لطفا خانم های مجرد نظر بدن

Engineer Sahar

عضو جدید
اگه یه خواستگار با موقعیت و شرایط عالی داشته باشین طوری که بخواین بهش جواب مثبت بدین، ولی خواستگارتون شرط بذاره که بعد از ازدواج باید چادری بشین (البته افراطی نباشه)
آیا قبول می کنین؟

آخرین ویرایش:

solar flare

مدیر بازنشسته
آره چه اشکالی داره
مگه بده ؟
اما اگه طرف افراطی باشه و بدونی محدودیت بیشتر میشه نه قبول کردنش کار درستی نیس

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوستش داشته باشم بلعه.... چون دو نفر که میخوان با هم زندگی کنن باید انعطاف پذیر باشن..... دو طرفه است این موضوع البته ..

راستی من مجرد نیستم.

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه خواستگار با موقعیت و شرایط عالی داشته باشین طوری که بخواین بهش جواب مثبت بدین، ولی خواستگارتون شرط بذاره که بعد از ازدواج باید چادری بشین (البته افراطی نباشه)
آیا قبول می کنین؟
1.دلیل منطقی میخوام اگه واقعا موجه بود قبول میکنم
2.آیا چادری شدن با اصول و عقاید خودت میخوونه؟مسئله ای نداری؟خونوادت میپذیرن؟
3.آیا فقط چادره یا بعدش قراره هزارتا شرط دیگه؟اینو حتما باهاش شرط کن

b65241

کاربر بیش فعال
شاید خودم چادری بشم
اما اگه شرط ازدواج چادری شدن باشه قبول نمیکنم
بهش میگم من اینم منو باید به خاطر خودم بخوای:D
اگه از شرط چادر بگذره اونوقت چادری میشم:D

کاملا درسته ،وقتی یکی کسی رو انتخاب میکنه باید اونو قبول داشته باشه اگه بخواد اونو تغییر بده زندگی خوبی نخواهند داشت

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه
بهش میگم من اینم اگه منو پسندیدی باید اینجوری قبولم کنی
از کجا معلوم که بعدها نخوای منو بر خلاف عقایدم تغییر بدی
البته چون تو شرایط تو قرار نگرفتم شاید نظرم درست نباشه

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول نمی کردم مگه اینکه دلیل موجهی برای این خواسته اش داشته باشد

yasihood

عضو جدید
من قبول میکردم اما اول دلیلشو ازش میپرسیدم
البته اگر عقایدمون با هم خیلی فرق داشت شاید کلا بیخیال میشدم

68686868

عضو جدید
نه. قبول نمیکنم. اخه چرا چادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شخصا از چادر متنفرم . شاید اگر شرط دیگه ای بذاره قبول کنم.

گیلاس خانومی

عضو جدید
به نظره من قبول کن
انقدر پسرهای خوب کم شدن که اگه یکیشو تور کردی حیفه از دست بدی
البته اگه بقیه ی شرایطش خوبه و از نظر عقیده و فرهنگ خونواده به هم میاین

JavadMessi

مدیر بازنشسته
نه
بهش میگم من اینم اگه منو پسندیدی باید اینجوری قبولم کنی
از کجا معلوم که بعدها نخوای منو بر خلاف عقایدم تغییر بدی
البته چون تو شرایط تو قرار نگرفتم شاید نظرم درست نباشه
ببخشین مزاحم بحث زنانه میشم:دی
ولی فکر کنم اگه میخواست بعدا چنین کاری بکنه الانم چنین درخواستی نمیکرد و میذاشت برای بعد!!

