محفلي براي آثار موسیقی شخصي شما

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اینم از خوندن من که قول داده بودم...:redface:
دوستان لو ندیدا!!!;)
http://www.aparat.com/asnextage

از نوجوونی (دقیق بگم از اول راهنمایی)عاشق گیتارزدن شدم اما هم برام این امکانش نبودونیست که کلاسشو برم هم ازجو کلاساش خوشم نمیاد.جدیداتو نت دیدم آموزششو زدن اما میگن اینطوری نمیشه یاد گرفت .خیلی دلم میخواد یاد بگیرم وقتی اعصابم خرد میشه یا خیلی خوشم برای خودم بزنم ،بخونم .الان داغ دل من تازه شد

مرسی خوب بود

Pr0fessi0nal

عضو جدید
از نوجوونی (دقیق بگم از اول راهنمایی)عاشق گیتارزدن شدم اما هم برام این امکانش نبودونیست که کلاسشو برم هم ازجو کلاساش خوشم نمیاد.جدیداتو نت دیدم آموزششو زدن اما میگن اینطوری نمیشه یاد گرفت .خیلی دلم میخواد یاد بگیرم وقتی اعصابم خرد میشه یا خیلی خوشم برای خودم بزنم ،بخونم .الان داغ دل من تازه شد
مرسی خوب بود
کی میگه نمیشه؟ خود من از رو دی وی دی آموزشی شروع کردم. یک ماه رفتم کلاس یعنی چهار جلسه. من از رو کتاب الان تمرین میکنم. من تونستم و خیلیا تونستن پس شما هم میتونی. خودمم حاضرم کمکت کنم. خدانکنه هیچ وقت تو دلت داغی باشه. میسی از اینکه نظر دادی. :w30:

آخرین ویرایش:

Pr0fessi0nal

عضو جدید
اره خودمم. میسی. میخوای گیتارمو با خودت ببری؟ منم بخونم هر چی میخوای بگی ببر گیتار مال خودمه؟ دپ خوبه. شادم میخونم. این کلیپ از یه طرف خیلی خوبه یه سری از دوستام باور کردن که پسرم. :w30:

بالا