لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افرین دقیقا همینه!!
منم منظورم اینا بود نتونستم درس توضیح بدم!!:D;)
به نظر من تفاوت نسلا رو خیلی دقیق میشه دید از هر نظر باهم فرق میکنن با اینکه میگن تفاوت سن باید باشه ولی هر چیزی تا یه حدیش درسته بیشتر از اون واس خودشون مشکل پیش میاد ...اینا نظر منه وممکنه یکی دیگه نظرش متفاوت باشه

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که 20 سالم بود یکی که 29 سالش بودو به عنوان ادم بزرگ حساب میکردم...یه ادم خشک که نمیشه بهش نزدیک شد:confused:پس این مزیتم واس همه صدق نمیکنه...کلا به طرز فکر ادما بستگی داره

نه خب من خیلیاز اطرافیانمو دیدم با یکی ک 10سال بزرگتر از خودشون بوده ازدواج کردن..بعد تو خیلی مسائل طرف خیلی عاقلانه برخورد کرده و بینشش مسئله رو حل کرده!!..شاید اگ ی مرده کم سنو سال تر بود با اون مسئله احساسی برخورد میکرد!!
البته همینم باز تو ی جنبه و دید دیگ نگاه کنی ممکنه ب قول شما مشکل ساز بشه!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شیما جون
با اجازه میام وسط بحثتون ...
یا اله
عزیزم تو دور وزمونه هر چی سنت بالا تر میره میفهمی چه قدر ازدواج کردن اونم با پسری که از خودت فقط 4 یا 5 سال بزرگ تر باشه سخت تره تا با کسی که 8 یا 9 سال از خودت بزرگ تر باشه .به قول قدیمیا پخته نیستن ...نمیتونم بهشون برای یه عمر زندگی تکیه کنم.الان دیگه زیر 30 سال رو معمولا نمی تونم تحمل کنم .
:surprised:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته قیافتون به سنتون نمیخوره ولی اخلاق ورفتارو درک از زندگیتون که به سنتون میخوره خو
از بایت اینکه گیرتون میاد یا نه خوب ممکنه ادمایی باشن که شرایط سنی زیاد رو قبول داشته باشه ولی خوب اون تفاوت نسله خیلی خودشو نشون میده...شما الان خودتونو با 20سالگیتون مقایسه کنید اصن فرقی کردید؟؟دغدغه وشیطنتای اون موقع رو الانم انجام میدین؟؟؟؟

من همون موقع هم عاقل بودم اون دختری هم که باهاش ازدواج میکنم باید عاقل باشه . دختر 20 ساله که ازدواج میکنه مگه شیطنت میکنه؟ دیگه فکرش میره تو زندگی!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شیما جون
با اجازه میام وسط بحثتون ...
یا اله
عزیزم تو دور وزمونه هر چی سنت بالا تر میره میفهمی چه قدر ازدواج کردن اونم با پسری که از خودت فقط 4 یا 5 سال بزرگ تر باشه سخت تره تا با کسی که 8 یا 9 سال از خودت بزرگ تر باشه .به قول قدیمیا پخته نیستن ...نمیتونم بهشون برای یه عمر زندگی تکیه کنم.الان دیگه زیر 30 سال رو معمولا نمی تونم تحمل کنم .

خوش بیامدی!!

خب حرف تو نشون میده چقدر نظر دخترا و فکراشون فرق میکنه!!

ولی عزیزم اینو نمیشه کلی گف ک یکی حالا 9سال بزرگتره پخته تره!!..من خودم پسرعمه ام الان 20سالشه تا چند وقت دیگه هم بابا میشه!!!!!!!!!!!!!!

ولی باور کن قد ی مرد 30ساله درک و شئور داره..ب قول مامان واقعا مرده!!!

پس ادما فرق میکنن...!!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همون موقع هم عاقل بودم اون دختری هم که باهاش ازدواج میکنم باید عاقل باشه . دختر 20 ساله که ازدواج میکنه مگه شیطنت میکنه؟ دیگه فکرش میره تو زندگی!

دوستی

بنظرم بهترین کار اینکه حالا ک شما میخاین حتما 20 سال داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...بگردی دختری پیدا کنی ک عاقلتر باشه..رفتارو برخورداش بچه گانه نباشه...سنجیده تر باشه..!!

دنبال دختر سوسولا نرو چون مطمئناا بهم بعدش نمیخورین!!
تو پاسخ جوابتم بگم بله هسن فراوووون دخترایی ک شیوطنن...!!

بعدشم 20 سال ک سنی نیس..هردختری دلش میخاد یکم شیطنتو با شوهرش داشته باشه!!مخصوصا ی دختر 20ساله!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته فکرش میره تو زندگی ولی هر ادمی یه بچه درون داره .....نمیدونم احتمالا من با بقیه فرق دارم فک کنم بهتره دیگه ادامه ندم:redface:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستی

بنظرم بهترین کار اینکه حالا ک شما میخاین حتما 20 سال داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...بگردی دختری پیدا کنی ک عاقلتر باشه..رفتارو برخورداش بچه گانه نباشه...سنجیده تر باشه..!!

