كمك در مورد كارداني برق

maisam_k1

عضو جدید
با سلام خدمت شما به خصوص
abdolrahim va nemin va علیرضا1111
من رشتم ریاضی بوده که بد انتخاب رشته کردمو نصیبم کاردانی از دانشگاه دولتی تربیت معلم سبزوار شد. من دوره کاردانی دولتی بودم و هزینه ای نداشتم.الانم کارشناسی قبول شدم اینم دولتیه و هزینه ای (شهریه)نداره.
من هیچ موسسه و کلاسی نرفتم(اگه نگاه کنی اکثر رتبه های برتر ار دانشگاه سبزواره چون واقعا الکترونیکش ترکونده وحتی ارشد هم داره).
ببین عزیز آره.سطح درسیم بالا بوده.ولی بچه های عادیمون که معدل 13یا 14 داشتن هم خیلی راحت قبول شدن.بدون هیچ کلاس و نه موسسه های.فقط با کتابهای مدرسان شریف و گسترش علوم پایه.
راستی امسال دانشگاه فقط سبزوار و لرستان و چند تا آموزشکده برای داوطلبین آزاد گرفته و شهید رجایی فقط فرهنگی گرفته.شما اگه بخونین و میانگین درصداتون بالای 15 باشه حتما دانشگاه دولتی که نه ولی غیر انتفاهی قبول میشین.هزینه غیرانتفاهی هم ترمی حداکثر350000 هستش.
من امسال دارم برای ارشد میخونم انشا الله از سال بعد برای کاردانی ها و کارشناسی ها کلاس خصوصی میذارم. ;)
اگه اطلاعات بیشتری خاستین بهم بگین:smile:
به امید موفقیت همه شما

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شما به خصوص
abdolrahim va nemin va علیرضا1111
من رشتم ریاضی بوده که بد انتخاب رشته کردمو نصیبم کاردانی از دانشگاه دولتی تربیت معلم سبزوار شد. من دوره کاردانی دولتی بودم و هزینه ای نداشتم.الانم کارشناسی قبول شدم اینم دولتیه و هزینه ای (شهریه)نداره.
من هیچ موسسه و کلاسی نرفتم(اگه نگاه کنی اکثر رتبه های برتر ار دانشگاه سبزواره چون واقعا الکترونیکش ترکونده وحتی ارشد هم داره).
ببین عزیز آره.سطح درسیم بالا بوده.ولی بچه های عادیمون که معدل 13یا 14 داشتن هم خیلی راحت قبول شدن.بدون هیچ کلاس و نه موسسه های.فقط با کتابهای مدرسان شریف و گسترش علوم پایه.
راستی امسال دانشگاه فقط سبزوار و لرستان و چند تا آموزشکده برای داوطلبین آزاد گرفته و شهید رجایی فقط فرهنگی گرفته.شما اگه بخونین و میانگین درصداتون بالای 15 باشه حتما دانشگاه دولتی که نه ولی غیر انتفاهی قبول میشین.هزینه غیرانتفاهی هم ترمی حداکثر350000 هستش.
من امسال دارم برای ارشد میخونم انشا الله از سال بعد برای کاردانی ها و کارشناسی ها کلاس خصوصی میذارم. ;)
اگه اطلاعات بیشتری خاستین بهم بگین:smile:
به امید موفقیت همه شما
اقا این رفیقه گلمون هرچی گفت من تاییدش میکنم
واقعا همه ی گفته هاش درست و حساب شده ی
حاجی من ریاضی بودم الانم کارشناسیم ولی یکی از نزدیکام اوضاش موقع انتخاب رشته مثه تو شد خیلی سخته ها
میثم جان ممنونم

abdolrahim

عضو جدید
خیلی ممنون از پاسخت
ولی من فنی حرفه ای خوندم رقیبام زیاده ولی امروز باخبر شدم یکی از دوستام غیر انتفاعی مشهد قبول شده فکر کنم شهید منتظری هست یکی از استادامون هم گفته اگه کتاب تست هم بخونی قبول می شی :smile:
اینجا چرا بچه های فنی کم هستن؟ :D

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از پاسخت
ولی من فنی حرفه ای خوندم رقیبام زیاده ولی امروز باخبر شدم یکی از دوستام غیر انتفاعی مشهد قبول شده فکر کنم شهید منتظری هست یکی از استادامون هم گفته اگه کتاب تست هم بخونی قبول می شی :smile:
اینجا چرا بچه های فنی کم هستن؟ :D
مهندس منتظری اسم دانشگاهیه که بچه های فنی میان دولتی هم هست
مشهد یه عالمه غیر انتفاعی داره

maisam_k1

عضو جدید
منتظری مشهد برای هم رشته های ریاضی داره هم فنی
خوش بحالت که مشهدی هستی
چون مشهد 5تا غیرانتفاهی و 2 تا آموزشکده(البته با قوچان)و یه دولتی (در سبزوار)داره
بابا دمت گرم(پس اصلا به نتیجه فکر نکن)فقط بخون
راستی اینو بگم که من 2ماه بیشتر نخوندم یعنی اکثر بچه های دانشگاه سبزوار از عید به بعد شروع به خوندن میکنن(خیلی خیلی وقت داری)
راستی بچه ها اینج جایی مثل چت هست که حالت چت مثل یاهو داشته باشه تا آدم سریع جوابشو بگیره و بده(ببخشیدا من تازه با این سایت یا تایپیک آشنا شدم);)

abdolrahim

عضو جدید
خوش بحالت که مشهدی هستی
چون مشهد 5تا غیرانتفاهی و 2 تا آموزشکده(البته با قوچان)و یه دولتی (در سبزوار)داره
راستی اینو بگم که من 2ماه بیشتر نخوندم یعنی اکثر بچه های دانشگاه سبزوار از عید به بعد شروع به خوندن میکنن(خیلی خیلی وقت داری)
راستی بچه ها اینج جایی مثل چت هست که حالت چت مثل یاهو داشته باشه تا آدم سریع جوابشو بگیره و بده(ببخشیدا من تازه با این سایت یا تایپیک آشنا شدم);)
دوستم قبول شده من از استان گلستان- بندرترکمن هستم

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش بحالت که مشهدی هستی
سلام
نه بابا منتظزی فقط برای بچه های فنیه کاردانی و کارشناسی های ناپیوسته
فردوسی ماله ریاضی های و نظری ها .و ارشد
مشهد بالای 30 تا غیر انتفاعی داره
نه همچین جایی نداره
بهتر هم که نداره چون تازه که اینجوریه اینقدر وقت گیره وای به حاله چت روم

maisam_k1

عضو جدید
سلام
در مورد منتظری از بچه ها پرسیدم درست میگی علیرضا جان
ولی در مورد تعداد غیرانتفاهی های کاردانی به کارشناسی اشتباه فکر میکنی
همین الان دفترچه 2 سال88 پیشمه
تعداد دانشگاههای غیرانتفاهی خراسان 5 تا هستش;)

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در مورد منتظری از بچه ها پرسیدم درست میگی علیرضا جان
ولی در مورد تعداد غیرانتفاهی های کاردانی به کارشناسی اشتباه فکر میکنی
همین الان دفترچه 2 سال88 پیشمه
تعداد دانشگاههای غیرانتفاهی خراسان 5 تا هستش;)
مهندس
اینو درست گفتی
من منظورم از غیر انتفاعی های مشهد این بود که
تعداد همه ی غیر انتفاعی هاشو حدودی گفتم
تعداده اونایی که کارشناسی نا پیوسته میگیرن رو منظورم نبود
گفتم مشهد اینقدر غیلنتفاعی داره
حواسم نبود که منظور شما تعداد غیر انتفاعی هایی هست که کارشناسی ناپیوسته میگیری

ای خسته شدم بس گفتم غیر...
ایشالله که منظورمو رسونده باشم

مهدی محمد

عضو جدید
دوستان خسته نباشيد
ميخواستم بپرسم كسي هست كه كارداني برق خونده باشه ؟
آيا كنكور كارداني به كارشناسي هم شركت كرديد ؟ قبول هم شدين ؟
همه ميگن كارداني به كارشناسي سخته شما هم همينو مي گيد ؟

ممنون
نه انقدر که میگن سخت نیست برادرم امسال آبیک قزوین قبول شد.

mohammad1988

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم از فنی حرفه ای واردیکی از اموزشکدهها شدم و الانم توی دوره کارشناسی مشغول هستم . میخوام بگم وارد دوره کارشناسی شدن از اون چیزی که شما فکر میکنید خیلی راهتتره فقط دروس کنکور در دوره کاردانیتون را خوب یاد بگیرید و با کمی کار و تلاش میتیونید رتبه خوبی بیارید .
اصلا" استرس نداشته باشید .
موفق باشید

behnam_elec

کاربر بیش فعال
دوستان خسته نباشيد
ميخواستم بپرسم كسي هست كه كارداني برق خونده باشه ؟
آيا كنكور كارداني به كارشناسي هم شركت كرديد ؟ قبول هم شدين ؟
همه ميگن كارداني به كارشناسي سخته شما هم همينو مي گيد ؟

