لطفا مرا راهنمایی کنید

rezah8888

عضو جدید
سلام ...من دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه شیرتز هستم ...و ترم 1 هستم..و این ترم به دلایلی معدلم خووب نمیشه حدود 30/17...میخواستم بدونم اگه تلاش بیشتری به خرج بدم میتونم معدلم ارتقا بدم یا نه؟

MONA_0111

عضو جدید
سلام ...من دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه شیرتز هستم ...و ترم 1 هستم..و این ترم به دلایلی معدلم خووب نمیشه حدود 30/17...میخواستم بدونم اگه تلاش بیشتری به خرج بدم میتونم معدلم ارتقا بدم یا نه؟
يه پيشنهاد دوستانه
به جاي اين كه دغدغه بالا بردن معدل داشته باشي به فكر بالا بردن سواد باش
چرا كه ما شاگرد اول داشتيم كه (دور از جون ) اندازه گاو هم هاليش نبود
ديدتون رو باز كنيد نه اين كه كتابو شخم بزنيد ( البته اگه مهندسي مي خونيد )

meoiotu

عضو جدید
سلام بر دوست خوب.منم دانشجوی مکانیک تبریزم.معدلم 18.5 هستش.ترم 7 ام.الانم شریف بدون کنکور پذیرش کرده واسه ارشد.پیشنهادم اینکه تو طول ترم به درست محکم بچسبی(از کتب مختلف و نرم افزارای مربوط هر درس)تو پایان ترم هم به فکر نمره باشی.یا حق

usef.key

عضو جدید
مهم نیست که معدلت چنده و کدوم دانشگاه درس می خونی! مهم اینه که اوونچیو می خونی یاد بگیری و بتونی عمل کنی! وقتی مهندس خوبی باشی همه دنبالتم! نمره و معدل کلا چیز مزخرفیه

nazi.s

عضو جدید
سلام به شما تازه نفسا
من ترم 3 مکانیک هستم و تجربه من تو این 3ترم میگه که فقط دنبال یادگیری درسات باشی تنها چیزیه که میتونه کمکت کنهکه نمره خوب بگیری همینه.
البته وقت رو فقط صرف کتاب و نمره نکنی چون نهایتش میشی کسی که فقط با خودشه، سعی کن درساتو دسه جمعی با دوستات بخونی و روی سوالا بحث کنی. دانشگاتم که دانشگاه خوبیه میتونی توی انجمن علمی فعالیت داشته باشی و توی مسابقا هم شرکت کنی، این جوری تجربه ت زیاد تر میشه، خلاصه اینکه هر کاری واسه رشته ات میکنی فقط درس خوندن نباشه چون راه موفقیت این نیست.
با آرزوی موفیت برای شما.

toy.engineer

عضو جدید
هر چی لازم بود بچه ها گفتن! مهم اینه که انقدر بلد باشی از درسات که پس فردا موقع کار حرفی برا گفتن داشته باشی! چون تو دنیای کار ممکنه 10 یا 15 درصد معدلت تاثیرگذار باشه! بقیش باید بتونی از چیزاای که یاد گرفتی به وقتش استاده کنی!! موفق باشی

arashlolos

عضو جدید
سلام به شما تازه نفسا
من ترم 3 مکانیک هستم و تجربه من تو این 3ترم میگه که فقط دنبال یادگیری درسات باشی تنها چیزیه که میتونه کمکت کنهکه نمره خوب بگیری همینه.
البته وقت رو فقط صرف کتاب و نمره نکنی چون نهایتش میشی کسی که فقط با خودشه، سعی کن درساتو دسه جمعی با دوستات بخونی و روی سوالا بحث کنی. دانشگاتم که دانشگاه خوبیه میتونی توی انجمن علمی فعالیت داشته باشی و توی مسابقا هم شرکت کنی، این جوری تجربه ت زیاد تر میشه، خلاصه اینکه هر کاری واسه رشته ات میکنی فقط درس خوندن نباشه چون راه موفقیت این نیست.
با آرزوی موفیت برای شما.
واقعا خوش به حال دخترا
دسته جمعی درس میخونن
غرور پسرا که اجازه نمیده باهم درس بخونن!:lol:
آره باید کلا بریم تو فاز مکانیک
باید تو درس غرق بشیم