ماشاء الله به استعدادتون کامران و بهنام عزیز...

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از صبح بیرون بودم یهو آومدم این تاپیکو دیدم چشام گرد شد

دون دون تو چه کردی؟بابا نمیخواستیم این استعداد ریا بشه...

حالا ملت میگن طرف دکترا گرفت اینا رفتن تو کار ترول:دی

در هر صورت مرسی مرسی بابت تاپیک..به قول دخترم پارمهر ، مرسی بشید همتون

و اینجا هم یه یادی میکنیم از شادرواح کامران (سکتور) که در اثر داغی ترول های بنده فوت کردند

کامران نگو ، شاه پسر بگو(دروغ13 بوده)

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

و اینجا هم یه یادی میکنیم از شادرواح کامران (سکتور) که در اثر داغی ترول های بنده فوت کردند

منم درگذشت مرحومه رو به بازماندگان تصلیتط میگم:D

اینجا مراسمی جهت خوشی برگزاره:D

اینجا:D

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره خدایی اینا شکوفا شدن ..دلیلشم وجود مدیرای ارزشمندی ( حالا اشاره نمیکنم دقیقا منظورم کدوم مدیره ولی یدونه هستش :D ) چون من ( عه گفتم !! :D ) هستش :D
از همینجا به اون مدیر ارزشمند و اون دو گل نوشکفته تبریک میگم و ارزوی سربلندی بیشتر اون مدیر عزیز رو از این دو کفتر عاشق پدیدارم گذر دن دشت:D

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره خدایی اینا شکوفا شدن ..دلیلشم وجود مدیرای ارزشمندی ( حالا اشاره نمیکنم دقیقا منظورم کدوم مدیره ولی یدونه هستش :D ) چون من ( عه گفتم !! :D ) هستش :D
از همینجا به اون مدیر ارزشمند و اون دو گل نوشکفته تبریک میگم و ارزوی سربلندی بیشتر اون مدیر عزیز رو از این دو کفتر عاشق پدیدارم گذر دن دشت:D
پس آرزوی سربلندی ما رو نمیکنی؟:razz:حمید نگو ریا میشه:D

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا هیچی نمیدن:d

قراره کلاس خصوصی بزارم.دروس استعداد رو به صورت رایگان.

هر کی میخواد ثبت نام کنه به دفتر من مراجعه کنه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایپیک رو که دیدم جا خوردم ... انتظارش رو نداشتم .... دردونه عزیز ممنون به خاطر لطفی که داری ...به قول یه بنده خدایی امروزه ما رو کلا بیمه کردی .... میدونم که میخواستی تشکر کنی ولی ای کاش تایپیک رو نمیزدی ..... تو ساخت ترول ها خیلی ها بودن که همیشه حمایت میکردن از جمله خوده تو و خیلی ها هم دنبال تخریب و چه اخطار ها که ما تو این راه نگرفتیم .....:D شاید این تایپیک پی امد صحبت هایی بود که با دوردونه داشتم .... میدونید بچه ها من همیشه گفتم هدفم همیشه شاد کردن دوستامه و همیشه دوست داشتم به نحوی همه رو شاد کنم حتی یه لبخند هر چند کوتاه ... هیچ وقت خودم رو نگرفت و هیچ وقت هم خودم رو برتر از کسی ندونستم که بخوام منت رو سر کسی بزارم ، این کار همچین هنر بالایی نیست که بخوام بنازم بهش یا فخر بفروشم فقط گاهی اوقات دلم میگرفت به خاطر وقت زیادی که واسه طراحیش میذاشتم و با استقبال کمی مواجه میشد..... ولی از همتون ممنون که تو این مدت حمایت کردید .. اگه تونستم خوشحالتون کنم که خدا رو شکر و اگر هم باعث ناراحتی شدم همین جا ازتون عذر میخوام .... در مورد بهنام هم .. بهنام بهترین دوست منه و همیشه عزیز بوده و خواهد بود و شاید باعث و بانی اینکه ترول رو آوردم باشگاه همین بهنام بود.. یادت هست که ...;)... همین جا هم فرصت رو غنیمت میشمریم و تو اوج جامون رو میدیم به جوون ها:D ولی هر کمکی از دستم بر بیاد در این مورد براتون کوتاهی نمیکنم . همتون رو دوست دارم ... پاینده باشید ....