ممنون

سلام دوست عزیز
بستگی داره برا ازاد بخونی یا سراسری
سراسری فقط رو مغناطیس و دیجیتال سرمایه گذاری کن و اذبیات بتونی رو 50 بزنی
زیر 2000 میاری این درسا فوق العاده ساده هستن
اگرم ازاد شرکت کنی بسته به انتخابتباید تلاش کنی
کلا راحته قبولی
من خودم هم ازاد قبول شدم تبریز هم سراسری زنجان اما نشد برم
حالام دارم میخونم برا ازاد شهر ری 13اذر هم کنکور دارم
اگه با خودت تکرار کنی که میتونی حتما قبول میشی عزیز;)

maisam_k1

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اینطورام نیست که گفتی
اگه بتونی میانگین کل دروسو 20 بزنی راحت رتبت زیر 1500 میاد
بچه ها اصلا قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی کاری نداره
من با 26 روز خوندن تونستم رتبه خیلی خوبی بیارم.من سال اولی که آزمایشی امتحان دادم
با 50 روز خوندن رتبم 271 شد.هر سوالی داشتین میتونین بپرسین تا اگه بتونم کمکتون کنم.اصلا کاری نداره;)

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
اینطورام نیست که گفتی
اگه بتونی میانگین کل دروسو 20 بزنی راحت رتبت زیر 1500 میاد
بچه ها اصلا قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی کاری نداره
من با 26 روز خوندن تونستم رتبه خیلی خوبی بیارم.من سال اولی که آزمایشی امتحان دادم
با 50 روز خوندن رتبم 271 شد.هر سوالی داشتین میتونین بپرسین تا اگه بتونم کمکتون کنم.اصلا کاری نداره;)

اما با این کار فقط خودتو گیج میکنی و سرتو شلوغ میتونی راحت با سرمایه گذاری رو ستا درس بهترین نتیجه رو گرفت چه بسا رو همه وقت بزاریو خدای ناکرده هم نتونی بزنییییییییییییییییی
من جواب گرفتم شما هم حتما میگیرید قول میدو عزیزم

this is my id you can contact me for info behnam_k_18
with the best wishes for all of you:cool:

pouya6721

عضو جدید
سلام دوستان
کنکور کاردانی به کارشناسی تازگی راحت راحت شده و هرکی امتحان بده و یکم خونده باشه حتما قبول میشه.ولی مهم کجا قبول شدنه.
واسه اینکار اول باید گرایشی که دوست داری ادامه بدی رو انتخاب کن و بعد ببین اون گرایش کجاها دانشجو میگیره.
یه مژده واسه امسالیها اینکه واسه سال دیگه 16 تا از اموزشکدهای فنی زیر نظر وزارت علوم دارن رشته مهندسی برق دانشجو میگیرن.پس چه بهتر که محکم بخونید و اینجاها قبول بشید.

abdolrahim

عضو جدید
سلام دوستان
کنکور کاردانی به کارشناسی تازگی راحت راحت شده و هرکی امتحان بده و یکم خونده باشه حتما قبول میشه.ولی مهم کجا قبول شدنه.
واسه اینکار اول باید گرایشی که دوست داری ادامه بدی رو انتخاب کن و بعد ببین اون گرایش کجاها دانشجو میگیره.
یه مژده واسه امسالیها اینکه واسه سال دیگه 16 تا از اموزشکدهای فنی زیر نظر وزارت علوم دارن رشته مهندسی برق دانشجو میگیرن.پس چه بهتر که محکم بخونید و اینجاها قبول بشید.
در مورد وزارت علوم بیشتر توضیح میدی؟
گه غیر انتفاعی باشه که شهر خودتون نباشه گرون میشه

pouya6721

عضو جدید
تمامی اموزشکدهای فنی زیر نظر اموزش پرورش هستن و از نظر تجهیزات به دلیل قدمتی که دارن تقریبا خوب هستن.و 16 تا از این اموزشکدها دارن واسه سال دیگه مهندسی برق دانشجو میگیرن.

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمامی اموزشکدهای فنی زیر نظر اموزش پرورش هستن و از نظر تجهیزات به دلیل قدمتی که دارن تقریبا خوب هستن.و 16 تا از این اموزشکدها دارن واسه سال دیگه مهندسی برق دانشجو میگیرن.
خبره جالبی بود
اگه منبعش رو بگید بهتره

pouya6721

عضو جدید
خبره جالبی بود
اگه منبعش رو بگید بهتره[/quote

راستشو بخوای من از یکی از دوستام شنیدم و اون هم از اشناهاشون که ریاست اموزشکده قزوین رو داره شنیده
زمانی که خودم کاردانی میخوندم هم صحبت این موضوع بود و اموزشکدمون جویای اوردن مهندسی برق بود و اول مهر شنیدم که این امر داره واسه سال دیگه اجرا میشه.

بقائي ميثم

عضو جدید
سلام
من خودم كارداني آزاد خوندم كارشناسي سراسري قبول شدم، اگه ميخايي در رشته الكترونيك ادامه تحصيل بدي كافيست رو درس هاي ذيل تمركز كني:
الكترونيك، مدار، فيزيك مغناطيس و رياضيات
خواستن توانستن است;)
با آرزوي موفقيت:gol: