مرد باش

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو زور گفتن به جنس مخالف و اصرار بر حکومت بر دیگران با سلاح زور .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانمها کلیه کار های خونه رو انجام میدن و خیلی هاشون بیرون هم کار میکنند. با این حال آقایون میگن : چون پول میدیم پس حق انتخاب هم با ماست و این یعنی استثمار خانم ها .

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ایشون مرد بزرگی بود ولی مردان بزرگ هم تو تاریخ کم نبودند.
از نظر من علی اسطورست و بعد اون حسین
البته این نظر منه
از نظر من بالاترین درجه مردونگی مختص علی
بازم میگم این نظر منه فقط

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانمها کلیه کار های خونه رو انجام میدن و خیلی هاشون بیرون هم کار میکنند. با این حال آقایون میگن : چون پول میدیم پس حق انتخاب هم با ماست و این یعنی استثمار خانم ها .
عمرا به این استثمار تن نمیدم

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نظر من علی اسطورست و بعد اون حسین
البته این نظر منه
از نظر من بالاترین درجه مردونگی مختص علی
بازم میگم این نظر منه فقط
اینش که جای بحث نداره. نظر شما محترمه.
ولی تاریخ رو بخونی و یا بصورت تحقیقی به دنیای علم نگاه کنی , مردان واقعی زیادی رو میتونی بشناسی.
این حرف شما یه نوع خوابیدن تو باد بدیهییاته. مثلا از یکی بپرسن بزرگ کیه ؟ بعد برای اینکه رو کم کنی کنه برگرده بگه : خدا
حضرت علی جای خودشونو دارن ولی مقام و منزلتشون از پیامبر که بزرگ تر و بالا تر نیست؟ این که شما فقط به ایشون اشاره میکنی یه نوع اندیشه تصوفی است . که البته ایشون در جای خودشون بزرگ و عالی مقام هستند.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینش که جای بحث نداره. نظر شما محترمه.
ولی تاریخ رو بخونی و یا بصورت تحقیقی به دنیای علم نگاه کنی , مردان واقعی زیادی رو میتونی بشناسی.
این حرف شما یه نوع خوابیدن تو باد بدیهییاته. مثلا از یکی بپرسن بزرگ کیه ؟ بعد برای اینکه رو کم کنی کنه برگرده بگه : خدا
حضرت علی جای خودشونو دارن ولی مقام و منزلتشون از پیامبر که بزرگ تر و بالا تر نیست؟ این که شما فقط به ایشون اشاره میکنی یه نوع اندیشه تصوفی است . که البته ایشون در جای خودشون بزرگ و عالی مقام هستند.
میفهمم چی میگید
شاید جمله من اشتباه بوده
منظورم اینه که مردونگی علی فقط توی این دنیا به دل من نشست و گرنه مردونگی پیامبر رو استغفرا.. نقض نمیکنه

• Like
واکنش ها: ayja