بعدشم 20 سال ک سنی نیس..هردختری دلش میخاد یکم شیطنتو با شوهرش داشته باشه!!مخصوصا ی دختر 20ساله!!
دقیقا;)

مرسی که منظور منو گفتی:)

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی

در درجه اول باید مثل خودم باشه یعنی هم تیپ خودم باشه و از نظر خونواده و فرهنگ هم مثل خودم باشه مشکل من اینجاست که هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم چون باید این دو تا رو با هم داشته باشه بعد مشکل بعدی اینه که شما میگی یعنی عاقل هم باشه و ...

nedashiva

کاربر بیش فعال
خوش بیامدی!!

ولی عزیزم اینو نمیشه کلی گف ک یکی حالا 9سال بزرگتره پخته تره!!..من خودم پسرعمه ام الان 20سالشه تا چند وقت دیگه هم بابا میشه!!!!!!!!!!!!!!

پس ادما فرق میکنن...!!

اره دقیقاا

هرکی یجوره یکیو میبینی با 20 سال همه چیو درک میکنه ویکی دیگه با 30 سال سن تازه انگار از بغل مامانش جداش کردن.... بهرحال هرکی یجوره

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعجب نکن فاطمه جون ....شاید جای من بودی همین طور بودی ..
من خانواده ام مخالفن که این طور باشه .
اما وقتی با یه پسر 2 سال از خودم بزرگ تر حرف میزنم اعصاب برام نمیمونه ..سوالای مسخره ..حرف های بچه گونه ..حرکات بچه گونه
یه چیز دیگه هم هست ادم وقتی عالی رو ببینه دیگه خوب به چشمش هم نمیاد .
خوش بیامدی!!

پس ادما فرق میکنن...!!
مرسی .خانم
اره قبول دارم
نحوه بزرگ شدن خیلی تاثیر داره .

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم

من خودم این مدلیو رد میکنم!!:(

شغل ازاد دوس ندارم!!
بنظرتون فکرم اشتباهه!؟

من تو شغل آزاد رفتم چون درآمدش بیشتره البته هندونه فروشی نیست که برا خودم شرکت دارم و مدیرم :D
البته با داداشم شریکم

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در درجه اول باید مثل خودم باشه یعنی هم تیپ خودم باشه و از نظر خونواده و فرهنگ هم مثل خودم باشه مشکل من اینجاست که هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم چون باید این دو تا رو با هم داشته باشه بعد مشکل بعدی اینه که شما میگی یعنی عاقل هم باشه و ...

دوستی

درس میگی!!..شما بیشتر ازاینک بفکر این باشی خودت سنت چقده یا طرفت سنش چقد باشه...به این فک کن شخصیت خودت چجوره..بگرد یکی حوله شخصیت خودت پیدا کن حالا اینک 20سال داشته باشه یا 25سال!!!!!!!!!!

سن درسته ملاک هس وباید بهش توجه کرد!!..ولی چیزی ک بنظرم تو زندگیه آینده اونم زیر ی سقف خودشو نشون میده شخصیته طرفته!
;)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعجب نکن فاطمه جون ....شاید جای من بودی همین طور بودی ..
من خانواده ام مخالفن که این طور باشه .
اما وقتی با یه پسر 2 سال از خودم بزرگ تر حرف میزنم اعصاب برام نمیمونه ..سوالای مسخره ..حرف های بچه گونه ..حرکات بچه گونه
یه چیز دیگه هم هست ادم وقتی عالی رو ببینه دیگه خوب به چشمش هم نمیاد .

.
قبول دارم بعضیها خیلی بچه واعصاب خوردکنن:razz:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی

درس میگی!!..شما بیشتر ازاینک بفکر این باشی خودت سنت چقده یا طرفت سنش چقد باشه...به این فک کن شخصیت خودت چجوره..بگرد یکی حوله شخصیت خودت پیدا کن حالا اینک 20سال داشته باشه یا 25سال!!!!!!!!!!

سن درسته ملاک هس وباید بهش توجه کرد!!..ولی چیزی ک بنظرم تو زندگیه آینده اونم زیر ی سقف خودشو نشون میده شخصیته طرفته!
;)
آفرین...تایید می گردد .

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تو شغل آزاد رفتم چون درآمدش بیشتره البته هندونه فروشی نیست که برا خودم شرکت دارم و مدیرم :D
البته با داداشم شریکم

خیلی خوبه که!!

احساس میکنم زندگی کردن با مردی ک شغل ازاد داره یکم ریسکه..چون کارش کلا ریسکیه..خرید و فروشه بهرحال!!..

ولی بنظرم حرص و جوش زیاد باید بخوری تو زندگیت!!

اینجور نیس؟؟؟!!

