مزخرفترين تاپيكا!! (چرا اينهمه اين نظر سنجيا زياد شده؟؟)

YuMi

اخراجی موقت
از اين قفس از اين زمين ميخوام برم پر بكشم ، براي اين همه ديوار يه گوشه اي در بكشم :redface:

آواز چلچله ها رو
تو باید برام بخونییییییی

خیلی چیزای دیگه هست
که تو هنوز باید بدونیییییییی:redface:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اين قفس از اين زمين ميخوام برم پر بكشم ، براي اين همه ديوار يه گوشه اي در بكشم :redface:

الوووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواز چلچله ها رو
تو باید برام بخونییییییی

خیلی چیزای دیگه هست
که تو هنوز باید بدونیییییییی:redface:
:surprised::surprised::surprised: عنوان تاپیک با پستا خیلی جوره.

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ای کاش اینجا اسپم نمی کردین تا حداقل به یه نتیجه درست می رسیدیم

YuMi

اخراجی موقت

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
و آتوسا را ما مدیر این بخش کردیم باشد که روح لرد کبیر از ما راضی باشد

آهان بس خانم ميخواد كه مدير شه ايول ايول....;)

فکر نمی کنم این جواب قشنگی باشه که بگیم اگه دوست نداری نخون
چون به هر حال این تایپیکا توی گفتگوی آزاده ، پس حداقل زمان مورد نیار برای این که یه پیجشو بخونی ببینی تایپیک بی محتوا هست یا نه ، 3 دقیقه می شه .
بس اين هم خوب نيست نظر وعقيده خود رو به ديگران بقبولوني و بگي اين تايپيك ها مزخرف شده...درست كه سه دقيقه طول ميكشه،، من منظورم اينmrah بود كه خيلي جالب زماني كه سوفي هر جا بود اونم اونجا بود حالا واسش فرقي نميكرد كه بي محتواست يا نه ..اين اصلاً كا خوبي نيست كه يه جانبه قضاوت كرد و نظرشخصي خودمون رو تو جمع يك سري تحصيل كرده بيان كنيم واونا رو از آمدن به باشگاه نااميد كرد..

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان بس خانم ميخواد كه مدير شه ايول ايول....;)

بس اين هم خوب نيست نظر وعقيده خود رو به ديگران بقبولوني و بگي اين تايپيك ها مزخرف شده...درست كه سه دقيقه طول ميكشه،، من منظورم اينmrah بود كه خيلي جالب زماني كه سوفي هر جا بود اونم اونجا بود حالا واسش فرقي نميكرد كه بي محتواست يا نه ..اين اصلاً كا خوبي نيست كه يه جانبه قضاوت كرد و نظرشخصي خودمون رو تو جمع يك سري تحصيل كرده بيان كنيم واونا رو از آمدن به باشگاه نااميد كرد..

اين هم خوب نيست كه روابط خصوصي افرادو جلوي بقيه آشكار كني ! :cool: