>>>><<<< لپ تاپ خودتون رو به همراه مزایا و معایبش معرفی کنین...! >>>><<<<

naghibi86

عضو جدید

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لپ تاپ من:
del xps l502x
محاسن:
نور صفحه کیبورد
اسپیکرJBL
رم 8 گیگ
CPU 7 هسته
معایب:
سریع داغ میشه
وزنشم نسبتآ زیاده
Dell_XPS_15_Metalloid_Aluminum_DXL501I7404640AL.jpg

پیوست ها

• ce528efe74.jpg
    ce528efe74.jpg
    23.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pc_hex

عضو جدید
لپ تاپ من:
del xps l502x
محاسن:
نور صفحه کیبورد
اسپیکرJBL
رم 8 گیگ
CPU 7 هسته
معایب:
سریع داغ میشه
وزنشم نسبتآ زیاده
مشاهده پیوست 66969

سلام .
این دستگاه رو برای یکی از دوستانم خریداری کردم .فکر کنم ر س ی و ر هم روی خودش داشت و قابلیت اتصال مستقیم ا ل ان ب ی هم داشت!!!
یکی از شاهکارهای دل که بلوتوثش هندسفری بلوتوث و قابلیت مکالمه استریو داشت و...

mahvizan84

عضو جدید
لپ تاپ من:
del xps l502x
محاسن:
نور صفحه کیبورد
اسپیکرJBL
رم 8 گیگ
CPU 7 هسته
معایب:
سریع داغ میشه
وزنشم نسبتآ زیاده
مشاهده پیوست 66969

ما میخوام یه لپ تاپ بخریم.چند وقت پیش مشخصات این لپ تاپو دیدم و خیلی خوشم اومد!
ولی چون یه لپ تاپ dell داریم،گفتم شاید این یکی رو یه برند دیگه بگیریم بهتر باشه!اما در واقع با مشخصاتی که این داره فعلا چیزی نمیشناسم و ندیدم.خیلی باحاله!!! حالا موندم برم سراغ برندهای دیگه و همچنان search کنم یانه!
مثلا hp بگیریم با مشخصاتی کمی پایین تر ازاین؟!......یا اخیرا آماری دیدم که سامسونگ رو بعد از اپل گذاشته بود؟نظر شما چیه که اینو داری؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما میخوام یه لپ تاپ بخریم.چند وقت پیش مشخصات این لپ تاپو دیدم و خیلی خوشم اومد!
ولی چون یه لپ تاپ dell داریم،گفتم شاید این یکی رو یه برند دیگه بگیریم بهتر باشه!اما در واقع با مشخصاتی که این داره فعلا چیزی نمیشناسم و ندیدم.خیلی باحاله!!! حالا موندم برم سراغ برندهای دیگه و همچنان search کنم یانه!
مثلا hp بگیریم با مشخصاتی کمی پایین تر ازاین؟!......یا اخیرا آماری دیدم که سامسونگ رو بعد از اپل گذاشته بود؟نظر شما چیه که اینو داری؟

سلام...
به نظرم ایسر رو هم یه سرچی بزن...
خیلی مدلهای خوبی داره...هرچند شاید به نظرت ضعیف بیان...ولی تویه کار خیلی خوب نشون میدن...
با تشکر....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با 15.000.000ریال چه لپتاپی میشه خرید ؟؟

سلام..
چه مارکی دوست داری؟؟؟
با اینقدر پول همه مدل میشه خرید...
از ایسر گرفته تا دل و اچ پی....
اصلا می خوای باهاش چکار کنی؟؟؟
با تشکر...

m.r.devil

عضو جدید
سلام من دانشجوي ترم 6 مكانيك هستم دنبال يه لب تاپم كه كارهاي سنگين مهندسي رو بشه باهاش انجام داد يعني catia- solid work -ansys -fluent و اينجور برنامه هاي مهندسي رو روش بريزم و كارم رو ايشالا تا بعد از ارشد راه بندازه با سوال و جوابي كه كردم پردازنده اش بايد core i7 باشه اما چون بودجه تا نهايت 1.5 دارم كلا vaio رو بيخيال شدم از dell هم زياد تعريف نشنيدم الان بين asus و hp موندم گارانتيش هم برام مهمه .شنيدم hp گارانتي درست ودرمون نداره درسته؟تازه ميگن داغ هم ميكنه؟ و از اون ور هم ميگن asus واسه گيم قيمتش هم تازگي رفته بالا!
خيلي گيج شدم اگه ميشه راهنماييم كنين.

petrous

عضو جدید
سلام من دانشجوي ترم 6 مكانيك هستم دنبال يه لب تاپم كه كارهاي سنگين مهندسي رو بشه باهاش انجام داد يعني catia- solid work -ansys -fluent و اينجور برنامه هاي مهندسي رو روش بريزم و كارم رو ايشالا تا بعد از ارشد راه بندازه با سوال و جوابي كه كردم پردازنده اش بايد core i7 باشه اما چون بودجه تا نهايت 1.5 دارم كلا vaio رو بيخيال شدم از dell هم زياد تعريف نشنيدم الان بين asus و hp موندم گارانتيش هم برام مهمه .شنيدم hp گارانتي درست ودرمون نداره درسته؟تازه ميگن داغ هم ميكنه؟ و از اون ور هم ميگن asus واسه گيم قيمتش هم تازگي رفته بالا!
خيلي گيج شدم اگه ميشه راهنماييم كنين.

فکر کنم براش ما یا ایسوس خوبه یا ایسر
ایسوس خوبه ولی گرون، البته باید گفت که یکم گرونتر
ایسر مدل های خوبی داره و قطعاتش با هم دیگه یکی هستند، و زیر کار کم نمیاره
مدل ۱.۵ هستش که خیلی عالی هست
درمورد اچ پی، درسته یکم زیاد داغ می کنه ولی بیشترین کارایی رو داره، هرکسی باهاش کار کرده ازش راضی بوده

m.r.devil

عضو جدید
فکر کنم براش ما یا ایسوس خوبه یا ایسر
ایسوس خوبه ولی گرون، البته باید گفت که یکم گرونتر
ایسر مدل های خوبی داره و قطعاتش با هم دیگه یکی هستند، و زیر کار کم نمیاره
مدل ۱.۵ هستش که خیلی عالی هست
درمورد اچ پی، درسته یکم زیاد داغ می کنه ولی بیشترین کارایی رو داره، هرکسی باهاش کار کرده ازش راضی بوده
من تا حالا هر چي پرس و جو كردم همش در مورد ايسوس و اچ پي و وايو بوده از ايسر هيچ شناختي ندارم ميشه يكي دو مدلش رو بهم معرفي كني با حدود قيمتش؟ اگه سايتي هم سراغ داري كه دز مورد ايسر بهم اطلاعات كامل بده معرفي كني ممنون ميشم

petrous

عضو جدید
من تا حالا هر چي پرس و جو كردم همش در مورد ايسوس و اچ پي و وايو بوده از ايسر هيچ شناختي ندارم ميشه يكي دو مدلش رو بهم معرفي كني با حدود قيمتش؟ اگه سايتي هم سراغ داري كه دز مورد ايسر بهم اطلاعات كامل بده معرفي كني ممنون ميشم

این سایت رو یه سری بزن
برای دیدن انواع مختلف
ایسر
ا
لبته می تونی لنوو هم بگیری ...مدل های عالی داره، یکم گرون هستند ولی ارزش داره که روش سرمایه گذاری کنی.
اینم نمایندگی اصلی ایسر و انوو

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
لپ تاپ من:

Acer Aspire 5520

(اونی که بعدا خواهم خرید: Mac Book Pro 723)

real Crysis

اخراجی موقت
باسلام به همه دوستان لپ تاپ من اچ پی هستش
cpu:core i7 2630qm
ram:8gbup to 16 gb
gcard:ati radeon hd 6770 2gb up to 6373mb
hdd:750gb
odd:biu-ray dvd dual layr writer
محاسن:
قدرت خوب و زیاد
سی پی یو 8 هسته ای قدرتمند
رم بسیار کافی
عدم اصطلاحا کم اوردن حتی در بار پردازشی زیاد
درایو بلوری با لیبل زن
صدای استریو و 7.1 کاناکه(محصول شرکتbeatsaudio )
انواع خروجی hdmi-usb3.0-vga 4port usb-wifi&bt
معایب:
عمر باطری کوتاه به علت استفاده از باطری 6 سلولی
وزن نسبتا زیاد(2.91کیلوگرم)
عدم نور صفحه کلید

petrous

عضو جدید
باسلام به همه دوستان لپ تاپ من اچ پی هستش
cpu:core i7 2630qm
ram:8gbup to 16 gb
gcard:ati radeon hd 6770 2gb up to 6373mb
hdd:750gb
odd:biu-ray dvd dual layr writer
محاسن:
قدرت خوب و زیاد
سی پی یو 8 هسته ای قدرتمند
رم بسیار کافی
عدم اصطلاحا کم اوردن حتی در بار پردازشی زیاد
درایو بلوری با لیبل زن
صدای استریو و 7.1 کاناکه(محصول شرکتbeatsaudio )
انواع خروجی hdmi-usb3.0-vga 4port usb-wifi&bt
معایب:
عمر باطری کوتاه به علت استفاده از باطری 6 سلولی
وزن نسبتا زیاد(2.91کیلوگرم)
عدم نور صفحه کلید

قابل توجه شما
پردازنده ی لپ تاپ شما چهار هسته ای تشریف داره.
اونی که شما میبینیش چهار ترد یا نخ هستش که اصطلاحاحا میگن هشت نخی (کار یا وظیفه ای)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
من asus k53sv دارم. یجورایی فوق العادس!!
cpu: intel 2630qm 2 up to 2.9 GH
ram: 8G ddr3
vga: nvidia gt540m 2 up to 4 G
hdd: 640GB
display: 15.6" led
فکر میکنم همین مشخصات کافی باشه! از خوبیاش میشه به طراحیش اشاره کرد که ضدخش و اثر انگشت و...
دیگه واستون بگم ice cool داره و new revisionهست!!!!!
4حالت مصرف انرژی داره مثل بقیه asusها ولی مصرف شارژش عالیه میشه 4ساعت باهاش کار کرد اونم با باطری 6سلول!!
تشخیص چهره هم داره
از نظر کار کردن واسه همه کاری تا الان باهاش کردم و راضیم ازش فقط صداش واسه اونایی که صدا دوست دارن کمه! usb 3 نداره. بلوری هم نداره که اصلا مهم نیست

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
آهان راستی اینم یادم رفت بگم تنها عیبش بنظر خودم صفحه کلیدشه که چراق نداره و گرنه در کل ازش راضیم. ار نظر سرعت معرکس. بردمش دانشگاه پیش استادم , استادم کف کرد!! ویژوال استودیو2010 فول 12دقیقه نصب کرد!
قیمتشم 1,270

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
اااااه من چقدر فراموش کار شدم!!! :D
یکی از خوبیاش اینه که اصلا فنش تا زمانی که ازش کار نکشی کار نمیکنه و کلا داغ نمیشه این لپ تاپ

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
http://http://www.pro-bg.com/framework/resize_image_max/110/80/DELL/studio1557.jpg اینم لپ تاب من سیستم جدیدی داره و هنوز روی امتحان
مدل cpu intel core i7 cpu
که یه cpu7 هسته ایه
vga ati 4570 (512MG ddr3)
4G ram
500 hdd
webcam 2 megapixel
ولی من عجله کردم شما می تونید
1558 بگیرید که گرافیکش 1 گیگه
راستی دوست عزیز که رشتتم کامپیوتره, آخرین تکنولوژی cpu در دنیا حداکثر 4هستس. core i5 یا core i7 مثل پنتیوم قدیم میمونه و فقط گویای مدلشه. میتونی واسه اطمینان از یه برنامه مثل cpuz کمک بگیری

petrous

عضو جدید
راستی دوست عزیز که رشتتم کامپیوتره, آخرین تکنولوژی cpu در دنیا حداکثر 4هستس. core i5 یا core i7 مثل پنتیوم قدیم میمونه و فقط گویای مدلشه. میتونی واسه اطمینان از یه برنامه مثل cpuz کمک بگیری

قابل توجه دوستان
آخرین تعداد هسته ها در یک جا مربوط به سی پی یو ۵۰ هسته ای اینتل میشه.
ولی ای ام دی مدل ۱۶ هسته ای رو برای سرور ها روانه بازار کرده.
مدل ۸ هسته ای هم برای دسکتاپ زده
اینم لینکش برو نگاه کن و حالش رو ببر

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
قابل توجه دوستان
آخرین تعداد هسته ها در یک جا مربوط به سی پی یو ۵۰ هسته ای اینتل میشه.
ولی ای ام دی مدل ۱۶ هسته ای رو برای سرور ها روانه بازار کرده.
مدل ۸ هسته ای هم برای دسکتاپ زده
اینم لینکش برو نگاه کن و حالش رو ببر
مرسی از لینکت دوست عزیز. اینکه cpu با هسته های بیشترم هست میدونستم ولی همونطور که خودتم گفتی, اونا واسه کارا و آدمای عادی نیست. از اونجاییم که این چند وقته کل مدلای لپ تاپو زیر و رو کردم amd با اینکه خیلی دوسش دارم اصلا در حد و اندازه های intel نیست
راستی تو این سایتی که دادی, بنظرم قیمتش خیلی کم بود!!

petrous

عضو جدید
مرسی از لینکت دوست عزیز. اینکه cpu با هسته های بیشترم هست میدونستم ولی همونطور که خودتم گفتی, اونا واسه کارا و آدمای عادی نیست. از اونجاییم که این چند وقته کل مدلای لپ تاپو زیر و رو کردم amd با اینکه خیلی دوسش دارم اصلا در حد و اندازه های intel نیست
خوب اینکه تویه حد و اندازه های اینتل نیست، باید ببینی از چه نظر نیست!
از نظر قیمت خوب اینتل اصلا مقرون به صرفه نیست، در سال 2010 با وجود انواع و اقسام پردازنده های اینتل ولی بازم سی پی یو ی شرکت AMD بهترین بود.
این سی پی یوی جدید هم به نسبت دارای کش بیشتری هستش ولی استراتژی شرکت AMD رو باید دید که چیه؟
اونها مثل اینتل پول مارک رو نمی خورن بلکه دارن یواش یواش بازار رو طرف خودشون میارن (مثل کارت های گرافیک AMD)
درضمن فکر کنم این پردازنده ی جدید از معماری بولدزر باشه که میگن خیلی خیلی از معماری اینتل بهتر هستش:cool:، حتی رویه کاغذ هم خیلی از مشکلات اینتل رو نداره:cool:، با پردازنده های بلدزر AMD یواش یواش معماری اینتل هم به این سمت میان.
باید خاطر نشان کنم که بهترین مزیت اینتل فقط مقدار کش بالاش هست و همین و بس...;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
خوب اینکه تویه حد و اندازه های اینتل نیست، باید ببینی از چه نظر نیست!
از نظر قیمت خوب اینتل اصلا مقرون به صرفه نیست، در سال 2010 با وجود انواع و اقسام پردازنده های اینتل ولی بازم سی پی یو ی شرکت AMD بهترین بود.
این سی پی یوی جدید هم به نسبت دارای کش بیشتری هستش ولی استراتژی شرکت AMD رو باید دید که چیه؟
اونها مثل اینتل پول مارک رو نمی خورن بلکه دارن یواش یواش بازار رو طرف خودشون میارن (مثل کارت های گرافیک AMD)
درضمن فکر کنم این پردازنده ی جدید از معماری بولدزر باشه که میگن خیلی خیلی از معماری اینتل بهتر هستش:cool:، حتی رویه کاغذ هم خیلی از مشکلات اینتل رو نداره:cool:، با پردازنده های بلدزر AMD یواش یواش معماری اینتل هم به این سمت میان.
باید خاطر نشان کنم که بهترین مزیت اینتل فقط مقدار کش بالاش هست و همین و بس...;)
والا تا چند وقت پیش که فقط حرف بلدزر زدن فکرم نکنم غیر از اون باشه.
cpu دسکتاپ خودم AMD هستش و با اینکه قدیمی شده هنوزم مثل روز اولشه. تازه با این بلاهایی که من سرش آوردم. فقط 1 موردش این بود که 2روز بدون فن باهاش کار میکردم! فکر نمیکنم intel اینجوری بتونه کار کنه. در حال حاظرم که فقط intel مدلای بالا داره و آسون گیر میاد فقط مشکلش به قول شما قیمت عجیبشه. همین 2630qm که خودم دارم 500,000 تومانه!!

petrous

عضو جدید
cpu دسکتاپ خودم AMD هستش و با اینکه قدیمی شده هنوزم مثل روز اولشه. تازه با این بلاهایی که من سرش آوردم. فقط 1 موردش این بود که 2روز بدون فن باهاش کار میکردم! فکر نمیکنم intel اینجوری بتونه کار کنه. در حال حاظرم که فقط intel مدلای بالا داره و آسون گیر میاد فقط مشکلش به قول شما قیمت عجیبشه. همین 2630qm که خودم دارم 500,000 تومانه!!

