محل درخواست دانشجويان علمي كاربردي

raminbabak

اخراجی موقت
سلام
دوستان دانشجويان علمي كاربردي مي توانند در اين تايپيك در هر رشته اي كه هستند و درخواست كمك يا مقاله يا پروژه دارند مي تونن رو من حساب كنن من رشتم مكانيك هستش ولي باز در خدمت ساير رشته هاي دانشجو هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي هستم شايد بتونم كمكي بكنم.من منتظر نظرات و درخواستهاي شما در اين تايپيك هستم.:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
علمي كاربردي تمام رشته ها

علمي كاربردي تمام رشته ها

ايشالله كه موفق باشين اما پيشنهادم اينه به تفكيك رشته خودتونو معرفي كنين تا باهم بتونين در ارتباط باشين و مشكلاتتون رو حل كنين

raminbabak

اخراجی موقت
سلام
من مكانيك هستم ودر قسمت مكانيك فعاليت ميكنم.......اگه به تفكيك رشته بپردازيم خوب ميشه ولي شما نفراتشو جمع كن من حتما در هر موردي خاستين كمكت مي كنم....ممنون از نظرتون

ايشالله كه موفق باشين اما پيشنهادم اينه به تفكيك رشته خودتونو معرفي كنين تا باهم بتونين در ارتباط باشين و مشكلاتتون رو حل كنين

raminbabak

اخراجی موقت
انشالله كمي صبر كنيد براي علمي كاربردي فكرايي دارم به زودي باشگاه علمي دانشگاه علمي كاربردي رو راه اندازي مي كنم اگر مايل باشيد فعلا اينجا براي رشته خودتون يه تايپيك بزاريد و مقاله و ... رو به اشتراك بزاريد اگه خواستيد من كمكتون مي كنم.:)
سلام با تشکر از این تایپیک منم دانشجوی علمی کاربردی ام رشته حسابداری صنعتی

s.mojdeh

عضو جدید
سلام . ممنون از اين پستي كه گذاشتين . منم دانشجوي it علمي كاربردي هستم . اميدوارم موفق باشيد . ;)

mehri.bostani

عضو جدید
درخواست نام برنامه

درخواست نام برنامه

با سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز
من دانشجوی رشته نقشه کشی صنعتی هستم . رشته من مربوط به ساخت و تولید میشه. راستش دارم برنامه اتوکد و کتیا و سالید ورکس رو یاد می گیرم تابتونم روی این سه برنامه تسلط کافی داشته باشم. بغیر از این سه برنامه آیا برنامه دیگه ایی وجود داره که مربوط به رشته مکانیک باشه و قطعه در اون برنامه طراحی بشه. لطفا راهنماییم کنید.در صورت امکان اگه در مورد این سه برنامه بالا هم اگه مطالبی هست که بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
باتشکر مهری بستانی​

raminbabak

اخراجی موقت
شما بيشتر رو كتيا زوم كنيد و هم هم نرم افزار هاي تحليي كه معروفن فلوئنت خوبه.
در ضمنprogram Engineeringهم كار كنيد كه الان مهندساي آمريكا رو اون كار مي كنن گلا كامله.
باز اگر سوالي داشتين خدمتم http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CBQQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.maritimejobs.com%2FJobShow.aspx%3FJobShow%3D101891&rct=j&q=program+engineer&ei=6fq-S_CvFoL58Aau3aDeCA&usg=AFQjCNGcetRBOEuq210aIN7e3LKBjCqe7w

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CBQQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.maritimejobs.com%2FJobShow.aspx%3FJobShow%3D101891&rct=j&q=program+engineer&ei=6fq-S_CvFoL58Aau3aDeCA&usg=AFQjCNGcetRBOEuq210aIN7e3LKBjCqe7w

با سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز
من دانشجوی رشته نقشه کشی صنعتی هستم . رشته من مربوط به ساخت و تولید میشه. راستش دارم برنامه اتوکد و کتیا و سالید ورکس رو یاد می گیرم تابتونم روی این سه برنامه تسلط کافی داشته باشم. بغیر از این سه برنامه آیا برنامه دیگه ایی وجود داره که مربوط به رشته مکانیک باشه و قطعه در اون برنامه طراحی بشه. لطفا راهنماییم کنید.در صورت امکان اگه در مورد این سه برنامه بالا هم اگه مطالبی هست که بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
باتشکر مهری بستانی​

mehri.bostani

عضو جدید
سلام

سلام

سلام خسته نباشید
ممنون از راهنمایی که کردید.بازم ممنون از اینهمه زحمتی که می کشید.موفق باشید.:gol:

ايران.گيلان

عضو جدید
با سلام و تشکر حضور عضو فعال سایت:gol:
خیلی خوشحالیم که از گروه مهندسی مکانیک علمی کاربردی هستید
اگر در مورد شکل دهی فلزات(اکتسروژن . فورج . نورد ..... مطلبی دارید اینجانب نیاز مبرم دارم
با تشکر:heart:

raminbabak

اخراجی موقت
با سلام و تشکر حضور عضو فعال سایت:gol:
خیلی خوشحالیم که از گروه مهندسی مکانیک علمی کاربردی هستید
اگر در مورد شکل دهی فلزات(اکتسروژن . فورج . نورد ..... مطلبی دارید اینجانب نیاز مبرم دارم
با تشکر:heart:
از تايپيك زير اكستروژن رو دانلود كنيد
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=162795

M.N.4.27

عضو جدید
soal

soal

salam be hame man ye soale mohem dashtam age harkasi etelaati dare komakam kone
man asheghe mashin hastam hamin mashini ke hamamoun har rouz azash estefade mikonim mikham bedounam age bekham ye reshteye tahsili entekhab konam bayad che reshteyi beram ke bishtar fani amali bashe na darsi
be nazare shoma reshteye mekanik khodro be alagheye man nazdike ya na bishtar ekhtesasie

jalal87

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من هم در رشته ساخت وتوليد گرايش قالبسازي قبول شده ام از آشنايي با همه شما خوشحالم اين سايت بسيار براي من جالب بوده و كمكهاي زياذي را از اين طريق دريافت كرده ام

raminbabak

اخراجی موقت
با سلام خدمت دوستان
من هم در رشته ساخت وتوليد گرايش قالبسازي قبول شده ام از آشنايي با همه شما خوشحالم اين سايت بسيار براي من جالب بوده و كمكهاي زياذي را از اين طريق دريافت كرده ام

تبريك مي گم بهتره در قسمت مكانيك ساخت و توليد فعال باشيد كه بيشر به دردتون مي خوره

mrkp

عضو جدید
سلام
منم دانشجوی رشته نقشه کشی صنعتی دانشگاه علمی کاربردی گلستان مهدیشهر هستم

mnad

عضو جدید
دوست عزيز ،‌ امكانش هست در مورد شعبه هايي كه گرايش مكانيك رو ارائه ميدن يه توضيحاتي برام ايميل كني ؟
من مدير سايت انجمن مكانيك تهران جنوب هستم
www.tjsme.ir
.
به اين اطلاعات نياز دارم ، ممنون

ستاره 2

عضو جدید
سلام
تشكر بابت همه زحماتتون
منم مهندسي تكنولوژي و نقشه كشي صنعتي ميخونم و خيلي از آشنايي با شما دوستان خوشحالم

يك سوال در همين اول كار بپرسم

ما بعد از فارغ التحصيلي در اين رشته در چه زمينه هاي كاري ميتونيم فعاليت كنيم
و چطور ميشه از اين رشته پول درآورد ؟

با تشكر

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به همگی
من دانشجوی مجتمع صنایع مخابراتی راه دور ایران-شیراز ، در گرایش رادیوماکس هستم.
ولی از اونجایی که 99% دانشجویان اطلاعاتی در مورد رشتشون ندارند، بنده هم سر در گم هستم!
آیا این رشته ارزش ادامه دادن رو داره ؟
بازار کاری برای مدرک علمی کاربردی وجود داره؟
و....

ممنون میشم کمکم کنید!

raminbabak

اخراجی موقت
سلام
تشكر بابت همه زحماتتون
منم مهندسي تكنولوژي و نقشه كشي صنعتي ميخونم و خيلي از آشنايي با شما دوستان خوشحالم

يك سوال در همين اول كار بپرسم

ما بعد از فارغ التحصيلي در اين رشته در چه زمينه هاي كاري ميتونيم فعاليت كنيم
و چطور ميشه از اين رشته پول درآورد ؟

با تشكر
اگر بتونی همراه نقشه کشی به نرم افزارهای تحلیل هم مسلط بشی کار واست زیاده می تونی یه شرکت طراحی بزنی ولی باید از نظر عملی هم کمی خودتو آپدیت تر بکنی...
با سلام به همگی
من دانشجوی مجتمع صنایع مخابراتی راه دور ایران-شیراز ، در گرایش رادیوماکس هستم.
ولی از اونجایی که 99% دانشجویان اطلاعاتی در مورد رشتشون ندارند، بنده هم سر در گم هستم!
آیا این رشته ارزش ادامه دادن رو داره ؟
بازار کاری برای مدرک علمی کاربردی وجود داره؟
و....
مدرک مهم نیست تو سوادت زیاد باشه هم جا کار هست سعی کن فقط تخصصت در یک زمینه باشه ...
مدرک کاربردی کمی ضعیفه ولی اگر بار علمی و فنی زیاد باشه تو بورسی..

ممنون میشم کمکم کنید!

negin*

عضو جدید
سلام - تازه کارشناسی سخت افزار را تمام کردم
اگه کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم

soshiant.ir

عضو جدید
سلام دوستان .

من دانشجوی معماری هستم و احتیاج به یک سری نمونه سایت پلان دارم .

کسی میتونه کمکم کنه ؟:cry:

javaheri69

عضو جدید
با سلام و تشکر از تاپیک
منم رشته لجستیک زنجیره تامین علمی کاربردی هستم

بالا