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

تایپیک رو که دیدم جا خوردم ... انتظارش رو نداشتم .... دردونه عزیز ممنون به خاطر لطفی که داری ...به قول یه بنده خدایی امروزه ما رو کلا بیمه کردی .... میدونم که میخواستی تشکر کنی ولی ای کاش تایپیک رو نمیزدی ..... تو ساخت ترول ها خیلی ها بودن که همیشه حمایت میکردن از جمله خوده تو و خیلی ها هم دنبال تخریب و چه اخطار ها که ما تو این راه نگرفتیم .....:D شاید این تایپیک پی امد صحبت هایی بود که با دوردونه داشتم .... میدونید بچه ها من همیشه گفتم هدفم همیشه شاد کردن دوستامه و همیشه دوست داشتم به نحوی همه رو شاد کنم حتی یه لبخند هر چند کوتاه ... هیچ وقت خودم رو نگرفت و هیچ وقت هم خودم رو برتر از کسی ندونستم که بخوام منت رو سر کسی بزارم ، این کار همچین هنر بالایی نیست که بخوام بنازم بهش یا فخر بفروشم فقط گاهی اوقات دلم میگرفت به خاطر وقت زیادی که واسه طراحیش میذاشتم و با استقبال کمی مواجه میشد..... ولی از همتون ممنون که تو این مدت حمایت کردید .. اگه تونستم خوشحالتون کنم که خدا رو شکر و اگر هم باعث ناراحتی شدم همین جا ازتون عذر میخوام .... در مورد بهنام هم .. بهنام بهترین دوست منه و همیشه عزیز بوده و خواهد بود و شاید باعث و بانی اینکه ترول رو آوردم باشگاه همین بهنام بود.. یادت هست که ...;)... همین جا هم فرصت رو غنیمت میشمریم و تو اوج جامون رو میدیم به جوون ها:D ولی هر کمکی از دستم بر بیاد در این مورد براتون کوتاهی نمیکنم . همتون رو دوست دارم ... پاینده باشید ....

یعنی فقط الان یه افق کم داریم این سه نفر توش محو شن..

اصن بغض گلوم فشرد ....

ما انسان ها عادت کردیم همیشه واسه بدی هایی که ادم ها د رحقمون کردن وقت بزاریم و خودمونو اذیت اونا و رفتارشون کنیم...
اما یاد نگرفتیم که از خوبی های دیگران یادکنیم و قدردانشون باشیم...

من این تاپیکو زدیم بیشتر واسه اینکه بگم قدردان وقتی که میزارید هستم...آره واقعا خیلی ها هستن که اینجا توشاد کردن بقیه خیلی بی ریا رقت گذاشتن بدون هیچ توقعی...مثه رضاصالحی... پارمهر عزیزم...anoeil همشهری مهربونه خودم... ناصر..محسن ..شهاب... و خیلی های دیگه که شاید الان یادم نباشه....دکت رمهدیه که واقعا واسم بهترین بود ولی الان کمرنگ شده و متأسفانه ...ولش گله نکنیم.. از خوشی ها بگم بهتره...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجا شام مدن؟

اینجا شام مدن؟

ساندیسم میدن ؟

گویا پم پم هم هست....:D

یعنی من عاشقه این افرادم..به نوعی تاپیکو پیش میبرن که ادم حس میکنه داره پله های موفقیتو پیش میره..

وسایل پذیرایی فقط آب معدنی داریم..جلسه ای کوتاه بود...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

رفتم اونجا..

اینجا هیچی نمیدن:d

قراره کلاس خصوصی بزارم.دروس استعداد رو به صورت رایگان.

هر کی میخواد ثبت نام کنه به دفتر من مراجعه کنه

برای ایسم نیویسی باید گوزینه بدیم؟؟؟؟؟؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
انشالله که همیشه موفق و سلامت باشن و صد البته شاد شاد

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسانا سادو سهنامت وهمیسه موفخ باسینننننننننننننننننننن

بالا