لباس خانوم اشتون قبل و بعد از دیدار با جلیلی!

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز

افکار نیوز-وبلاگ ترکیه آن لاین نوشت:يقه خانم كاترين اشتون قبل از ديدار با جليلي، باز بود اما هنگام ديدار با وي شال گردن داشت
..

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فک میکنم اینقدر این مذاکره ها زیاد میشه که آخرش خانم اشتون و جلیلی عاشق هم میشند و اشتون تحت تاثیر رفتار جلیلی قرار میگیره و با هم ازدواج میکنن و اشتون مسلمان میشه بعد فرزند این دو میشه فرمانده لشگر حق علیه باطل در جنگهای آخرالزمانی :d

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فک میکنم اینقدر این مذاکره ها زیاد میشه که آخرش خانم اشتون و جلیلی عاشق هم میشند و اشتون تحت تاثیر رفتار جلیلی قرار میگیره و با هم ازدواج میکنن و اشتون مسلمان میشه بعد فرزند این دو میشه فرمانده لشگر حق علیه باطل در جنگهای آخرالزمانی :d
:biggrin:واقعا خوب گفتی...
ولی خدایی داره تاثیر میگیره از جلیلی...شایدم از ترسه:razz:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیلش مهم نیس؛ مهم این وسط عشقه این دو مرغ عشقه
چون تو سطح بین الملل باید از مسوولین(از هر جناحی که باشند) باید دفاع کرد من دهنم بستس وگر نه می گفتم اینا از مرغ عشق ردن و به خروس و شترمرغ و ... عشق بیشتر شبیهند

m_mahdi_tbt

عضو جدید

یعنی مهندس برو یه تست فیلم نامه نویسی بده با این سناریویی که نوشتی حتما قبولت میکنن ، خیلی جالب بود دمت گرم;)

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز

raha**

عضو جدید
تایید میشه:razz:

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرات بچه ها خنده دار بود منم خندم گرفت.مخصوصا از اون عکس عروس و دوماد.خیلی خنده دار بود.....فکر میکنم اگه خود جلیلی این عکس رو ببینه پس بیافته.:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اومدم فقط نظر ندادم خووووووووووووووووووووو.

خوب ایشالا مبارکشون باشه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی مهندس برو یه تست فیلم نامه نویسی بده با این سناریویی که نوشتی حتما قبولت میکنن ، خیلی جالب بود دمت گرم;)

فیلم نامش قبلا نوشته شده ، فیلمشم ساخته شده با عنوان کتاب قانون
خدا کنه عروس فرار نکنه:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

فیلم نامش قبلا نوشته شده ، فیلمشم ساخته شده با عنوان کتاب قانون
خدا کنه عروس فرار نکنه:D

این فیلم نامه ترکیبی هست از فیلمنامه ی فیلم ایرانی کتاب قانون و فیلم آمریکایی ترمیناتور ( نوشته جیمز کامرون)

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دلیلش رو میدونید ک؟چرا اینجوری شده:

در جریان دیدار و مذاکرات سعید جلیلی پیشین دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و خانم کاترین اشتون ، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ،که بهمن 1389 صورت گرفت ، اشتون لباسی پوشیده بود که هر چند در عرف دیپلماتیک غیر معمول نبود ولی برخی رسانه های ایرانی برای انتشار تصاویر اشتون ، با استفاده از فتوشاپ ، یقه لباس وی را کمی بالاتر بردند تا با استانداردهای نانوشته رسانه ای در ایران نزدیک کنند!

دیدار جلیلی و اشتون - بهمن 89

انتشار عکس های فتوشاپی اشتنون در ایران ، بازتاب فراوانی در رسانه های جهان داشت به گونه ای که سخنگوي كاترين اشتون هم به نحوه انتشار لباس كاترين اشتون در مطبوعات ايران واكنش نشان داد و گفت :‌"‌ پوشش خانم اشتون شايسته بود . لباس ايشان نيم تنه نبود. خيلي زنان در ايران حجاب كامل دارند اما مذاكرات در سطح بين المللي بود و نه در ايران بلكه در يك كشور ثالث برگزار مي شد".

روزنامه ديلي تلگراف بريتانيا هم در اين باره نوشت: خانم اشتون بسيار مراقب بود تا يادش باشد كه نبايد با آقاي جليلي دست بدهد و براي اين كار دستهايش را به پشت كمرش گره زده بود، اما شايد فكر اين مساله را هم نمي كرد كه يقه لباس او ظاهرا با استانداردهاي مطبوعات ايران فاصله دارد و مطبوعات ايراني براي انتشار تصوير او در صفحه اول خود مجبور خواهند شد تا يقه او را دستكاري كنند."

اما این بار قضیه متفاوت تر از قبل بود:

[SUB]دیدار جلیلی و اشتون - فروردین 91 - عکس: TODAY'S ZAMAN[/SUB]

[SUB]عکس: ایرنا[/SUB]

با گذشت حدود 15 ماه از آن مذاکرات ، این بار اشتون برای اینکه تصاویرش بار دیگر فتوشاپی نشوند ، نه تنها به احترام هیات ایرانی لباس پوشیده تری بر تن کرد ، بلکه پا فراتر گذاشت و با پارچه ای روسری مانند ، کل گردن خود را پوشاند که در پوشش وی بی سابقه بود و کاملاً مشخص بود که برای جلوگیری از تبعات فتوشاپی از نوع ایرانی ، این کار را کرده است.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیلش رو میدونید ک؟چرا اینجوری شده:

در جریان دیدار و مذاکرات سعید جلیلی پیشین دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و خانم کاترین اشتون ، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ،که بهمن 1389 صورت گرفت ، اشتون لباسی پوشیده بود که هر چند در عرف دیپلماتیک غیر معمول نبود ولی برخی رسانه های ایرانی برای انتشار تصاویر اشتون ، با استفاده از فتوشاپ ، یقه لباس وی را کمی بالاتر بردند تا با استانداردهای نانوشته رسانه ای در ایران نزدیک کنند!

دیدار جلیلی و اشتون - بهمن 89

انتشار عکس های فتوشاپی اشتنون در ایران ، بازتاب فراوانی در رسانه های جهان داشت به گونه ای که سخنگوي كاترين اشتون هم به نحوه انتشار لباس كاترين اشتون در مطبوعات ايران واكنش نشان داد و گفت :‌"‌ پوشش خانم اشتون شايسته بود . لباس ايشان نيم تنه نبود. خيلي زنان در ايران حجاب كامل دارند اما مذاكرات در سطح بين المللي بود و نه در ايران بلكه در يك كشور ثالث برگزار مي شد".

روزنامه ديلي تلگراف بريتانيا هم در اين باره نوشت: خانم اشتون بسيار مراقب بود تا يادش باشد كه نبايد با آقاي جليلي دست بدهد و براي اين كار دستهايش را به پشت كمرش گره زده بود، اما شايد فكر اين مساله را هم نمي كرد كه يقه لباس او ظاهرا با استانداردهاي مطبوعات ايران فاصله دارد و مطبوعات ايراني براي انتشار تصوير او در صفحه اول خود مجبور خواهند شد تا يقه او را دستكاري كنند."

اما این بار قضیه متفاوت تر از قبل بود:

[SUB]دیدار جلیلی و اشتون - فروردین 91 - عکس: TODAY'S ZAMAN[/SUB]

[SUB]عکس: ایرنا[/SUB]

با گذشت حدود 15 ماه از آن مذاکرات ، این بار اشتون برای اینکه تصاویرش بار دیگر فتوشاپی نشوند ، نه تنها به احترام هیات ایرانی لباس پوشیده تری بر تن کرد ، بلکه پا فراتر گذاشت و با پارچه ای روسری مانند ، کل گردن خود را پوشاند که در پوشش وی بی سابقه بود و کاملاً مشخص بود که برای جلوگیری از تبعات فتوشاپی از نوع ایرانی ، این کار را کرده است.

آقا بازم قبول نیس
موهاش معلومه:razz:
:D