لطفا یکی جواب من بده،چرا؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
چرا انسان افریده شده؟
جرا خالق قابل تصور نیست؟
اگه خالق قابل تصور نیست چرا این فکر در ذهن ما ایجاد میشه؟

coherent

عضو جدید
چرا انسان افریده شده؟
جرا خالق قابل تصور نیست؟
اگه خالق قابل تصور نیست چرا این فکر در ذهن ما ایجاد میشه؟
پاسخ به این سوال در حد دانش بنده نیست.
ولی میدونم که زیستن برای انسان یه حق مثل شک کردن و ازادی و هزاران حق دیگه که کسی نمیتونهازش بگیره.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها چیزی که میتونم بگم :

سوال زیر رو آقای دکتر الهی قمشه ای پرسیدند و جواب ایشون :

محبوبترين آيه شما در قرآن و محبوبترين غزلها و مهمترين توصيه هاي شما چيست؟

پاسخ : توصیه اینجانب این است که شما با کتابهای جوانان و فرهنگ جهانی که چهار جلد آن با عنوانهای "در صحبت سعدی" ، "قلمرو زرین" ، "در صحبت مولانا" و "درصحبت قرآن " است آشنا شوید زیرا در این کتابها من مجموعه ای از محبوبترین قطعات ادب فارسی و انگلیسی و همچنین محبوبترین آیات قرآنی را گرد آورده ام . از اینرو گمان دارم اگر این کتابها را بخوانید از شیوه نگارش می توانید خودتان به بهترین ها دست یابید زیرا ممکن است چندین بهترین وجود داشته باشد که هر یک به جهتی بهترین هستند برای مثال فقط یک آیه از قرآن را که شاید بیشترین حکمت علمی و عملی در آن مندرج باشد ذکر کنم و آن آیه 110 سوره کهف است و شما را به خواندن تفسیر این آیه در کتاب در صحبت قرآن ، قطعه 169 با عنوان شرط رسیدن به دیدار خداوند توصیه می کنم.

*** امیدوارم که کتاب در صحبت قرآن رو داشته باشید .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
تنها چیزی که میتونم بگم :

سوال زیر رو آقای دکتر الهی قمشه ای پرسیدند و جواب ایشون :

محبوبترين آيه شما در قرآن و محبوبترين غزلها و مهمترين توصيه هاي شما چيست؟

پاسخ : توصیه اینجانب این است که شما با کتابهای جوانان و فرهنگ جهانی که چهار جلد آن با عنوانهای "در صحبت سعدی" ، "قلمرو زرین" ، "در صحبت مولانا" و "درصحبت قرآن " است آشنا شوید زیرا در این کتابها من مجموعه ای از محبوبترین قطعات ادب فارسی و انگلیسی و همچنین محبوبترین آیات قرآنی را گرد آورده ام . از اینرو گمان دارم اگر این کتابها را بخوانید از شیوه نگارش می توانید خودتان به بهترین ها دست یابید زیرا ممکن است چندین بهترین وجود داشته باشد که هر یک به جهتی بهترین هستند برای مثال فقط یک آیه از قرآن را که شاید بیشترین حکمت علمی و عملی در آن مندرج باشد ذکر کنم و آن آیه 110 سوره کهف است و شما را به خواندن تفسیر این آیه در کتاب در صحبت قرآن ، قطعه 169 با عنوان شرط رسیدن به دیدار خداوند توصیه می کنم.

*** امیدوارم که کتاب در صحبت قرآن رو داشته باشید .

ببین دوست عزیز من خودم به وجود خدا شک ندارم البته هیچ دلیلیم ندارم اثباتش کنم اما با خدای خودم ارامش میگیرم نمازو قران ارومم میکنه با این خیلی مذهبی نیستم اما خدارو واقعا حس میکنم اما نمیتونم با دلیل و منطق وجودش برای دیگران اثبات کنم این رو یکی از دوستام ازم پرسید و من هر چه در توان داشتم گفتم اما قانع نشد خواستم از شما دوستان کمک بگیرم
این کتاب ندارم امیدوارم بتونم تو نمایشگاه کتاب تهیه کنم
بازم ممنون از محبتتون موفق و پیروز باشید

بالا