ما از باشگاه مهندسان ایران چه ها میدانیم ؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این تاپیکه که دو هفته بیش تر عمر نداره چرا اومده اینجا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:surprised::surprised::surprised:
ما ز بالاییم و بالا میرویم
ما ز دریاییم و دریا میرویم
مقصد تمام تاپیک های ما همین جاست....!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلی این نیز حرفیست ................ ولی تعجبمان در این است که اگر گفته بودند مهم نکردیمش چه بلایی سرش می آمد !!!!!!!!!!!!!

البته ظاهرا مدیران خواستند تاپیک ما را جایی قرار دهند که بشه تشکر کرد .دی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بلی این نیز حرفیست ................ ولی تعجبمان در این است که اگر گفته بودند مهم نکردیمش چه بلایی سرش می آمد !!!!!!!!!!!!!

خب حالا مدیر زنگ تفریح چون آدم شوخیه یه چیزی گفت
شما که نباید باور کنید!
حالا خوبه قفلش نکردن!

حرف شما هم درسته
تاپیک تو زنگ تفریح بود؟
حتما به خاطر همون تشکر زدن فرستادنش اینجا

بالاخره اینم یه نوع مهم کردنه!!!!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت مرحبا ..خیلی با حال بود محمد جان ..بسی لذت بردیم
چرا درخواست دادی پاکش کنم ؟؟
این تاپیکو مهم میکنم ..اصلا باشه تاپیک اعتراض طنز امیز ..هر کی هر چی به نظرش میرسه بگه

QUOTE]
:surprised:
آفرین چه مدیرییییییییییییییی :biggrin:

ما نمیدانیم باید شاخ در بیاوریم یا تعجب بنماییم تاپیکمان به تاپیکهای قدیمی پیوست .................. گویا این تاپیک بسی هزاران سال عمر دارد !!!!!!!!!!
ما بسی از تعجب چندین شاخ در می آوریم معنی مهم شدن را نیز فهمیدیم یعنی انتقال به تاپیکهای دور ریخته شده !!!!!!!!
تاپیکهای شیرخوارگان خوب است در باشگاه کودکان و نونهالان گذاشته شود !!!!!!!!!!

در پایان خوشحالیم که مهدکودکهای باشگاه بالاخره ظاهرا تعطیل شدند ..........
:w15::w15::w15:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت مرحبا ..خیلی با حال بود محمد جان ..بسی لذت بردیم
چرا درخواست دادی پاکش کنم ؟؟
این تاپیکو مهم میکنم ..اصلا باشه تاپیک اعتراض طنز امیز ..هر کی هر چی به نظرش میرسه بگه

QUOTE]
:surprised:
آفرین چه مدیرییییییییییییییی :biggrin:

:w15::w15::w15:

ما میدانیم که این تاپیک رو اینجا قرار دادن تا بتوانیم از تشکراتمان کمال استفاده را ببریم
همیشه نیمه پر را ببینید !!!!!!!!!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نمیدانیم دیوانه شده ایم روانی گشته ایم ........... این تاپیک ابتدا زنگ تفریح بود بعد مهم شد رفت تاپیکهای قدیمی دوباره برگشته سرجاش:confused:

ما که امروز به کل گیج و منگ شده ایم ...................
به هر حال از مدیران تشکر میکنیم که برگردوندن جای واقعیش و بسیار با ارزش هست :smile:
( این جدی بود )

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما نمیدانیم دیوانه شده ایم روانی گشته ایم ........... این تاپیک ابتدا زنگ تفریح بود بعد مهم شد رفت تاپیکهای قدیمی دوباره برگشته سرجاش:confused:

به هر حال از مدیران تشکر میکنیم که برگردوندن جای واقعیش و بسیار با ارزش هست :smile:
( این جدی بود )
من میگم آوردنش اینجا تا دیگه نتونیم از نظرات اعتراض آمیزمون تشکر کنیم!!
مرگ بر دیکتاتور! :دی
شوخی کردیم ها
مدیران عزیز به دل نگیرند! :دی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما چند مسئله ای که جدیدا برایمان ایجاد گشته بگوییم

ما میدانستیم که از روی قسمت مربوط به پیامهای شما میتوانیم تعداد پیامهای دریافتیمان را بفهمیم ولی همین که وارد پروفایل میشویم میبینیم دو برابر آنچه بیان شده پیام داریم

ما میدانستیم قسمتی در پروفالهاست به عنوان اضافه به لیست دوستان ............. این قسمت را زدیم دوستی هم اضافه شد و قبول شده بود ................ وقتی از ایشان تشکر کردیم فهمیدیم که ایشون رد کرده بودن .......... کلی متعجب شدیم رفتیم لیست دوستان دیدیم حذف شده به ویرایش رفتیم دیدیم نوشته درخواست دوستی یعنی حالت شناور .................... بعد کلی متعجب گشتیم تا امروز به ناخواه متوجه شدیم به کل اسم ایشان حذف شد البته نه تنها از قسمت ویرایش بلکه از قسمت افراد آنلاین با اینکه این بنده خدا آنلاین بود !!!!!!!!!!!!!!!!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز

از بس که این تاپیک تبرکه دارن تو تالارا میگردونن که اگه کسیم بوده که ندیده حتما اینار ببینه....:biggrin:

ما میدانستیم که از روی قسمت مربوط به پیامهای شما میتوانیم تعداد پیامهای دریافتیمان را بفهمیم ولی همین که وارد پروفایل میشویم میبینیم دو برابر آنچه بیان شده پیام داریم

