ماشاالله روز به روز جذاب تر می شن!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بابا آخر همه صحبت هاتون یه ماشاللله بگید ریتمش با حال تر میشه ماشالله:biggrin:

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا جون من عکس های منو با 5 سال پیشم مقایسه کنی همشون یه جورن ، دیگه آخرش مدل ابرو و مو و ... این چیزاست دیگه!
دیگه انقدر تغییر!
ایشون رفیق دبیرستان مادر دوست من هستن....40 سالو شیرین دارن ولی ماشالا ..:eek:

parna wanna u

عضو جدید
دماغش بدک نی.با عینک افتابی هم خوب میشه دخته ولی رو هم رفته ازش خوشم نمیاد.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم که ماشاالله ماشاالله گوله نمکی!!!!!!!!
بابا بده داریم تایپیک رو از این ریتم سکوت در میارم حالا اصلا میخوای ریتمش قر و فر هم بهش اضافه کنیم ها؟!! مثلا میخوای دست دست هم بهش اضافه کنیم و جمله اینجوری بشه دست دست ماشالله ماشالله همه دست ، دست ها شله:D

SAMIFAR

عضو جدید
بابا بده داریم تایپیک رو از این ریتم سکوت در میارم حالا اصلا میخوای ریتمش قر و فر هم بهش اضافه کنیم ها؟!! مثلا یخ دست دست هم بهش اضافه کنیم و جمله اینجوری بشه دست دست ماشالله ماشالله همه دست ، دست ها شله:D
می خوای خودتم یه قر بدی؟
ما هم دست می زنیم!

ASAL13579

عضو جدید
بابا بده داریم تایپیک رو از این ریتم سکوت در میارم حالا اصلا میخوای ریتمش قر و فر هم بهش اضافه کنیم ها؟!! مثلا میخوای دست دست هم بهش اضافه کنیم و جمله اینجوری بشه دست دست ماشالله ماشالله همه دست ، دست ها شله:D

دست دست

اقایی که اون عقبی اره با خودتم نبینم بیکار باشی دست بزن:biggrin:

SAMIFAR

عضو جدید
اره اون که رو شاخشه!!ولی خوب اگه غم و غصه نداشته باشی و بیکار نباشی میری سراغ جراحی زیبایی!!
عزیز من می خواستم برم سراغ مماخم، ولی وقت نمی کنم! تازه کی وقت داره 2 هفته تو خونه بمونه و 3 ماه مراقبت کنه!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست دست

اقایی که اون عقبی اره با خودتم نبینم بیکار باشی دست بزن:biggrin:
شما رو هم میزاریم مسئول هماهنگی ارکست و حضار هوا داشته باش همه دست بزنن هر کی هم دستش گیر بود حالا چه تو دماغش یا موبایل یا هر چی آمار بده

ASAL13579

عضو جدید
شما رو هم میزاریم مسئول هماهنگی ارکست و حضار هوا داشته باش همه دست بزنن هر کی هم دستش گیر بود حالا چه تو دماغش یا موبایل یا هر چی آمار بده

باشه اما منم قر میخوام:(

فقط خودت شاد باشی؟؟؟؟؟؟؟؟

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد که مرد بو گندش همه جا رو ور داشت با یه تیکه پارچه ی سفید میره محضر خدا
بعد باید جواب بده
البته همه مون همین مدلی هستیم
اینم وسط مهمونی تا حالتون جا بیاد
;)

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه بیا قر بده ولی چشتم به همه باشه دست بزنن آخ آخ از موضوع خارج شدیم خوب داشتیم در مورد کاره جراحان پلاستیک رو تشریح میکردیم من چند وقت پیش یه جا خوندم یه خانوم 48 ساله با جراحی پلاستیک خودشه شکل دختره 17 سالش کرد جلل خالق اینم حتما دستی تو کار داره دیگه