مخالفت خانواده

honi

کاربر فعال
با سلام دوستان عزیز دارم نابود میشم از طریق دانشگاه با یک اقای خوب که هم شرایط بودیم اشنا شدم و باهم قرار گذاشتیم زمانی که من موضوع را بعد از چند ماه با خانواده خود مطرح کردم ابتدا همه چیز خوب پیش رفت اما بعد از چند روز دلیل سربازی نرفتن و کار درست نداشتن را بهانه کردند و جواب رد دادند با این که ایشون 2شیفت رفتن سر کار اما خب فروشندگی فقط به خاطر از دست ندادن من و دلیل نداشتن کارت پایان خدمت اما خانواده من مخالف هستند که حتما بعدا به مشکل میخورید و خیلی با لحن بدی با اوشون و مادرشون صحبت کردند و گفنه اند دیگه تحت هیچ شرایطی راضی نمیشوند اما واقعا دل کندن سخته اما راضی شدنی هم نیستند و حتی به دیدن مشاور هم نمی ایند.شما چه راهی پیشنهاد می کنید؟:cry::cry::cry:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خوب شما چرا وقتی هنوز چیزی مشخص نیست رابطه رو به حدی برسونی ک الان دل کندن برات سخت باشه

مامان بابات راست می گن کسی ک نه خدمت رفته نه کار درستی داره گزینه مناسبی برا ازدواج نیست :D

pouyan68

عضو جدید
با سلام دوستان عزیز دارم نابود میشم از طریق دانشگاه با یک اقای خوب که هم شرایط بودیم اشنا شدم و باهم قرار گذاشتیم زمانی که من موضوع را بعد از چند ماه با خانواده خود مطرح کردم ابتدا همه چیز خوب پیش رفت اما بعد از چند روز دلیل سربازی نرفتن و کار درست نداشتن را بهانه کردند و جواب رد دادند با این که ایشون 2شیفت رفتن سر کار اما خب فروشندگی فقط به خاطر از دست ندادن من و دلیل نداشتن کارت پایان خدمت اما خانواده من مخالف هستند که حتما بعدا به مشکل میخورید و خیلی با لحن بدی با اوشون و مادرشون صحبت کردند و گفنه اند دیگه تحت هیچ شرایطی راضی نمیشوند اما واقعا دل کندن سخته اما راضی شدنی هم نیستند و حتی به دیدن مشاور هم نمی ایند.شما چه راهی پیشنهاد می کنید؟:cry::cry::cry:

دوستم سلام
بذار یه سوال بپرسم. این بستگی به خونواده شما داره
این جور مواقع خونواده ها دوجور میشن : دسته ی اول از ابتدای کار مخالفن ولی راضی میشن و حتی اگ راضی نشدن و نهایتا شما ازدواج کردین هرچی باشه دست از دخترشون نمیکشن و کم کم موافق میشن البته باید پسر خودشو ثابت کنه به خونواده شما
من ی پسرم به خونواده شمام حق میدم نگران اینده دخترشون باشن ولی باید بهشون ثابت شه که طفشما ارزشش رو داره
دسته ی دوم خونواده هایی ان که نه تنها نخالفن بلکه راضی نمیشن و حتی در صورت ازدواج دیگه حمایتی از فرزندشون نمیکنن
یه دوستی دارم که با دختر خالش ازدواج کرد.غریبه نبودنا فامیل بودن. لی خونواده هه مخالف بود.عروسی کردن دارنم بچه دار میشن ولی خونواده ها هنوز که هنوزه راضی نیستن هاشون کردن به امون خدا
دوستم داره له میشه. خودش خانومش با من درد دل میکنن واقعا شرایط سختی دارن. دوستم درسشو رها کرد چسبید به کار ولی باز داره کم میاره

یه چیزی دیگم بگم
شوهر و همسر نفر اول نشد دومی میشه دومی نشد سومی یا ... بالاخره ما ازدواج میکنیم یکی هست که همسرمون شه تو تقدیرمونه چه خوبه که این انتخاب با رضایت خونواده ها باشه چون خونواده رو هر شخصی یکی بیشتر نداره نمیتونه جای دیگه جای خالی اونا رو پر کنه

بنظرم شما خودت تنهایی مشاوره برو با خودت خلوت کن. وابستگی رو بذار کنار عاقلانه فکر کن تا به نتیجه برسی توکلتم بخدا باشه
موفق باشی دوستم

honi

کاربر فعال
یعنی دیگه راهی نمیمونه؟میگن اگه میخوای بشین پاش تا بشه اونی که ما میخوایم تا چندین سال دیگه اما حتما کلی شرایط خوب از دست میدی.دلم گیره خب

