...:: مزیت های زن شدن ::...< تکراری نیست>

roya.b

عضو جدید
مرسي سيندي جونم، زدي تو خال.ميبينم كه حال بعضيا بد جور گرفته شده.ولي تكراري نيستت منو كشته.ولي عزيز نمينوشتي هم موردي نبود. هركي ندونه ما كه ميدونيم .سيندي وتكرار؟؟؟؟.... وا چه حرفا. بووووس

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
لا اقل میتونیم بزنیم بیرون و نصفه شب برگردیم و کسی نکرانمون نشه و انگهای بد بد بهمون نچسپونه. همین کافیه که بدونیم پسر بودن خیلی خوبه

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحیدددددددددددد تو همیشه عادت داری به هجو گویی!!!:smile:
پسر این حرفا چیه میزنی؟؟
حالا هی دهنمو وا می کنه که بگم واسه زنا چقدر ارزشمنده ها ........... :redface::gol:

ای جاااااااااااااااانم!!!!
من می میرم واسه ترشی....:smile::redface:

مینا؟ :surprised:
مینا؟
تو مگه صاحب تاپیکی که جوای همه رو دادی؟؟ :surprised::gol:

;)

یعنی منظورت اینه که غرورمونو حفظ کنیم؟؟
موافففففففففففففخم!!!;)

:mad::redface::redface:

حالا چرا بهت برخورد من گفتم برا یه کی که تا 20 سالگی نداشته یهو اضافه بشه سختخ میگی یه جفت گوشواره نیم کیلویی یهو بنداز تو گوشت تا متوجه بشی:D:D:D

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااا چیکار شلوار من دارن :D نامردا کلاه بردارن شلوارو ول کنن:cry:

نه بابا اینا یه عده خنگن بهم میگن برادر:D میشه اسکل کردشون تازه فاطی کماندو هم داریم:biggrin::biggrin:

چی بگم والا ...........
ولی مثه بازی کردن با دمه شیره!!!:cry:

مرسي سيندي جونم، زدي تو خال.ميبينم كه حال بعضيا بد جور گرفته شده.ولي تكراري نيستت منو كشته.ولي عزيز نمينوشتي هم موردي نبود. هركي ندونه ما كه ميدونيم .سيندي وتكرار؟؟؟؟.... وا چه حرفا. بووووس

فدات فدات یه ماچ برات!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface::redface:
از سروده های جدیده خودم بود!!!:redface::gol::gol:

لا اقل میتونیم بزنیم بیرون و نصفه شب برگردیم و کسی نکرانمون نشه و انگهای بد بد بهمون نچسپونه. همین کافیه که بدونیم پسر بودن خیلی خوبه

والا مام تا آخرا شب بیرون باشیم که چندان فرقی نداره فوقش یه دوتا حرف (فش یا بدتر از فش) مامانه بارمون می کنه دیگه....همش همین!!!:)

گمونم فقز به خاطر تبلیغات و گذاشتن اون لینکا اومدی پست دادی نه؟ :smile::surprised:

حالا چرا بهت برخورد من گفتم برا یه کی که تا 20 سالگی نداشته یهو اضافه بشه سختخ میگی یه جفت گوشواره نیم کیلویی یهو بنداز تو گوشت تا متوجه بشی:D:D:D

اووووووووووووووووه چه خبره نیم کیلو؟؟ :smile::redface::redface:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا ...........
ولی مثه بازی کردن با دمه شیره!!!:cry:

فدات فدات یه ماچ برات!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface::redface:
از سروده های جدیده خودم بود!!!:redface::gol::gol:

والا مام تا آخرا شب بیرون باشیم که چندان فرقی نداره فوقش یه دوتا حرف (فش یا بدتر از فش) مامانه بارمون می کنه دیگه....همش همین!!!:)

گمونم فقز به خاطر تبلیغات و گذاشتن اون لینکا اومدی پست دادی نه؟ :smile::surprised:

اووووووووووووووووه چه خبره نیم کیلو؟؟ :smile::redface::redface:

خب تو بگیر 250نه اصلا 100گرم گوشواره 100 گرمیم تازه سخته چه برسه به بیشترش:biggrin::biggrin::biggrin:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز