مباحث مرتبط با آزمون نظارت معماری

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه فقط چند تا مثال رنگی رنگی توشه وگر نه من جفتشونو خوندم راهنما دقیقا خود مبحث رو کپی زده و در پایان یه سری مطالب بهش اضافه کرده
خود مبحث قیمتش چنده؟
خب مطالبی که اضافه شده حتما از تو همون سوال میدن دیگه مشخصه که!!!
عین کاری که آذر 92 با مبحث 19 و راهنماش کردن

معمار111

عضو جدید
نه فقط چند تا مثال رنگی رنگی توشه وگر نه من جفتشونو خوندم راهنما دقیقا خود مبحث رو کپی زده و در پایان یه سری مطالب بهش اضافه کرده

سوال 4 آزمون آذر ماه تو مبحث 19 نیست... تو راهنماشه درسته؟ اگه این سوالو میزدم شاید الان داشتم قبولیمو توآزمون نظارت جشن میگرفتم:biggrin:
منم واسه آزمون قبلی رفتم راهنمای مبحث 19 رو بگیرم دیدم انگار کپی کردن از خود مبحث به خاطر همینم نگرفتم ولی حالا که هم 50تومن پول آزمون به علاوه 4 تا مبحث که چاپ 92 شد هم کلی وقت تلف شده فرق یه سوال رو زدن یا نزدنش برام روشن شده...

ha@sa

عضو جدید
سوال 4 آزمون آذر ماه تو مبحث 19 نیست... تو راهنماشه درسته؟ اگه این سوالو میزدم شاید الان داشتم قبولیمو توآزمون نظارت جشن میگرفتم:biggrin:
منم واسه آزمون قبلی رفتم راهنمای مبحث 19 رو بگیرم دیدم انگار کپی کردن از خود مبحث به خاطر همینم نگرفتم ولی حالا که هم 50تومن پول آزمون به علاوه 4 تا مبحث که چاپ 92 شد هم کلی وقت تلف شده فرق یه سوال رو زدن یا نزدنش برام روشن شده...[/
وای که منم دلم خونه از زدن یه سوال .:cry:

amin16228

عضو جدید
سلام دوستان .مبحث چهار من روی جلدش زده 1387 ولی تو نوبت چاپ زده 1392 همیه یا باید برم یکی دیگه بخرم. بعد دوستان لینک خرید اینترنتی کتابای مبحثها با راهنما ها را ندارن ؟

ELAHE.T

عضو جدید
سلام

سلام

دوستان سلام

من برای آزمون خرداد 93 شرکت کردم و فکر میکنم زمانم محدوده برای خوندن همه منابع
میشه راهنمایی کنید بگید برای نطارت و طراحی اولویت رو با چه کتابایی بذارم
و اگر کتابای خلاصه مطالب یا تست خوب میشناسید معرفی کنید
با تشکر

hagjar

عضو جدید
سلام. مبحث 3،4،5،19،12، خیلی مهم هستن. اول یه مقداری از هر کتابو بزن بعد تستاشو بزن تا دستت بیاد بقیه کتابو چطور بخونی، کتاب تست هم من مسعود حسنی رو داشتم، البته تستاشو از سال 89 به بعد بزن، قبلیاش منابعش فرق داره..
QUOTE=ELAHE.T;7563322]دوستان سلام

من برای آزمون خرداد 93 شرکت کردم و فکر میکنم زمانم محدوده برای خوندن همه منابع
میشه راهنمایی کنید بگید برای نطارت و طراحی اولویت رو با چه کتابایی بذارم
و اگر کتابای خلاصه مطالب یا تست خوب میشناسید معرفی کنید
با تشکر[/QUOTE]

hagjar

عضو جدید
شرمنده من با گوشی هستم، اشکالات تایپی دارم. مبحث 9هم مهمه، اینا واسه نظارت، البته بقیه کتابها هم ازشون تست میاد که همون یکی دوتا تست هم سرنوشت سازه، توصیه میکنم تست بزنی تا قسمتهای مهمه هر کتاب دستت بیاد...ایشالا موفق باشی

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
تست های عناصر جزییات را چه طور باید زد؟ منبع خاصی نداره که.روش ها ومسائل اجرایی کتابش چیه؟

آخرین ویرایش:

kafezadeh

عضو جدید
سلام
ممنون از لطفی که کردین
ولی وش نوشته عمران به درد معماری هم میخوره؟ نظارت معماری

azam

عضو جدید
سایت خاصی واسه اینکه اصلاحات چاپ جدید کتابای نظام نسبت به چاپ قبلی رو داشته باشه وجود نداره؟؟؟

makhtoum

عضو جدید
سلام.
دوستان یه سوال فوری::::::::::

داشتم آزمون نظارت شهریور 91 رو نگا میکردم 19 تا شکل جزییات اومده.امکان داره واسه خرداد 93 هم انقد جزئیات بیاد؟؟؟کسی میدونه واسه آزمون شهریور 91 منابع چیا بودن که انقد جزییات اومده؟;)

آخرین ویرایش:

makhtoum

عضو جدید
دوستان بازم باید جمع شیم یه چیز توپ واسه آزمونا بخریم!
اول اینو بدقت بخونین:
http://azmoonline.com/main/post/148
من یه مبحثشو دیدم امتحان کردم واقعا کمکم کرد
چطوره جمع شیم باهم بخریمش که واسه همه ارزون در بیاد؟
واسه نظارت معماری 20 هزار تومن واسه معماری-اجرا 24 تومن
به نظرم معماری-اجرا روبخریم که معماری-نظارت هم زیر مجموعه همونه
فقط زودتر خواشن که زودترم باید قلقشو در بیاریم!

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ی سوال دیگه..مبحثه 14و 16 چاپ 92 هست؟؟؟
راهنای 16 و 19 رو میدونم 92 هست.
اگه اشتباه میکنم بهم بگید لطفن.

معمار111

عضو جدید
بچه ها ی سوال دیگه..مبحثه 14و 16 چاپ 92 هست؟؟؟
راهنای 16 و 19 رو میدونم 92 هست.
اگه اشتباه میکنم بهم بگید لطفن.
دوست خوبم مبحث 14 و 16 چاپ 91 منابع آزمون هست. دوستانی که مبحث 16 رو هنوز نخریدند راهنماشو بخرن کافیه چون کل مبحث 16 توشه...

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم مبحث 14 و 16 چاپ 91 منابع آزمون هست. دوستانی که مبحث 16 رو هنوز نخریدند راهنماشو بخرن کافیه چون کل مبحث 16 توشه...

ممنون ازت.ولی مطمعنی..ی وقت کم و کسر نداشته باشه همون یدونه سوالم ک میخاد از توش بیاد اون تو نباشه؟؟:biggrin::w10::w18:

rap_w2w

عضو جدید
بچه ها کسی کلید واژه مبحث 15 ( اسانسور) رو داره؟؟؟؟
میشه بزارین...............................

leila9948

عضو جدید
سلام دوستان چند نکته رو این روزهای آخر بگم برا آزمون مفید است:

1-سعی کنید تمام مباحث رو حتی شده به صورت روزنامه وار بخونید
2- حتما برا خودتون یه فهرست واژه درست کنین اگر وقت درست کردن ندارید از سایت زیر با قیمت مناسب بخرید
www.engfa.ir

3- سوال های سال قبل رو حتما مرور کنید نزدیک 30 درصد الی 50 درصد سوالات مشابه سالهای گذشته است.

4- برای روز امتحان حتما به فکر یه صندلی دیگر به غیر از صندلی خودتون برا گذاشتن کتابا ضروری است (اگر کلاس یا سالن صندلی نبود بردن موکت و نشستن روی زمین مفید است)

5- اصلا روی سوالات سخت وقت نگذارید مهمترین اصل تو امتحان زمانه

6- به خدا توکل کنید..

somaye l

عضو جدید
سلام دوستان سوال 18 اذر 92 پلاستیکهای سلولی چه موادی هستند تو کدوم مبحثه ؟ و سقف وارونه دیتیلش چیه؟ سوال4 امتحان اذر 92 جوابش تو کدوم مبحثه؟

somaye l

عضو جدید
سوال 56 اذر 92 سقف وارونه واسه اقلیمای مختلف دیتیلش فرق میکنه؟

somaye l

عضو جدید
منم واسه آزمون قبلی رفتم راهنمای مبحث 19 رو بگیرم دیدم انگار کپی کردن از خود مبحث به خاطر همینم نگرفتم ولی حالا که هم 50تومن پول آزمون به علاوه 4 تا مبحث که چاپ 92 شد هم کلی وقت تلف شده فرق یه سوال رو زدن یا نزدنش برام روشن شده...
جواب سوال 4 تو کدوم مبحثه و کدوم صفحه دوستان؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان سوال 18 اذر 92 پلاستیکهای سلولی چه موادی هستند تو کدوم مبحثه ؟ و سقف وارونه دیتیلش چیه؟ سوال4 امتحان اذر 92 جوابش تو کدوم مبحثه؟

پلاستیک سلولی مبحث 5 چاپ 92 صفحه 159
اینم بام وارونهens (16).jpg

جوابش میشه گزینه 1 یعنی دیواربارا-کنستانتینی از کتاب راهنمای مبحث 19 صفحه 238

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
مبحث 9 ویرایش جدید 92.
اونو باید تا س 9-13 بخونیم؟؟؟

somaye l

عضو جدید
پلاستیک سلولی مبحث 5 چاپ 92 صفحه 159
اینم بام وارونهمشاهده پیوست 211841

جوابش میشه گزینه 1 یعنی دیواربارا-کنستانتینی از کتاب راهنمای مبحث 19 صفحه 238
ممنون از راهنماییتون .
سوال 56 اذر 92 سقف وارونه واسه اقلیمای مختلف دیتیلش فرق میکنه؟

somaye l

عضو جدید
دوستان شما چه کتابیو واسهجرییات اجرایی ساختمان و دیتیلا که معمولا اخر سوالا میاد پیشنهاد میکنید؟

بالا