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یعنی دیگه راهی نمیمونه؟میگن اگه میخوای بشین پاش تا بشه اونی که ما میخوایم تا چندین سال دیگه اما حتما کلی شرایط خوب از دست میدی.دلم گیره خب

میشه بگب چند سالته؟
مامان باباها هرچی نباشه دنیا دیدن راست میگن من خودم تجربه کردم هرچی میگذره گزینه های بهتری برا ازدواج پیدا میشه

دلم گیرو این حرفا رو بزار کنار عاقلانه فکر کن ، به حرف دلت گوش نده

pouyan68

عضو جدید
هیچ مسئله ای بی راه حل نیس.دلت گیره درس ولی اونم راه حل داره. بازم تاکیدم رو خونوادسدر ثانی شما اگه الان جواب رد هم بدین شرایط بهتری براتن ممکنه پیش بیاد البت اگه به این مسئله باور داشته باشین

honi

کاربر فعال
میشه بگب چند سالته؟
مامان باباها هرچی نباشه دنیا دیدن راست میگن من خودم تجربه کردم هرچی میگذره گزینه های بهتری برا ازدواج پیدا میشه

دلم گیرو این حرفا رو بزار کنار عاقلانه فکر کن ، به حرف دلت گوش نده
24سالمون هست هر2:(

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک پسر 24 ساله بدون شغل و سربازی شرایط ازدواج رو نداره.خود شما هم سنی نداری.عجله نکن.عقلانی تصمیم بگیر.شما میتونی با یک آقای حدود 30 ساله که این مراحل رو پشت سر گذاشته ازدواج بکنی.به پای اون بنده خدا نمون اگر میبینی نمیتونه حداقل شرایط رو فراهم بکنه.

ilili

عضو جدید
اگه مطمئنی این آقا شعورش و داره و در آینده حتما کار مناسبی پیدا میکنه چرا باید ترکش کنی؟
واقعا اگه همدیگه رودوست دارید چرا باید ترکش کنی؟
صبر کنید تا سربازی بره و کار مناسبی پیدا کنه ..خیلی ها این کارو کردن یا به هم رسیدن یا نرسیدن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا. از طرفی پول امروز حرف اول رو میزنه. از طرفی دور و اطرافمو میبینم همه افراد دپرس و افسرده از تنهایی و نداشتن عاشق و همدم. از چی بگم برات؟ انتظار داری چه پستی از کیبرد من درآد؟ باید یک کدوم رو انتخاب بکنی : 1-با هم موندن 2-جدایی

honi

کاربر فعال
به نظر شما اگه خیلی نا محسوس داشته باشمش اشکال داره؟:cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق و عاشقی کشک عزیزم یک مئت بعد فراموش میکنی .......................دل گیر ول کن ................................ما فراموش کردیم تو هم فراموش میکنی :biggrin:
فقط تصمیم عاقلانه بگیر احساسی برخورد نکن

f-15c

عضو جدید

,......................................................................................................................................................................

منم مورد مشابه این داشتم ولی با طرف اشنایی نداشتم و مادرش رو میشناختم فقط
بابام با درخواست خواستگاری مادرش مخالفت کرد
من ناراحت شدم چون اون موقع جو ازدواج منو گرفته بود
حالا ک چن ماه از اون موقع گذشته میگم خوب شد بابام گف نه

اوژنی دزیره

عضو جدید

دیگه آخر عاقبت دوستی اینه.ولی کیه که گوش کنه بخدا دوستی(باشه...بخاطر به دست آوردن دل یه عده آشنایی به قصد ازدواج)نتیجه و آخر و عاقبتی نداره.بعد یه پیشنهاد دارم اینجا که پره از این تاپیکا شده به جای زدن یه تاپیک جدید به تاپیک بقیه مراجعه کنید شاید جواب بگیرید چون حرف همتون آخرش یکیه...

hooshebartar

عضو جدید
24سالمون هست هر2:(
سلام
به نظر من پای عشقت بمون و تلاش کن که اگه فردا روزی به هم نرسیدید بتونی به خودت بگی من مبارزه کردم و نشد و دنبال این حرفها که یه نفر بهتر پیدا کن یا بیخیال عشق و این چیزا نباش فقط عاقلانه برای رسیدن بهش تلاش کن چون اگه به هم نرسید در آینده نه شما موفقید و نه اون آق پسر

XBoy69

عضو جدید
بهتره دختر خوب اون آقا رو فراموش کنی و به زندگیت برسی که شما دخترا ذاتا احساساتی هستید و قدرت تصمیم گیریتون خیلی ضعیفه
کسی که خدمت نرفته و وضعیتش کامل مشخص نیست اصلا برای یه زندگی مشترک قابل اعتماد نیست