متولد چه ماهی؟؟؟؟؟

milad mansoury

عضو جدید
مرد متولد خرداد اكثرا دو زنه است و حتي در ضمن ماه عسل ممكن است عروس را بگذارد و برود.:biggrin::redface:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
ببینید چقدر ماهشونو تحویل میگیرن .. آفرین آفرین ..
یکمی از خصلتهای مختلف که خودم باهاشون در ارتباط هستم میگم :

فروردین : یکمی فقط میگن من ... به زندگیشان متعهد هستن ... یکمی هم شکمو ...و سعی میکنن سریع به خواستهاشون برسن
اردیبهشت : آدمهای ساده ... کمی هم دیر یه چیزو میگیرن .. ولی از ته قلب دوست داشتنی هستن
خردادی : اونها هم کمی شکمو هستند... عاشق زندگیشون هستن... دیر با یکی گرم میگیرن .. ولی با دوستان صمیمیشون خیلی خوبن ... یکمی هم لجوجن

تیر:فقط دنبال کسی هستن که فقط مال اونا باشه ... شخصیت گرمی دارن و بچه شلوغ (خواستنی) خانواده هستن ولی اگر عصبی بشن خطریی هست
مرداد : کم باهاشون در ارتباط بودم ... یکمی حساسا
شهریور: کم باهاشون در ارتباط بودم

مهر : کم باهاشون در ارتباط بودم
آبان : آدمهای مهربونی هستن ... یکمی یه دنده ... ولی از ته دل پاکن
آذر : دنبال اینن که هی خوش بگذرونن ... مهربونن .. ولی بعضی موقع ها خودشونو میگیرن ... بادوستانشون خیلی گرم میگیرن

دی : ماه سوتی ها (خودم اسمشو گذاشتم) ... یکمی هم مظلوم هستند ... گاه ساکت .. گاه شلوغ
بهمن: یکمی سریع هستند ... و گاه کمی عجول ...
اسفند : مشتاقا سریع به چیزی که میخوان برسن ... بعضی موقع ها اصلا به حرفای آدما گوش نمیدن ... ولی کاراشون منطقی هست

البته اینا نظرات شخصیه منه (از برخورد با شخصیتها گفتم )... همین جا هم از دوستان عذر خواهی میکنم اگر بی ادبی کردم ...

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز

کلا کمن!

فعلا که فقط خودمم

تو فامیلم فقط خودمم

تو مدرسه هم بیشتر اوقات این جوری بود:cool:

dzzv_13

مدیر تالار
کلا کمن!

فعلا که فقط خودمم

تو فامیلم فقط خودمم

تو مدرسه هم بیشتر اوقات این جوری بود:cool:
یکی از خصلتاشونو فهمیدم :
هی میگن ما کمیم :D
(شوخی کردم )

ولی در کل آدمهای شلوغی نیستن و ساکتا ... کم دیده میشن ... ولی فکر میکنم یکی از صادقترین ها باشن

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 11 تیر

چیه قضیه فالگیریه؟:D
چه جالب منم یازده تیرم!
دومین نفری هستی که 11تیر به دنیا اومده و پیداش کردم، ولی اولی سالشم با من یکی بود،اولش فکر کردم داره باهام شوخی میکنه و باورم نشد تا اینکه رفت و شناسنامشو اورد.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب منم یازده تیرم!
دومین نفری هستی که 11تیر به دنیا اومده و پیداش کردم، ولی اولی سالشم با من یکی بود،اولش فکر کردم داره باهام شوخی میکنه و باورم نشد تا اینکه رفت و شناسنامشو اورد.

ما مخلصیم . ارادت داریم شما چه سالی هستی؟

vishtaspe

عضو جدید
اینم زنان متولد بهمن

خصوصیات زنان متولد بهمن
زنان متولد این ماه عموماً افرادی قابل پیش بینی – کنجکاو و برخوردار از حس ششم – دارای افکار مثبت – رک و صریح – با ثبات – مستقل – سریع الانتقال – بی علاقه به ازدواج و امور زناشویی – در صورت تصمیم به ازدواج ، عشق تند و آتشین از خود نشان می دهد – گاه نمی داند چگونه علاقه خود را به همسر آینده اش و همین طور فرزندانش ابراز کند – اغلب رفتاری تعجب انگیز دارد – علاقمند به کسب معلومات و طالب شهرت است – دارای سوء ظن است و تحمل خیانت را ندارد – از دروغ و نیرنگ بیزار است – مادری دلسوز و مهربان است ، اما ابراز احساسات درونی و واقعی برایش مشکل است – اغلب حس غریبی دارد و مایل است از همه چیز سر در بیاورد – اغلب شیک پوش است و ظاهری آراسته دارد و ...
دستت درد نکنه جوون همش درس بود بگم دوستام بیان پیشت کارت درسته...:gol:

