مدرک تحصیلی اقای علی شریعتی

Topcoding

عضو جدید
برای تمام پستهایی که زدیم و می زنیم، مسئولیم

برای تمام پستهایی که زدیم و می زنیم، مسئولیم

از جناب @shanim تشکر کردم نه به خاطر اینکه موافق من بود بلکه بت ساختن از دیگران را اشاره کرد...
بت ساختن، تعصب بی جا را به همراه می آورد...و تعصب باعث میشود هم آن شخص که اکنون بت شده و هم خود طرف یا هم گروهیان آن به ورطه نابودی کشیده شوند...!
اگر اندیشمند و یا بزرگی ایده اشتباهی داد چه ابلهانه خواهد بود که آن را درست بپنداریم چرا که اندیشمند و بزرگ است و چه ابلهانه تر آن که با همان اشتباه طومارش را بپیچیم و زحماتش را نادیده بگیریم...!
از جناب @magnet تشکر کردم به خاطر اینکه جواب سوال تاپیک را داده بود...
چقدر خوب میشد که اگر بلد بودیم فقط جواب سوالهای تاپیک را میدادیم نه اینکه همدیگر را نقد کنیم و یا خدای نکرده به هم توهین کنیم...
نقد شخصیت ها کار هر کسی نیست و جای آن هم اینجا نیست...
کاش صدا و سیمای ایران به جای نقد ورزش و فوتبال ،برنامه ای داشت برای نقد شخصیتها و بزرگان قدیم و حاضر جامعه و ازمخالفان و موافقان آن (که دارای تخصص در آن زمینه بودند)دعوت میکرد و بحث علمی صورت میداد تا مردم ما بیشتر با این شخصیتها آشنا شوند و خودشان ببینند و تشخیص دهند به جای آنکه هر کسی به سلیقه خود نقد کند و نقدش را در هر فروم و وبلاگی قرار دهد....اما چه بگویم که نگویم بهتر است...!

" خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت بشویم تو خودت راه راست را به سوی ما کج کن "
از این نوع برخورد بدم میاد حتی در قالب طنز!
درست است خدا انسان را اشرف مخلوقات خوانده اما در کنار آن هم هشدار داده که انسان می تواند از حیوان هم پست تر شود....پس مواظب باشیم...!
جمله آخر:در انجمنهای مختلف برای تمام پستهایی که زدیم و می زنیم، مسئولیم...حواسمان باشد که چه میگوییم...

ارژنگ.

عضو جدید
منم خوشم نمياد ازش
بعضي جمله هاش بد نيست
اما خيلي از حرفاش رو خوشم نمياد
بعضي جمله ها مال خودش نيست مثل :‌ترجيح ميدهم با كفش هايم راه بروم تا اينكه در مسجد باشم ....
سلام بر شما دوست گرامی
1- ممکنه بگید که به چه دلیلی ازش خوشتون نمیاد؟
2- ممکنه چند تا از اون «خیلی از حرفاش که خوشتون نمیاد» رو بنویسید تا بدانیم که اون جمله ها چه بدی ای داره؟
3- جمله ی « ترجیح می دهم با کفش هایم راه بروم ... » نه برای دکتر شریعتی است، نه اصلا ایشان این مطلب را در جائی نقل کرده است.
4- بهتر نیست در قضاوت کردن در مورد افراد- به دور از احساسات - منطقی تر، علمی تر و منصف تر برخورد بنمائیم؟
با تشکر

ارژنگ.

عضو جدید
دوست گرامی
این سایت «کانال ماهواره ای امام حسین» (ع) است.
که بودجه اش را جناب «سید صادق شیرازی» تامین می نماید.
آنان با هر چه «انقلاب» است مخالفند.
آنها حتی با امام خمینی و آقای خامنه ای و برخی از مراجع دیگر هم مخالفند، چه برسد به دکتر شریعتی !
عمده ی انگیزه و اهداف آنان این است که کارهائی مثل قمه زنی را رواج بدهند! حتی اگر باعث وهن اسلام و مسلمانان بشود .
اگر کمی برنامه های تلویزیونی شان را نگاه کنید، خواهید دید که تنها دغدغه ی آنان، مطرح کردن مرجع شان است،
آن هم با پول هائی که از زوار کربلا و نجف فراهم می شود ...

ضمن این که در همین لینکی که داده اید، آنها مدعی شده اند :
در مورد مدرک اقای علی شریعتی در بین نوشته هایی که در مورد وی نوشته شده، اقوال مختلفی وجود دارد از دکترای ادبیات گرفته تا جامعه شناسی و تاریخ ولی نکته حائز اهمیت آنجاست که هیچ سند ومدرکی در این زمینه از سوی وی یا مریدانش ارائه نمیشود
در حالی که از سال ها قبل، مدارکی که در همین تاپیک هم دوستان آن را ارائه داده اند، در نت وجود داشته است.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
از جناب @shanim تشکر کردم نه به خاطر اینکه موافق من بود بلکه بت ساختن از دیگران را اشاره کرد...
بت ساختن، تعصب بی جا را به همراه می آورد...و تعصب باعث میشود هم آن شخص که اکنون بت شده و هم خود طرف یا هم گروهیان آن به ورطه نابودی کشیده شوند...!
اگر اندیشمند و یا بزرگی ایده اشتباهی داد چه ابلهانه خواهد بود که آن را درست بپنداریم چرا که اندیشمند و بزرگ است و چه ابلهانه تر آن که با همان اشتباه طومارش را بپیچیم و زحماتش را نادیده بگیریم...!
از جناب @magnet تشکر کردم به خاطر اینکه جواب سوال تاپیک را داده بود...
چقدر خوب میشد که اگر بلد بودیم فقط جواب سوالهای تاپیک را میدادیم نه اینکه همدیگر را نقد کنیم و یا خدای نکرده به هم توهین کنیم...
نقد شخصیت ها کار هر کسی نیست و جای آن هم اینجا نیست...
کاش صدا و سیمای ایران به جای نقد ورزش و فوتبال ،برنامه ای داشت برای نقد شخصیتها و بزرگان قدیم و حاضر جامعه و ازمخالفان و موافقان آن (که دارای تخصص در آن زمینه بودند)دعوت میکرد و بحث علمی صورت میداد تا مردم ما بیشتر با این شخصیتها آشنا شوند و خودشان ببینند و تشخیص دهند به جای آنکه هر کسی به سلیقه خود نقد کند و نقدش را در هر فروم و وبلاگی قرار دهد....اما چه بگویم که نگویم بهتر است...!

از این نوع برخورد بدم میاد حتی در قالب طنز!
درست است خدا انسان را اشرف مخلوقات خوانده اما در کنار آن هم هشدار داده که انسان می تواند از حیوان هم پست تر شود....پس مواظب باشیم...!
جمله آخر:در انجمنهای مختلف برای تمام پستهایی که زدیم و می زنیم، مسئولیم...حواسمان باشد که چه میگوییم...

اگر من چیزی گفتم و دیگران ناراحت شدن باز هم معذرت میخوام
اصلا این تاپیک در مورد بت سازی نبود
دو روزه که دارم سعی‌ می‌کنم فقط تاپیک‌ها رو بخونم و کمتر نظر بدم
چون احساس می‌کنم روش منا سبی رو برای پاسخ گویی به کار نبرد‌م از طرفی‌ بنده یک سه‌ سالی‌ هیچی‌ بازدید آنچنانی‌ از این وب سایت نداشتم و به اعتقادات دیگر کاربران محترم هم آگاهی نداشتم

نه شما قرار هست نظر من رو عوض کنید نه من نظر شما رو
ولی‌ نظرات شما برای من محترم هست

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامی
این سایت «کانال ماهواره ای امام حسین» (ع) است.
که بودجه اش را جناب «سید صادق شیرازی» تامین می نماید.
آنان با هر چه «انقلاب» است مخالفند.
آنها حتی با امام خمینی و آقای خامنه ای و برخی از مراجع دیگر هم مخالفند، چه برسد به دکتر شریعتی !
عمده ی انگیزه و اهداف آنان این است که کارهائی مثل قمه زنی را رواج بدهند! حتی اگر باعث وهن اسلام و مسلمانان بشود .
اگر کمی برنامه های تلویزیونی شان را نگاه کنید، خواهید دید که تنها دغدغه ی آنان، مطرح کردن مرجع شان است،
آن هم با پول هائی که از زوار کربلا و نجف فراهم می شود ...

ضمن این که در همین لینکی که داده اید، آنها مدعی شده اند :
در حالی که از سال ها قبل، مدارکی که در همین تاپیک هم دوستان آن را ارائه داده اند، در نت وجود داشته است.

من خیلی‌ سریع این فروم رو از گوگل پیدا کردم و زیاد به صحت و سقم مساله آگاه نیستم
کما اینکه کسانی‌ هم که این مطلبی در این فروم گذشته اند هم از جائی این مطالب رو
کپی کردن
روز بعدش هم یک مطلب دیگه از سایت معتبر تری ( به زّعم خودم ) برای یکی‌ از دوستان ارسال کردم و فکر کردم عمر این تاپیک به سر اومده

مضاف بر اینکه جناب استارتر خودش حتا یک نظر هم نداد که ببینیم نظر خودشون چیه !

بالا