خوب اگه بخوای از نظر پیدا کردن تویه بازار بررسیش کنی خوب آره.
ولی من وقتی یه چیزی رو بخوام میرم بازار رو زیر و رو می کنم.
درضمن تویه سایت های فروش هم هست، میشه از اونها خرید.
حالا من یکسری اومدم سی پی یو رو بسوزونم فن رو از کار انداختم و پردازشش رو بالا بردم، دماش تا ۱۱۰ بالا رفت ولی نسوخت. اعصابم خورد شد
تازه فرکانسش رو بالا برده بودم که قدرتش از 1.8 رسیده بود به 2.2 ولی بارم کار می کرد . لامصب.
نمیدونم چرا نمی سوخت.

real Crysis

اخراجی موقت
قابل توجه شما
پردازنده ی لپ تاپ شما چهار هسته ای تشریف داره.
اونی که شما میبینیش چهار ترد یا نخ هستش که اصطلاحاحا میگن هشت نخی (کار یا وظیفه ای)

اینو خودم میدونم ولی با توجه به اینکه اینتل از فن اوری هایپر تردینگ استفاده میکنه انگاری سیستم داره از 8 هسته استفاده میکنه ولی در مورد ای ام دی اینجوری نیست یعنی تو اینتل قدرت سیستم دقیقا 2 برابر نه ولی در همون حدود افزایش پیدا میکنه یعنی عملا همون 8 هسته ای میشه اما تو ای ام دی بترکونه 1.5 برابر کارایی رو افزایش میده.
در ضمن من تخصصم سخت افزاره ولی بیشتر گرافیک کار میکنم اگه ایرادی نداره.

real Crysis

اخراجی موقت

پترس لطف کرد کار منو اسون کرد چیزی برا گفتن نموند.

real Crysis

اخراجی موقت

قابل توجه شما اینتل یه پردازنده 6 هسته ای 12نخی برای سیستم های خونگی با 2011 پین زده(عددشو مطمئن نیستم).

real Crysis

اخراجی موقت

عارضم که من با سی پی یو اینتل سیستم خانگیم که 13روز فن نداشت یعنی فنش سوخته بودو من نمیدونستم بازی سنگین کرایسیس وارحد اجرا میکردم بنده خا یه بار نکرد اخ بگه.در کل از نظر تایم کاری اینتل سره اما از نطر اعشاری ای ام دی سره.

petrous

عضو جدید
قابل توجه شما اینتل یه پردازنده 6 هسته ای 12نخی برای سیستم های خونگی با 2011 پین زده(عددشو مطمئن نیستم).

خدا پردت رو بیامرزه
پولت میرسه که بخریش؟
حالا AMD یه پردازنده ی ۸ هسته ای زده که با کمترین میزان کش قدرت اینتل و حتی بالاتر رو بهت میده. (قیمت حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن هستش)
و فناوریش هم قدرتمندتر از اینتل هستش (فناوری بلدزر) که میتونه کارها رو از یه سی پی یو یه سی پی یویه دیگه بده
یعنی مثل اینتل که هر پردازنده ای کارهای خودش رو انجام میده نیست، یعنی یه پردازنده وقتی می بینیه که یه پردازنده داره با بار پردازشی کمتر کار می کنه کارهای خودش رو به اون میده و اون پردازنده با تمام قدرت کار می کنه و خودش بیکار میشه که می تونه به کارهای دیگه هم برسه، پس راندمان کاری خیلی راحت بالا میره بدون فناوری مولتی تردینگ.
قابل توجه شما این AMD بود که اولین چهار هسته ای واقعی رو داد بیرون نه مثل اینتل ۲ تا ۲ هسته ای

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
عارضم که من با سی پی یو اینتل سیستم خانگیم که 13روز فن نداشت یعنی فنش سوخته بودو من نمیدونستم بازی سنگین کرایسیس وارحد اجرا میکردم بنده خا یه بار نکرد اخ بگه.در کل از نظر تایم کاری اینتل سره اما از نطر اعشاری ای ام دی سره.
منم خدمت شما عارضم که خودم فنشو باز کرده بودم و gta بازی میکردم!!
حالا در هر صورت من که از 2تاش راضیم