nj_electronic88

عضو جدید
دي ماه....يه بار نشد يه تولد درستو حسابي واسم بگيرن..آخه وسط امتحانا زدم بيرون:razz:

dzzv_13

مدیر تالار
دي ماه....يه بار نشد يه تولد درستو حسابي واسم بگيرن..آخه وسط امتحانا زدم بيرون:razz:

یکی از بهترین ماه های خدا هم این مشکلات رو داره دیگه ..!!

گل بدون خار که نداریم ... (هر چند مال من قبل امتحاناست :smile:)

tara7

عضو جدید

فروردین : یکمی فقط میگن من ... به زندگیشان متعهد هستن ... یکمی هم شکمو ...و سعی میکنن سریع به خواستهاشون برسن
اردیبهشت : آدمهای ساده ... کمی هم دیر یه چیزو میگیرن .. ولی از ته قلب دوست داشتنی هستن
خردادی : اونها هم کمی شکمو هستند... عاشق زندگیشون هستن... دیر با یکی گرم میگیرن .. ولی با دوستان صمیمیشون خیلی خوبن ... یکمی هم لجوجن

تیر:فقط دنبال کسی هستن که فقط مال اونا باشه ... شخصیت گرمی دارن و بچه شلوغ (خواستنی) خانواده هستن ولی اگر عصبی بشن خطریی هست
مرداد : کم باهاشون در ارتباط بودم ... یکمی حساسا
شهریور: کم باهاشون در ارتباط بودم

آبان : آدمهای مهربونی هستن ... یکمی یه دنده ... ولی از ته دل پاکن
آذر : دنبال اینن که هی خوش بگذرونن ... مهربونن .. ولی بعضی موقع ها خودشونو میگیرن ... بادوستانشون خیلی گرم میگیرن

دی : ماه سوتی ها (خودم اسمشو گذاشتم) ... یکمی هم مظلوم هستند ... گاه ساکت .. گاه شلوغ
بهمن: یکمی سریع هستند ... و گاه کمی عجول ...
اسفند : مشتاقا سریع به چیزی که میخوان برسن ... بعضی موقع ها اصلا به حرفای آدما گوش نمیدن ... ولی کاراشون منطقی هست

البته اینا نظرات شخصیه منه (از برخورد با شخصیتها گفتم )... همین جا هم از دوستان عذر خواهی میکنم اگر بی ادبی کردم ...

نظرتون فوق العادست !!! خیلی نزدیک به خصوصیات افراد بود.سپاس ویژههههههههههههههههههههههههههههه

مرمر10

عضو جدید
خصوصيات كلي متولدين تيرماه:
خيلي حسّاس ، سريع الانتقال ، رويايي ، عاشق خانه و خانواده ، منزوي ، عاشق مهتاب ، عاشق فرزند ، علاقه مند به كشاورزي ، گاهي آرام و گاهي طوفاني ، خجالتي ، بسيار با سليقه و شيك پوش ، پشتيبان اقوام ، داراي قويترين احساسات ، بهترين آشپز ، علاقه زياد به گل ، داراي حس پدرانه يا مادرانه ، با وفا ، رفيق باز ، صرفه جو و اقتصادي ، محتاج به كمك ديگران ، پر محبّت ، مطيع همسر ، تا حدودي خسيس ، متنفّر از انتقاد ، با هوش ، اهل قهر و آشتي ، در آشتي پيشقدم نمي شود ، همسري با وفا ، غمگين در روزهاي ابري ، گاهي خوب و گاهي بد ، خيالاتي ، عاشق عتيقه و اشياء كهنه ، اهل تدارك و آذوقه ، ماديّگرا و پول پرست ، رك گو ، خودخواه ومغرور ، تا حدودي سطحي نگر ، صبور و آرام ، حافظ اسرار ، علاقه زياد به مادر ، عاشق تعريف و تمجيد ، مهمان نواز عالي . خيلي ظريف ، شكيبا ، صميمي ، محافظه كار ، اهل ريسك نيست ، ميهن پرست ، انتقامجو ، وسواسي ، رئوف و مهربان .