مدیران عزیز ازتون خواهش میکنم این تایپیک رو حذف نکنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sinasolhy

عضو جدید
تایپیک قبلی حذف شد. نمیدونم دلیلش چیه، ولی من فکر میکنم حذف کردن تایپیک ها فقط راه رو برای

سواستفاده گران بازتر میکنه.یکی از دوستامون دیشب سر هیچ و پوچ خدافظی کرد، حتی تایپیک خداحافظیش

حذف شد!!!!! و پشت سرش هم یکی دیگه!!!جای تعجب و تاسف داره واقعا.

هرچند کسی بود که من به شخصه با خیلی از عقایدش مخالف بودم ، اما از این که رفت واقعا ناراحتم، خیلی

خوب بود.

چرا اینجا باید جایی باشه که هر کسی به خودش اجازه هر حرفی رو بده و باعث ناراحتی دوستامون بشه؟

کاربر ghazal1991 ما ازت میخوایم که برگردی.هر کی پایه است ، پست بزاره.

اگر حذف بشه ، قسم میخورم منم دیگه پامو اینجا نزارم، و به این نتیجه خواهم رسید که غزل کار درستی کرد.

با تشکر

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم

در مورد جریان دیشب دوست شما به دلیل بی احترامی یه تازه وارد و بی قرهنگ ناراحت شد و تاپیک خدا حافظی زد من هم امید وارم برگرده

CG3CWE

اخراجی موقت
همون بهتر که کاربرایی مث ایشون نیان

به شماهم توصیه میکنم برین خونتون و دیگه نیایین

این فروم خیلی مزخرفه تا وقتی که مدیراش ساندیس خورند :cool:

banooyeariayi

عضو جدید
والااین جا این قدر بزرگه و کاربر داره که من نمی شناسم
ولی دنیا دو روزه برگرد در کنار دوستات باش و دوستات رو هم شاد کن

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همون بهتر که کاربرایی مث ایشون نیان

به شماهم توصیه میکنم برین خونتون و دیگه نیایین

این فروم خیلی مزخرفه تا وقتی که مدیراش ساندیس خورند :cool:

بهتر نیست احترام خودتو نگه داری ؟با این کارت نه تنها به مدیرا بلکه به کاربراشونم توهین میکنید

CG3CWE

اخراجی موقت
به هر حال از مدیرای اینجا حالم بهم میخوره :surprised:
و من این حق رو دارم ...:cool:

رزتنها

کاربر فعال
یه سوال چرا اغلب کاربرا اخراج میشن؟؟؟؟//
چرا قشر تحصیل کرده جامعه ما اینجورین؟///

sinasolhy

عضو جدید

فک میکنم همونی بود که دیشب باعث خدافظی دوستمون شد. تحصیلکرده هم نیست. از لحاظ روانی مشکل داره، همون که جناب شیخ فرمودن

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اغلب؟؟؟؟من نمیخوام طرف کسی رو بگیرم ولی بقال سر کوچه هم واسه خودش یه قوانینی داره وقتی کسی از قوانین تخطی میکنه خب نباید انتظار داشته باشه کسی باهاش برخورد نکنه
در ضمن من خوذم 5 تا اخطار دارم

sinasolhy

عضو جدید
اغلب؟؟؟؟من نمیخوام طرف کسی رو بگیرم ولی بقال سر کوچه هم واسه خودش یه قوانینی داره وقتی کسی از قوانین تخطی میکنه خب نباید انتظار داشته باشه کسی باهاش برخورد نکنه
در ضمن من خوذم 5 تا اخطار دارم

درسته..منم 3 تا دارم

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
تایپیک قبلی حذف شد. نمیدونم دلیلش چیه، ولی من فکر میکنم حذف کردن تایپیک ها فقط راه رو برای

سواستفاده گران بازتر میکنه.یکی از دوستامون دیشب سر هیچ و پوچ خدافظی کرد، حتی تایپیک خداحافظیش

حذف شد!!!!! و پشت سرش هم یکی دیگه!!!جای تعجب و تاسف داره واقعا.

هرچند کسی بود که من به شخصه با خیلی از عقایدش مخالف بودم ، اما از این که رفت واقعا ناراحتم، خیلی

خوب بود.

چرا اینجا باید جایی باشه که هر کسی به خودش اجازه هر حرفی رو بده و باعث ناراحتی دوستامون بشه؟

کاربر ghazal1991 ما ازت میخوایم که برگردی.هر کی پایه است ، پست بزاره.

اگر حذف بشه ، قسم میخورم منم دیگه پامو اینجا نزارم، و به این نتیجه خواهم رسید که غزل کار درستی کرد.

با تشکر

سلام
متاسفانه اینجا اینطوریه که کاربران اغلب روی ماجرا رو میبینن و از باطن ماجرا خبر ندارن.
در نتیجه سر همین اتفاقات سریعا مدیران رو متهم میکنن.
همین کاربری که توی این تاپیک (پست4) پست داده ، تاپیک خداحافظیو غزلو با جملات رکیک و زشت و توهین امیز خودش به سمتی برد که ناچارا تاپیک رو حذف کردیم.
و این شخص همونی هست که باعث خداحافظی غزل شد.
البته من شخصا به غزل خانوم پیام زدم و ماجرارو براش توضیح دادم و ایشون در جریان کامل اتفاقات هستند.
منتها کاربران از همه جا بی خبر فکر میکنند مدیریت اینجا با شخص شما یا غزل مشکل داشته.
این کاربر نزدیک به 20 30 تا یوزر داره و دیگه پستهاش و نحوه ی حرف زدن و برخوردش برای شما هم تقریبا شناخته شده هست.
به گفته ی خودش کسی هم بود که از ابتدا به قصد تخریب اومد و حتی یک پست مفید رو هم در میان این همه پست با انواع یوزرهاش پیدا نخواهید کرد.
همینجا هم از دوستان عزیزی که در جریان هدف این کاربر قرار گرفتن میخوام که در صورت مشاهده ی هرگونه فعالیت تنها گزارش کنند و از شرکت در تاپیکهاش خودداری کنند.
خب دیگه فکر نمیکنم نیازی به توضیحات بیشتری داشته باشه.
اگر باز هم نیاز هست لطفا در خصوصی سوالتون رو بیان کنید.
ممنون
قفل شد/

وضعیت
موضوع بسته شده است.