*مردان در هنگام ملاقات با زنان، به کجا نگاه میکنند؟ *

katekolvits

کاربر فعال
*مردان در هنگام ملاقات با زنان، به کجا نگاه میکنند؟ *
:):):):):):)

شما چی فکر میکنید؟:cool::cool::redface::redface::redface::redface::redface:

katekolvits

کاربر فعال

مردان در هنگام ملاقات با زنان، به بدن آنها نگاه می کنند نه به صورتشان!

در این مطالعه ۳۷۵ مرد و زن مورد بررسی قرار گرفته و رفتارهای آنها در زمان ملاقات با جنس مخالف و قرار گذاشتن با آنها مورد مشاهده قرار گرفت.
دیلی تلگراف : چیزی که زنان را به وحشت می اندازد این است که مردان به جای توجه به حالات روحی آنان، به انحنای اندامشان خیره شوند.دانشمندان دریافته اند که مردان هنگامی که تصمیم به قرار گذاشتن با زنان می گیرند، منحصراً براساس انحنای اندام آنان تصمیم گیری می کنند نه براساس شکل ظاهری صورت یا افکار شان. مطالعه ای که توسط دانشمندان دانشگاه تگزاس آستین صورت پذیرفته است حاکی از آن است که بدگمانی به مردان به این دلیل که آنان در کوتاه مدت صرفاً به خاطر جسم زنان، اقدام به برقراری رابطه با آنان می کنند، بی دلیل نیست. در عوض، زنان در هنگام انتخاب طرف رابطه شان، به نظر بسیار روشن فکر می رسند. دانشمندان دریافته اند که مردان تنها زمانی به دقیق شدن در چهره زن علاقمند می شوند که قصد انتخاب وی به عنوان شریک زندگی دارند نه به عنوان یک رابطه کوتاه مدت.​
در این مطالعه ۳۷۵ مرد و زن مورد بررسی قرار گرفته و رفتارهای آنها در زمان ملاقات با جنس مخالف و قرار گذاشتن با آنها مورد مشاهده قرار گرفت.

حالا دیدین خانوما الکی نیست که وقتی مردا نگاشون میکنن حس بدی دارن!!!

katekolvits

کاربر فعال
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تکراری بود؟
الان بیرونم میکنن یه اخطار میدن

AMIR-ALI

عضو جدید
الان من باید به مرد بودن خودم شک کنم یا به عقل نویسنده ؟

known

عضو جدید
کسی به مرد بودن خودش شک نکنه سن که میره بالا همینطوری میشه

ارش28

عضو جدید
منظورتون اینه که به چهرشون نگا می کنید؟؟
من اصولا وقتی دارم با همه اعم از مرد و زن حرف میزنم به چشم یا حرکت لبها نگاه میکنم ولی بیشتر وقتی با جنس مخالف حرف میزنم زاویه دید من کنار صورت هست اینجوری هم به طرفم بر نمیخوره که بگه به حرفش توجه نمیکنم هم اینکه گناهم نمیکنم

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنید به بدن نگاه می کنن ، اونا خوب خارجین حجاب مجاب ندارن ! من سر کارم خانم زیاده باهاشون حرف می زنم وسط ابروهاشونو نگاه می کنم نمی دونم چرا ؟

جوجه سرامیکی

عضو جدید
خب بستگی داره اون مرد از چه لحاظ با خانمی ملاقات دارند.اگه واقعا هیز نباشه معلومه خیلی ها حتی به صورت زن نگاه نمیندازند و یا نگاه هم بندازند به چشمهاشون نگاه میکنند.اما اگه هیز باشه اولین جایی که نگاه میکنه ....متاسفانه ما خانمها باید مقنعه هامونو بکشیم تا نافمون!

trex66

عضو جدید
درسته و بهتره براي انتخاب همسر اين مساله رو در اولويت هاي آخر قرار بديم

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب...............
بعضی از خانومهای نادان الان هم که خوب براشون اندام را به نمایش گذاشتند.................................. متاسفم

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونا خارجین / تو ایران >>> پول - قیافه - مهمه نه اندامو اینااااااااااااا ///

sianoour

عضو جدید
به فریم عینکش نیگا میکنم و اگه نداشته باشه به سیمکشی دندوناش یا ناچارن به دوستش که کنارش واستاده:D

بالا