ماه رمضون رو دوست دارید؟؟؟

ماه رمضون رو دوست دارید؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    78

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ماه رمضون خوشم نمیاد چون ما که مسلمون نیستیم وقتی سر کاریم نه بهمون غذا میدن نه فست فود یا رستورانی باز هست که بخوایم خودمون رو سیر کنیم.

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ماه رمضون خوشم نمیاد چون ما که مسلمون نیستیم وقتی سر کاریم نه بهمون غذا میدن نه فست فود یا رستورانی باز هست که بخوایم خودمون رو سیر کنیم.
همین مسلمونی که میگی نیستیم همین اسلام داره میگه ماه رمضون به هیج کس چیزی ندید

روياي ماه

عضو جدید
عالیه دوسش دارم ......راستش رو بخواین از این ماه یکم میترسم .....آخه توش سرنوشت یک سالم رو مینویسن

Parsi.Eng

عضو جدید
عالیه دوسش دارم ......راستش رو بخواین از این ماه یکم میترسم .....آخه توش سرنوشت یک سالم رو مینویسن
نه دوست خوبم سرنوشت رو خود آدم معلوم میکنه نه ماه رمضون
اگه اینطوریه همه اروپاییا باید الان گمراه و بدون پیشرفت باشه
خدا واسه همین بهمون عقل داده که راه خوب و بدو پیدا کنیم و بهمون میگن اشرف مخلوقات واسه همینه در کل هر انسانی مسئول سرنوشت خودشه بستگی به همت و تلاش خودمون داره;)
ماه رمضان در کل کارای دینی هیچ ربطی به موفقیت انسان در این دنیا نداره و در آخرت هم رمضان یکی از n تا کارای خوبیه که خدا گفته
بعد تو 11 ماه در سال خوب باش که واست خوبی بنویسن:D

Parsi.Eng

عضو جدید
من خودم روزه نمی گیرم و علاقه ای ندارم ولی عقاید همه شما محترمه
امیدوارم روزه نماز تک تک بچه های باشگاه مهندسان به خصوص بچه هایی که توی این پست شرکت کردن مورد قبول حضرت حق تعالی قرار بگیره:gol::heart:

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست خوبم سرنوشت رو خود آدم معلوم میکنه نه ماه رمضون
اگه اینطوریه همه اروپاییا باید الان گمراه و بدون پیشرفت باشه
خدا واسه همین بهمون عقل داده که راه خوب و بدو پیدا کنیم و بهمون میگن اشرف مخلوقات واسه همینه در کل هر انسانی مسئول سرنوشت خودشه بستگی به همت و تلاش خودمون داره;)
ماه رمضان در کل کارای دینی هیچ ربطی به موفقیت انسان در این دنیا نداره و در آخرت هم رمضان یکی از n تا کارای خوبیه که خدا گفته
بعد تو 11 ماه در سال خوب باش که واست خوبی بنویسن:D
سرنوشت رو خود انسان تعییم میکنه ولی به کمک شبهای قدر این سرنوشت رو بهتر تعییم میکنیم/من سرنوشت رو تو پیشرفت دنیوی نمیبینم که یه عده مردم بخوان برام هورا بکشن-هر وقت خدا برام هورا کشید اونوقته که من راضی شدم/من بار دیگه میگم که میزان اسلام است نه چیز دیگر

Parsi.Eng

عضو جدید
سرنوشت رو خود انسان تعییم میکنه ولی به کمک شبهای قدر این سرنوشت رو بهتر تعییم میکنیم/من سرنوشت رو تو پیشرفت دنیوی نمیبینم که یه عده مردم بخوان برام هورا بکشن-هر وقت خدا برام هورا کشید اونوقته که من راضی شدم/من بار دیگه میگم که میزان اسلام است نه چیز دیگر
اصلا این شبا ربطی به تعیین کردن سرنوشت بهتر یا بدتر نداره
همه چی رو نباید قاطی کرد سرنوشت مربوط به این دنیا هم میشه اصلا ربطیم به هورای مردم نداره تو واسه خودت زندگی کن نه مردم هروقت دل خلق خدارو شاد کردی خدام دوست داره
میزان همت خودته

Belle Fille

عضو جدید
نه. دهان بعضی روزه دارها بوی خیلی بدی می ده حالم بهم می خوره.

ببخشید منظورم همه نیستندا . ولی خوب روی این مسئله خیلی حساسم.

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا این شبا ربطی به تعیین کردن سرنوشت بهتر یا بدتر نداره
همه چی رو نباید قاطی کرد سرنوشت مربوط به این دنیا هم میشه اصلا ربطیم به هورای مردم نداره تو واسه خودت زندگی کن نه مردم هروقت دل خلق خدارو شاد کردی خدام دوست داره
میزان همت خودته
میخوای یه کاواره ره یندازیم تا به سری از خلق خدا شاد بشن تا خدا هم راضی بشه؟؟؟

Parsi.Eng

عضو جدید
میخوای یه کاواره ره یندازیم تا به سری از خلق خدا شاد بشن تا خدا هم راضی بشه؟؟؟
نه عزیز همین که جون مردمو تو خیابون نزنی دل خلق خدارو شاد کردی
بعدم خوب بخون تورو گفتم
اگرم راه انداختی ممنون میشم اصل اونه تو کاباره باشی گناه نکنی
بعد کاباره نه کاواره

آخرین ویرایش:

TRiViA

عضو جدید
بچه بودیم میرفتیم مدرسه ماه رمضون تو پاییز و زمستون بود. حال و هوایی بود واسه خودش. اونموقع خیلی دوسش داشتم
اما الان اصلا اون حال و هوا رو نداره...دیگه من که دوسش ندارم خیلی.نمیدونم...شجریان هم که دیگه نمیزان
شما هم اینو حس کردین مثل قدیما نیس؟؟؟

Parsi.Eng

عضو جدید
بچه بودیم میرفتیم مدرسه ماه رمضون تو پاییز و زمستون بود. حال و هوایی بود واسه خودش. اونموقع خیلی دوسش داشتم
اما الان اصلا اون حال و هوا رو نداره...دیگه من که دوسش ندارم خیلی.نمیدونم...شجریان هم که دیگه نمیزان
شما هم اینو حس کردین مثل قدیما نیس؟؟؟
واقعا درست میگی:crying2: