محاسبات سريع بار حرارتي و سرمايشي ساختمانها

Mosi-h

عضو جدید
دوستان مي خواستم بدونم كسي در مورد محاسبات سريع (سرانگشتي) بارهاي حرارتي و سرمايشي ساختمانها اطلاعات يا جزوه يا كتابي داره؟ اگه در اين مورد راهنماييم كنيد بسيار ممنون ميشم.

m9hdi

عضو جدید
دوستان مي خواستم بدونم كسي در مورد محاسبات سريع (سرانگشتي) بارهاي حرارتي و سرمايشي ساختمانها اطلاعات يا جزوه يا كتابي داره؟ اگه در اين مورد راهنماييم كنيد بسيار ممنون ميشم.

به سایت زیر سر بزن یه کتاب خوب داره http://www.tasisatiran.com

asei

عضو جدید
میتونید به کتاب (روش نوین محاسبات و مبانی طراحی تاسیسات)تالیف:مهندس فرزاد منصوری یزدی که روش جدیدی را همراه با یک دیسک گردان ابداع نموده مراجعه کنید
همچنین اگه خواستید من یک سری جزوه دارم که میتونم براتون بگذارم

Mosi-h

عضو جدید
میتونید به کتاب (روش نوین محاسبات و مبانی طراحی تاسیسات)تالیف:مهندس فرزاد منصوری یزدی که روش جدیدی را همراه با یک دیسک گردان ابداع نموده مراجعه کنید
همچنین اگه خواستید من یک سری جزوه دارم که میتونم براتون بگذارم

دوست عزيز بسيار ممنونم از راهنماييت.
اگه زحمت بكشيد و جزوه‌ها رو در اختيارم بگذاريد ممنون ميشم. واقعاً به اين محاسبات نياز دارم.
آدرس ايميل من:
sayepardaz@yahoo.com

jossef

عضو جدید

این ایمیل از جانب گروه اینترنتی اعضای سازمان نظام مهندسی کشور ارسال شده است و اگر جدیدا به عضویت این گروه در آمده اید به شما خوش آمد میگوییم و چنانچه مایلید از شما خواهش میکنیم ما را به دیگر مهندسین عزیز کشور معرفی نمایید چنانچه مایل به همکاری با این گروه میباشید با ایمیل مدیریت گروه تماس گیرید با تشکر مجدد

سلام دوستان وهمکاران عزیز
SNM MEMBERS GROUP ( گروه اعضای سازمان نظام هندسی)

همزمان با بهار طبیعت.آغاز فعالیت خود را اعلام میدارد.

این گروه به همت جمعی از اعضای سازمان نظام مهندسی

استان تهران تشکیل و هدف ایجاد انسجام و همبستگی صنفی

میان اعضا را دنبال مینماید.

فضای مجازی مختص این گروه علاوه بر ایجاد تعامل موثر میان

اعضا میتواند بعنوان یک تریبون آزاد و تاثیر گذار آنها مطرح گردد.

عضویت در این گروه رایگان بوده و کاملا غیر انتفاعی و مستقل

عمل مینماید.

تصمیمات این گروه تابع نظر اکثریت اعضا خواهد بود لذا طبیعی است

با تعامل هرچه بهتر و بیشتر اعضا با مدیریت گروه میتوان به اهداف

ومنافع گروهی نائل گردید.

امید است همکاران محترم با عضویت در این گروه و ایجاد ارتباط

موثر با آن گامی درجهت ایجاد انسجام میان تاثیر گذارترین قشر

جامعه بردارند.

با آرزوی داشتن سالی موفق و رو به تعالی برای تمام همکاران.

قبل از اقدام به عضویت برای راهنمایی عضویت
اینجارا کلیک کنید و عینا عمل نمایید.

برای عضویت لطفا اینجا را کلیک کنید.

این ایمیل را برای دوستان خود ارسال نمایید

asei

عضو جدید
دوست عزيز بسيار ممنونم از راهنماييت.
اگه زحمت بكشيد و جزوه‌ها رو در اختيارم بگذاريد ممنون ميشم. واقعاً به اين محاسبات نياز دارم.
آدرس ايميل من:
sayepardaz@yahoo.com
فایل مورد نظر را برایتان ضمیمه کردم

پیوست ها

• hjjhgh.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 1

REZA1200

عضو جدید
سلام من دانلود کردم ولی صفحه خالی بود لطف کنید فایل رو چک کنید:gol:

ramtinteymouri

عضو جدید
اگه به کتاب مهندس طباطبایی مراجعه کنی میتونی از روش محاسبه سریع که تو یه جدول کوتاه ،تو یه صفحه خلاصه شده استفاده کنی.

asei

عضو جدید
فایل رو چک کردم مشکلی نداشت حتی خود این فایل رو هم دانلود کردم

sina7716

عضو جدید
كتاب محاسبات تاسيسات طباطبائي يه مرجع سريعه و از ashrea كه مرجع كل هست گرفته شده همينطور براي محاسبات بارهاي حرارتي برودتي ساختمانها از نرمافزار كريير استفاده كن