كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aair

عضو جدید
سلام دوستان
من یک نفشه پلان از یک شهر دارم که باید بعضی از جزئیات اون را نشان بدم
حالا می خواستم نمادهای مربوط به پل ، زیر گذر، روگذر ، خطوط راه آهن و .... را نشون بدم نماد اینها توی نقشه چجوریه؟ دوستان مهندس می تونند کمک بکنند اگر عکس هم از این نمادها برای استفاده در نقشه که مردم عادی هم متوجه بشند دارید خیلی ممنون میشم من و راهنمایی کنید و برام بزارید
مخصوصا پل که برام خیلی مهمه خیلی و خیلی ضروری
از لطفتون ممنوم
یا علی

Xara

عضو جدید
هندسه 1

هندسه 1

سلام.
4-5 جلسه از هندسه يكمون گذشته ولي من هيچي نفهميدم البته فقط من نيستم و بقيه هم مشكل دارن. استاده خيلي گاگوله!!!
مطالبش راجع به اپور _ تسطيح و ترفيع و از اين جور حرفاست . لطفا هر كي چيزي ميدونه مفصل از ابتدا براي من توضيح بده. يا اينكه حداقل كتاب با جزوه برام جور كنه.
مطالبتون رو يا همين جا بگيد يا به اين آدرس mail كنيد: sor_ami_668@yahoo.com
بي نهايت ازتون ممنون ميشم. ;)

Anahita.pb

عضو جدید
وای بهزم کمک میییخوااام!!!

وای بهزم کمک میییخوااام!!!

بچه ها من پلان،نما و برش یک بنای مشهور یا حداقل کار یه معمار مشهور رو میخوام!!! خارجی یا ایرانی فرقی نداره،میخوام ماکتش رو بسازم! لطفا خودتونم راهنمایی کنید از چه مصالحی استفاده کنم! لطفا سریییییییع!!
راستی! نقشه یک بنای روتین رو هم میخوام واسه شنبه آینده!!!!:D پلان،مقطع...

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیزم

مرحله اول آزمون آزمایشی روز پنجشنبه ساعت 22.30 برگزار خواهد شد.
کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند می بایست با شماره کاربری پاسخنامه های خودشون رو با پیام خصوصی برای من ارسال کنند .
مهلت آزمون به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و نتیجه آزمون به صورت پیام خصوصی برای کلیه عزیزان ارسال خواهد شد و نفر اول هر آزمون هم در صورت موافقت خود شخص در این تاپیک اعلام خواهد شد .
موفق باشید .

zarghami1

عضو جدید
کمک*معماری*مکانیک!

کمک*معماری*مکانیک!

سلام! من یه دانشجوی ترم اول (کاردانی به کارشناسی) رشته مکانیک هستم!

چند وقتی هست که شدیدا علاقه مند به معماری شدم! الانم دیر برای اینکه فیلدمو عوض کنم! یعنی الان دیگه دیره!

اگه کسی تو شما آشنا به مکانیک هست میتونه بگه که کجاهای معماری و مکانیک به هم شبیه که م شاید بتونم تو اون فیلدها کاری بکنم!
با کجای معماری هست که بدون اطلاعات خیلی عمقی بشه کار کرد! (حداقل برای سر گرمی!) آخه خیلی جالبه 2تا مزیت داره که رشته خودم نداره!
1. ترکیب صنعت با هنره.
2. صنعته وابسته ای به نظر نمیرسه! یعنی خودمون (معماری سنتی و اسلامی) حرف های برای گفتن داریم!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

سماته

عضو جدید
سلام . من پلان ، نما و مقطع مسجد جامع ورامین رو دارم . اگه به دردت میخوره بگو بهم و آدرس ایمیلتو بذار واسم.

سماته

عضو جدید
عزیزم این درس همینجوریه کلاً. باید بیشتر بتونی تصور کنی. کتاب هندسه ترسیمی نوشته مهدی شعبانیان را بگیر. همه این موضوعات توش هست.
موفق باشی.

memolarch

عضو جدید
سلام.
4-5 جلسه از هندسه يكمون گذشته ولي من هيچي نفهميدم البته فقط من نيستم و بقيه هم مشكل دارن. استاده خيلي گاگوله!!!
مطالبش راجع به اپور _ تسطيح و ترفيع و از اين جور حرفاست . لطفا هر كي چيزي ميدونه مفصل از ابتدا براي من توضيح بده. يا اينكه حداقل كتاب با جزوه برام جور كنه.
مطالبتون رو يا همين جا بگيد يا به اين آدرس mail كنيد: sor_ami_668@yahoo.com
بي نهايت ازتون ممنون ميشم. ;)
سلام
من نمیدونم شما کجا ودر کدام دانشگاه هستید فقط این رو می دونم که بهترین استاد برای این درس وپرسپکتیو استاد من می باشد وهیچ کتاب واستادی به اندازه ایشون نمی تونه اینقدر خوب درس بده.کتاب در این درس کمک کننده نیست فقط جزوه استاد مهمه.

