمیرسم

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی با حال بود مرسی
فقط تو یه مورد بهتر بود به جای.....................میگفتی دلش میخواست دلقک سیرک بشه:biggrin::biggrin:

بالا