مدلهای زیبا ی ابرو مناسب دختران

major7

عضو جدید
وقتي به كمال تكيه كنيد .............هرگزجمال ضايع نخواهد شد ...............واين وعده خدا است

خدا مي فرمايد :
زليخا به خاطر زيبايي كه يوسف داشت از او ...............
ولي يوسف كه بنده مطيع ومخلص خدابود ............واز كمال وتقوا وايمان بهره كافي داشت ..................
من خدا به او كمك كردم واز دام اين خانمها نجاتش دادم

دليل :
قَالَ رَبِّ السِّجْنُ أَحَبُّ إِلَيَّ مِمَّا يَدْعُونَنِي إِلَيْهِ وَإِلاَّ تَصْرِفْ عَنِّي كَيْدَهُنَّ أَصْبُ إِلَيْهِنَّ وَأَكُن مِّنَ الْجَاهِلِينَ

ترجمه :
[يوسف] گفت پروردگارا زندان براى من دوست‏داشتنى‏تر است از آنچه زنان مرا به آن مى‏خوانند و اگر نيرنگ آنان را از من بازنگردانى به سوى آنان خواهم گراييد و از [جمله] نادانان خواهم شد

فَاسْتَجَابَ لَهُ رَبُّهُ فَصَرَفَ عَنْهُ كَيْدَهُنَّ إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ
ترجمه :
پس پروردگارش [دعاى] او را اجابت كرد و نيرنگ آنان را از او بگردانيد آرى او شنواى داناست

من در اين 2 آيه كه ذكر كردين اثباتي بر حرفتون كه گفتين اگه به كمال تكيه كنين جمال ضايع نخواهد شد واين وعده خداست رو نديدم. خوشحال ميشم اگه در قرآن كه فرمودين منبعتونه اين وعده الهي رو پيدا كردين به من خبر بدين.
شب بخير دوستان

بيتاب

عضو جدید
محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟
محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .

بيتاب

عضو جدید
محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.

بيتاب

عضو جدید
محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :
- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .

بيتاب

عضو جدید
محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز

بيتاب

عضو جدید
من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.
محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :
نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش

بيتاب

عضو جدید
.
• محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.

بيتاب

عضو جدید
محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.

بيتاب

عضو جدید
محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:
.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست

بيتاب

عضو جدید
حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.

بيتاب

عضو جدید
وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.
حجاب یعنی زنداني نمودن مؤنث بودن زن وآزادي آرمان واندیشه او

بيتاب

عضو جدید
چرا زن بايد خود را بپوشاند اما مرد آزاد است,آيااین تبعيض نيست ؟
زنان به گونه اى آفريده شده اند كه تمام قامت و اندام آنها بلكه حتى صداى آنها براى مردان جذاب و دلرباست
اما حساسيت مردان براى زنان در اين حد نيست .
از سـوى ديگر مردان به گونه اى آفريده شده اند كه در برابر خودنمائى و تبرج زنان به زانو درآمده وبراى كامجوئى، خود را به آب و آتش مى زنند .
تـاريـخ پـر اسـت از قصه ها و داستانهاى عشقى حتى پادشاهان و جدى ترين مردان عالم نيز در اين وادى , رسـوائى هـاى بـزرگـى ازخـود بـجاى گذاشته اند شايد جديدترين آنها , ماجراى رسوائى كـلينتون باشد
بهر حال زن و مرد را دست آفرينش مظهر ناز و نياز آفريده و به قول مردم در حكم پنبه وآتشند و براى حفظ سلامت جامعه و جلوگيرى از اشتعال غريزه جنسى بايد تدابيرى انديشيد
و اسلام براى سالم سازى روابط اجتماعى زن و مرد دستور حجاب و عفاف وتسهيل در امر ازدواج را پـيـش بـيـنـى كـرده است بهر حال چون دستور حجاب مطابق باوضعيت طبيعى زن و مرد و برخاسته از واقعيتهاى وجودى اين دو صنف است تبعيضى در کار نیست .

شادی_1

عضو جدید
چه خبرهههههههههههه اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

بيتاب

عضو جدید
ارزش و عقلانيت ولياقت زن زماني محرزومشخص ميشود كه وي ؛ در مصاف وبرخورد با مرد ؛ جنسيت ومؤنث بودنش را كنار بگذارد؛ وفقط با أنديشه وفكر وآرمانش وارد جامعه شود وبس

بيتاب

عضو جدید
دختر جان ناز نفس پاكت باد ..............چرا اينطور پاسخ ميدهي ؟
آدم را نااميد مي كني ..............آخه چرا؟

بيتاب

عضو جدید
زن اگر بخواهد درمقابل جنس مخالف قد علم كند و درميدان علم وعمل ؛ عرضه وجود كند و مورد سوء أستفاده مردنيز نگردد؛ فقط بايد:
در پي عرضه عشوه ها؛ جلوه ها؛ وكرشمه هاي عقل ومغز خود باشد وبس
نه دنبال عرضه أندام وجلوه گري هيكل وبدنش باشد.