ما میدانستیم قسمتی در پروفالهاست به عنوان اضافه به لیست دوستان ............. این قسمت را زدیم دوستی هم اضافه شد و قبول شده بود ................ وقتی از ایشان تشکر کردیم فهمیدیم که ایشون رد کرده بودن .......... کلی متعجب شدیم رفتیم لیست دوستان دیدیم حذف شده به ویرایش رفتیم دیدیم نوشته درخواست دوستی یعنی حالت شناور .................... بعد کلی متعجب گشتیم تا امروز به ناخواه متوجه شدیم به کل اسم ایشان حذف شد البته نه تنها از قسمت ویرایش بلکه از قسمت افراد آنلاین با اینکه این بنده خدا آنلاین بود !!!!!!!!!!!!!!!!
:surprised: :eek: :eek: :eek::eek: عجب!!!!!!!!!!!1

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

اونی که گفتی تو قسمت ویرایش بوده

چون شما ادد کردی اونجا مونده

ولی اگه دقت میکردی کنار اسمش تیک نخورده بوده

تو قسمت ویرایش لیست دوستان فقط اونایی که تیک خورده اسمشون جز دوستانت محسوب میشن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اونی که گفتی تو قسمت ویرایش بوده

چون شما ادد کردی اونجا مونده

ولی اگه دقت میکردی کنار اسمش تیک نخورده بوده

تو قسمت ویرایش لیست دوستان فقط اونایی که تیک خورده اسمشون جز دوستانت محسوب میشن
بله شاید حق با شما باشه .............. ولی در لیست دوستان اومد نه قسمت ویرایش تیک خورده بود ........... بعد شد درخواست دوستی .............. بعدم به کل حذف شد .................. اصلا دیگه اسمشون دیده نمیشه ............... همه این اتفاقات دیروز افتاد که فکر کنم باشگاه دچار مشکل بوده .............................

ما متوجه شدیم مشکل اصلی این نرم افزار باشگاهست .......... که معلوم نیست چطور به روز میشه ......... پدرمان را در آورده

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

خب حالا مدیر زنگ تفریح چون آدم شوخیه یه چیزی گفت
شما که نباید باور کنید!
حالا خوبه قفلش نکردن!

حرف شما هم درسته
تاپیک تو زنگ تفریح بود؟
حتما به خاطر همون تشکر زدن فرستادنش اینجا

بالاخره اینم یه نوع مهم کردنه!!!!

ما می دانیم ته همه ی تاپیک های اعتراضی حتی به طنز جایش همین جاست

واقعا ........... ما نمیدانستیم ........................ چون چند تاپیک انتقادی دیگر نیز داشته ایم که سر جایشانند .............

( این جدی بود )

من میگم آوردنش اینجا تا دیگه نتونیم از نظرات اعتراض آمیزمون تشکر کنیم!!
مرگ بر دیکتاتور! :دی
شوخی کردیم ها
مدیران عزیز به دل نگیرند! :دی

اوووووووه ..خوبه حالا...... چه نه نه من غریبم بازی ای هم در میارنا :دی
خوب شد سریع اومدم ..یه روز دیگه نمیومدم کودتا میکردین حتما :دی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا حمید جون پیرجو نیا این ورا باز این تاپیک میره تو تاپیک های قدیمیا

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوباره مهم شد ...................... الآن تا دو ساعته دیگه میره ناکجا آباد :D

آقا حمید جون پیرجو نیا این ورا باز این تاپیک میره تو تاپیک های قدیمیا

اسم از کسی میارین ............. ما نه میدانیم کی بردش کی اوردش .............

(جدی) البته اوردنشو میدونیم افسون خانم به درخواست آقا حمید اوردن

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه خودم اینجا هستم نمیزارم نفس بکشین :دی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه دیگه اینجا باید با ادبیات تاپیک صحبت کنیم :دی
چخه :دی

ما می دانیم که دوست داریم این حمید بزنیم نصفش کنیم

شما چطور ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع انشاست؟؟؟!!!اهمممممممممم!! برم فکر کنم بیام!!!:D
نه خیر خانم موضوع انشا نیست ....................... موضوع واقعیتهایی است که شیرین میشود با زبان طنز بیان کرد

ما نمیدانیم چرا حتما باید اسپمی در تمامی تاپیکهایمان ببینیم:D

راستی این نیز یادمان رفت

ما نمیدانیم چه میشود که تاپیکهای یه بنده خدایی از مهم بودن بیرون می آید ، بعد از انتقاد از مدیری که خودش مسبب این بوده که همکاری که خودش انتخاب کرده باشگاه را ترک کند !!!!!!!!!!!!!!!!

" H A M I "

عضو جدید
نه خیر خانم موضوع انشا نیست ....................... موضوع واقعیتهایی است که شیرین میشود با زبان طنز بیان کرد

راستی این نیز یادمان رفت

ما نمیدانیم چه میشود که تاپیکهای یه بنده خدایی از مهم بودن بیرون می آید ، بعد از انتقاد از مدیری که خودش مسبب این بوده که همکاری که خودش انتخاب کرده باشگاه را ترک کند !!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

ما می دانیم که کسی از باشگاه رفته که در امضای شما هست

اما نمی دانیم کیست

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

راستی این نیز یادمان رفت

جانه خودم من تو این مورد دستی ندارم ...:D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ما می دانیم که کسی از باشگاه رفته که در امضای شما هست

اما نمی دانیم کیست
سلام
چرا میدانید .................. در همین صفحه هنوز پست ایشان موجود است

جانه خودم من تو این مورد دستی ندارم ...:D
بلی ما میدانیم ............... مشکل ایشون با مدیر تالار مربوطه است و از طرفی ایشان از دوستان شما بودند