maral63

عضو جدید
daneshkade

daneshkade

salam.lotfan age kasi naghsheie ya pelani az yek daneshkade honar va memari dare be man komak kone.mamnon misham

m i s

عضو
دانشکده هنر

دانشکده هنر

salam.lotfan age kasi naghsheie ya pelani az yek daneshkade honar va memari dare be man komak kone.mamnon misham
سلام مارال این این فایلی که برات گذاشتم خودم طراحیش کردم خیلی پر بار نیست ولی کارتو راه میندازه طرحی درونگرا داره. یک نکته که باید بگم اینه که هر نما دو طرف رو پوشش داده.

در پناه حق شاد باشی و موفق

پیوست ها

• DANESHKADE HONAR.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوستان من طرح مسکونی روی زمین شیب دار می خوام باید چند نمونه ببرم اگه کمک کنید ممنون میشم

zhsaffar

عضو جدید
سلام دوستان من طرح مسکونی روی زمین شیب دار می خوام باید چند نمونه ببرم اگه کمک کنید ممنون میشم

عزيزم بايد به كار هاي ماريو بوتا نگاه كني. به ويلا داره كه توي زمين شيب دار كار كرده و فكر كنم يه كليسا. هر دوش رو نگاه كن خيلي كمك ميكنه.

panijun

عضو جدید
کم

کم

سلام .تحقیق تعمیرنگهداریم راجع به کف کاذب وسقف کاذب ودیوار کاذب تورو خدا کمک 2هفته دیگه تحویله.:cry: tnx.

panijun

عضو جدید
kkkkkkomak dostam

kkkkkkomak dostam

.tnx- tahgeg raje be kaf,sagf,divar kazeb toro khoda har ke har che midonea bezare

Anahita.pb

عضو جدید

AALAMTO

عضو جدید
دوست

دوست

ممنون میشم اگه واسم بفرستی راستی پلان یه فضای اموزشی نداری برام بذاری:gol:

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام دومان جان.
میشه توضیح بدین کی سوالات رو روی سایت میذارین و تا کی وقت برای ارسال پاسخ داریم؟
ازمون آن لاینه؟
یه خواهش دیگه هم داشتم اگه امکان داره شماره مجله آبادی هایی که گفتین لازمی بگین این جوری بهتر میتونیم پیداشون کنیم.ممنون
موفق باشین;)

MEDYA

عضو جدید
از تمامی دوستان عزیز میخوام که هرگونه سئوال و درخواست مطالب در زمینه درس و پروژه های خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند . هرگونه تاپیک مشابه ای به این تاپیک منتقل خواهد شد .

سلام وقت همگی بخیر .من دنبال یه سازه میگردم :)میخوام یه مکعب شبشه ای رو که رو یه ضلعش 10درجه خم شده معلق ببینم . چه سازهای با چه دیتیلی پیشنهاد میکنین ؟

m i s

عضو
سلام

سلام

سلام. من پلان دبيرستان مي خوام.لطفا.:smile:
من یک پلان هنرستان دارم که خودم طراحیش کردم فضاهای کلاسهای عمومی و اداریش با دبیرستان فرغی نمیکنه.برات میزارمش

پیوست ها

• HONARESTAN.rar
    260.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ali moshtaghi

عضو جدید
یه طراحی پلان و نما از کافی شاپ می خوام

یه طراحی پلان و نما از کافی شاپ می خوام

خواهشا یه طراحی پلان و نما از یه ساختمان فانتزی می خوام که کاربریه کافی شاپ یا رستوران داشته باشه:surprised:

zimens

عضو جدید
چند تا سوال

چند تا سوال

سلام دوستان:gol:من چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید:gol:کسی هست که سلول چوبی کار کرده باشه و بتونه به من کمک کنه:(اگه بشه کسی عکسشو برام بزاره تو سایت ممنون میشم:redface:و میشه یه کتاب در مورد مقطع و برش ونما به من معرفی کنید یه کتاب کهاطلاعات خوبی در این زمینه ها در اختیار من بزاره:gol:یه سری کتاب بهم معرفی کنید که به درد یه ترم اولی بخوره.لطفا چند تا کتاب که خودتون وقتی مبتدی بودید خوندید و حسابی به دردتون خورده:) :cry: سلول چوبی:(

wayzed

عضو جدید
؟!...عجب...!؟

؟!...عجب...!؟

باور کنید من هم تو این یک هفته که این پست قرار داده شده هر چی بیشتر نگاه کردم کمتر چیزی دیدم
:que::warn::surprised::warn::que:

وضعیت
موضوع بسته شده است.