بيتاب

عضو جدید
زشت است براي زن اگر بخواهددر مصاف با مرد وپيروزي بر او از جاذبه هاي جنسي خود بصورت سلاح أستفاده كند .
متأسفانه ؛ بعضي از مردان براي رسيدن به مقصودشان از رشــــــــوه استفاده ميكنند وبعضي از زنان براي رسيدن به هدفشان از عــشــــــــــــــوه استفاده ميكنند ....
كه هم عشوه وهم رشوه دادن نماينگرسبك بودن عقل طرف ميباشد

بيتاب

عضو جدید
چه خوب بود زن ؛ أنسانيتش را سپرجنسيتش كند نه بعكس
آيا اگر زن در جامعه ؛ مؤنث بودنش را كنـــــــــــار بگذارد ؛ چيزي براي عرضه كردن دارد يا خير ؟
البته كه دارد : فكر وأنديشه وآرمان وعقيده وطرح وبرنامه دارد.. پس بسم الله ....

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغ خیلی زشت تراز بی حجابی هست استاد دانشگاه شهید بهشتی!! اومده نصف شب داره قصه میگه حرفات و عقایدتون با دکترای دانشگاه زمین وآسمون فرق میکنه

بيتاب

عضو جدید
جامعه به عقل زن نياز دارد نه به جنسيت او
امروز؛أجتماع به كمـــــــال زن نیاز دارد نه به جمــــــــال او
تكامل جامعه به كمال أ فرادش وابسته است نه به جمال آنان !!!
مرد وجلالش ؛ زن وكمالش

بيتاب

عضو جدید
دروغ خیلی زشت تراز بی حجابی هست استاد دانشگاه شهید بهشتی!! اومده نصف شب داره قصه میگه حرفات و عقایدتون با دکترای دانشگاه زمین وآسمون فرق میکنه

مي خواهي شماره نظام پزشكي خودم اعلام كنم
فردا ساعت 9 صبح در بخش جراحي لثه دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي :
ولنجك بلوار دانشجو - جنب بيمارستان طالقاني ...........منتظر شما هستم
من دكتر ........... هستم

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي خواهي شماره نظام پزشكي خودم اعلام كنم
فردا ساعت 9 صبح در بخش جراحي لثه دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي :
ولنجك بلوار دانشجو - جنب بيمارستان طالقاني ...........منتظر شما هستم
من دكتر ........... هستم

ببخشید قصد توهین ندارم

ولی ما یه دوستی (دوست که نه آشنایی) داشتیم که به دلیل اینکه شوهر گرامیشون در راه ماموریت (ماموریت که چه عرض کنم، مسافرت تفریحی) به لقاء خدا

نائل شدن، و به درجه شهادت رسیدن

خانوم محترمشون، با استفاده از کارت بسیج فعال و سهمیه ای که از شهادت شوهرشان نسیبشان شد، در دانشگاه شهید بهشتی، مشغول به تحصیل در رشته

پزشکی شدن، و به سلامتی الان یه خانوم دکتر شدن.

البته خیلی هم خدا و پیغمبر میکنن و از حلال و حرام بسیار صحبت میکنن!!!!!!!!!!!!

بيتاب

عضو جدید
ولی خیلی ببخشین همه زنای بد ازچادراستفاده میکنن که شناخته نشن البته قصدمن توهین به چادر نیست ولی واقعیته شما به زن به عنوان یه انسان احترام قائل نیستین مردا خودشون رو جمع کنن بهتره چرا خانم ها باید جبهه بگیرن جمع کنین این حرفای فسیل وقرون وسطایی رو ماحیوان نیستیم انسانیم

به مرد مي گويند نگاه ات وبه زن ميگويند حجاب ات
احترام زن اين نيست كه عرضه اندام كند وعشوه گري نمايد
كمالش را به رخ بكشد كه جامعه به آن نياز دارد نه .........

بيتاب

عضو جدید
ببخشید قصد توهین ندارم

ولی ما یه دوستی (دوست که نه آشنایی) داشتیم که به دلیل اینکه شوهر گرامیشون در راه ماموریت (ماموریت که چه عرض کنم، مسافرت تفریحی) به لقاء خدا

خانوم محترمشون، با استفاده از کارت بسیج فعال و سهمیه ای که از شهادت شوهرشان نسیبشان شد، در دانشگاه شهید بهشتی، مشغول به تحصیل در رشته

من در امتحان بورد تخصصي رشته periodontology دوره خودم رتبه اول شدم .........

بيتاب

عضو جدید
ببخشید قصد توهین ندارم

اينها همه اش خيال بافي ودل خوش كردن خودتان است
من سه مقاله علمي به زبان انگليسي در كتابخانه علمي معتبر امريكا بنام :http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/دارم

من علاوه بر تخصص جراحي لثه وبيماري هاي انساج نگهدارنده دندانها دارم متخصص ايمپلنت دنداني نيز هستم
مطب من در فلكه دوم صادقيه .......

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينها همه اش خيال بافي ودل خوش كردن خودتان است
من سه مقاله علمي به زبان انگليسي در كتابخانه علمي معتبر امريكا بنام :http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/دارم

من علاوه بر تخصص جراحي لثه وبيماري هاي انساج نگهدارنده دندانها دارم متخصص ايمپلنت دنداني نيز هستم
مطب من در فلكه دوم صادقيه .......

عزیز من امیدوارم بیشتر از اینا موفق باشین

من قصد توهین به شما رو نداشتم

آخر شبی یهو یاد ایشون افتادم

امیدوارم که شما روز به روز به خواستهاتون برسید

ولی خدا هم این تفاوتها رو دوست داشته که بنده های خود رو با این همه تفاوت آفریده

ما هم به عنوان بنده خدا، خوبه که این ابتدایی ترین قانون الهی رو یاد بگیریم

همین اختلاف نظرها و عقاید و اشکال انسانهاست که این دنیارو زیباتر میکنه

انشاا.. فردا و فرداهای دیگه، موفق و موفقتر از قبل باشین