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.دلیل منطقی میخوام اگه واقعا موجه بود قبول میکنم
2.آیا چادری شدن با اصول و عقاید خودت میخوونه؟مسئله ای نداری؟خونوادت میپذیرن؟
3.آیا فقط چادره یا بعدش قراره هزارتا شرط دیگه؟اینو حتما باهاش شرط کن
خیلی شبیه نظر منه
منم براش یه شرط بزرگ میذارم که اول باید ایشون شرط رو قبول کنه بعد من پوششم رو مطابق سلیقه ی ایشون تغییر بدم
و اینکه علتش رو واقعا بدونم/ چرا من باید پوششم رو عوض کنم؟ از نظر ایشون ,تنها ایراد من فقط پوششم هست؟ و نقطه ی قوت من چیه از نظرشون؟
راستش این حرفها رو معمولا پسرایی میزنن که خانواده شون با خانواده ی دختر خانم مورد نظر , تفاوت فرهنگی زیادی داره. بعدا دردسر ساز نشه؟ راستش من 6سال پیش همچین موقعیتی داشتم و بهش نه گفتم اصلا هم پشیمون نیستم.
ازش نقطه ی قوتم رو پرسیدم که جواب داد.......... و بعد گفت من از خودت و خانواده ت خیلی خوشم اومدو.......
منم گفتم تو منو همینجوری که الان هستم قبول کردی و وقتی من عوض بشم دیگه اونی نیستم که یه روزی ازش خوشت اومد. میشم یکی دیگه/یه نفر تازه و جدید که معلوم نیست خوشت بیاد یا نه
راستش حرف و دلیلش از نظر من منطقی نبود
من بی حجاب اصلا نیستم ولی دلیلی نمیبینم یکی که فکر میکنه من جاب کاملی ندارم, بیاد عاشق من بشه با کلی واسطه فرستادن بیاد خواستگاری و آخرش دستور بده که با چادر زیبایی مروارید و صدف و این حرفها
طرف میتونه در دلش رو بذاره و عاشق یه چادری بشه
فردا روزی معلوم نیست تو خیابون زن****ببینه و اونو بپسنده
شاید هم شما نظر دیگه ای داشته باشی
من حرف دل و عقلم رو گوش دادم شمام همینکار رو بکن کسی نمیتونه جای شما تصمیم بگیره
شاید اصلا صلاح باشه در محیط زندگی شما با چادر باشی
موفق باشی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا قبول می کنین؟
شما بیا , همین شرط رو هم بزبان میار. مام همونجا جوابت رو میدیم. چون این سئوال و جواب به اون باید همراه با یه سری سئوال ها و جوابهای مکمل هم مطرح بشه. اسن نوع شروط قبل و بعدش خیلی اما و اگر ها و شروط دیگر رو هم پیش میکشه که محل نقدش اینجا نیست. بعنوان خواستگار که اومدی جواب همه رو میشنوی.

???zendegi

عضو جدید
من باشم قبول نمیکنم چون اون شرایط و پوشش منو دیده که اومده خواستگاری.اگر این یکی از معیارهاش بوده پس نباید من مانتویی رو انتخاب میکرد.به نظرمن توقع بی جایی هست کسی که با این جو بزرگ شده رو بخوان تغییر بدن.

آخرین ویرایش:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشین مزاحم بحث زنانه میشم:دی
ولی فکر کنم اگه میخواست بعدا چنین کاری بکنه الانم چنین درخواستی نمیکرد و میذاشت برای بعد!!
خواهش میکنم :D
این فعلا تو ظاهره بعضی از رفتارها و عادت ها بعدها تو زندگی مشخص میشه که ممکنه باب میل ایشون نباشه
در ضمن شاید این امتحانی باشه جهت میزان انعطاف پذیری خانم برای اعمال تغییرات بعدی
البته اینا حدس وگمان سحر جون شما جدی نگیر :)

Engineer Sahar

عضو جدید
خواهش میکنم :D
این فعلا تو ظاهره بعضی از رفتارها و عادت ها بعدها تو زندگی مشخص میشه که ممکنه باب میل ایشون نباشه
در ضمن شاید این امتحانی باشه جهت میزان انعطاف پذیری خانم برای اعمال تغییرات بعدی
البته اینا حدس وگمان سحر جون شما جدی نگیر :)
خیلی ممنون از راهنماییاتون دارم نظرات همه رو جمع بندی می کنم ببینم بهترین تصمیمی که میشه گرفت چیه;)

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من میشدم ..خودم چادرو دوس دارم ....ولی نمی دونم چرا انققققققد سست عنصرم ...هی تصمیم میگیرم ..نمیشه ولی .اینجوری میشه توفیق اجباری;)

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که تورو خاسته همینجوری که هستی باید بخاد
اما شما 60 تا شرط واسه پسره گذاشتین بذار اونم یه دونه بذاره
بقبوووووووووووووووووول:D

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا قبول می کنین؟
نه!!!!

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
هستم چادری
اگه نبودم چون شرط بدی نیست قبول میکنم
اگه شرط بدی داشت قبول نمیکردم
درسته شرط بدي نيست
ولي آدمها بايد ياد بگيرند نبايند براي هم شرط بگذارند و بخوان همديگرو عوض كنن .
شايد با همين چيز هاي جزئي و حتي كوچيك يكي به ديگري مسلط بشه و اين يعني عدم تفاهم
البته اين نبايد با لجبازي اشتباه بشه چون بالاخره براي پايداري زندگي دو طرف بايد كمي از خواسته ها و غرورشون كم كنن
و به جاي من به نفع ما بودنشان فكر كنن

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هیچ عنوان دلم نمی خواد این مسائل که عقیدتی هستند رو با شرط قبول کنم!

نمی دونم شایدم اشتباه فکر می کنم اما فردی که از همون اول نظراتش رو با شرط و شروط عنوان کنه برام قابل قبول نیست

می تونه در موردش صحبت کنه و ازم درخواست کنه اما شرطی برای ازدواج نع!....

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا قبول می کنین؟
اگه واقعا اون چیزی باشه که من میخوام آره چرا که نه؟

قاصدک.

عضو جدید
صد سال سیاه
کسی که همچین شرطی میزاره فردا پس فردام میگه از خونه نرو بیرون ............
همین که دختر قبول میکنه زنش بشه بره خداشو شکر کنه شرط مرطم نگه داره واسه خودش