متن آهنگ هاي پادشاه مشكي پوشان رضا صادقي

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز كه محتاج توام جاي تو خاليست
فردا كه ميايي به سراغم نفسي نيست

:(

خدايا
هيچ وقت فراموشم نكن

• Like
واکنش ها: 2st

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر روز سر رسيد دفترم را ورق مي زنم
و روزهاي بي تو بودنم را مي شمارم
اي عابر بزرگ
از كوچه هاي ما هم گذري كن

:(

• Like

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگ خاطرات مشترك رضا صادقي
در کوچه های شهر عشق
جا مانده رد پای تو

با خاطرات مشترک
دل میشه هم صدای تو

تو میگی از شبی که بود
خورشید اسیر میله ها
پروانه های اهل نور
در بند سرد پیله ها
میگی تو از پرنده ای
با اوج آبی هم نفس
روزی به جرم پر زدن
شد آشنای یه قفس

یه آسمون پرنده و
در آرزوی پر زدن
در یک زمین مشترک
خود را به هر خطر زدن
زخمی شدن پرنده ها
در زیر تازیانه ها

اما پرنده ای نشد
پایبند دام و دانه ها

بازم بگو از اون شبا
هم بند آشنای من

از اون شبای بی کسی
یار من هم نوای من

:gol:

• Like

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگ براي عاشق ديره رضا صادقي
برای عاشقی دیره
ولی باز دست تقدیره
تا دستامون نره بالا
جایی بارون نمی گیره
دلی که دادمش دستت
دیگه از زندگیش سیره
نیومد وقتی هم اومد
فقط گفت که داره میره
نگی تو اونیکه رفته
خودش هم غرقه تقصیره
فدای اونکه تو خوابم
منو تحویل نمی گیره
دلی که دادمش دستت
دیگه از زندگی سیره
نیومد وقتی هم اومد
فقط گفت که داره میره
فقط گفت که داره میره

چرا تنهام گذاشتی
آخه تو سینه تو دل نداشتی
قلبمو شکستی و رفتیو
حالا اومدی منت کشی و آشتی
اااااه دیگه شیطونی بسه
برو دیگه شدم ازت خسته
دلی که دادمش دستت
بذار که خیلی وقته که شکسته

برای عاشقی دیره
ولی باز تقدیره
تا دستامون نره بالا
جایی بارون نمی گیره
دلی که دادمش دستت
دیگه از زندگیش سیره
نیومد وقتی هم اومد
فقط گفت که داره میره
نگی تو اونیکه رفته
خودش هم غرقه تقصیره
فدای اونکه تو خوابم
منو تحویل نمی گیره
دلی که دادمش دستت
دیگه از زندگی سیره
نیومد وقتی اومد
فقط گفت که داره می ره
فقط گفت که داره می ره

چرا تنهام گذاشتی
آخه تو سینه تو دل نداشتی
قلبمو شکستی و رفتی و
ااااه دیگه شیطونی بسه
برو دیگه شدم ازت خسته
دلی که دادمش دستت

نگفتم من خداحافظ
آخه قلبم هنوز گیره
بدون این قلب دیوونه
دیگه محتاج زنجیره
بمون این زخم رو بدتر کن
عجیب محتاج شمشیره
بریزم اشکامو شاید

آخه این آخرین تیره
آخه این آخرین تیره

چرا تنهام گذاشتی
آخه تو سینه تو دل نداشتی
قلبمو شکستی و رفتی و
اااااه دیگه شیطونی بسه
برو دیگه شدم ازت خسته
دلی که دادمش دستت

:gol:

• Like

kaasra

عضو جدید
بازیگران هالیودیگالری عکس های عاشقانهآسان دانلودساتكوجکyahoo mailپاتوق دختر و پسرها( مرکز آموزش )بيا تو ببين چه خبره دير نكنيعکس بارانسایت جوانانکتابخانه آریابهترین موزیکها & بازیگرانفتوبلاگ عکس های منتخبPar30Picکلیپ و عکس های جنجالیبزرگترین سایت جستجوگر فارسیکار20 موبایلایران هات لینکزفروش سی دی های بدنسازی و کشتی کجبزرگترین وب سایت موبایلگالری عکسهای زیباآشپزیجوکپادشاه دانلود ایرانوب سایت طنز ایرانیانجديدترين عکسهاي ايراني و خارجيتازه ها از دنیای اینترنت|بهترین قالب هابیکارستانمدل لباس زنانه و گالری عکسمدل لباسمدل لباس - مدل کفشبا نام تفریح دانلود آموزش Bia2BNDداغ ترين باتوق دختران و بسران ايرانيوبلاگ مرسیعکس های کمیاببامدادینرم افزارهای روزپایگاه اینترنتی پارسیفادنیای شیشه ایمرکز اطلاع رسانی امام مهدیصبحونهمرکز اختصاصی دانلود کلیپ ۱۸منبع اسكريپت هاي رايگانساحلعکس های ایرانی و خارجیشهر کامپیوتربزرگترین سایت رپدانلود و سرگرمیدنیای موبایلجوک و اس ام اس عکسMobile Clipعکس های داغ داغ مواظب باش نسوزیعکس های بازیگرانجذاب ترين سايت تفريحيبزرگترین مرجع دانلود تمعکسهای جدیدهنرمندان ودخترانبزرگترين مرجع عکسدنیای کلیپ موبایلاس ام اس شاد باشیم و بخندیم بیا☻دنیای کلیپ موبایل 1کهکشان دانلودمدل لباس برای همه ایرانیانوبلاگ تحصصی کامپیوترفقط عکس

kaasra

عضو جدید
سخنان مشاهیر بزرگ جهان دختران 2 دسته اند : دسته اول آنهایی که زیبا هستند و فورا ازدواج میکنند و دسته دیگر آنهایی که به دانشگاه میروند (شاو) زن از این متأثر نمیشود که به او توجه کنید، بلکه تأثر او از این است که به او توجه کنید و بعد از او دور شوید (تواین) با زنان همانطور که با کودکان سر و کار دارید رفتار کنید ولی همانطور که با ملکه صحبت میکنید با او سخن بگویید (وایلد) کار زن افراط و تفریط است، اگه دوست بدارد از شدت محبت بی زار میشود و وای به حال زمانی که دشمنی پیدا کند (ولتر) از دستپخت زن تعریف کن تا در کنار اجاق خود را قربانی کند ( دیل کارنگی) ازدواج کار خوبی است، ولی بهتر است این کار را انجام ندهید (سامبرست) زن چون کراوات است، هم مرد را زیبا نگه میدارد هم حلقوم او را می فشارد (ویکتور هوگو) بوسه مرد علامت عشق و بوسه زن علامت تسلیم اوست (بال زاگ) در میان جانوران 3 جانور هستند که اکثر اوقات خود را صرف آرایش میکنند گربه-مگس و زن (شارل بوآیه) در زندگی یک مرد 2 روز ارزش دارد : روزی که با زنی آشنا میشود و روزی که او را به خاک می سپارد (ویکتور هوگو) نگهبان زن زشتی اوست (مثل عربی) هرگاه میخواهید از کسی انتقام بگیرید او را به ازدواج ترغیب کنید (برنارد شاو) راز از هر نوعی بر قلب زنان فشاری غیر قابل تحمل می آورد (پوشکین) مردها آنچه را که می شنوند از یک گوش وارد و از گوش دیگر خارج می سازند، اما زنان از 2گوش وارد و از دهان خارج می کنند (برنارد شاو) زن با نگاه خود آتش می افروزد و بیهوده می کوشد تا با اشک خود آنرا خاموش کند (برنارد شاو)) گرانقیمتترین انگشتری های جهان، انگشتری نامزدی است، چون مرد پس از خرید آن تا آخر عمر قسط میدهد (چگورا) در برخورد با تازه عروس مردها به صورتش نگاه میکنند و خانمها به لباسش (دیکنز) زنها فقط 2روز می توانند مردها را خوشبخت کنند، روز عروسی و روز مرگ (برنارد شاو) بهترین سفارش نامه زن، زیبایی اوست که در همانجا قابل قبول است (ارسطو) زن، وقتی از یک حقیقت دفاع می کند منطقش بسیار ضعیف و قدرت اثباتش بی تأثیر است . ولی اگر همین زن بخواهد از یک دروغ دفاع کند آن وقت کسی را تاب مقاومت در برابر او نیست (گالیله) شوهری که بیش ازحد به پاکدامنی زن خود می بالد، احمقی است که بیش ازحد خود را فریب می دهد (لاروشنوکو) زن، شیطانی است کامل تر و شیطان تر (ویکتور هوگو) اشک، نیرومندترین ماده سیال روی زمین است (داوینچی) اگر زنی عصبانی شد، یقین کنید که یک کار انجام نشده دارد و چاره اش در این است که به عصبانیت تظاهر کند (دیکنز) برای زن فقط یک بدبختی و مصیبت وجود دارد و او این است که حس کند کسی اورا دوست ندارد (اعرابی) اگر تله به دنبال موش برود، زن نجیب هم دنبال مرد (ضرب المثل سوئدی) مردها را شجاعت به جلو میراند و زنها را حسادت (برنارد شاو) و در آخر ممکن است که از امواج دریا نجات یابید، ولی از دست زنها خیر

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
آهنگ غبار بارون رضا صادقي

چشمای غم گرفتت
میگن دلت اسیره
طعنه نمیزنم من
واسش بمیر بمیره
[ :( ]
واسش بمیر بمیره

چشمای غم گرفتت
میگن دلت اسیره
طعنه نمیزنم من
واسش بمیر بمیره
واسش بمیر بمیره

حیف نگاه ماهت
که قاب عکسمون شد
تو اینه خوب نگاه کن
ببین چشات حروم شد
ببین چشات حروم شد

هنوز غبار بارون رو گونه هات نشسته
چشات دروغ نمی گن به انتظار نشسته
یه سرسپرده می خواست
وقتی که خواست بمیره
چشات میگن عزیزم
نگو که غیر از اینه
نگو که غیر از اینه

یه سینه سوخته عاشق پیش چشات نشسته
اونم یه روز یه دل داشت
اونم یه روز یه دل داشت
اما حالا شکسته

اونم یه روز یه دل داشت
اونم یه روز یه دل داشت
اما حالا شکسته

چشمای غم گرفتت
میگن دلت اسیره
طعنه نمیزنم من
واسش بمیر بمیره

[:( ]
واسش بمیر بمیره

چشمای غم گرفتت
میگن دلت اسیره
طعنه نمیزنم من
واسش بمیر بمیره

[ :(]
واسش بمیر ؛ بمییییییییییییره

اون احساني كه دم از وفا مي زد چي شد خدا مي دونه ....
كجاست خدا مي دونه ....
اما اگه خداي نكرده اينارو ديد اين اهنگ فقط براي اينه كه اين جملشو يادش بياد :

من ازين آدما كه واسه دوستيشون زمان مشخص مي كنن بدم مي آيد و از اين جور آدما نيستم كه تا زمانيكه به طرفشون نياز دارن باهاش باشنو وقتي هم كه ديگه لازمش نداشتن دوستيشونو پايان بدن

آره احسان اينا جمله هاي خودت بودن اما........
به كدومش عمل كردي
تو كه مي دونستي مي خواي بري
چرا پس با ما بازي كردي رفيق
چرا .............
گفتم بي دلم اما نگفتم بازيچه باشم .......:(

عزیزم.شاید خیلی دیر متوجه این نگرانیت شدم.اما خدارو شکر می کنم که از دردسرهای بعدی نجات پیدا کردی.اگه کمی راجع به خصوصیات پسرها مطالعه کنی کمی با اندیشه تر تصمیم می گیری.
هرکسی لایق عشق تو نیست.
[ :(]

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
"در زندگی روزهای مهمی است،آدم هایی را ملاقات می کنیم که مثل یک شعر زیبا،وجود مارا از هیجان به ارتعاش در می آورند.آدم هایی که غنای دست دادنشان همدلی نا گفته ای را بیان می دارد و سرشت مطبوع و سرشار آنها به جان مشتاق و بی قرار ما آرامشی شگفت را ارمغان می دهد که خداوند در هسته ان است.پیچیدگی ها و تحریک پذیری ها نگرانی هایی که ما را در خود گرفته اند، مثل خوابی نا خوشایند می گذرند و ما بیدار می شویم تا زیبایی دنیای واقعی خداوند را به چشم هایی دیگر ببینیم و با گوشهایی تازه بشنویم!":w30:
هلن کلر