.... مردان دو جنسه ای که زنی زیبا شدن....

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتی بلا! من خودم اینو چن وقت قبل دیده بودم .تو هم تا اخرش ببین.
http://www.aparat.com/v/dqZHN/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88_%D8%A8%D8%A7_%D9%BE%D8%B3%D8%B1%DB%8C_%DA%A9%D9%87_%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1_%D8%B4%D8%AF-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_%D8%A7%D9%88%D9%84

البته فیلم آینه های روبرو ، و فکر کنم فیلم نامه نویسشم خانوم نگار آذربایجانی باشه هم توی همینه زمینست .میشه گفت توی فیلم بیشتر مسایل اجتماعی و شخصی این عزیران رو به تصویر میکشه .
دیدنش خالی از لطف نیست....

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.aparat.com/v/dqZHN/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88_%D8%A8%D8%A7_%D9%BE%D8%B3%D8%B1%DB%8C_%DA%A9%D9%87_%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1_%D8%B4%D8%AF-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_%D8%A7%D9%88%D9%84

البته فیلم آینه های روبرو ، و فکر کنم فیلم نامه نویسشم خانوم نگار آذربایجانی باشه هم توی همینه زمینست .میشه گفت توی فیلم بیشتر مسایل اجتماعی و شخصی این عزیران رو به تصویر میکشه .

لایک داری همایون دادا !

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه بار یه پسریو دیده بودم که دخدر شده بود...ناراحت میشم:(

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یه چیزایی میدونم راجبش...
بضی چیزا ندونستنش بهتر از دونستنشه!نه؟

آره
ترجیح میدادم ندونم...: ( اما مجبور شدم چون یکی از دوستام تو فیسبوقش نوشته بود ترنس
وقتی فهمیدم معنیشو دیگه ادامه ندادم...
نمیگم سخته.اصن خوبه یا بد
چون هیچ درک و تصوری دربارش ندارم..

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w20: ما هم یه هم کلاسی دختر داشتیم سال پیش ...
الان پسر شده...

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ی سری سایت در موردشون میخوندم ک از همدیگه راهنمایی میگرفتن و با همدیگه درد و دل میکردن

ی کاربری ک خودش ترنس بود ی جمله جالبی نوشته بود ک هیچ وقت فراموشش نمیکنم ، نوشته بود:

خدا ماها رو خیلی دوسمون داشته ک هم بهمون اجازه داده ،دختر بودن رو تجربه کنیم و هم اجازه داده پسر بودن رو تجربه کنیم .
دیدش واقعن زیبا بود در مورد شرایطی ک داشت .

حالا باید دید خدا هم ما ها رو انقدر دوست داره .......؟

یه بار یه پسریو دیده بودم که دخدر شده بود...ناراحت میشم:(

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ی سری سایت در موردشون میخوندم ک از همدیگه راهنمایی میگرفتن و با همدیگه درد و دل میکردن

ی کاربری ک خودش ترنس بود ی جمله جالبی نوشته بود ک هیچ وقت فراموشش نمیکنم ، نوشته بود:

خدا ماها رو خیلی دوسمون داشته ک هم بهمون اجازه داده ،دختر بودن رو تجربه کنیم و هم اجازه داده پسر بودن رو تجربه کنیم .

شرایطشون سخته خیلی

حتی بعضیااز خانوادهاشون طردمیشن

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

خو اره باحالم هس...
ادم هم دخدر باشه هم پسر!
:smile:
دارم میبنمشاا