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم بعضیها خیلی بچه واعصاب خوردکنن:razz:
خانواده ام فکر میکنن من ایراد الکی از کسی میگیرم ..
الان سخت ترین کار دنیا ازدواج کردن شده برام ..:razz:
به این که فکر میکنم یا باید این ادمو یه عمر تحممل کنم ...یا باید سعی کنم اونطوری که بهتره بشه نمیگم من درس میگم باید عین اون چیزی که من میگم بشه اونطوری که خوبه ..تازه اگه طرف کله شق نباشه ...که معمولا بیشتر ادم ها دارن ..مخصوصا وقتی سن از 22 یا 3 میگذره تغییر یه جورایی غیر ممکنه .

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوبه که!!

احساس میکنم زندگی کردن با مردی ک شغل ازاد داره یکم ریسکه..چون کارش کلا ریسکیه..خرید و فروشه بهرحال!!..

ولی بنظرم حرص و جوش زیاد باید بخوری تو زندگیت!!

اینجور نیس؟؟؟!!

چک زیاد برمیگرده ولی من حرص نمیخورم این چیزا رو سخت نمیگیرم تا حالا که مشکلی پیش نیومده

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
چک زیاد برمیگرده ولی من حرص نمیخورم این چیزا رو سخت نمیگیرم تا حالا که مشکلی پیش نیومده
اول سلام به شما
خدا رو شکر ..
نمیدونم چرا همیشه از شغل اداری بدم میاد ...
خودم هم یه مدت تو اداره بودم اصلن حال نمیکردم ..

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام به شما
خدا رو شکر ..
نمیدونم چرا همیشه از شغل اداری بدم میاد ...
خودم هم یه مدت تو اداره بودم اصلن حال نمیکردم ..

سلام
منم از کار اداری بدم میاد شخصیتم طوری نیست که از بالادستم دستور بگیرم . تو سربازی کارم اداری بود خیلی بهم سخت گذشت یه عده آدم بیسواد همش دستور میدادن

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بستگی داره ب اینک ی مرد مشکلشو تو خونه بیاره یا نه!!
من شوهرخالم تاجره...بیچاره خالم حرص میخوره همش!!..میگ شوهر شغل ازاد خوب نیس!

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

من نظراتم يكم تخيليه نميدونم ولي حرف خودمو ميزنم
فكر خودتو زياد درگير اين چيزا نكن روي همون كارت تمركز كن (درضمن ديگه كسي تسويه مدت نميگيره:D نقدي فقط)
ايده آل خودت جلوت در مياد بدون اينكه متوجه بشي چي شد سرتو به باد ميدي :D شوخي كردم :D
خودتو درگير نكن يك جوري استاد ميشه كه خودتم ميموني(البته نه به زور مثل من!)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانواده ام فکر میکنن من ایراد الکی از کسی میگیرم ..
الان سخت ترین کار دنیا ازدواج کردن شده برام ..:razz:
به این که فکر میکنم یا باید این ادمو یه عمر تحممل کنم ...یا باید سعی کنم اونطوری که بهتره بشه نمیگم من درس میگم باید عین اون چیزی که من میگم بشه اونطوری که خوبه ..تازه اگه طرف کله شق نباشه ...که معمولا بیشتر ادم ها دارن ..مخصوصا وقتی سن از 22 یا 3 میگذره تغییر یه جورایی غیر ممکنه .
من فقط میتونم بگم خدایا شکرت:redface:

تو باید زندگی کنی نه اونا پس هر انچه میدونی بهتره ودرستتره رو انجام بده

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم از کار اداری بدم میاد شخصیتم طوری نیست که از بالادستم دستور بگیرم . تو سربازی کارم اداری بود خیلی بهم سخت گذشت یه عده آدم بیسواد همش دستور میدادن
اخ اخ چه قدر حرصه ..
منم دقیقا همین بود ..یه عده ادم هیچی بلد ...ادعا میکردن

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظراتم يكم تخيليه نميدونم ولي حرف خودمو ميزنم
فكر خودتو زياد درگير اين چيزا نكن روي همون كارت تمركز كن (درضمن ديگه كسي تسويه مدت نميگيره:D نقدي فقط)
ايده آل خودت جلوت در مياد بدون اينكه متوجه بشي چي شد سرتو به باد ميدي :D شوخي كردم :D
خودتو درگير نكن يك جوري استاد ميشه كه خودتم ميموني(البته نه به زور مثل من!)

حساب نقدی ما که 3 ماهست مدتمون 7 ماهه البته اگر بدن. زورمون نمیرسه خیلیا نقدی رو چک 5 ماهه میدن:D

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط میتونم بگم خدایا شکرت:redface:

تو باید زندگی کنی نه اونا پس هر انچه میدونی بهتره ودرستتره رو انجام بده
دعا میکنم هیشکی تو وضعیت من گیر نکنه ....
دقیقا همینه عزیزم ..اخرین حرفی که به خودم میزنم همینه من مهم هستم نه اونا ..